Aktuální stránka:12 z 14
Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-14, 18:14
Za?ínají mu r?st, má tam takový hrbolek, a asi ho to šmudlu sv?dí, tak sleduju jak to nabývá ?i nenabývá :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-14, 19:59
Pozor! - abych uvedla v?ci na pravou míru: v Jinonickém útulku jsem dostala informaci, že mu m?žou být tak 3 m?síce. Neodhadnu to, protože jsem nikdy nevid?la malé mlád?. Orin mi p?ipadal, že už je starší,byl v?tší než jsem m?la p?edstavu, ale rozhodn? mlád?. U m? byl asi 3 týdny, ale když p?išel, kuli?ky se ješt? ani nerýsovaly. Když odcházel, za?aly pomalu sestupovat a bylo vid?t malé vzedmutí k?ži?ky nad šourkem. Ti, kte?í odchovali mlá?ata, by tak spíš ur?ili, jak je p?esn? starý.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-14, 20:16
bohužel nevím jak to vypadá, Ferda k nám p?išel až ro?ní, takže už s kuli?kama, takže netuším. No uvidíme, až ho po o?kování ukážu MF :-) budeme v?d?t více.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-14, 22:07
Já bych teda podle kuli?ek ?ekla, že mu m?že o m?síc až dva víc, Rockymu za?ly vystupovat až v p?l roce, ale zase Rom?a má 3 m?síce a n?jakej ten tejden a váhu 1450 g... a kuli?ky mu rozhodn? ješt? nelezou :-O ale teda nevim, t?eba to je možný?
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-15, 07:49
uvidíme, zítra jdeme na o?kování, tak Chylda ?ekne víc a dám v?d?t :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-16, 19:40
Takže: Podle Chyldy mu je kolem 4 - 5 m?síc? (dle pohmatu na kuli?ky), svrabík v uších už není, uzliny v pohod?. A celkovej obdiv nad tím jak je krásnej, že to bude kus chlapa :-)

Moc se mu líbil plácek p?ed veterinou, spokojen? si tam lozil a hrabal - asi budeme mít procházky rádi :)

Poslední o?kování, vzteklina, bude druhý zá?ijový týden, takže pak se t?šíme že p?jdem na návšt?vy a srazy a ?ady Orinkových obdivovatel? se budou plnit geometrickou ?adou :)))

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:12
Ferda a bertík...zdravím

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:22
ferda a Bertík...tak jsem neš?astná ...po n?jaké dob? mám ranní sm?nu na centru..a práv? se vidím s tou naší fret?í klientkou...ješt? se jí nepoda?ilo udat ani jedno mlád? z posledního vrhu...má 4 albínky kluky a mají t?i a p?l m?síce...moje klientka je nezam?stnaná..lehce postižená...a bydlí v dome?ku, kde nefunguje ani elekt?ina ..ani teplá voda...o fretinky se stará jak nejlépe umí..práv? m? podarovala vitamínama pro Adélku...fakt dobra?ka...cht?la bych jí pomoc...myslím,že fre?áci jsou v pohod?..akorát zablešený..?íkala jsem jí,že bych je odblešila a sehnala snad nový domov...ale aspo? n?jakou korunky by dostat m?la..co myslíš

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:28
ur?it?, nevím odkud jsi, ale frontline bych ti na odblešení pro ni v?novat mohla, mám ho tu vícemén? preventivn? ale zatím nebyl pot?eba.

Já jsem z Prahy


Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:33
Já jsem z brna...frontline možná doma mám...ur?it? i difusil...akorát jsem trošku v ?asovém presu..p?íští týden mám kurz znakovky...a v pátek odjíždím na dovolenku..musím n?co vymyslet..

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:35
kdybys ho nem?la, napiš mi, pošlu ti ho poštou :-) radši ten frontline, ten je vyložen? zví?ecí.... a držím palec jak frete?kám, tak paní. Ach jo. Ob?as je život na ho...

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:39
Víš co je nejhorší..že nemá ani mobil..dnes v dob? internetu ...tak dává inzeráty do kauflandu...to by ale byla náhoda

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:43
a jak ?asto k vám do centra chodí?

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:56
3x týdn?..osprchovat se

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:00
tak to je celkem OK, to by se jí ten frontline dostal celkem rychle :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:03
DášaS: A co kdybys za tu paní podala inzeráty na nete ty a uvedla kontakt na sebe?
Ten difusil bych snad na fretky ani nepoužívala, radši ten Frontline, nebo ješt? lépe Stronghold, ten je totiž i na vnit?ní parazity. Jestli bys cht?la múžu ti Frontline nebo Stronghold poslat...jenže nemám doma, objednala bych...takže i s poštou by to asi šlo dýl...do tvé dovolené by t? to asi nezastihlo...Tak mi dej v?d?t jestli by to tak sta?ilo, ano?
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:05
Johanko, Frontline m?žu poslat okamžit?, když dá Dáša adresu. Strongold doma nemám, ale uvidíme. Snad to pro všechny zú?astn?né dopadne dob?e.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:08
Holky jste hodný...vyhodím inzeráty s telefonem na m?..s tím,že když se n?kdo ozve..vyzvednu fre?áka..dovezu dom?..odbleším...jedin? tak...a asi aspon za 300 stove?ky co??ten frontline mám asi doma

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:11
Dášo, spíš bych tam dala cenu aspo? 500, z jedinýho d?vodu - slušnej chovatel zav?t?í, když je mlád? levn?jší, protože zná náklady na chov apod, a bude mu divný, co je na mlád?ti špatn? že je pod cenou? Anebo se ti ozvou "experti" co cht?j fretku levn? nebo zadarmo, a po m?síci ji n?kde vyhodí protože ho omrzí. A myslím, že paní se taky penízky budou hodit aby jí bylo trochu líp.

kdyby cokoliv, v SZ máš na m? mail.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:17
DášaS:...s prodejem je to te? asi t?žký...je ešt? tolik neprodaných letošních mlá?at a tolik fretek k adopci. Takže kdyby se našel solidní zájemce, dala bych ty fre?ule možná i zadarmo...na druhou stranu je mi jasné, že té paní by se hodila každá koruna...fakt t?žký rozhodování...
Ale to co píše FaB je taky pravda...když je fret? levn? lidi sou nedúv??iví...
Kdybys n?co pro ty fretky pot?ebovala, tak mi dej v?d?t! Co tak poslat pro tu paní na fre?ule pár korun?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 17.08. v 11:21.
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:24
To bych asi ned?lala - za 500,-, protože nebudou o?kovaná a mlá?at je v sou?asné dob? dost.Každý chce co nejmenší a t?mhle je už 3 1/2 m?síce. Než se n?kdo ozve, budou zas o n?co starší.N?kte?í"množitelé" je už dávají zadarmo, ale je to otázka místní momentální poptávky a nabídky.
Vím, že to zní blb?, ale je to tak. Když pro?ítám inzeráty, tak to vidím.
Pokud je paní chce umístit bez jakékoliv veterinární pé?e, myslím, že ty 3 stovky jsou akorát. A s tím komu, to je vždycky sázka do loterie, protože lidi vyhodí i drahé zví?e a na druhé stran? se n?kdo stará o nalezence jak o vlastní dít?.....

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:26
hm taky pravda.... ach jo hlavn? aby to dopadlo dob?e.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:29
Jsem z vás úpln? na m?kko..pokusím se za 300,- a uvidíme...p?eci jen n?jaké ty penízky projedli...m? ty naše fre?ulky nesta?ily...asi 6 zájemc? jsme musela odbýt ,že už nemám...ale hol?i?ku jsem si ubránila...a tak máme k Adélce i mali?kou...Agátu...

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:30
Možná by bylo dobré n?jakou korunu paní p?isp?t na krmení a po sezon? mlá?at by byla lepší vyhlídka na jejich umíst?ní. ( Zvlášt? p?ed a po Vánocích), kdy fretky nejsou k mání. Pokud se je nepoda?í umístit te?, ale jestli se paní bude chtít a bude moct tak dlouho ?ekat.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:31
dášo, hlavn? nás informuj. :-) co nejlepšími zprávami bych prosila :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:33
DášaS...a na ty zájemce co jim už nezbylo mlád? od tebe kontakt už nemáš?
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:34
A nem?l by tady n?kdo jiný, komu nesta?ily mlá?ata pro zájemce?

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:36
Johana...v?ara jsem dohazovala toho pána co jel s fretinkama p?es celou republiku..a jinak cht?li sami?ky

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:42
Já bych do inzerátu cenu nepsala v?bec... Až by se ozval zájemce a jako první se zeptal na cenu, vykašlala bych se na n?j, pokud by se zajímal nejd?ív o fretku, za ty 300,- by to bylo asi akorát...
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-17, 13:30
Tak už jsem ten inzerátek šupla...tak snad se n?kdo najde a chlapákci budpu mít své lidi.

Aktuální stránka:12 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist