Aktuální stránka:14 z 14
Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-25, 20:58
...já nejsem vet, ale co sem na?etla za 5 let, tak 3 letou sami?ku p?ipoušt?t na první vrh ne-e. A jestli tuto variantu vet jen p?ipustil - jako ?ešení problému s ?ijí...tak bych od n?j asi zdrhala. Ale to jen múj osobní názor.
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-25, 21:43
Žofiro a Johanka mají pravdu. Takto "stará" fretka je už na první b?ezost opravdu stará.
Je to riziko. Pravd?podobnost, že má již minimáln? mírný stupe? kardiomyopatie (a? hypertfofické nebo dilata?ní) je v tomto v?ku zna?ná.V tom p?ípad?, vlivem nedostate?ného srde?ního výdeje plody odumírají. Nemají dostatek kyslíku. V p?ípad? t?žšího postižení srdce m?že jít o život i samici.
Další možností je, že nebude mít v po?ádku metabolismusglukózy...po?ínající inzulinom,bez klinických p?íznak?.
Pak následuje stejný osud plod?.
Já osobn? bych do toho ur?it? nešla.

To opomíjím fakt, že fretek je všude tolik, že je plná adopce, spoustu inzerát? a do prosince budou plné útulky...
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:17
Tak poslední zpráva sem, nakonec jsme jeli na Kolmou ke K?ákalovi... Miminka nezachrán?na, Feli ano, a kastrovaná už je. Prý kdyby p?ijeli o 2 h pozd?ji, tak jsme nem?li ani Feli.

D?kuju t?m kdo se snažili poradit, pomoct nebo vyslechnout :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:25
Miminek je mi líto, ale hlavn? je že Feli OK
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:32
majdi, a dokonce se i nechá mazlit, aniž by rafala až na kost :-)))))

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:36
F+B - myslíme na vás a držíme p?sti?ky, aby Felis byla vpo?ádku :o))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:39
amon - možná je to Nomen Omen, a Felicitce p?ineslo št?stí její jméno :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:53
F+B n?kdy je kousí?ek toho št?stí zapot?ebí :o)))))
BTW jak se jinak máš? dlouho jsi tady nebyla... :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:56
FaB- hlavn?, že to dopadlo dob?e pro Feli...

Jinak, co se tý?e Chyldy... Já k ní mám taky d?v?ru, i když nesouhlasim se všim. Ve chvíli, kdy ud?lá n?co, co mou d?v?ru nabourá, tak to taky budu brát jinak.
Plno lidí d?v??uje práv? t?eba K?ákalovi nebo Králi, já ani jednomu, ani s jednim nemám dobrý zkušenosti, i když mejm fretkám vyložen? neublížili, ale vyposlechla jsem si od nich i kraviny.
Pokud Chylda tohle "povolila", neni to ur?it? dob?e, na druhou stranu tohle ví v?tšina chovatel?, i když neodchovává... Já bych sami?ku ve t?ech letech poprvé nep?ipustila. I kdyby mi to Chylda "dovolila"... ale to je zase druhá v?c, o kterou tu nejde...
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:58
Rynn tak tak. Svatá pravda.

Písnu ti SZ p?išla jsem o kontakty na tebe :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-06-30, 10:59
Vra?me se k Felicitce - b?íško už má zhojený, na stehy jde za týden, a v pasti?ce antibiotika zblajzne jak malinu. Takže - p?i tý bíd? ješt? dobrý.... Miminka už nebudou, ale Feli p?ežila, a ?eká ji ješt? n?kolik let hraní, b?hání a kvokání... to není tak špatný skóre, ne? ;-) Navíc, miminek se rodí dost a dost, a my - resp. já abych byla p?esná ;-) uvažuju o albínce ?i albínkovi :-) on po prázdninách ur?it? n?kdo "dostane alergii" nebo "se bude st?hovat", nemám pravdu, božo, gazzo a další záchraná?i? :-)

A nechte už toho hádání se, nebo si budu muset vzpomenout na Kelišovou "už se perooooou.... to je hnus velebnosti :-) "

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-06-30, 19:24
píšu si t? do potencionálních zájemc? :o)


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-07-01, 08:09
Boženko, supr :-) a já musím nasadit páku na Honzu aby p?ed?lal klec - vloni vyrobil, mysleli jsme jak super klec, ale teprve te? vidíme že to tak supr nebylo, takže bude p?ed?lávat. Po roce to vypadá dost uboze už...
A ?ekla jsem mu a? to nadimenzuje na t?i, že kdyby ?asem p?ibyla ješt? jedna, a kdyby náhodou ne (che che che) tak aspo? bude mít Feli s Orinkem "nadm?rné metry" :-)))

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Aktuální stránka:14 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist