Aktuální stránka:10 z 23
Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-31, 23:58
JEŽIŠ CO MI TO TADY Z TOHO D?LÁTE?!?!!!
KUŠ BABY, KŠÁÁ KŠÁÁ KŠÁÁÁÁÁÁ!




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 01.11. v 16:35.

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-01, 10:14
a p?esn? proto bych radši pusinku od Batíka :)))
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-01, 16:03
martino promi?, je fakt, že t?eba mn? to potom trošku už ujelo... :)) pozdravuj Batíka
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-03, 08:54
Marti, doufám, že jsi na tohle vlákno nezanev?ela a zase nám napíšeš co kluci zase vyvád?jí.
Já to moc ráda ?etla a vykládala jsem doma jak je mydlíš novinama a chechtali se všichni.
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:12
ur?it? ne, patty, jen m? p?estane pronásledovat práce a bude-li co, ráda to napíšu. zejména když mám odezvu a tak zjistím, že si to lidi rádi p?e?tou a pobaví se... :o)

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 23:01
Marti, to si piš, že si to rádi p?e?tem! O lumpa?ení t?ch syslících tvore?k? si všichni rádi p?e?tou! Tak piš, já taky píšu k sob?...

Mmj, taky se ti omlouvám, že jsem se ti tu trošku vykráfla, ale po?ád to bylo trošku k tématu, co? Lepší pusa od tebe nebo od Batíska?? ;o)))
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-04, 11:47
no jo, kráfaly jste, ale sta?ilo vás vyplašit a byl pokoj! ;o)

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-06, 16:13
aktuální info:

ba?a, skoro 7 m?síc?, váha kolísavá dle hmotnosti stolice - mezi 1660 - 1700 g
reno, asi 4-5 m?síc?, váha 1390 g

reno je možná starší(?), když jsem si ho p?ivezla, m?l b?íško, resp. plochu mezi zadníma nožkama, krásn? rovnou, už po týdnu ale kulky v?tší než ba?a... (?)
je po druhém o?kování proti psince, cca za t?i ned?le jdem na vzteklinu a máme to zas na rok z krku.

ob?ma jsem p?i v?erejší návšt?v? veteriny nechala pro jistotu zkontrolovat uši (oba m?li, když jsem si je p?ivezla dom?, svrab, ba?a sice p?elé?en strongholdem, ale jestli to op?t nechytil od rena).
oba v po?ádku, reno dal doktorovi navíc d?razn? najevo, co si o tom š?ourání v jeho intimních otvorech (ano, i ušní otvor považuje za intimní!! ;o)) myslí.
takže doktor pak oštemploval o?kovací pr?kaz i vlastní krví. no, aspo? si dá p?íšt? v?tší pozor, kam co strká! ;o)))

zajímavé je, že p?i h?e je "drsn?jší" ba?a, po?ád n?jak nechce pochopit, že nejen my, ale ani reno nemá k?ži hroší. ale naopak nikdy se ba?a ani náznakem neožene (po m?), když mu cokoli "špatnýho" d?lám.
kdežto n?ž?ou?kej nekousavej reno m? ch?apne i když ho jen lovím, protože mu n?co chci.... (dát pastu, ost?íhat drápy, n?co ?íct, atd...). ale i to "ch?apnutí" je jen lehký stisk, jen je prost? zatím lekav?jší a bázliv?jší - to se projevuje mimojiné i šíleným úprkem p?i jakémkoli ne?ekaném zvuku, který ba?u v?tšinou nechává naprosto v klidu.

vtipného dnes nemám nic, protože manžel se s kluky za?íná sžívat. a jak se sžívá, ubývá veselých historek, kruci...
v sobotu ve?er, když p?estali ?ádit, se m? zeptal, jestli už je nechci uklidit (do klece), aby byli ráno v?as vzh?ru a nechrn?li zas do ob?da, že si je pak v?bec neužijem ani o víkendu... :o))

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-11-06, 16:52
cha konecne neco o tvych detech :-)

se divis ze je bata takovej? je proste "vychovanej" po tatinkovi ten taky moooc dobre vi, ze do ruky ktera ho krmi hladi bije striha cisti umyva (nehodici se skrknete) se nekouse a ostatni je potrava :-)

chtel sem se pochlubit kolik ti moji nalezenci vazi, koupil sem si elektickou vahu ...a... dosla baterka, fakt k vzteku, ale drakous kdyz lezi na zadech tak se rozplyne do obdelniku 15x25 cm a hribek je neco jako bowlingova koule, akorat s jednim ozubenym otvorem na prst... stejne jim ty jmena prohodim :-) no a ten nejnovejsi prirustek se menuje Nemo, ac rikali ze je hrozna kousavka, tak kdybych se nepodival, tak nevim ze ma zuby a je na me hrozne fixovanej, uz zacina byt pevnej a krasnej jen je mi ho hrozne lito pac ho musim kazdej den mucit: injekci do penisu, kapky do oci a do nosu a on jen na me kouka jako ze mi to odpousti, proste udesnej mazlik.

Martino sorry rikas ze je to tvuj denik-vlakno? eee houbelec tohle ti sem proste flaknu :-) a jak si koupim baterku tak te budu trumfovat hmotnosti
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-11-06, 17:04
Mario: N?jak se v tom p?estávám orientovat - kolik t?ch tcho?ích exemplá?? vlastn? máš?! (Tedy odpov?z jen v p?ípad?, že jejich pouhej vý?et není tak dlouhej, aby definitivn? Martin? zni?il vlákno :-°)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-11-06, 22:21
7 :=)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-07, 01:06
silvo,
moc mariovi nev??, protože:
za a) a za 1)!! je to jen chlap
za b) se mu to míhá
za c) se mu to ?as od ?asu r?zn? m?ní

(b) a c) se vztahuje v tomto p?ípad? POUZE A VÝHRADN? k fretkám!!)

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-11-07, 16:00
C C C
jinak Nemo 1320 g narust 300 g
Hribek 1520 g narust 200g
Drakous 1360 g narust cca 160 g
Kroupa 1600 g plus minu stejny
Pepca 950 g narust cca 100g
Leela 800 g plus minus stejny

Z Nema mam nejvetsi radost a Drakous me stve, ale aspon jde "kvalitou" nahoru Kroupa bude zavrenej do maly klece at se moc nehybe a jen tloustne :-)
Avatar

Re: ?a?a, taky Ba?a a Reno a .... ?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-07, 16:03
Drakousek a stve te!!!??? cs cs cs beru ho k nam, zlaticko tchoreci..
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-12, 15:44
skv?lej by byl... ovšem pro ?lov?ka, kterej má rád (p?ípadn? mu nevadí) avatary a pimprlíci.... ;o)
(ale oce?uju, jak na m? myslíte, vy ježibaby, jeziny, beziny a vobludy... :o))

p.s. to, že se avatary daj "vypnout" vím dávno!!! aby si zas N?KDO nemyslel, že jsem úplnej pc v?l... kv?li jedný nepatrný chybi?ce... za ty roky... zp?sobený navíc slepotou...

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-12, 18:55
Marti, musím napsat, že založením 1.nechovatelské zastávky jsi u m? velice zabodovala.
A máš na to, aby ta zastávka byla opravdu nechovatelská i ideální fret?í obsazení - dva samce.
Takže p?eji hodn? nechovatelských úsp?ch?.

P.S. Já též nejsem chovatel, jsem osobní slouha jednoho rozmazleného fret?ího nafoukance.Ale to jen mezi námi d?v?aty.

P.S.S. A d?sn? m? to baví.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:17
Sranda bude az se ti dva zacnou mezi sebou mnozit - teda budou se o to snazit ;oD

Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:18
Paní ?editelko, dovolujeme si Vás pozdravit. Uctiv? p?eji p?kný a slune?ný den:-)

Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:44
patty,
obávám se, že i když si myslíš, že nejsi, tak de facto JSI CHOVATEL, a? už si myslíš ty nebo tv?j tcho? cokoli!!
a aby to bylo úpln? "v cajku", rad?j bych od tebe slyšela p?ání CO NEJMÉN? NECHOVATELSKÝCH NEÚSP?CH?... ;o)))

yasmin,
o množení se oba poctiv? snaží, otázka je, jestli z toho snažení n?co bude!
já se obávám, že jediný hmatatelný výsledek jsou strupy na renovo zádech, ale nechám se p?ekvapit. vždy? p?ece o skute?ném výsledku nás p?esv?d?í až pískající pelíšek! a to bude teprve p?ekvapení!! ;o)))

nessie,
blahosklonn? ti ze své výšky kynu.... jen tak dál, obl?dko, jen tak dál.... :o))))

vaše ?editelka

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:51
Pokorn? se omlouvám ža chybi?ku v textu.

Jinak by to byl docela zajímavý pr?lom zajímavým sm?rem - mlá?ata dvou tatínk?.

Jen tak dál !
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:56
Tak a? n?jaký mrn? adoptujou, ne??? T?eba by se jim rodi?ovství líbilo... :)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-13, 14:19
Rynn, p?esn? tak. I menšiny by m?ly mít stejné šance ;o)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 14:22
Mirim: Že jo??? Já sama mám asi homosexuálního same?ka, takže když se maj kluci rádi, tak to chápu :)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-13, 14:32
Homosexualniho? Myslim ze fretky jsou bi - proste co jim prijde pod ruku - teda to ehm..

Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-11-13, 15:05
teda asi sme to trocha zakrikli nemo asi je nejak nemocny vecer byl uplne ztuhly a dychal pusinkou ted je cilej obvzlaste v aute musel vse projit, ale uz jsme byli na rentgenu rozbor krve,... Jen i doktor me potesil, ze nevidel jeste fretku, ktera b byla tek hodna, kdyz rentgen na brisku tak fretka si ochotne lehne na zada a nezizali necha si vzit krev a jen znechucene odvrati hlavu... proste hodnoucky tchorik. jo a v aute vse prohledl a vlez si mi do klina a usnul :-)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 15:07
Yasmin: No nevim, když potkáme same?ka a sami?ku, dává zásadn? p?ednost same?kovi... T?eba Tadeáš od Nessie se mu líbil natolik, že si pk doma ani nevšímal Meggie... Když ho chce same?ek zakousnout, je mu to jedno, s nadšenym kvokáním se za nim hrne... n sami?ky skoro nekvoká, o?uchá je, trochu potahá a konec... :)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-13, 16:37
Rynn: A potkal uz samicku v riji?

Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 16:51
Ne a doufám že nepotká, dokud nebude vykastrovanej... i když, b?hví, kdy p?ijde do ?íje Meggie :) zato potkal same?ka v ?íji a ten se mu mooooc líbil, bohužel on se nelíbil same?kovi...
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-13, 17:59
Jj,neš?astná láska je strašná v?c...

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 18:04
Jojo, takže já ho chápu... chudá?ka... :)
Avatar

Aktuální stránka:10 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist