Aktuální stránka:9 z 12
Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-07, 08:52
Marci, držíme pale?ky. Napiš mi do SZ ?íslo ú?tu nebo a spíš adresu a já se ti pokusím aspon trochu pen?t poslat.

Jinak Albínka už je v po?ádku. Ješt? sice dobírá prášky, ale jinak to je už ta stará Albínka.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-07, 10:47
Ahojky,
je to špatný,v?era když jsme volali,tak už ani ten doktor mu nedává mo šanci.Nemá prý v po?ádku ani ostatní orgány.Paní Chylíková tam prý bude v až v úterý,a když jsme ?ekli,že ho tam do tý doby necháme,tak ?ekl,že neví jestli se v?bec toho úterka dožije!!!

My mu ale nep?estáváme v??it!!Musí se uzdravit a vrátit se dom?!!!!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Leisha (IP)
Datum: 2005-11-07, 12:54
Marcelka: Na jednu stranu te chapu, taky se mi s mym predchozim fretackem loucilo tezko....na druhou stranu, zkus se prosim zamyslet nad tim jestli ma smysl Chika takhle trapit jen proto, ze se s nim nechces rozloucit :-((((
Zkus se smirit s tim, ze i fretky jsou smrtelny, a nech ho odejit......a preju ti hodne sily.....

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-07, 13:59
Marcelka, taky ti p?eji hodn? síly!!!!!!!!!Ty naše milované fretky nám asi už bohužel "odchází".P?ála bych ti i sob? aby se stal zázrak, ale ty se ned?jí.Drž se!!!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-07, 14:51
Držíme pale?ky a dodáváme odvahu, v p?ípad? ud?lat ten hrozný rozhodující krok.
Ale být tebou tak bych se ješt? Chylíkové zeptala, jak si mohla doktorka s tebou mluvit zp?sobem aby jsi na fretá?ka zapom?la. Takhle ranit si nem?že dobrá veteriná?ka dovolit.
Jinak p?ejeme ješt? jednou moc, moc odvahy.
B+A
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:50
Ve stredu jsem si k pulrocni Mase poridila osmitydenniho fretaka,mela jsem strach,ze se nesnesou,ale spinkali spolu hned prvni noc.Vcera,kdyz jsem jim sypala granulky,tak se na to malej vrhnul,jako kdyz tejden nezral,chtela jsem ho pohladit a ohnal se po mne a jeste u toho zacal sycet,fakt jsem se ho v tu chvili bala.A dneska se vycural na koberec,tak jsem ho placla po zadku a on se zas ohnal a jeste navic si "prdnul" ze zlazek.Je to normalni,ze takhle vyjizdi kdyz je tak malinkej?

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-11-07, 18:10
Marcelko, kam se ti daji poslat nejake penize?
taky rada prispeju pokud to pomuze.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-07, 18:34
To Nikola: Jo to je normální, prost? si zkouší, co si m?že u tebe dovolit. Jo a když jej p?ekvapíš ránou p?es prdel, se nediv, že si z úleku pustí ;oP To nám ud?lala Medulka taky a v posteli. :o( Jen vyv?trat nesta?ilo. :o)

No nesmíš se ho bát. Jinak si dovolovat za?ne. Bát se fret?te je trošku podivné. ;o) Ruku ti neurve, a na šrám nevykrvácíš. A když je o?kovanej, tak ani tu vzteklinu nechytneš. A když o n?j pe?uješ, a taky o sebe, tak ani otravu krve nedostaneš. ;o) Prost? pevné nervy, a hlavn? se NEBOJ! :o)

Jé, co já jsem se naposlouchala naštvaného "Chaaaaaaaaaa", jak když stoupneš vedle zmije. :o) To si jen moje malá dra?ice ulevovala aby nepukla od vzteku, že dostala na prdel za n?co, co nesmí. :o)
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2005-11-07, 18:45
Asi to spatne vyznelo nebo jsem to spatne napsala,ja se ho nebojim jen jsem se lekla v tu chvili,protoze jsem to do ted neznala.Dik moc za radu

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-07, 18:56
;o) No oni sy?ej, jak se jim n?co nelíbí. Dost ?asto sta?í p?istihnout p?i konání záškodnictví a už jim ta papula jede. ;o)

A pokud jde o pušíky, t?ch taky ješt? bude. ;o) Nic vážného to není. Kdyžtak umeješ mu umeješ zadek a máš vystaráno. Akorát on bude z?ejm? zase nasranej, žes ho mo?ila. Ale zpravidla sta?í umýt jen zadek, nemusí se koupat celý.

Ob?as si hold pustí i jen tak, ale když to není z úleku, tak to není tak hrozný. To se skute?n? vyv?trá a je to. Horší to je v t?ch p?ípadech, kdy to pustí z úleku, protože to pustí všechno a není to jen plyn. ;o)
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-07, 20:01
Ahojky,
tak jsem zase posel špatných zpráv.Chico je beze zm?ny!nereaguje-v?bec!
Ješt? po?káme na paní dok. Chilíkovou,ta tam bude zítra.Všechno s ní prokonzultujeme.Jestli je aspo? malá nad?je,budem bojovat!Ale i já tu nad?ji pomalu ztrácím!

A ješt? n?co-mohlo to nakonec být všechno z tý vakcinace,jak jsme byli proti vzteklin?.Mohl mu to špatn? píchnout!?íkal to ten doktor!A taky nejhorší je,že vlastn? neví co mu je!poslední nad?je AND?L-Paní Chilíková!!Naše poslední šance!

Jinak,jestli za to mohl ten doktor,tak p?ísahám,že už si nezaordinuje!!

A te? trochu veseleji-Byli jsme se podívat za Chicovo synem a jeho první manželkou-s paní máme dobrý kontakt-Je úžasnej,takovej mé?a,ale je to kus fretky,p?knej chlapák!!a je hrozn? nenažranej,po?ád vymýšlel jak mi vzít štolu!No prost? roš?ák-Po Chicovy!!

Je to hrozný,moc m? všechno bolí!!nemám na nic náladu!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-11-07, 20:41
Tak to je mi moc líto. Úpln? t? chápu. te? jde o to jestli se Chiko v?bec dožije rána. Ach jo hrozn? mi to p?ipomíná mojeho Chika. Nechci být hnusná, ale rozmysli si se, jestli by nebylo doopravdy lepší nechat ho odejít. Já si dote? vy?ítám že jsem Chika nechala tak dlouho trápit. Moje babi?ka hned jak ho vyd?la, tak mi ?ekla že to nep?ežije a bohužel m?la pravdu:( Te? tady ?vu jak malá protože jsem si na tu hr?zu vzpom?la. P?eju hodn? št?stí?ka

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2005-11-07, 20:45
Eli nebud smutna. To je zivot. Mas ted Ajmara. Ten te potrebuje. A s fretulkou se muzes prijit kdykoliv pomazlit. Ja vim, ze tvoje vl?astni je neco jinyho,...

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-07, 20:46
Já vím,že by to bylo nejlepší,ale je to zárove? tak hrozn? t?žký.Zítra se rozhodne,až ho uvidí paní Chilíková,té v??ím!!!
mám pocit,že to nikdy nep?estane bolet,vím,že to p?ejde,ale ta bolest je opravdu veliká!!

nevíte o tom h?bit?vku na Chebsku?Našla jsem o n?m jenom ?lánek,ale kontakt žádný!!!

Elishka:už máš nového milá?ka???

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2005-11-07, 20:49
To Marcelka: Bud statecna. I kdyby to nedopadlo tak vis, zes pro nej udelala vsechno co bylo mozny. Ja jsem taky takhle prisla o fretku a vim, jak moc to boli. Nadeje umira posledni. Treba to zvladne. Uvidis, co ti rekne pani doktorka. Chudacek malej..

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-11-07, 20:56
No frete?ka to není, ale pejsek. Mohla jsem si vybrat bu? fretku(jenomže ta by byla až na ja?e) a nebo pejska. Já jsem hroznej ?lov?k, bez zví?ete si nedovedu p?edstavit život a tak byl jasnej pejsek. Ale freti?ky budou nejpozd?jc do 2 let. A ne jenom jedna, ale hned dv?:) P?eju hrooooooooooooozn? moc št?stí?ka a a? to zvládne. Hned jak se dozvíš n?co nového tak dej v?d?t. Držím p?sti

Bára: Já vím že to jednou muselo p?ijít,ale pro? zrovna mn? se museli p?ihodit dv? takový hnusný v?ci pár m?síc? po sob?.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2005-11-07, 21:09
Ty si nevyberes. Ale pocitej s tim, ze sis to vybrala hoooodne dopredu a ted uz bude vsechno dobry. Tomu ver:)

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-11-07, 21:16
To doufám jinak bych už se asi psychycky zhroutila. Už se na myšáky t?sím:)

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-08, 08:16
Marcelka, p?eji hodn? št?stí a drž se,taky pro slzy nevidím na klávesnici.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-08, 19:58
Tak je konec!!!!!!
Zítra jedem na šejdr,budeme u toho,aby nebyl sám!!Všem moc d?kuji za pomoc,kterou jste mi projevili!


Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-08, 20:15
jak to chodí v pietnim parku?Te? jsem mluvila s pánem a bude s náma po?ítat?V ?em ho máme poh?bít??

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-08, 20:26
nemohl by mi prosím n?kdo vytisknout jak fotku Chica,je na stránce fretka.kom.cz
Cht?la bych mu to dát na hrobe?ek!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-11-08, 20:34
urcite neni problem :-) ale radeji bych ho vyfotil a vytiskl jak zlobi
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Egon (IP)
Datum: 2005-11-08, 20:39
Je nám to moc líto :-(((

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-11-08, 21:51
tecou mi slzy,marcelko drz se
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-08, 22:14
Marcelko, je mi to také moc líto. :ó( Drž se. Jsi state?ná, že ses rozhodla. Je to moc, moc smutné. :ó( Dnes mi p?ibila do h?bit?vku fret?ka a zítra tedy další... :ó(

Kdo tu fote?ku bude tisknout? Poslala bych originál pro tisk, pokud jej Marcelka nemá.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-11-08, 22:31
Marcelko, je nám to moc líto =ó( Byli jste oba MOC state?ní!!!
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2005-11-09, 00:30
Marcelko,myslím na vás. Vím,že tady jsou slova zbyte?ná,p?esto p?eju hodn? síly a fretá?kovi klidný odchod.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-09, 09:52
Marcelko, nevím co ?íci pro út?chu, drž se a Chikovi se uleví, nic ho nebude už trápit.Vím, že to bude dlouho trvat, než to p?ebolí.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-11-09, 10:08
Ach jo,tak jsem mu v??ila.Hlavn? si po?ád opakuj že jsi pro n?j ud?lala maximum a asi to m?lo takhle dopadnout,je lepší než aby se trápil.Ve fret?ím nebí?ku bude mít spoustu kamarád?, bude tam dovád?t a nebude ho nic bolet..
Avatar

Aktuální stránka:9 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist