Aktuální stránka:8 z 23
Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-19, 14:00
martina:
Nio vidíš, jak to bylo d?šný:-)))
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-21, 00:38
po?ád všude tvrdím, že ba?a už nep?ibírá. není to pravda! asi už na n?j "leze zima", protože KONE?N? se zase hnula váha sm?rem nahoru:

ba?a, 6 a kousek m?síce - 1,7 kg
reno, asi 4 m?síce - 1,3 kg

takže oba nabrali za týden kolem 100g. u rena je to v?tší skok než u bati, což znamená, že si ho dá brzo k ve?e?i! :o)

reno za ten týden u nás zjistil, že se vyplatí, když "slyší" - ob?as se na zavolání tedy p?ijde podívat, cože to na n?j ?eká za další mlsku jménem "reno"... :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 21.10. v 11:38.

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-10-21, 00:47
P?kný. No m? se také zdá, že granulky v misce mizí n?jak moc rychle. No jo, zima se nezap?e. :o)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-21, 13:29
nám taky mizíjak zb?sile, jen s tím rozdílem, že nacházím po hrstích všude nasyslené (i v tunelu v kleci ´)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-10-21, 21:23
Toz vsem zavistivcum, kteri byli smutni, ze Reno nekouse. KOUSE!! Jeste v azylu u Yasmin si se mnou chtel hrat tak aktivne, ze me pres klec!! cvakl tak, ze mi vyrobil 2 rovnobezne slincy a paradni hematom na predlokti k tomu. Martine jako pysne majitelce poslu fotku, chce-li:-)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-21, 22:34
LEE,
to kecáš!!?!
není možná, u nás ani jednou nikoho nekousnul, maximáln? "kousne"... :o) všichni si libujou, že je tak n?ž?ou?kej a nekousavej. s ba?ou se to nedá v?bec srovnat, ten by pak musel být hotový zabiják! :o)
leda.... že by ho yasmin za tu chvilku tak vymazlila? to je asi blbost, nebo jo?
fotku každopádn? pošli, ho? jí sem do vlákna, a? se p?esv?d?í i ostatní, ale nepo?ítej s bolestným!! možná naopak budu já chtít n?co za újmu na rení?kovo psyché, protože musel z tebe být totáln? a absolutn? k smrti vyd?šený.... ;o))

ale aby fakt nikdo nemusel závid?t - RENO JE HROZNÝ PRASE!! johano, tys to p?ivolala!! bosorka jedna... asi ti zav?em hranice, máme svejch ?arod?jnic dost!! ;o))))

p?išla mi mejlem fotka od nejmenované ú?astnice zdejšího fóra. fotka byla dopln?ná nechutnou pomlouva?nou kampaní, mí?enou proti bezbranné, sladké a hlavn? nevinné zví?ecí bytosti. taky nebudu jmenovat.
zde je foto, posu?te sami, jestli by TOHLETO mohl rení?ek lee ud?lat!?!! ... [martinavonmost.rajce.idnes.cz] ... já ?íkám NE!! kategorické NE!!

a jestli jo, tak jen proto, že si vykoledovala!





Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 21.10. v 22:23.

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-22, 20:09
Ale náhodou, vypadá to elegantn?... :) taková p?kná mod?inka ozdobená obtiskem zoubk?... fakt p?kný...
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-10-22, 21:31
Áále...tak tohle se u nás doma za kousance nepo?ítá! Podkolenní jamka, lýtko a p?edloktí jsou prost? p?íliš velké fret?í pochoutky, to oni ty chudá?ci prost? fakt nem?žou odolat! Kdo s jekotem neute?e už ve chvíli, kdy si tcho? za?ne inkriminované místo olizováním "dezinfikovat", má prost? sm?lu a je mrtvý muž:-)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-22, 23:45
To jo, t?eba m?j prokouslej ret (cht?la jsem pusinku a Rockýsek mi jí dát necht?l :)) je o hooodn? hez?í... i když už to nekrvácí a po t?ch 5 dnech se to za?íná i hojit... a že to bylo vid?t na první pohled :)))
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-23, 10:14
Martina: jen do ní bosorky:-)
Já nev??ím, že to ud?laly tak kvalitní boty jako je Reno:-)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 13:25
už jsem vám dneska vnucovala, jak jsou ba?a a reno úžasní?
už jsem vás dneska nutila, abyste se podívali na fotky? néééé??
tak jsem tu s tím zas... :o)

jak jsem se už zmínila ve vedlejším vlákn? - ba?a plynule p?echází do fáze zimního spánku (teda plynule ani ne, prost? najednou za?al furt chrápat).
reno nic takového, jako je blížící se zima, zatím nezaznamenal. zrovna v?era se ho pokoušel probudit - strkal do n?j ?umákem, dloubal, dokonce stále spícího ba?u posunul a p?ekulil... jak votrávenej, že se nic ned?je, za?al na tu "mrtvolku" naštvan? sy?et - ssssssy????áku, vsssstááávej! :o))
takže si op?t užívám trochu i já, protože m? kone?n? vzal na v?domí a je ochoten si trochu pohrát se mnou, když mu teda kámoš zmrtv?l... :o)

oba svorn? si z?ejm? myslí, že granule ze m? padaj jak šišky v lese. takže se ládujou a syslí - to tedy d?lá reno, nabere si plnou hubu a kam dojde, tam vypustí. p?lka mu popadá po cest?, takže nevím, co uklízet d?ív. jestli bobule, nebo miny... :o)
ale co se tý?e "nášlapek", musím pochválit ba?u, že se polepšil. zato reno mi to po?áte?ní nadšení každý den o n?co "poupraví". on sice ?istotnej je, ne že ne, ale NESTÍHÁ! je p?ece tolik d?ležit?jších v?cí než b?žet na záchod zrovna ve chvíli, kdy už se to tla?í ven... :o)))
a když už jsem u toho chválení, tak jedna pochvala pat?í i manželovi (nebo mn???) - zvyká si na fret?í sv?t!! zvyká! dokonce tak, že kluky ob?as vypustí ješt? p?ed tím, než dorazím dom? já... :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 21.10. v 22:24.

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-24, 13:36
:o)
Reno syslil i u mne, ale holcicky chodily za nim a dlabaly to :o) pokud to byly granule - par dnu po odchodu sem totiz nasla po Renovi schovnku pamlsku - asi ji holky nenasly ;o)
Mo mu to slusi - tise zavidim fotacek!! Ja bych tak rada fotila a fotila ty me potvurky :o(
Pohlad to slunicko za nas :o) Prvni fotecka jak k sobe s Batou natahuji snufaky je dobra :o) A fotky pridavej dal - ja se rada podivam!
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 20:27
Martina: Jsou úúúúžasní, kráááásní a skoro nej :)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:29
cože??!
jaký SKORO?!!!

akorát že jsem to doma trochu p?echválila...
nejd?ív jsem to zas neuhlídala a reno nas..l ke sporáku, pak ba?a trochu kousnul manžela (prý záke?n?) do achilovky a ten pro zm?nu ?val jak st?elenej kanec, že pocem ty hajzle a ešt? jednou m? hryzneš, tak t? vemu za krk a rozmáznu vo ze? a že to má za to, že je pouští a že už je nikdy nepustí a blablablablabla!
když jsem na to opá?ila, že touhle dobou by stejn? byl pušt?nej, protože jsem už doma, naprosto nelogicky ry?el, že je to jedno a že ho p?íšt? prost?!! a už ur?it?!! a že to bylo naposled!! a podívej se na to!!
tak jsem se ho zeptala, jestli mu nevadí, že ho pak budu muset taky zabít, protože kdo mi šáhne na d?ti nebo fretky toho zabít prost? musím, a on výhr?žn? koulel vo?ima a fun?l a sup?l, že už si teda mám za?ít brousit nože...

já to naprosto nechápu! m? ješt? ani jedna z mých fretek nikdy do achilovky nekousla, maximáln? mám vohryzaný ruce, když si hrajem. jemu nohy voždibujou furt, kousáním se to rozhodn? nedá nazvat, teda m?l tam trochu krev a šlycnu, ale to jen z toho, jak za?al hned skákat jak klokan a sám se o ty drobounký zoube?ky poškrábal. ba?a ho kousnout ur?it? ani necht?l, jen si ho cht?l p?idržet a vo?uchat nebo tak n?co.

no, nedá se nic d?lat, abych p?edešla domácí zabija?ce, budu muset nau?it fretky (pro jistotu) ješt? rychlejš b?hat. schovek maj dost, tak než je manžel po p?íští "nehod?" vypátrá, snad ho ta chu? na mazání po zdech p?ejde - ostatn? ty fleky na zdi by vadily víc jemu než mn?...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 24.10. v 23:08.

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:40
SKORO, protože NEJLEPŠÍ tcho?i jsou NAŠI tcho?i!!! Prost? Rocky a Meggie jsou nej :))) i když koušou, sem tam ud?laj bobek vedle a taky koušou do achilovky (ne m?, hlavn? tátu...) a tak... :)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-25, 12:07
Martino - ty se divis, ze ho kousou??? Vsadim se, ze tohle jeho lamentovani Bata nekde v povzdali zalezlej sledoval s chichotem :oP
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-25, 12:36
Chlapi jsou m?koty. To znám. Sami se zran?j o zoubky a pak ?vou a vyskakujou.
Ten m?j m? v?era volal do práce a je?el, že mám Brutovi vysv?tlit po telefonu, že jestli nenechá demolování klece, tak mu nakope tu jeho bílou pr..l.
No, cht?l si hrát, Brutí?ek sladkej. On nem?že za to, že se ho n?kte?í bojí a z klece ho nepustí.
Což má ale tu výhodu, že budou vyhrožovat, ale malý bílý zadek nenakopou, jelikož se BOJEJ !
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-25, 12:50
holky,
já se taky nebojím, že by od výhr?žek došlo k ?in?m... teda ne, že by se manžel až tak kluk? bál, to ne, ale našt?stí ví, že umím fakt dob?e nabrousit nože... ;o)))))

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-25, 14:14
martino, pokia? tvoj manžel ja?í, len ?o sa fretka priblíži, tak prekrásne ako moja matka, tak sa nedivím, že ho kúšu. Môj fre?ák nekúše, ale len za?ne matka kvíli?, letí k jej nohám a za?ne ju aspo? ?aha? za ponožky...to kvílenie zintenzívni a fre?ák adekvátne pruitvrdí :-)))
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-25, 14:21
to je práv? to - on ani neje?í (dop?edu), ani se jich nebojí ...
já mám takovej dojem, že to fakt od nich všech je ?iro?irá zlomyslnost, protože POZNAJ, že je NEMILUJE... :o)

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-26, 01:01
martina: Jak je m?že NEMILOVAT??? Možná je spíš ZBOŽ?UJE, ne??? Protože to p?ece NEJDE!!!
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-30, 19:31
aktuální stav:
ba?a (skoro 7 m.)- furt stejn? ?ili 1700 g (a podotýkám, že TLUSTÝ VYPADÁ JINAK!!!)
reno (cca 4,5-5 m.)- pomali?ku p?ibírá ?ili 1360 g (akorát že se mi zdá, že roste jen do ší?ky, nikoli délky, ach jo, asi bude tlustej...)

rvou se jako kon? (se mi zdá), teda hlavn? ba?a rve rena, chudá?ka malýho. takže noviny mám po?ád po ruce, protože se na to tejrání nem?žu koukat! jak je jebnu po h?betech, tak se rozlítnou na všechny strany - n?kdy doslova, protože nestíhám sledovat kerej kam. no a zas je chvíli klid. než reno sko?í na ba?ku, moula pitomej, a zas dostává parádn? na kokos.
když se kone?n? oba unaví, svorn? padnou na pelech a chrní. ba?a víc, tak musím reníka trochu taky poprat, aby se mu dob?e spalo...
záchod trefujou tak st?ídav? obla?no a polojasno, nemaj si moc co vy?ítat, protože n?kdy odlapím toho a jindy druhýho p?i pokusu o záškodni?ení a zárove? p?i výrob? d?kazu sám proti sob? (to když to náhodou nenajdu d?ív než manžel).
jsou to moje lásky chlupatý, když se na n? dívám, jak si krásn? hrajou, tak mám zamlžený voko... :´o)
teda do tý doby, než pot?ebuju po?ádn? zavost?it, abych je zas mohla jebnout po h?betech! jinak by se mi pozabíjeli!! mago?i st?elený!!

malej už krásn? slyší na svoje jméno, problém mám trochu s ba?ou. z?ejm? za?al trp?t schizofrenií, mám dojem, že si myslí, že je sice ba?a, ale taky trochu reno... ;o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 30.10. v 19:42.

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-30, 20:26
Martina: v tomhle pokracuj at se alespon mam kam chodit zasmat :oD
Jinak snad ti taky MF nerekla, ze mas tlusteho samce?? :oP
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-30, 21:41
mf, v?bec ni?emu nerozumí!
to ?íkám naprosto zodpov?dn?!
tlustej je prej ba?a, tadeáš, koniáš, servác i bonifác (teda ty t?i poslední jsem si vymyslela, ale prost? prej upln? každej je tlustej!).
p?itom to není v?bec žádná pravda!
no, tadeáš teda má trochu v?tší obvod v pase než je vzhledem k jeho délce obvyklé, ale co na tom? je prost? dob?e stav?nej, no!
ba?a taky není v?bec tlustej, je prost? jak se tak ?íká takovej "p?knej", všichni to ?íkali!!(teda až na mf, která mi snad závid?la, že dávám fretkám jíst, jinak si to neumím vysv?tlit...)
jedinej vyloženej TLUSTOPRD, tam byl pí?an od petry p.
n?kolikrát jsme ho museli oživovat, já osobn? mu provád?la masáž srdce (um?lý dejchání se mi trochu eklovalo, nebyl zrovna po ústní hygien? a taky se mi zdálo, že trochu slintá) a to jen proto, že mu dycky ta sádelní pneumatika kolem krku ucpala n?jakou záklopku v krku nebo tak n?co, já si to upln? p?esn? nepamatuju...
;o))))))

(ale aby zas nedošlo k n?jakému nedorozum?ní, pí?a, tadeáš i ba?a opravdu jsou lehce "nadváhová" kategorie. jenže my na to jako správný "mámy" n?jak nechcem slyšet a mf si klidn? dovolila to ?íct nahlas a p?ed všema t?ma vostatníma podvyživenejma fretkama!... ;o))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 30.10. v 21:56.

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-30, 23:09
Tak hele, Martino! To si s tebou teda vy?ídim! Pí?an neni žádnej TLUSTOPRD!!! Pí?an je dob?e stav?nej a jelikož je zvyklej chdit denn? na aspo? hodinovou procházku, tak je osvalenej a zbytek jsou zásoby na zimu, kiterý na ja?e stejn? schodí! Já za to nem?žu, že svou fretku živim jak nejlíp m?žu!!!
:-)))
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-30, 23:16
jóóó, tak osvalenej?
tak osvalenej byl, to je fakt pravda! nejd?ív se o-svalil a pak se ti celou dobu se po-svaloval na klín?!
a jestli na ja?e n?co schodí, to nevim, ale trochu se bojim, že jak se valí, tak do tebe neopatrn? drcne a budeš to ty! ze schod? t? schodí, jestli to do jara nerozchodí!
;o))))

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-30, 23:23
hele, nerejpej, jo? Pí?an je jeden celkej sval a trošku špí?ku navrch!

a mimochodem - mam takovej pocit, že ba?a byl úpln? stejn? velkej! Takže taky jeden velkej špek (protože s nim ur?o nechodíš na hodinový procházky!)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 30.10. v 23:24.
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-31, 09:25
ale no jo, no jóóó!!
dyk se neroz?iluj, bu? ráda, že je pí?an p?kn? "osvalenej"!
hele, já cejtim ve svejch starejch kostech, že už brzo p?íde hladomor - no a kdo to p?ežije? ty hubený až podvyživený kost?i?ky potažený k?ží?!
ne! naši po?ádný macani!!
;o))))

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-31, 09:38
Tak m? kdyby MF ?ekla, že je Pitrísek tlustej, tak má stopro pravdu!!! Má dv? kila a sám nevyleze ani na postel, musím mu ten zadek vždycky trošku nadhodit, aby se tam vyškrábal....zato Kryšt?fek, to je nít?nka :-(
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-31, 09:39
martina napsal/a:
-------------------------------------------------------

> no, tadeáš teda má trochu v?tší obvod v pase než
> je vzhledem k jeho délce obvyklé, ale co na tom?
> je prost? dob?e stav?nej, no!

Hele d?v?e ty si zahráváš, když dráždíš lochnessku bosou nohou:-)

jak jako v?tší obvod v pase??? Po?ád má mí?, než ta tvoje koule, které ?íkáš fretka:-)))
Avatar

Aktuální stránka:8 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist