Aktuální stránka:2 z 23
Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-16, 10:32
Marti myslím na tebe, drž se. A kožíšek už máš nachystaný protože se s holkama dohodl ?a?a a na to už pak není pot?eba domlouvat se ješt? s tebou... T?š se na nový kožíšek a pak nám dej v?d?t jaké jméno nakonec vyhrálo...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-16, 10:58
silvo,
klidn? se ptejte na cokoli, dneska už ne?vu jako stará pitomá kráva (jen se nesmím vrátit k tý básni?ce, ta šla fakt ze srdce). migrénu jsem si taky odbyla v ned?li a pond?lí...
taky si pot?ebuju všechno ujasnit, t?eba i vaše otázky pom?žou.

?a?u jsem dostala coby nalezence, údajn? 1-2 roky starého. m?la jsem ho necelé dva roky, tzn. m?lo by mu být asi 3,5, max. 4. taky se mi zdálo, že je na to mladý, tak jsem se ptala chylíkové, na kolik ho tipuje, ?íkala 4-5. a že prý je to b?žné i u mladších fretek.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:03
mirim,
je pravda, že když už to muselo být, jsem rad?ji, že to bylo takhle rychle. po?ád o tom p?emýšlím, jak dlouho se ?a?a trápil, ale já na n?m pozorovala zm?nu až posledních 8-10 dní. tak snad to opravdu nebylo o mnoho déle.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:14
Martina - to on by si ?ek, kdyby mu n?co scházelo p?edtím. To je práv? to, jak zví?ata nep?emýšlí o sob?, o tom, že je jim lehce blb? a neužírají se. Až když to s nimi jde opravdu s kopce...:o(((

Strašn? Ti závidím, že si m?žeš nového tcho?ítka dovolit hned :o((((
Já až za rok (ale pššššššt :o)))
Místo smrdutého kožíšku jsem nafasovala bezokého kocoura. Osobn? se domnívám (když se tak najednou ocho?il), že je to Vendelínova práce, abych ne?vala pokaždý, když vyhlédnu z okna na jeho r?ži - bezoká ko?ka - to odpovídá tcho?ecí zlomyslnosti (a on si do nich tak rád kousal!!!!)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:18
Marti,ja sem p?esv?d?ená že se netrápil,to bys opravdu poznala,když mají bolesti,tak se chv?jí!To sem poznala n?kolikrát,když m?l t?eba Ruda ucpaný st?evo,tak bylo znát jak ho to moc bolí.
Každopádn? by nebaštil,kdyby se trápil,jen mu chyb?la energie na v?tší pohyb,ale nad tím jist? nep?emýšlel,takže se zbyte?n? netrap taky!


No a abych trochu pozvedla náladu ,tak vám n?co prozradím::
Ene dostala za úkol specieln? vymazlit Bivíska,pá? je krásnej,úpln? jinej než ?a?ínek(aby ji ho ni?ím nep?ipomínal),?istotnou?kej,už tedka chodí krásn? na zách?dek a je vid?t že to bude úžasný zlatí?ko.Takže už pot?ebuje jen to kone?ný jméno a dostane ho Martina jako dárek p?evázanýho mašlí(pá? dárky se nem?žou vracet,že jo a doma to takto vysv?tlí,tudíž situace bude vy?ešena!)

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:27
Iva Dolhy: Holky ste super :-))) moc to Martine prajem, po tom smútku!

Ferda a Bertík: pro? divný v 5-ti letech. Pan Novák si po padesátce taky nemn?ní p?íjmení :-)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:30
jo, já mám sice doma "jen" chlapa, ale upln? blbej teda neni!! asi když si pro ten "ne?ekanej" dárek pojedu s p?epravkou, tak to mu to teda vopravdu nesepne.... :o)

markéto,
nezávi?.... ona iva d. ješt? neví, že se jí rozroste útulek, až m? manžel vyrazí i s dárkem!
jsem teda fakt zv?davá, kde m? ubytuje...
(teda leda že by mu n?kdo vysv?tlil, že dárky se nem?žou vracet, že jo...)
já to prost? risknu - já nemám jinej zv??inec, kterej by m? zatím ut?šoval, tak snad...

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:33
jo ivo a co to m?lo bejt? úúpln? jinej než ?a?ínek, KRÁSNEJ?! a ?ISTOTNEJ?!!
jako že ?a?ínek nebyl krásnej a ?istotnej?!!
to teda byl!! a taky nekousavej a trochu mazel!!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:33
Martino, ja mu to ochotne vysvetlím (manželovi), že sa dárky nevracajú...len mi ho prihraj! V????, haf!!!! :-)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:35
Haha,u naší dcérky o patro níž je skoro prázdnej velkej byt.Tam se vejd?š i s f?rou fretek!A Jablonec je hez?ejší vesnice než Most.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:36
Ale houbeles,jinej jako že je st?íbrnej!Dyk vim že ?a?ík byl úúúúžasnej!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:43
No a uvidíme jak to doma Martina zvládne,p?ijet s takovým dáre?kem ,a pak p?ijde na ?adu to kunátko,vever?átko,a t?eba jostomilá vopi?ka,šak ona p?ijde na jiný myšlenky!A manžel si zvykne!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:47
Martino, moc je mi to líto a možná si pamatuješ jak jsem tu loni psala o Ferdíkovi. Byl to úpln? ten samý pr?b?h. B?hem 10 dní byl pry?... nejd?ív p?estal baštit, bylo vid?t, že by strašn? cht?l, ale nešlo to, za?al být malátný, víc spinkal, a na Šejdru zjistili nádor p?es p?l b?íška a už to nem?lo význam operovat. Bylo mu 6 let, takže vícemén? se dalo n?co ?ekat. Ale až do poslední chvíle NEVYPADAL že mu n?co je - o?ka m?l po?ád šibalská, jenže co sn?dl tak hned vyzvracel, ani kapa?ka mu nepomáhala. takže i když nás to moc bolelo, nemyslím, že jsme my a ani ty, n?co zanedbali, myslím, že se v?bec netrápili. taky mi n?kdo ?íkal, že ten nádor mohl takhle rychle vyr?st b?hem krátké doby, což mi p?ijde strašný... a tak máme Bertíka a to je nalezenec a je tak ukrutn? vymazlený a skv?lý, že si ?íkám že ho mám za odm?nu po té bolesti co p?išla s Ferdíkovým odchodem (ten naopak p?ed každým mazlením zdrhal). A tak jestli vzorec platí, dostane se k tob? taky skv?lá fretka, která t? bude t?šit a ty na ?a?u budeš vzpomínat a nebude to už tak hrozný, i když jak zas píšu o Ferdovi, jsem n?jak nam?kko. P?íšery chlupatý, život to komplikuje a p?itom jsou tak úžasný... ach jo, z fretka?ení halt není úniku... myslím na tebe a p?eju ti hodn? síly a novou príma fre?uli.

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:55
Iva Dolhy napsal/a:
-------------------------------------------------------
> No a uvidíme jak to doma Martina zvládne,p?ijet s
> takovým dáre?kem ,a pak p?ijde na ?adu to
> kunátko,vever?átko,a t?eba jostomilá vopi?ka,šak
> ona p?ijde na jiný myšlenky!A manžel si zvykne!


...nebo to s ním šlehne....



Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-16, 12:04
rom?o,
já už jsem se vybulela z podoby (doslova), te? už jen opravdu doufám, že to bylo pro ?a?u co nejmí? bolestivý. do posledního dne jedl - i když málo, po trochách a ?asto, na mlsoty se vrhal po?ád se stejnou chutí... jen po?ád polehával, ud?lal deset krok? a ležel... nevyškrábal se do papírový krabice s príma odpadky z nákupu, ?íkali jsme tomu "mat?jská", protože to ho strrrááášn? bavilo... :o)
tak snad máte pravdu, že kdyby ho to bolelo, poznala bych...

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M z práce (IP)
Datum: 2006-05-16, 12:04
Lé?ba šokem - ono to n?kdy zabírá :o)

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-05-18, 01:02
jj, lé?ba šokem zabírá, to zabralo i na mojí maminu, když jsem si z praxe p?ivezla párek potkan?, nejd?ív jí nesm?li na o?i a pak si nechala dva mladý od nich :-)) A jaký to byli najednou mazlíci... Už jsem takhle p?emejšlela i o hadovi, ale nejsem si jistá, jestli by to s ní už nešlehlo... abych nebyla sirotek :-)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-18, 01:37
:oD Jan?a: a pro? hada? nechceš ho krmit fre?átkama, ne? ;o) Nic proti had?m nemám, ale nechci je, skrz to týrání myší a potkan?. Ono je n?co jiného když had loví v p?írod?, než takhle, kde ta myš nemá žádnou šanci. :o) Ale to už se tu probíralo tak a? se tady zase nerozebírá. Toto vlákno je ur?eno k n??emu jinému a my tu odbíháme (skoro) :o)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:06
Tak pro Martinu fre?átko a ha?átko a byl by z toho fajn experiment (jestli by se tcho? domníval, že je had ?i naopak,kdyby spolu vyrostli:o)))

Jordi - hada nemusíš krmit týranýma myšma, sta?í mu dát 1x m?sí?n? antilopu :o))))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:35
?a?o!!!
prosimt?!!
vosvi? m?!!!
já furt nem?žu p?ijít na žádný jméno pro tvýho nástupce.....
hele, až budeš mít chvilku, spome? si a pošli n?co dol?, jo?
dííík!

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:47
Martino, ako by sa Ti pá?il "Norák" od slova "norova?" (Vl?ák vyvznikol od "vlni? sa"). Mohla by si mu hovori? "Nore?ku" :-)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:51
Ka?ák, Piják, Zlobák, Kousák...
Nebo - když ?a?a byl ?a?a tak t?ebas Tango, Jive, Flamengo...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:52
Marti:u nás se ?eší jméno pro hol?inu a na 99% vyhraje Fidorka :o) co vy na to??

No a klu?ina by mohl být mé?a Haribo :o) když už jsme u t?ch sladkostí :o)
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:53
kac: Nebo Delisa (zvedne Ti náladu)...:-)))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:54
nebo Deli,jednoduše geniální :o))) hahaha
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:00
Kac: už slyším ty krásné v?ty: To je v pr..., Deli zase rozbil vázu...
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:03
A co treba Dablik?
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:08
na tane?ky jsem taky myslela, i když ?a?a nevzniknul prvoplánovit? jako "cha-cha" :o)
ale když už tanec, tak schimmi - šimi.... (mim?o je šedivý, tak by se to i páslo)
ale furt to není to vono!!
s ?á?ulou to bylo n?jak jednodušší, sakra práce...

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:11
Tane?ky? Tak snad jedin? Harapes :o)))))
Avatar

Re: ?a?ovi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:11
kac,
pro holku jméno mám, ale ne?eknu!!
si ho šet?ím pro tu (jednou) svojí.... ;o))
ale fidorka je p?kný! :o)

Aktuální stránka:2 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist