Aktuální stránka:5 z 23
Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-17, 17:58
Recipro?n? posílám Martin? p?ání k dnešnímu svátku na "její" vlákno jako ona poslala na "moje." :o)

Na Šumavu karavana mí?í

Vévodí tomu slon s kadibudkou

Opi?ta s banánovou hrudkou

I další zv?? puch po Šumav? ší?í



Zv?? doprovázená je houfem jezinek

Z nichž každá z nich má jméno své

Však blahop?ání pat?í nyní té

Co vy?uhuje už za roštím bezinek



Oslavenkyn? kypí ochotou

Dome?ek náš zamo?it

K obrazu svému p?etvo?it

Já ?ekám u soused? s lopatou!
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-07-17, 21:19
Hm, tak takovouhle krásnou dojemnou roztomilou p?vabnou cituplnou kvalitní srdcervoucí dovednou trefnou výstižnou báse? neumím. Martino, pop?ála bych Ti k svátku, ale nem?žu, protože se stydím, že to neumím tak krásn? jako Markéta. :-(
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-17, 22:39
Silva - kdyby do Tebe skoro p?l roku jeziny hustily, co m? ?eká, když je pozvu na návšt?vu, verše by T? taky napadaly samy! ;o)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-17, 22:46
Téééda,jaký jeziny! A to pro tebe chcem jen to nejlep?íííí!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-17, 23:12
Hele, bu? ráda, že seš taky f poéziji a nech m? alespo? lehce kontrovat! :o))))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-18, 09:11
Ježíš, já na ní tak hezky, poeticky...o krásný chaloupce na stráni......a vona na nás ?eká u soused? s lopatou!!!! A ješt? nás na?kne z toho, že Šumavu (ten krásný kraj) zamo?ujem smradem a puchem!! :-)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-18, 12:39
majda - co se Ti na tom nezdá poetického? Já jsem náhodou cí?a, až to mlátí dve?mama!
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-18, 14:45
jezinka - též opožd?n? - d?kuje!
a neboj se nic, markéto, vono to s tou karavanou nebude tak horký... ;o)

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-21, 00:36
martina - ale s pozváním to horký je! Vždy? po soukr. zprávách už jsem domluvená s kdekým :o)))) Budu ráda za každou návšt?vu. Sta?í vynechat kadibudku, opi?tu, slona a asi tak 300 dalších zví?at a máte kdykoli dve?e otev?ené i s tcho?mama.:o))))))))))


Náhodou, kdybste byly, dámy, co k ?emu, zorganizujete nejaký ten fret?í sraz u m?, postižené beztcho?ím obdobím, abych se alespo? lehýnce pobavila!
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-21, 08:54
Markéto! Ty si koleduješ vo malér!!!! Ur?íme datum, dáme dohromady odvoz a máš nás tam!!!! :-)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-07-21, 10:41
Sakra to je dobry napad!!! Ja to dneska prednesu te Erin, chces, Marketo?:-)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-21, 10:44
My bychom se se sme?kou taky p?ipojili,to nebyl jen takovej hec,to se Martinka mýlí,sta?í ?íct kdy a kam a jedeeeeem
Sem na Šumav? nikdá nebyla,kone?n? p?íležitost.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-07-21, 10:46
Jsem na Sumavu jezdivala, miluju Sumavu a dlouho jsem tam nebyla. Prisla jsem o prazdninove plany, takze Markete tyden vyhrozuju, ze prijedu (zatim docela souhlasila:-)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-21, 12:01
Tak sta?í ur?it datum a sehnat povoz......:-)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-21, 12:26
Tady je problém pouze jediný - aby tu nebyl p?ítomen m?j drahoušek, který má celý srpen dovolenou a p?ítomen bude. On už tak jako zhruba po?ítá s tím, že sem n?kdy n?jací scho?ové p?ijedou, ale prý mu mám dát v?as v?d?t, aby tu nebyl a v žádném p?ípad? tu nesmí žádný tcho? zbýt.

Bohužel o prázdninách v srpnu je každý víkend n?jaká akce, které se musím ú?astnit a neustále máme plnej barák lidí (teda nejen lidí, ale t?eba taky tchán? aj.:o)))
Tudíž - pokud v srpnu, tak ve všední dny, nebo pak n?který víkend v babím lét? (krom? 2.-3.9.) - kdykoli od zá?í do ?íjna. V listopadu už je tu hnusn? a ob?as taky sn?hové kalamity :o)))

Tak už se sta?í n?jak dohodnout :o)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-21, 12:33
v srpenci m?žem i ve všednoden,nám je to jedno,pojedem kdy ?eknete,m?žem vzít i d?ti?nebo je to bezd?tná výprava?Sta?í ?íct,my to p?izp?sobíme...

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-21, 12:55
V zá?í se uvidíme všici na srazu,to by cht?lo asi d?ív...

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-07-21, 23:36
Ja muzu v srpnu v tydnu kdykoliv do 21.8., pak slouzim a mam rozbite dny napolovic.
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-22, 13:45
Vždy? je to fuk, jestli to bude p?ed nebo po srazu, ne? :o)))
Co se d?tí tý?e - není samosebou problém. To podle toho, kolik vás bude, event.kdo je ochoten spát ve spacáku na zemi :o)))
Postelí pro hosty je tu 6 + 1 matrace i s pe?inama na zem + 1 gau? i s pe?inama :o)))
Takže 8 vyspání jako lidi, zbytek trampové :o)))
Víkend v zá?í (pop?. v ?íjnu) je podle m? snadn?ji domluvitelný, protože je to dost dlouho dop?edu - krom toho 1. vík.v zá?í je to vlastn? jedno, který to bude :o)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-29, 16:10
milý ?a?o,

v?era jsem si prohlížela tvoje fotky a zjistila jsem, že se mi po tob? po?ád stýská. stýská se mi tak, že mi to vhání slzy do o?í.
ale ty to nijak ne?eš, to je m?j problém. prost? si p?estanu prohlížet starý fotky, protože krom nad t?ma tvejma slzím taky nad d?tma, když byly malý, nad naším dávno poh?beným psem, nad babi?kou a poslední dobou i nad sebou. to zas pro zm?nu ?ím nov?jší fotka, tím víc m? rozplá?e.... :o)

ješt? jsem ti cht?la ?íct, že ba?a je taky suprovej, i když t? nem?že nikdy nahradit. je prost? další v ?ad? - doufám, že nekone?né. protože láska k fretce je láska na celej život. s tím se nedá nic d?lat!
a každým dnem se víc a víc blíží okamžik, kdy místo jedné "ubohé osamocené chudinky" budou u nás doma lítat dva spokojení chlupatí ?áblové.
a ?asem...., kdoví? už aby to bylo!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-29, 20:57
Achjo! Pro Vendelka slzím dodnes a ani se na fotky nekoukám. Radši. Vždy? je to teprve 5 m?síc? :o(((
?a?o - pozdravuj ho tam naho?e a a? na m? nezapomene - stejn? jako já nezapomenu na n?j....
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 21:03
Já vím, že je to trošku mimo fretky, ale pro ko?i?ky, který jsou v nebí?ku 6 a 5 let n?kdy slzim dodneška... zvláš?, když jim na chat? dávám na hrobe?ek n?jakou tu kyti?ku... :( a po jezev?ici, která je zase v psím nebí?ku už p?es 8 let se mi taky dost stejská... :( a d?sim se toho, že budu potom oplakávat fretky... :( když m? rozbre?í tohle vlákno a to jsem tu fretku ani neznala :,(
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-29, 21:10
Holky!"o( sice nebre?ím,koukám na fotky ?asto,mám je ve spo?i?i na pc,ale srdce,to moooc bolí,a furt stejn?,žádnej ?as nepomáhá.
?a?ínku,pozdravuj Edáska a Vaší?ka,snad si spolu hrajete a je vám hezky i s Vendelkem a všemi ostatními andílky.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-29, 21:16
Rynn - já myslím, že se nebí?ka neodd?lujou a ?ád?j tam všichni spolu. Kdoví, jestli už mi tam ztracená Cibule nefackuje v rámci hry Vendelína...

bóža - lépe je n?kdy zaslzet, protože srdí?ko bez slz bolí víc...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 21:18
Markéta: Tak to bude problém, až se tam dostane náš sou?asnej pes... setká se s ko?i?kama, který zakous... snad ho po?ádn? profackujou....
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-14, 00:26
neuv??itelné (pam?tníci potvrdí) se stalo skutkem!
od dnešního ve?era MÁM SOU?ASN? DV? FRETKY!!! ?ili BA?A MÁ KÁMOŠE ... :o))
jo jo, je to tak. rad?j jsem o tom nemluvila dop?edu, abych to (zas :o)) nezak?ikla, ale už je to ud?láno už je to hotovo!!

tímto tedy d?kuju yasmin, že když se jí dostal do ruky cca 3-4 m?sí?ní klu?ina, vzpomn?la si na m? a nabídla mi ho jako první (a už necukla!! rozum?j = nezvykla si na n?j natolik, že by si to rozmyslela... ;o))).
zárove? m? taky trochu nakrkla (ale to by ani nebyla yasmin ;o)), protože si NEVZALA PENÍZE ANI ZA VETERINU!! a to se ned?lá, protože te? jsem dlužníkem (a to m? p?kn? štve!).
no, p?íležitostn? jí to ur?it? vrátím, ona se najde možnost, jak jí to "oplatit"... ;o)

takže moje (budoucí) sme?ka momentáln? ?ítá 2, slovy DVA, kluky - ba?u znáte a náš nový ?len rodiny se jmenuje RENO (jestli mu to z?stane, ješt? nevím, uvidí se) a je to nádherný, kouzelný šampa?. synátor sám od sebe slíbil (n?co ur?it? pot?ebuje), že ho hned zítra nafotí, tak se budu chlubit :o)

jo, ješt? n?co - manžel si ho nechal dát na klín(!!), aniž by p?itom ?val jak pavián, dokonce ho (asi dvakrát nebo t?ikrát!!) pohladil (no, možná to nebylo hlazení, jen ho tak p?idržoval a reno se mu smeknul) a pravil, že je fakt krásnej. teda kecám, nepravil, jen mi to odkejval. teda možná neodkejval, jen mu trochu klesla brada... ale zas se rychle vzpamatoval, protože už mu stejn? nic jinýho nezbejvá (než m? zabít, a do toho se mu asi už taky nechce).

zítra dopoledne na veterinu, jestli jsou mrtvý breberky v uších, nebo musíme ješt? pokra?ovat v lé?b?, a hned jak to bude možné, pustím kluky spolu. zatím se "okvokávali" p?es klec (reno víc), tak to seznamování snad nebude moc krvavý...
držte palce! :o)

ješt? jsem zapomn?la pod?kovat taky ?a?ovi (rovn?ž nalezenec), protože tohleto je v podstat? jen a jen jeho zásluha. protože to práv? on byl natolik skv?lej, že díky n?mu pochopil i manžel, jakÝ FRETKA JE ÚŽASNÝ ZVÍ?E a smí?il se s jejím doživotním (naším doživotním) p?sobením v naší domácnosti. a že fretka umí "p?sobit", o tom není pochyb!... :o)) ...
tak ?A?O, VELKÉ DÍKY a nezapome? ob?as mrknout na nás dol?, jestli je všechno, jak má být! :o)




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 21.10. v 22:08.

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-10-14, 01:07
GRATULUJI :o) Paráda, a? vám to, teda Ba?ovi a Renovi, výjde a máme z toho užitek všichni. :o) Už se t?ším na fote?ky.
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-14, 04:10
Martina: Hezky :)) tak pak piš, jak to jde a na fotky se t?šim :)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-14, 09:23
=)) mám radost, že to takhle dopadlo =)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-10-14, 09:39
Martino, gratuluji k p?ír?stku a t?ším se na fotky :o))
Avatar

Aktuální stránka:5 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist