Aktuální stránka:3 z 23
Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:23
A už ho máš doma? Jestli ne, tak prost? po?kej, on t?eba n?jak bude vypadat...
(Vypráv?la mi jedna známá, jak s manželem vybrali jméno pro miminko, no a když se narodilo, dala mu jiné, protože "on prost? nevypadal jako Tomáš, ale jako Kryštof..."
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:24
Musí se to dob?e vyslovovat :o)))))
Ale ?a?a T? t?žko osvítí, když neví, o? jde. Já osobn? se na to zví?e musím koukat ve své vlastní domácnosti aespo? den - n?kdy i déle a pak m? to napadne samo od sebe :o)))
Vendelína jsem vymýšlela 3 dny. T?etí jsem zaduman? sed?la na mezi u lesa s tcho?etem a dom? p?išla už s Vendelínem :o)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:28
ješt? ho nemám, ale jak vypadá vím.... z fotek od duchá?k?! :o)

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-05-18, 16:23
Ja si pamatuji na Pepe. Ted Caca. Moc jsem premyslela - a jedine (pro me libozvucne) bylo Momo:-))) (asociuje mi to freti kvokani:-)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-18, 16:45
Jéééé - Momo by byl úúúžasnej - p?i každém mazlení jsem na Vedelka šišlala "Ty ši moje momo...momomomomo...kvok" :o)))
Králí?ek, co um?el byl Fufu, jeho manžel Bubu...to nejsou špatná jména, ta kde se opakuje slabika :o)))
Taky t?eba Huhu (koktejl)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 16:51
šiši.... šišinka... se mi taky líbí.... ale už asi (možná?!) jméno mám....
fur?a nevím jist?!!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-05-18, 16:53
Šiši..? Ty moje Šišinko, epifyzo, podvesku mozkovy?:-)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2006-05-18, 17:55
Markéto, vezmi v potaz že varianta Žužu už je použita - je blokovana pro naše mimino.... :-))) Jo a jinak tyhlety tatranky už tu taky byly - byla tu Mi?onka (od Ivety).

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-18, 19:51
Lee - to jsem cht?la napsat jááá!!!

Žužu už jsem slyšela- neže by to bylo špatný jméno, ale že se tak jmenuje n?jakej ?okl i m?j tcho?... :o))))

V rámci cukrovinek navrhuju Kolonáda, Be-Be, Kofila, KOKO, Jojo (?teno jojo nebo žožo), Merci, Rafaelo.....nebo Mozartova koule, Orient dezert, Modré z nebe... :o))))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-18, 19:54
Já jsem pro "Žožo" ;o)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 19:54
už ml?!! ML?!!!
to "moje" hol?i?í jméno je taky z tohodle ranku, aby mi ho n?kdo nevyfouk!! :o))

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-05-18, 20:37
Když jsme u toho opakování slabik - což takhle Bonbón?! To je ve skute?nosti bon-bon...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-18, 20:48
Ted me zaujalo jmenu tajfunu - chanchu/?an?u :-))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-18, 20:48
Martina - no tak teda ml?im, nóóó! Ale pamatuj, že je úpln? fuk, že víš, jak to zví?e vypadá - teprve DOMA na sebe n?jaké jméno p?itáhne. Už se to tu kdysi rozebíralo - tenkrát m? napadlo, že pokud budu mít n?kdy mimino, jak dlouho bude muset je?et v kolíbce, než m? napadne jméno :o)))


Lee - Žožo byl papoušek v Bo?íkovi a spol. :o))) Ten sprostej, jak mu musel Aleš p?ed?ítat sáhodlouze názvy m?st, ?ek a mo?í, aby ho nau?il mluvit slušn? :o)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 20:57
bonbon.... hmmmm,slušný!
?an?a taky!!
já se z toho pominu!!!!!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 20:59
tin-tin....

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-18, 21:02
Rintintin :-)))
Hele a nebo ted zavreli Zubika - Zubík je taky pekny jmeno :-)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-18, 21:57
Co Fáfa? To vysloví i batole :o)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2006-05-18, 22:31
Markéto ujiš?uji t? že bez vypln?nýho dotazníku o jménu dít?te t? nepustí k porodu (aspo? tím vyhrožujou). A bez vypln?nýho pediatra t? nepustí naopak z porodnice, takže pokud t? nebude rodit Bába Fute?, tak v kolíbce ?voucí dít? má dávno jak jméno, tak doktora.... Blbý, co??? Takže když si dom? p?ineseš Lucinku tak jediná šance jak jí zm?nit na Rampepurdu ?i Gertrudu je nechat jí tak pok?tít...

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-18, 22:37
Šarula - aha - tak to je p?kn? blbý! :o)))))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 23:54
si d?láte srandu!!
víte, jak je méno d?ležitý?!?!
ale ?tete n?kdo MF DNES?!
tak si to p?e?t?te aspo? na netu!!
jména: p?tiletka koniprdová, tekla ?ídká, vinnetou chlupatý....
nekecam!!! fakticky!!!

[ona.idnes.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 19.05. v 07:34.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-19, 00:12
Jojo, Knappovou mám doma - knížka se jmenuje JAK SE BUDE JMENOVAT a jsou tam všechna možná povolená jména i s jejich významy atd. Tam jsem vybírala jména i našim rybi?kám, které jsme kdysi m?li. Sume?ci se jmenovali Dragutin a Tudor.
Te? chci po sest?e, jež si v srpnu bere Germána z Dortmundu a je (ona) ve 3. m?síci, aby se prt? jmenovalo Reinhard, Torr, Torkven, Gertruda, Hidegarda atp. Nechce, koza - neví, co je pro dít? dobrý - p?itom sama je Albertina :o)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2006-05-19, 07:40
To víš že jo, jen a? je to p?kn? n?jakej malej Klaus nebo Ude - co ty víš, dy? se to tu t?eba ješt? jednou celý voto?í - a sudety jsou sudety!!!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-05-19, 08:55
Jí jsem pro naši fre?uli cht?la prosadit Terra (podle jedné špan?lské internetové adresy), protože ve špan?lštin? dv? r po?ádn? vr?í, ale p?ehlasovali mne a máme Niki.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-05-19, 20:31
tak Marti pro tu tvou novou chlupatou kouli, jak jsme mluvili na chatu. Je to zavesny luzko a zachudek z tehle klece, ale pro mimco akorat, pokud bys mela zajem i o klec tak je moznost, chci vetsi



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: novatje dne 19.05. v 20:33.
Avatar

Přílohy: klec luzko.jpg (16kB)  
Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-05-19, 20:37
a jeste miniprepravka, je pouzita jen dvakrat.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: novatje dne 19.05. v 20:38.
Avatar

Přílohy: miniprepravka.JPG (9kB)  
Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: arnie (IP)
Datum: 2006-05-20, 20:36
To Šarula...omlouvám se,že se do toho pletu...ano,jména dít?t? (mužská a ženská varianta) se musí p?ed porodem uvést,ale pouze z d?vodu,že by se s matkou n?co p?ihodilo.Papír na matriku (podepsaný matkou i otcem dít?t?) se odesílá až z domu.Takže si m?žete z porodnice odvézt Tomáše a v rodném list? už to m?že být t?eba Albert.V?tšina mamin už to ale nem?ní :o)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2006-05-21, 08:10
Hm papir o jmenu ditete jsme odevzdali pred porodem a pak uz nevideli a matrika je primo v porodnici. Takze predstava, ze nekde honime jiz jednou vyplneny papir a snazime se ho vymenit za lepsi je alespon tady v Praze znacne pofiderni - tady to totiz jelo jak ve velkovyrobne deti a na nejake jine varianty urednich postupu tu opravdu nejsou zarizeni :-))))

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: arnie (IP)
Datum: 2006-05-21, 18:36
:O) AHA....U NÁS JE MALÁ PORODNICE....TAKŽE ASPO? N?JAKOU VÝHODU MÁME.JEN BY M? ZAJÍMALO,JAK TO ?EŠÍ MAMINKY,KTERÉ UVEDOU OTCE A ON S NIMI UŽ V DEN PORODU NEŽIJE,TAKŽE PAK PAPÍR NEPODEPÍŠE.JESTLI HO JAKO MUSÍ N?JAK NAHÁN?T,NEBO DÍT? NEDOSTANE BEZ PODPISU OTCE RODNÝ LIST....
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2006-05-21, 20:13
Papir se doklada pri vstupu do porodnice komplet, tj. jmena pro obe varianty a oba podpisy a jde rovnou na jejich matriku. Dale se uz o nem vubec nebavi a dite rovnou v porodnici dostane rodny cislo a je zapsany, pak se jde na ourad jen vyzvednout rodnej list, ale vsechno prave se odehraje jeste v porodnici. Jedinej pruser by nastal kdyby vylezli dvojcata, to by to druhy nemelo jmeno (ledaze by si nejaky vymysleli sami na sale :-))), jinak je vse tzv. automatizovana byrokracie a proto tak nalehaj na ten papir a pred propustenim na pediatra. Takze nez jde v Praze mimino z porodnice tak matrikarka uz mu smoli rodnej list a mimino je v evidenci u toho kteryho doktora a porodopis tak odchazi rovnou tam a tam se preda do pece... Asi nechtej riskovat tahanice. Jo a utekli jsme od tematu, tohle patri do jineho vlakna.

Aktuální stránka:3 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist