Aktuální stránka:10 z 14
Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-23, 14:36
Ferda a Bertík: to je mi líto:-(
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-23, 14:44
To je mi hrozn? líto! Držte se, myslíme na vás!
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:55
koupili jsme mu meloun,m dostal ?ají?ek, pacholí?ka, všechno co má rád. Já se jakžtakž držím, ale Honza je na tom psychicky bled?. Já se sesypu zítra ráno, až budu doma sama. te? ho musím držet psychicky já (jako Honzu.) Ud?láme si pár posledních fotek, a pojedeme.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-23, 16:00
Víte co, je to pro nás t?žký, ale ješt? t?žší by bylo ho nechat trápit, aspo? pro m?. A pro Honzu taky..... jen si to te? není schopen p?iznat. Navíc Chylda ?íkala, že ho to bolí.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-23, 18:31
FaB: Ježiš to je mi líto :,( jak jsme se vid?li na Šejdru, tak vypadal p?kn? :,( tak se držte, jak to jde...
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 18:57
Moc se držte, m? z to p?ed nedávnem dostal novej mimísek, jinak nevim co bych d?lala:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-24, 07:33
Rynn, jj, to ?íkala Chylda taky, že to muselo jít hrozn? rychle. Nález na tom rentgenu byl obrovský, proto tak kašlal a kuckal, protože mu nádor utla?oval plíce a tvo?ila se mu na nich voda, jíž se tím kašláním snažil zbavit.

Feli ho v?era hledala, ko?i?ka moje, a když ji H. dával do klece, tak mu procvakla zoubkama b?íško prstu - "to máš za to."

Ješt? se dnes musím domluvit s Gazzou, kdy si vyzvedneme to t?ím?sí?ní miminko aby tu Feli nebyla sama a nestýskalo se jí.

Ferdík spinká u kamarádky na zahrad?, zabalenej v Honzovu tri?ku z vojny, takový strašný fialový flekatý roztrhaný, ale m?la jsem zákaz ho vyhodit, až m? p?ekvapilo že mu ho dal :-) Dostal s sebou piškotku, rolni?ku a tohle tri?ko. Tu piškotku si vzal do tlami?ky poté co dostal tu anestezii, a i s ní usnul. A Chylda mu ji nechala i když nám ho zabalila, prý "když si ji obhájil, tak mu ji p?ece nevezmu :-) "

V?era jsem se držela vší silou, vid?la jsem že nem?žem být oba sesypaný, tak jsem to já ustála, ale dneska už jsem bulela jak želva a budu asi dál, protože musím zlikvidovat jeho misti?ku kterou m?l venku se senior granulkama.

Máte n?kdo z vás starou fre?ulku, pro kterou byste skrmili cca 1,5 kg Totally Ferret Senior? V?novala bych vám ho, na Ferdíkovu památku. Ozv?te se mi do SZ abychom se domluvili. GRANULKY UDÁNY, BUDOU SKRMENY PRO OSMILETÉHO FERENCE :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 25.07. v 00:08.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-24, 09:30
po?ádn? se vybre?,to pomáhá.
pak už si jen ?ekni že mu u vás bylo dob?e a ted už ho nic nebolí a nech ho i v myšlenkách odejít.
Pak si dones novej kožich a už budeš vzpomínat na to dobré a budeš mít další starosti s výchovou a seznamováním a p?ebolí to,neboj.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-24, 09:41
Božo, máš pravdu.... Felicitka ho hledá, tak už kv?li ní musí novej kožich p?ijít. Te? peru kapsu, kterou m?l rád, aby z ní nebyl cítit. Rozlou?ili jsme se s ním d?stojn?, hrobe?ek má taky p?knej, a už ho necháme ?ádit s t?mi co už tam jsou dýl, a? jim povykládá jak se m?l :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-24, 17:55
Tak jsem se dívala do jeho o?kováku. To o?kování, kdy ho Chylda chválila jakej je to fešák, bylo 19.6... takže p?ed m?sícem a pár dny. Trochu mi to pomáhá, to v?domí, že to šlo takhle rychle, že se netrápil dlouho.. A jinak fre?á?ek u Gazzy už se k nám t?ší, takže nejd?ív zalé?it svrabíka a pak hupky dupky ke kámošce :-)

Likvidaci misti?ky s granulkama senior jsem samoz?ejm? obre?ela.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 25.07. v 00:09.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-07-24, 18:03
Je mi to moc líto. Držte se. Nový fre?á?ek se ur?it? postará, aby jste nem?li moc ?asu se trápit.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:50
Ferda a Bertík se stanou novýni pání?ky malého šampa?á?ka jménem Orin.
Už jsme domluvené a za týden už bude malý Orinek prohán?t Felicitu nebo naopak.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:57
Gazzo, já doufám že síly budou vyrovnané :-) a že p?íští rok Orinek Felicitku "užene" a budeme mít pískací pelíšek. No a pokud se narodí albino kluk, tak to bude Ferda II. :-) a bude taky náš, hihi, ale to H. ješt? neví :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-07-24, 22:19
FaB: držte se. Ud?lali jste to nejlepší pro Ferdíka, m?l se u vás jak prasátko v žit? ;-) A ud?láte i pro sebe to nejlepší, že ut?ete slzi?ky novým kožíškem...
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-24, 22:32
Petro, tím se chlácholíme, že jsme ho ušet?ili od velké bolesti. A na Orinka už se t?ším, H. o n?m ješt? neví, protože jak ho znám, v tomhle návalu smutku by ?ekl že další fretku nechce, ale když už tu bude a uvidí ho, tak mu dojde že bez n?j to nejde :-) Znám svého muže už 6 let, vím jak funguje :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-07-25, 01:18
Hlavn? s Orinkem hodn? radosti a a? je se mu u vás moc líbí a po?ádn? vás zlobí!! ;-P
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-25, 12:22
Granulky jsou p?edány. Málem jsem to zase obre?ela. Jdu vymýt p?epravku a zách?dek, abych to mohla odnést do sklepa. A pak už tu nebude nic co by ho tak p?ipomínalo. Jen kousek piškotky, našlej v kapse než jsem ji šla prát.

A Orinku ty si posp?š s lé?ením svrabíka, abys mohl brzo kvokat s Feli a trochu jí prohnat perka :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-07-25, 13:02
Orin už na tom pracuje, zrovna dostal Stronghold, za dva dny už m?že ?ádit s mými fretkami a ostatní zv??í po zemi. Je nadržený na lítání, dneska ráno už p?estav?l vzteky cellé za?ízení klece ( ve 3 ráno! to jsem m?la radost - mám ho za hlavou v kleci)
Za týden ho dám o?kovat a pak hurá za Feli. Tak se noví pání?ci t?šte!! Fotky po?lu mailem, až mi je dá n?kdo z rodiny do po?íta?e.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-25, 13:09
Gazzo, no chlap no :-) ?íkala MF že nekouše, že jenom tak jemn? zažužlá ale nestiskne.... Nebo to byl jenom marketingový tah jak udat nalezence??? :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-25, 13:15
Hm tak ani jednu fretku z t?ch, co mám v p?ezdívce, už nemáme..... ale m?nit to asi nebudu, i když ani "ORIFE" nezní zle :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-07-25, 13:19
M?žeš si taky ?íkan Ferin?
Jo, MF má pravdu, Orin zatím fakt nekouše jen mírn? žužle ruce. Když se rozdovádí tak ch?ape, ale s citem. Moje fretky, když p?išly, až na jednu kousaly a fest.
Jedné z nich to z?stalo dodneška, je to taková bonsai pitbulíka.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-25, 13:28
Feli taky umí dob?e cvaknout, bestie jedna mr?avá :-) Má na kont? procvaknutý nehet, a jako pomstu za to co jsme Ferdíkovi provedli Honzovi procvakla b?íško prstu. Taky ho jednou kousla do nosu, hihihi :-) mn? jde spíš po nohách, ale málokdy do krve. To musí být "trest" za n?co co se jí nelíbilo.

No už se na n?j t?šíme, na blbounka :) A z rodi?ovské autority p?ikaž d?ti?kám aby stáhly fotky do kompu :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-07-25, 18:52
To tady m?žu hlásat leda oknem ven, jsou v práci do ve?era.
Jo a musím ti sd?lit, že mi p?ipadá, že zrzavá se zvolna m?ní na hn?dý odstín. Že by zm?nil mimikry na sv?tle?okoládového?

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-25, 18:55
Ale ale, kluk se nám p?kn? vybarvuje :-) Sakriš to budou ale p?kný miminka s naší Point Champagne Felicitkou, j??????

FERDÍKU, DÍKY ŽES NÁM ZA?ÍDIL SVÉHO NÁSTUPCE, MYŠÁ?KU! Jako ty nebude už nikdy nikdo, ale bude zase úpln? jinej a tím skv?lej.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:06
Gazzo, ony se na tebe d?ti vyprdly, že ješt? nejsou fote?ky? já zítra ráno odjíždím na týden pry?, to ho brouka asi d?ív uvidím naživo :-) ale neva, zatím si m?žu fantazírovat o tom, jaký fešák to je :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:15
Máš je na mailu, poslala jsem je v?era ve?er.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:22
Gazzo, nic nep?išlo. Poslala jsem textovkou znovu adresu, tak se mocinky moc t?ším.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:26
Poslala jsem je znuvu, podívej se a dej mi v?d?t na mail, jestli fotky došly.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:35
už jsem si fotky prohlídla a poslintala si monitor, je úžasnej a s Feli mu to bude mocinky slušet :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:40
Hihihi, tak na dovolené naber sílu, aby se p?ipravila na to "zlatí?ko"
On už se ur?it? taky t?ší, že si s n?kým zadovádí. Já ho zatím nepouštím, protože by nakazil ostatní, ale zítra to vypukne - to už budou svrabíci mrtví a on živej!

Aktuální stránka:10 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist