Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 23
1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-13, 16:57
?a?ovi

Hrdlo se svírá, slzy se derou,
bolest se s rozumem ve mn? te? perou.
Srdce se pravd? té uv??it vzpírá,
zeje v n?m hluboká, bezedná díra.

Je to tak fatální, tak pitomá zpráva:
?a?a už za duhou sbohem mi dává,
pere se s klukama, prohání holky,
protože ur?it? dostal zp?t kulky.

Utek mi za duhu a vzal ?ást srdce,
když vydech naposled v?era mi v ruce.
Srdce mi nevyrval, ne, to nebylo drama,
já mu kus utrhla na cestu sama.

To proto je d?ravý, to proto tak bolí!
Rad?j bych držela výplatu holí.
Mám te? tak obrovský smutek v mý duši!
Kdo zažil, pochopí, ostatní tuší.

Nepište, prosím, mi projevy ú?asti,
rad?j si užijte chlupatý radosti.
Vemte do náru?e každej svou šmudlinku,
pošlete ?a?ovi jen tichou vzpomínku.

D?kuju všem za lítost, kterou cítí nade mnou a za vzpomínku, kterou pošlou nahoru.
Martina





Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.11. v 16:00.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-13, 18:53
Martina - COŽE?!?!??!
Ježíšmarjá, je to 14 dní, cos mi psala, abych Ti napsala totéž, ?ím jsi m? ut?šovala, až se T? bude taky smrt týkat!!! Ale já netušila, že to bude tak brzo!
Co se stalo?
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-13, 19:12
já taky ne.... po ned?li napíšu víc



Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: martina dne 30.11. v 21:30.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-05-13, 19:13
Drž se, holka! Teda, poslední dobou je toho trochu moc...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-13, 19:55
Zapálím ve?er u Vendelka dv? sv?týlka...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-05-13, 20:20
ach jo :o(((((((((( to je mi líto , letos se to nejak seb?hlo co?

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-05-13, 21:01
Proboha, n?jak nám ty mazlí?ci umírají..... Je mi to moc líto....
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-05-13, 21:01
Vzala jsem Ferdu na ruku, vysv?tlila mu že to je p?ání, ale když jsem mu to ?íkala, tak se mi zadrhnul hlas :´-( Ale on to pochopil, nechá se drbat a pozdravuje ?a?ulku tam nahoru.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-13, 21:12
Marti drž se, Ferda se tva?il divn?, že ho budim a Terka se m? pokusila kousnout, ale oba se nechali po?ufat a ?a?ovi poslali pozdrav se mnou... :ó(((
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-13, 22:53
Jsem zasko?ena a absolutn? nechápu. Je to jak blesk z ?istého nebe! :ó( A samoz?ejm? je m? to moc líto, p?eju hodn? síly a a? ti ?á?a co nejd?íve pošle svého nástupce. Pokud to nebude hned, tak ho z?ejm? bude školit.
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-14, 13:20
Tohle sem necekala uz vubec :o( co se to tennto rok deje!!! :ó(
Hlavne at ti domu zase brzo prijde chlupate stesti a osusi slzy..
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2006-05-14, 14:00
Je to smutné a cítíme s tebou :ó(
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-05-14, 17:02
Je mi to moc líto, zvláš? že je toho fakt te? najednou n?jak moc - nemocí i odchod?.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M z práce (IP)
Datum: 2006-05-15, 13:00
Drbu, ?ufám a je mi to moc líto, už ty špatný zprávy n?kdo zastavte !!!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-15, 14:42
Panebože, Martino, ?o sa stalo?!?!?! To sná? ani nie je možné...!!! Myslím na Teba!!! Až budeš môc?, daj vedie? viac...toto som fakt ne?akala!!!
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-15, 17:49
co se stalo? taky mi to hlava po?ád nebere.

?a?a za?al být lín?jší než obvykle, pak i apati?t?jší. vzhledem k tomu, že žral i vym?šoval vícem?n? normáln?, po?ád jsem ?ekala, co se z toho vyklube. s ivou dolhy jsme "diagnostikovaly" cukrovku a zán?t žaludku nebo st?ev, a to i p?es mé výhrady, že zán?t mít nem?že, vždy? p?ece žere!
ale to už žral jinak.... ne menší denní dávky, ale tu jednu denní dávku m?l rozloženou do mnoha malých - pozd?ji jsem zjistila pro?. stejn? tak ?ast?ji a v "menších dávkách" kakal. jo a ve ?tvrtek jsem si všimla jakési boule v levé ?ásti b?icha. to hlavn? m? vlastn? nakoplo, zjistila jsem si, kdy bude dr. chylíková a v pátek vyrazila na šejdr. tenhle stav "menších dávek" trval asi týden.
na šejdr jsme p?ijeli asi v p?l šestý, v šest mu ud?lala vstupní prohlídku a rentgen. už p?i prohlídce jsem vid?la, že se jí boule v b?iše v?bec nelíbí a za?ala jsem tušit pr?ser. na foto z rentgenu jsem ?ekala do p?l osmé.
nádor prakticky p?es celou b?išní dutinu, utla?oval všechny vnit?ní orgány - proto nemohl ?a?a víc jíst, i když chu? neztrácel. sono pak ukázalo, že nejen utla?uje, ale i pror?stá.
verdikt, nebo spíš doporu?ení zn?lo - netrápit, a to ani zpáte?ní cestou (cht?la jsem si ho alespo? odvézt ješt? dom?) a uspat hned.
když jsem se ptala, kde se to tam tak najednou vzalo, bylo mi ?e?eno, že je pravd?podobné, že to takhle hodn? vyrostlo v poslední dob? - klidn? i za t?ch 14 dní nebo m?síc. teda ur?it? ne z ni?eho, ale dokud to bylo menší, nem?l ?a?a žádné problémy.

jinak na okraj - dr. chylíková je laskavej, chápavej, citlivej a strašn? hodnej ?lov?k. škoda, že jsem to nezjistila p?i jiné p?íležitosti.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-15, 18:12
Pane jo, to je strašný a neuv??itelný a smutný. Tak tohle chce skute?n? pevné nervy a hodn? síly, tak a? to všechno, martino, najdeš.
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-15, 18:48
Je mi to hrozn? líto, Martino...mám u Vendelka dv? sv?týlka a myslím na n?j, na ?a?u i na Tebe!

A p?e?ti si, cos mi psala! :

"..snaž se vydolovat poslední zbytky sil a mysli na to, že ..... má u tebe královský život a hlavn?, na rozdíl od tebe, ho v?bec netrápí jeho délka, pouze kvalita!!
ur?it? nemá bolesti, to bys poznala a jist? to tak nenechala.
?eká nás to všechny jak tu jsme, že se d?ív nebo pozd?ji budeme muset se svým milá?kem rozlou?it, n?kte?í už tím prošli i víckrát. jediné, co nám v té chvíli m?že pomoct, je ?isté sv?domí, že jsem pro svého p?ítele za jeho života ud?lal všechno, co bylo v mých možnostech, aby se m?l a cítil co nejlépe. a to ty máš, tak se o n?j zkus op?ít!
PO?ÁD M?J NA PAM?TI, ŽE ZVÍ?ÁTKA SE TRÁPÍ POUZE HLADY, BOLESTÍ A SAMOTOU, NE V?DOMÍM KONE?NOSTI ŽIVOTA!!
a až budu jednou takhle bre?et já, p?ipome? mi, prosím, tahle moje slova...

:tak už je to tady.... nejhlubší a nejbolejsiv?jší rána, kterou nám mohou naši p?átelé ušt?d?it... :o(
m?j na pam?ti, že jsi ud?lala všechno pro to, aby celý ?as, který byl ..... odm??en, byl ?asem stráveným u milující a milované bytosti. jeho už nic netrápí ani nebolí a i tvoje bolest brzy p?epustí své místo jen krásným vzpomínkám.
p?eju ti, aby se tak stalo co nejd?ív!


Líp bych to, Martino, nenapsala - proto pro Tebe používám na Tvé vlastní p?ání Tvá vlastní slova!
Drž se! :´o(((

Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: hadik (IP)
Datum: 2006-05-15, 19:05
:,( Nemám slov, jenom m? ?ím dál tim víc dohání vlastní p?ízrak nad Coudym...
Je mi to hrozn? líto Marti...DRŽ SE!!!
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-15, 19:54
Chudinka malinký, ale aspo? už ho nic netrápí. Je nám to moc líto. Ur?it? zase najdeš n?koho chlupatého, kdo ti zaplní míste?ko v srdci po tvém mazlíkovi.
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-05-15, 22:37
Ahoj Martino, je mi to moc líto. Taky mi um?el m?j zví?ecí milá?ek, sice byl jinýho druhu, ale byl m?j. Nejd?ív jsem o dalším zví?átku necht?la ani slyšet, ale za dva týdny si pojedu pro svoje fret?í št?stí?ko a už se na n?j moc t?ším. Myslím si, že nejlepší ?ešení je malý torpédo, který ti nenechá ?as smutnit. Drž se, p?eji hodn? sil a pevné nervy.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-16, 08:56
Martino, hlavne že sa ?a?a netrápil a ni? ho nebolelo... A nezebudni, ?o povedala tuším Erin, že slzi?ky po milovanej fre?ulke sa najlepšie utierajú fre?acím kožúškom...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-16, 09:45
kdybyste se na cokoli (v souvislosti s ?a?ovo onemocn?ním a smrtí) cht?li zeptat, ptejte se. budu-li v?d?t, odpovím.

kožíšek už mi holky nachystaly, ani se neptaly, jestli ho budu chtít.
chci!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-05-16, 09:49
D?láš dob?e, prázdný pelíšek zebe lidské srdce (to ?ekl n?kdo "enteligentn?jší" než já, mn? se to jen líbilo :-)

A jak se bude nová?ek jmenovat?

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-16, 09:53
Ferda a Bertík: a co takhle rovnou "Nová?ek"...hezký, ne? Martino, co Ty na to? :-)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-05-16, 09:56
no jo, ale vem si, až pak bude "nová?kovi" t?eba p?t... nebude to divný? :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-16, 09:57
já ješt? nevím... mám asi dvacet jmen a po?ád p?idávám další. asi až ho budu mít v ruce, tak se rozhodnu... :o)

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-05-16, 10:11
Jo jo, jenom ješt? p?emýšlíme, co za kožíšek jí dáme, jestli kuníka nebo vever?átko.....pro vever?átko by bylo nejlepší jméno Pizizubka..coooo Martinoooo? :-)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-05-16, 10:27
Martina, promi?, že se k tomu ješt? vracím, ale zajímalo by m?, kolik bylo vlastn? ?a?ovi let?
Jinak p?eju hodn? síly, je mi to moc líto. A už se t?ším na zprávu, že máš doma další tch??e...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-05-16, 10:31
Martina: Je mi moc líto, co se stalo ?a?ovi. Bylo to tak rychlé, že se ?lov?k ani nesta?il p?ipravit...na tohle vlastn? ?lov?k není p?ipravený nikdy :o(
Jedno p?ísloví ?íká: "Obra? tvá? ke slunci a stíny budou padat za tebe.
Doufám, že se brzy do?tu o novém chlupatém sluní?ku, které Ti zase rozjasní tvá? - a ob?as bude p?ivád?t k šílenství :o)

majda: Ješt? bych s definitívním rozhodnutím vy?kala. Vyvíjí se to zajímav? a osobn? netrp?liv? o?ekávám n?jaké daleko víc exotické zví?e, které tady n?kdo bude vydávat za "pravou a nefalšovanou fretku" ;o) Lidská fantazie nezná mezí! A drzost ostatn? také.
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist