Aktuální stránka:13 z 14
Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-18, 00:12
Dášo, asi zatím žádná reakce, co?

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-18, 00:25
Kdepák..zatím nic..pro?ítám si fórum...Terezka m? dnes odjela...p?išli si lidé pro posledního same?ka..a jsem š?astná že jsem si Agátku nechala..dnes už si Adélka hrála a Agátka pomalinku za?íná vystrkovat r?žky.je to sranda je pozorovat.Adélka má po?ád snahu ji n?kam odtáhnout,ale Agi se nedá..otá?í se jak krokodýl tak dloo dokud se nevytrhne a za?íná pomalinku tan?it Tanec svatýho Víta..musím se vždy pousmát.Jsou k zulíbání..roš?andy.A m?la jsem strach,že Adélka bude po mladých zni?ená,ale vyložen? zkrásn?la..p?ibrala a je nádherná.Ce cachtám co:-)

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-18, 10:57
Dáši, se klidn? chlub :-) máš povoleno :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-21, 07:44
Dášo, tak jak s klientkou a fre?aty?

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-10, 10:57
vytahuju vlákno, abych se pochlubila - Orinek už váží 1830 gr, stává se z n?j prima medvíd?, ob?as se p?ijde po?uchat, ale vydrží to tak 10 vte?in :-)

A taky abych se zeptala DášiS. jak klientka :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-09-13, 08:56
Ahoj Feli a Orinku, máme p?kný stránky, chodím na n? ob?as jukat. M? se totiž šampa?á?ci mooooc líbí. :o))) Máte tam hezký fote?ky. :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:34
FaB:
Máš moc hezké stránky a dení?ky, to víš, že si k vám chodím pohladit duši?ku a pokochat o?i.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-20, 10:03
Tak jsme tu s pár novinkama. Jenom v kostce, rozepsáno to je na stránkách :-) Orinek už váží 1,9 kg, a když se na n?j zadíváte z trochu dál, tak vidíte, že se mu na hlavi?ce rýsuje jezev?í pruh.... je vážn? nádhernej, medvídek, ale za?íná zlobit, no puberta je tu :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-25, 01:24
Po hroooozn? dlouhý dob? vytahuju tohle vlákno, po ješt? delší dob? jsem na fóru a hned z toho d?vodu, že Feli rodí....

B?hem dne p?ivedla na sv?t dv? mali?ká, bohužel bez života... Hrozn? jsem si to obre?ela, ale te? to vypadá že ješt? bude pokra?ovat. Moc moc bych jí to p?ála aby aspo? jedno m?la živý, vzali jsme si ji do obýváku do klece (jinak v novém byt? mají bydlení na balkon?) - apatická není, baští, pije... A hodn? si olizuje b?íško, ob?as kníkne,rychle dýchá. A mn? by jen zajímalo, JAK DLOUHO JEŠT? to m?že celé trvat???
Pro vaši p?edstavu, 18/5 jsme byli na ukon?ování ?íje na šejdru.... dostala injekci, o dva dny pozd?ji druhou... NO COMMENT.

porod+

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 25.06. v 19:55.
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-25, 01:33
pokud vím, tak pauza by nem?la být delší než 2 hodiny.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-25, 01:37
žofi no tak uvidíme... jsem s ní, hlídám ji, v 8 jsme objednaný k Chyld?, ale prost? b?íško má citlivý a ob?as jí na bocích vidím n?co jako kontrakce - ale nest?žuje si, pohladit se nechá.... te? teda spinká, ale jinak je vitální p?im??en?, baští, pije.... normální fretka no....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-25, 01:38
ahoj fb,
s porodem ti neporadím - a touhle dobou asi už nikdo, zkus si aspo? projít tyhle vlákna [forum.fretka.cz], jsou tam popsaný porody normální i n??ím komplikovaný a tuším i intervaly.
ale jestli za?ala rodit p?es den a ješt? te? se vám nezdá, asi bych minimáln? volala na veterinu

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-25, 01:39
pokud má kontrakce a nerodí, tak m?žou být hodn? slabé a nebo je mim?o "zaseklý" v blbý poloze a proto nerodí.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-25, 01:39
aha, tak jestli jdete ráno k chyld?, tak to by SNAD m?lo vydržet... tak držím palce

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-25, 01:42
Martino, mám dneska bd?lou noc, budu s ní, kdyby cokoliv burcuju Honzu a jedem - sice na šejdr kde jí ukon?ili tak až jsou z toho dva nebožtí?ci a kdovíco dál - ale radši n?kam než nikam....

Chjoooo dít? krásn? chrupe a já nem?žu, bééééé :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2009-06-25, 02:28
Pauza mezi miminky by opravdu nem?la být v?tší než 2 hodiny. Pokud tla?í a nic se ned?je, tak to není moc dobré. M?že tam být mlá?e uvízlé, nebo nemá sami?ka dostate?n? silné kontrakce. Mlá?e se m?že udusit.
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-25, 09:49
FaB- Jak vám to dopadlo???
A ona byla na ukon?ení a te? rodí??? Já to n?jak nechápu :-O
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-25, 10:58
A jeje, zase Šejdr :-((
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-25, 12:03
A co se d?je se Šejdrem? Asi jsem n?jak mimo... Já tam teda po tom, co Chylda odešla, už nebyla...
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-25, 14:38
Ahoj, jsem tu se zpravodajstvím. Takže na utz se našla ješt? dv? tlukoucí srdí?ka :-) takže Feli dostala oxytocin a te? si musí poradit. Pokud to nezvládne do 17 h máme jet do Kolmé na císa?e :-)

Takhle napsáno to vypadá jako že jsme byli hned hotový, ale vykysli jsme tam dv? a p?l hodiny - to víte nebyli jsme objednaní atd....

A pro? jsme jeli na Šejdr? No protože jsme cht?li ?íji ukon?it, protože jsme dle neustupující vylezlý pipky usoudili že se Orískovi nepovedla "práce," a Honza nestíhal na BH z práce, no a já s ko?árem p?es celou prahu fakt neee, tak prost? jel na nonstopku šejdr no... Ale je pravda že pak byl zna?n? rozlad?nej, že paní doktorka Lorencová se ho ptala na základní v?ci který by m?la v?d?t v první ?ad? ona...

No nic, snad to p?ežije aspo? jedno, aby se Feli m?la o? starat.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-25, 16:19
FaB a m?la už Feli mim?a? Kolik jí je, 3 roky?
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-25, 19:21
Letos jí jsou t?i... M?la to být její první.

Aktualizace stavu: 1 narozené vyložen? defektní, mrtvé, a protože to druhé které Chylda našla necht?lo ven, jel s ní H. do Kolmé (na doporu?ení Ch., aby to bylo blízko pro p?ípad pot?eby a že tam taky jsou dobrý.)



Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-25, 19:31
ve t?ech letech je hold na první odchov už pozd?, no :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-25, 19:31
Držím palce, aby malá byla v po?ádku...i kdyby žádné mimi nep?ežili, hlavn? a? je ona OK.

Mn? když se hlásil zájemce o krytí s Vl?ákem, který mn?l 3-letou sami?ku, která do té doby mladé nemn?la....tak sem tu sami?ku krýt odmítla, p?išlo mi to riziko pro ni, mít porvní vrh ve 3 letech.....
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-25, 20:14
Nám Chylda ?ekla, že do 4 let OK, pak radši kastrovat... A když jsme se jí dneska ptali, zda by ješt? mohla mít, tak ?ekla, že jo, a? jí necháme zotavit ale že by v tom nevid?la problém... ale za rok už tu kastraci, p?ece jen... I když vím že tu je i pár takových který nakryjou i starší samici... :-/

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-25, 20:20
já bych t?íletou PRVORODI?KU nekryla, pokud by už mladé p?edtím m?la, tak by to nebyl problém, i když i tam už to také nebývá bez problém? a v?tšinou jsou v?tší úhyny než v p?edchozích vrzích.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-25, 20:22
žofi no te? už je to jedno že jo... Hlavn? aby se z toho ?udla vzpamatovala. A t?eba aspo? jedna žížalka bude OK, aby se m?la o? starat a neodnesl to Orís :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-25, 20:33
Hlavn? te? jde o sami?ku!

Jinak...a možná bych zvážila zmn?nu veta, pá? první p?ipoušt?ní ve 3 letech doporu?ené vetem ....no coment...
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-25, 20:36
ono do 4 let je to v pohod?, pokud už sami?ka n?jaký odchov m?la, co se tý?e Chyldy, asi bych taky za?ala uvažovat o vým?n?, sice jí neznám osobn?, nechodím k ní, ale ?ím dál ?ast?ji se na ní dozvídám stížnosti ze strany fretka?? :o/
jinakjá vím pouze o jedné sami?ce, co se po císa?i mohla o mim?a starat, ostatním se nespustilo mlí?ko :o( držíme palce.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-25, 20:50
nikoliv DOPORU?ENÉ, ale NEZAKÁZANÉ. Když jsme loni ?ešili, že se nepovedlo Feli nakrýt (tehdy opravdu ne, ne jako dnes) tak vím že jsme se o tom bavili zda za rok ješt? m?žem, a vybavuju si že ?ekla "za rok ješt? ano, kdyby to nevyšlo ani za rok (tj. vlastn? letos) tak už kastrovat."

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Aktuální stránka:13 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist