Aktuální stránka:11 z 23
Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-11-13, 22:51
Mario: dej v?d?t jak se da?í Kapitánu Nemovi!
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-23, 15:49
ba?a, 7 m?síc? - 1720 g!! (z?ejm? nedostate?n? vyprázdn?n)
reno, 5 m?síc? - 1550 g (žere jak blb? se?ízený ferrari)

jak jsem zmínila v jiném vlákn?, budu je muset vypoušt?t odd?len?. sice se necht?j vzájemn? zabít, ale ren?v zátylek vypadá, jako by ba?a o n?co takového p?ece jen usiloval... :o/

nadále platí, že mám dv? nejkrásn?jší fretky ve st?ední evrop? a p?ilehlém okolí.
ba?a je díky svému zbarvení a "obutí" krásný štíhlý elegán (p?ipomínky o po?ínající tlouš?ce už jsem zapomn?la :o)), o hlavu "menší" reno má zas nádhern? tvarovanou postavu, která sportovc?m p?ipomene kuželku, opravdoví znalci by ho možná p?ipodobnili dokonce i k vzácné a jedine?né v?stonické venuši...
prost? jeden v?tší poklad a výstavní kousek než druhý! :o)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-23, 16:02
Jéé martino, máme doma stejnou váhovou kategorii, Pan Te?ka má 1.750g :oD a samo s sebou je nejkrásn?jší.........stejn? jako Ba?a a Reno :-)
A je mu taky 7 m?síc?.

A co namazat Renovi záda n??im neškodnym, ale p?itom nep?íjemném pro Ba?u??



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Ivka dne 23.11. v 16:04.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-23, 16:13
no jo, ale ?ím?? to m? taky napadlo, ale už m? nenapadlo, co by to m?lo být... :o(

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-23, 16:19
Hele, nedramatizuješ to moc? Když byl Ba?a u nás, tak byli kluci taky vzájemn? pokousaný, m?li strupy na zátylku. Pokud fakt nejde o život, nechala bych je b?hat spolu.....:-)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-23, 16:49
majdo,
myslím, že nedramatizuju. pamatuju si, když jsem si ba?u vezla dom?, tak m?l pár drobounkých stroupe?k?, tak?ka nepatrných. ale reno má souvislý strup mezi lopatkama, zhruba v míst?, kde je zapnutý postroj, o ší?ce asi 1 cm a délce 4-5 cm.... :o(
já si myslím (doufám!), že když to nechám zahojit, tak to bude dobrý (nebo aspo? lepší), ale te?, jak ho po?ád a po?ád kouše do t?ch strup?, tak to strhne a zv?tší a renovi se to tím pádem nemá šanci zahojit... :o(

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-23, 16:51
Tak mu to skus "obvázat" a na to mu dát kšírky. Tak by mu ten obvaz mohl n?jakou dobu vydržet??
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-23, 17:23
no obvaz...nevím nevím.... možná, když mu ho pevn? utáhnu? ale moc nev??ím, že si s tím fretka neporadí... :o/
ale co, zkusit to m?žu, aspo? bych kluky nemusela rozd?lovat. i když to d?lení má své nepopiratelné výhody. dneska ráno jsem si rení?ka p?kn? po?uch?ala, zatímco když jsou pušt?ní spolu, PRDÍ NA M? JAK VYKLOKTANEJ TRÁBOŠ!!
(vysv?tlivka pro mladší ro?níky:
tráboš = d?ív?jší lidové vozítko sociálních vrstev, která si byla mén? rovná s jinými stejn? rovnými vrstvami)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-23, 20:00
Martino: obavam se ze opravdu moc nezmuzes :o(
Neo a Matis takto rozkousali Skodikovi zada a tak musel od nich. Jsou oddelene a spolu jen behaji.
Neo a Matis si tohle delali taky - proto je kamoska mela oddelene. Od doby co jsou u mne jsou v pohode, ale to jen diky tomu, ze meli klec spolecne s Vanilkou, nebo Xavy - takze se mezi sebou nervali. Holka tohle nedelaji, to jen mezi sebou.
Takze mas mozna dve moznosti - mit je zvlast, poustet spolu. Nebo mit jeste jednu holcicku :oP
Kastrace nevim jestli pomuze - mozna u Bati jo, pokud mu to Reno nedela taky. Ale spis bych s tim nepocitala uplne 100%

Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-23, 20:11
yasmin,
oni se práv? "koušou" jen tehdy, když jsou pušt?ní! v kleci v?bec, to jsem ješt? nevid?la. svorn? chrupou v jednom pelíšku, resp. v?tšinou v jedný houpa?ce, by? má každej svojí, aby se nehádali... :o)
koušou se oba navzájem, p?i hrách na hon?nou a na lovenou. reno víc provokuje, ba?a by kolikrát rad?j ležel a nic ned?lal... :o)
navíc reno na ba?ovi vyložen? nacvi?uje, aby si na ja?e neu?íz ostudu, ale p?esto má strupy JEN RENO, ba?a ani škrábnutí, nic, ani ?uk!

takže rozd?lit je v kleci by bylo zbyte?ný, pomohlo by možná rozd?lit práv? na lítání. alespo? na ?as, aby se renovi ty záda mohly zahojit. možná, že pak už se ba?ovi nepovede mu je tak "dorvat", protože p?ece jen reno roste, sílí a taky už je zkušen?jší, tak ví, co od bati m?že ?ekat.. :o)

no a s tou hol?i?kou.... ? ;o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 23.11. v 20:13.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-23, 20:21
No myslim ze se mu to povede dost rychle klukum na to opravdu staci ani ne pul dne. U mne je to naopak, protoze pri behani vic zkoumaji a sebe si vsimaji min, i kdyz Skodika vetsinou nekam vlaci, tak proste tahnou a tahnou - v kleci se hadaji a nemuzou tahat nikam, tak se rvou kdo z koho. Mezi sebou Neo a Matis jsou ok. Pritom prave Skodik taky trenuje na klukach (v dobe kdy byli spolu v kleci a kluci spali)

Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-11-23, 21:17
Martino, nezoufej! Fred a Matýsek jsou podobní Ba?ovi s Renem: taky se rvou jenom když jsou pušt?ní a jinak spolu svorn? sp?j v pelechu. Záda mají strupatá nast?ída?ku, v?tšinou spíš Matýsek, ale jednou je m?l po?ádn? roz?ísnutý Fred. A bylo to taky zkraje, když spolu byli krátce, ale potom se to jednak upravilo, a jednak jsem si zvykla já. Pravideln? je prohlížím, jestli opravdu jde jenom o povrchové ranky, a když je n?co v?tšího (ale to byl jen jednou ten Fred), víc je hlídám nebo chvíli nepouštím spolu. Ale podle mého v takovém p?ípad?, kdy vysloven? nešikanuje jeden druhého, je intenzita zran?ní spíš otázka náhody nebo hustoty kožíšku na krku.

vícero+kluci+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 14:50.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-23, 23:01
dík za podporu silvo, :o) ale já (zatím) nezoufám.
mrzí m? to, to jo, je mi rena líto, a tak se to snažím (za pomoci vašich rad, za který d?kuju všem) n?jak po?ešit.

šikana, to m? teda v souvislosti s fretkama nenapadlo, ale víš, že trochu jo? trochu ba?a má tendence "šikanovat", hajzlík jeden rozmazlenej... :o)

zatím si na to moc "nezvykám", protože renovi se to od za?átku po?ád jen zhoršuje... :o/
a taky m? napadlo, jestli to není i tím, že reno má jemn?jší kožíšek, takže ba?a se snáz "prokousne".

už jsem je za?ala víc hlídat a víc "t?ískat novinama", abych tomu "krveprolití" zabránila, protože rozd?lovat je od sebe (myslím p?ípadn? napo?ád) v žádném p?ípad? nechci - no to jsem mohla z?stat u jedné fretky a nepo?izovat si dv?! když navíc kluci jsou spolu moc rádi... :o)
a zkusím nasadit stahovací obvaz+kšírky, abych tady nelítala celý víkend s mladou frontou (to si rad?j lehnu s p?im??en? starým frantou... ;o))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:13
TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK....
tak už to ba?ovi "odbíjí", už st?íhá metr.
v pátek jde pod n?ž, protože situace se p?ihoršuje.

ješt? nedávno jsem psala, že "trénuje" reno na ba?ovi. nyní se situace obrátila a vzhledem k ba?ov? velikosti a síle se za?ínám bát nejen o renovo zátylek, ale i panictví... ;o)
nemám chu? je po?ád odtrhávat a nechci je dál ochuzovat o vzájemné p?tky a hraní a ba?a už dosáhnul pot?ebného v?ku a vysp?losti, tak není na co dál ?ekat.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:18
Tak u nás zatím nic, ani nezna?kuje, ani Kryštofa neznásil?uje :-)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-11-28, 14:14
Martino, ono by to aj tak skon?ilo Ba?ovou kastráciou, takže takto bude ma? Reno pokoj od kúsancov o nie?o skôr. V piatok budeme drža? palce, ur?ite bude všetko OK.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-28, 14:24
Chudinka Ba?a, zapálím za n?j sví?ku, resp. za jeho kulky:-)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-28, 14:38
Martino, žel asi ve vašem p?ípad? není jiné ?ešení, pokud klucí mají z?stat spolu. Moc tedy na pátek držíme Ba?ovi p?sti i tlapky, a? to dob?e zvládne. A pani?ko, nebu? smutná, on z?stane mužským i bez kuli?ek... ;o)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 15:13
vendulko,
nestraš!!
proto jde na kastraci, aby trochu "zženšt?l", ne? :o))

z tohodle zákroku strach nemám, p?ipadá mi to (možná naivn? laicky!) - tím, že kulky jsou mimo b?išní dutinu - strašn? jednoduchý a v podstat? bezpe?ný, nejhorší na tom celém je narkóza. ale ba?a je mladej zdravej junák, tak to bude ur?it? v poho... :o)
(a TE? nechci slyšet nic o tom, že m?j laický náhled je blbost! ;o)))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-11-28, 15:55
Martino, máš úplnú pravdu, skuto?ne nie je dôvod k obave. Mne kastrovali 15,5 ro?ného psa ?ažkého kardiaka a všetko bolo OK.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-28, 16:04
Jasn?, máš recht, u kluka je, proti sami?ce, kastrace opravdu prkotina ;o) Narkóza je krátká, operace rychlá. A výsledný efekt, co se chování fre?áka po kastraci tý?e, ve v?tšin? p?ipad? opravdu báje?ný! Nekoušou, nezna?kují, neznásil?ují, mazlí se :o)))
(I když pravda, nedávno málem jeden fre?á?ek po kastraci vykrvácel :-( To je ale jediný p?ípad, o kterém vím.)
To "smutn?ní" jsem myslela spíš tak, aby sis nevy?ítala to, že mu bereš jeho mužství ;o) My jsme se s tím u Krakenka zpo?átku t?žko vyrovnávali. ?íkali jsme si, co jsme mu to ud?lali, že te? není "ani ryba, ani rak",... Ale on to zvládl bezvadn? a hlavn?, veškeré výše uvedené pokastra?ní chování se opravdu dostavilo :o)
Pokud už má Ba?a zubní kámen, není od v?ci požádat veta, aby mu ho v rámci narkózy sundal!
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-11-28, 16:07
Vendulo, ja si myslím, že zvieratká/sam?ekovia si neuvedomujú, že sú po kastrácii "iní"...je im to proste jedno :-))))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-28, 16:26
Johana, našt?stí máš asi pravdu. Ale pání?kové si to uv?domují... ;op
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 16:37
žišmarjá, VENDULO!!
jaký vykrvácel!! nech si toho, jo!! ;o)

vidíš, kámen... mf mu ho sice nedávno sundávala (v rokycanech), ale ?íct mu m?žu, možná už zas trochu bude.
teda už to vidím, jak si vzpomenu, hlava dubová... :o)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-11-28, 20:38
o5 offtopic :-) Nemo se ze vseho leceni dostava, a nyni je to mirne nachlazeny flegmatik se zanety na pindiku... (tak me jen napada, kam ho strkal :-O )jinak je asi i trosku kyticka, protoze sotva jsem ho zalil vodou (vykoupal) tak trsal po celym pokoji a kvo kvo kvo kvokal. jinak ted je to ta nejprozkoumanejsi z mych fretek. Az nato co se mu honi hlavou uz o nem nvim uplne vse :_)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-26, 13:35
REKAPITULACE PR?JEM

tak m? to donutilo znovuotev?ít staré vlákno....
rekapitulace:
8. 5. úterý, sraz rokycany
10.5. ?tvrtek, následek(??) ba?a pekelný pr?jem, voda... nasazená hladovka, pak dieta = taky hladovka, protože ku?eco-mrkvovo-vlo?kový vývar teda žrát nebude, samotné va?ené ku?e taky ne. pr?jem se malinko zahustil, ale je do zelena. další den stále pr?jem, už ne zelený, barva ho??ice.
12.5. sobota, pr?jem i reno, ne tak brutální jako ba?a. op?t ob?ma nasazena dieta, již p?ed za?átkem pr?jmu oba dostávali probican, nyní zvýšena denní dávka. ba?a ho zásadn? odmítá, takže násilím, pro rena je to pochoutka za odm?nu...

14.5. pond?lí, pro jistotu návšt?va veteriny, i když ob?ma se pr?jem upravil do tuhé KRUPICOVATÉ stolice, za?ali dostávat injek?n? vitamín B a C
reno se ustálil, ba?a se stále st?ídav? lepšil a horšil. stolice zhoustla a zkrupicovat?la, pak zas žlutý pr?jem a tak dokola....
17.5. ?tvrtek, pro jistotu ob?ma, jsem za?ala dávat (oráln?) atb streptonamid. nic se nezm?nilo, reno stejné - tužší krupice, ba?a kolísav? - tuho/?ídko.

20.5. ned?le ráno - reno se po streptonamidu pozvracel, dostat ho do kteréhokoli z nich bylo nad mé síly. navíc ba?a žádný posun k lepšímu. takže op?t veterina a za?ala injek?ní fáze atb - borgal. každé ráno a ve?er + nadále 1x denn? vitamíny. op?t oba, pro jistotu, i když reno i jeho stolice vypadají celkem dob?e.
v dalších dnech u bati op?t houpa?ka - lepší/horší, lepší/horší atd...

23.5. st?eda, ba?a zase horší, tentokrát víc, od za?átku pr?jmu shodil z 1550 g na 1300 g.... volám šejdr a objednávám se na nejbližší možný termín k dr. chylíkové, což je pond?lí 28.5. ..... na naší veterin? se ba?a vet?m jeví dob?e, i když já vím (a i jim to ?íkám), že je bez chuti k žrádlu (ale zatím aspo? trochu jí a dost pije) a celkov? apati?t?jší. reno se zlepšuje.
24.5. ?tvrtek, ráno žádám u bati o zm?nu atb, protože p?vodní borgal evidentn? nezabírá. v pr?b?hu docházení na veterinu se odebíraly i vzorky trusu, výsledky budou za 14 dní... :o( .... ba?a nyní na enrofloxacinu, reno stále borgal, oba nadále vitamíny.
ve?er prudké zhoršení ba?ova stavu, op?t vodový pr?jem, totální apatie, nežere, pije málo.

25.5. pátek, ráno se bojím podívat do klece, co uvidím. ba?a žije. nechce vylézt a já se rozhoduju (pozd? ale p?ece) ne?ekat do pond?lí a jet na šejdr dnes. telefonicky ov??uji, zda slouží dr. chylíková nebo and?l, chylíková má odpolední. ráno jdeme p?esto na injekce, reno už je celkem v pohod?, ale lé?ba musí pokra?ovat min. do pond?lka. rena vezu dom?, ba?u s sebou do práce, aby byl pod dohledem. za?íná se dobývat z p?epravky, takže ho pouštím, aby mi uklidil kancelá?, což s nevídanou chutí ?iní a ud?lá mi tím hroznou radost. asi po p?l-?t?i?vt? hodin? se unaví, zaleze do p?epravky a vlastn? nep?etržit? spí až do ve?erního vyšet?ování na šejdru. vzhledem k jeho ranní aktivit?, kdy vypadá opravdu dob?e, op?t váhám, zda tam v?bec jet - t?eba KONE?N? za?aly zabírat ty atb nebo došlo k tomu, co mi celou dobu ?íkali u nás (a potvrdila i petra n.) - pokud je to vir, musí se s tím vypo?ádat t?lo samo, atb na vir nezabere.... že by opravdu tedy obrat k lepšímu? p?ece už se to musí n?kdy zlomit! nakonec mi to nedá a jedu, jak zjistím pozd?ji, NAŠT?STÍ..

odpoledne vyrážím na šejdr, praha ucpaná, vedro, cesta naprosto šílená.... tam davy lidí, takže ?ekáme až do ve?era, než na nás p?ijde ?ada.
kone?n? v osm hodin, kdy už m?la kon?it, si nás chylíková bere dovnit?. vyndavám ba?u (a krátkou léka?skou zprávu od našich vet? s p?ehledem všech lék? a dopl?k? lé?by v?. datum? co kdy jak). chylíková, když ho vidí, tak se zd?sí a já dostávám p?íšern? vynadáno, že jsem nep?ijela d?ív, resp. že m? naši veti d?ív nevyslali a druhou v?tou pochvalu, že jsem ne?ekala do pond?lka, protože to by nejspíš bylo pozd?.... ba?a momentáln? váží 1250 g a je prý nezbytn? nutné okamžit? nasadit infuze s výživou.

nastává koloto? vyšet?ení a oznámení, že i pokud ho tam nechám hospitalizovat, nic není jisté... po zjišt?ní, že je mu rok (mladý a tudíž by m?l být p?i síle) a po shlédnutí rentgenového snímku jsem trochu uklidn?na, že krom totáln? nafouklých st?ev s šílen? ztlušt?lou st?nou jsou ostatní orgány na první pohled v po?ádku. jinak dosavadní lé?ba schválena, s renem máme pokra?ovat, ale d?ležit?jší než atb je PROBICAN, p?l oto?ky 2x denn?, ?ili denn? celou oto?ku. zán?t st?ev je pravd?podobn? virového p?vodu, dneska už to nikdo s jistotou nezjistí, ale pravd?podobn? proto špatn?, resp. nijak nereagoval na atb. ba?ovi se k tomu navíc p?idaly do oslabené st?evní st?ny nejspíš i bakterie. víc se zjistí z dalších vyšet?ení, která budou následovat..

takže - maminko, je?te dom?, na další vyšet?ení (sono, krev...) ne?ekejte, kdyby n?co d?sivého bylo, ozveme se hned, jinak volejte zítra dopoledne. po?kám si tedy na ú?et za dnešní vyšet?ení + musím podepsat souhlas s hospitalizací a složit na ni zálohu. když dostanu obé, složím se málem sama... za jednu noc v tomhle "hotelu" mi napo?ítali 1800 a dokud ba?a neza?ne žrát, dom? ho nejspíš nepustí. tak to se mám na co t?šit, tipuju to nejmí? 2-3 dny.

odjíždím, je skoro deset, jsem jak spráskaný pes... p?emýšlím, co jiného se dalo ud?lat tady, v most?, když vlastní lé?ba atb bude pokra?ovat i na šejdru. zatím nevím, co dostane jako další podp?rnou lé?bu, všechno to bylo dost hektický, ale zjistím to min. ze zprávy, nejpozd?ji v pond?lí. mohl by totéž dostávat v most?? infuze ur?it? ne, na to nejsou u nás za?ízeni, ale dalo se n??ím zabránit tomuhle stavu? pokud ano, ?ím nebo jak?
reno, p?estože je to proti ba?ovi drobek (p?ed 1300, nyní 1150) stejné problémy p?i stejné lé?b? p?estál prakticky bez v?tších potíží, momentáln? je "zdráv", už týden dál nehubne, jen dobírá atb.... a i ty jsem mu nechala dávat spíš pro jistotu, když se ba?a stále nelepšil, m?la jsem obavu, aby se nezhoršil i on. reno navíc nem?l tak t?žký pr?b?h - pro? on ne a ba?a ano? jsou stále spolu, spí spolu, jedí spolu....

26.5. sobota, deset hodin... volám šejdr, ba?a se po vyživujících infuzích zlepšil, za?al být živ?jší, ale stále odmítá žrát. mám zavolat odpoledne, prý mi ho MOŽNÁ dají dnes ve?er dom?. moc s tím nepo?ítám a vlastn? o to ani nestojím, bojím se op?tné progrese nemoci... 24 hodin hospitalizace p?ece nezm?že zázrak. rad?ji bych ho tam nechala alespo? do ned?le.... uvidím, co mi ?eknou odpoledne.




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 21.10. v 22:57.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-26, 13:46
Ježiš, chudá?ek Ba?a :,( držíme packy, a? je v po?ádku...
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-05-26, 15:24
Chudá?ek malinkatej...
Moc držíme place a? to všechno dob?e dopadne.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-26, 15:36
dík, holky, ale myslím, že to bude dobrý, ten dnešní telefonát s šejderm byl docela povzbudivej.

jinak renovi se stejská, je na ba?u hrozn? fixlej, ale aspo? si ho te? já trochu užiju, resp. te? mu budu dobrá!! :o))

a ješt? n?co pozitivního - jak m?j chlap "nenávidí" zv??, fretky obzvláš?, tak v?era ve?er, zatímco já byla v praze, on busem a klusem vez rena na injekci... :o)
pak málem omdlel, když jsem mu ?ekla ty ceny, ale SLOVEM NENAZNA?IL n?co takovýho, že jsem m?la radši ušet?it (chápete jak...). jen byl asi p?l hodiny neschopen souvislýho slova a myšlenky (takže vlastn? skoro normální stav... :o)

naopak negativní je to, že já, která omdlívám p?i jakékoli injekci do sebe a p?i držení d?tí a zv??e se otá?ím, jsem vyfasovala dv? injekce - na dnešní ve?er a zít?ejší ráno, protože na veterin? byli dnes dopoledne a zítra až ve?er... BOŽE M???J!!
vetka m? donutila píchnout v ordinaci vitamíny na vyzkoušení, trochu jsem je?ela a trochu hopsala a vytrhla injekci a práskla s ní o zem - když reno po aplikaci vykvik a mrsk sebou... husí k?ži jsem m?la po celým t?le (DOSLOVA!!), ale PODA?ILO SE MI NEOMDLÍT!!
sem teda na to zv?davá... NA TO MI DRŽTE PALCE!! teda renovi... :o)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-05-26, 17:30
Martino, to je mi líto, držíme vám pale?ky a koukej psát, jak na tom Ba?a je.

Jen pro informaci - Pí?an na Se?i taky chytil virózku a doslova se vyblil z podoby - zhubnul z 2kg na 1400 gram?....
Avatar

Aktuální stránka:11 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist