Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 12
Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 15:58
Prosím pora?te.V?era jsme byli na o?kování proti vzteklin?-Ramisin,a dneska dopoledne jsme museli b?žet na veterinu.protože se fre?á?ek klepal a když jsem mu šáhla na b?íško,tak hrozn? k?u?el.Veteriná? ho prohlídl a píchl mu dexa...(nevim p?esn?).Má mít klid a do ve?era má být prý fit,ale mám hrozný strach.Prosím pora?te!!D?kuji



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 13:32.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:16
muj fretacek mel reakci na antibiotika kdyz mu byli tri tydny - dostal synulox.. On brecel a kousal kolem sebe, ale bylo to hned deset minut po pichnuti po injekci ho to preslo..
Nejlip zkusit zavolat na jinou veterinu - treba Sejdr - tam poradi.. Cislo by melo byt na hlavni strance.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 21:50.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:17
Bohužel, málo informací. Asi šlo o Rabisin, což je v po?ádku, i když na každou vakcínu se m?že objevit p?ípadná reakce. Nicmén? v?tšinou ihned. Nejspíš to s o?kováním ani nemusí souviset, m?že jít o cokoliv.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:18
D?kuju,ale nemyslíš že by šlo o n?co vážnýho,ne?

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:19
taky bych typla že se doty?ná uplasa a myslela Rabisin...
Jinak nemohla by to mít normáln? alergcká reakce? kUKULÍN je taky o?kovaný rabisinem a nikdy se mu nic nestalo...
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:21
Marcelka...musela bys p?esn?ji popsat co se s fretku d?lo....k?e?e v b?íšku m?že docela dob?e zpusobit i oby?ejná st?evní infekce (když zvracíš a máš prujem taky t? berou k?e?e do b?icha a bolí t? když ti na n?j sahnou. musíš to líp ppopsat..jak frete?ka jí, jak kaká (a ahlvn? co?!) jeslti vubec jí a pije a kálí...jaký jsou ty k?e?e...je toho hromada.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:21
Te? spinká,ale dýchá hrozn? rychle,klepat se troši?ku p?estal!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:22
no prave alergicka reakce se objevi hned (pokud se nemylim).. Krom po ockovani psinky, kdy je to 14 dni po - ale to neni alergicka reakce ale psinka samotna..
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:22
marcelka klid.jeslti chceš budu na netu furt...má? icq? moje ?íslo 264022856
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:23
no sla bych radeji na jinou veterinu..
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:24
psinka...ehm rabisin je vakcína proti vzteklin?;-) a mslíš že by tam nemohlo být pár hodin prodlení? projevilo se to dneska a v?era byli na o?kování..takže prodleva nemusela být delší jak 24 hodin...a t?eba si prvotních p?íznaku ani nevšimla...
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:25
Mám o n?j hroznej strach.U veta m? p?kn? pokousal na puse(nikdy nekouše)asi jak ho to bolelo.ale to už je odpušt?no!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:25
yasmin: jj volat na sejrd a chtít pí. chylíkovou:-) to je taková jistota:-), te? ale záleží jeslti je Marcelka z Prahy, nebo z n?jakých prdelákovic:-)
každopádn? na p?íští o?kování bych radši volila jinou vakcínu:-)
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:25
marcelka: on se bojí...to je normální. Odkud jsi?
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:25
no ja vim ze je to vzteklina - to se neboj.. ;o)
nevim ale reakce je vzapeti po pichnuti - proto by mel byt clovek se zviretem jeste tak pul hodiny v cekarne, kdyby neco..
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:28
Yasmin: Hádat se nebudu...o alergických reakcích nevím ani f?:-) jakou to m?že mít nejdelší prodlevu. nikdy jsem tenhle úproblem ne?ešila..krom svýhp pp?ípadu já a buráky:-D kdy sta?ilo opravdu jenom pár minut:-D po poz?ení:-D
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:30
No jsem ze Sokolova!Prdelákov!!
Spát v?era šel jako vždycky.kolem tý osmý.Vždycky se bu?í kolem tý osmý ráno.Myslela jsem že je asi unavenej,ale v deset se mi touž nezdálo.a když jsem ho vyndala z klece,tak to za?alo.Dala jsem mu napít-vypil skoro celou misku vody,což jindy ned?lá.a šel si lehnout do svý boudi?ky.když jsem ho vzala do ruky tak za?al hrozn? je?et a kousat.Tak jsme se hned oblíkli a vyrazili k vetovy.Má dostat najíst až ve?er.A zítra musíme na kontrolu.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:35
A kdy byl o?kovanej?v kolik hodin dostal pigáro?
a ješt? mii odpov?z..jaký má hovínkO? kaká vubec?
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:38
V p?l ?tvrtý v?era.
Hovínka má normální.akorát docela tmavý.v noci kakal dvakrát.Prohlídla jsem i hra?ky,jestli t?eba kus nevykousl,ale nic-všechno OK.Prohledala jsem i jeho skríše,jestli tam nemá n?co podez?elého,ale nic.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:40
Marcelka: no vidíš..aspo? jedna dobrá zpráva..aspo? nespolkl nic co by mu ucpalo st?eva..to by totiž bu? nekakakal, nebo by hovínka byli tenou?ký..jak by se to tla?ilo kolem toho p?edm?tu.
Tmavý? jak tmavý? jako ?erný a lesklý?takový..nem?žu najít to správný slovo..mazivový...
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:42
No asi ty.Je to špatný?M?l je akorád dneska.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:45
nemám digitál..že bys to vyfotila?

protože takhle ?erný je to natrávená krev...je to i u lidí..t?eba když ti praskne v?ed...ale nechci strašit...já to vživot? nevid?la (krom fotky...hele dej mi mail..pos¨šlu ti jeden obrázek a?ekneš mi jeslti to tak vypadalo nebo ne ano? )a nechci bvyvolávat zbyte?nou paniku
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:47
Já bych šla rad?ji na veterinu, hlavn? držím p?sti?ky a? není nic vážného

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:48
m?j E-mail:SMarcie@seznam.cz
Ty naše hovínka jsme už spláchli do záchodu,ale snad to nebude ono!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:54
jeee Marcelko tam sem se narodila :o) (myslim Sokolov) no veti tam fakt nejsou =o/ ani ve Varech - zkus si zavolat na sejdr, jestli by ti mohli nejak pomoci - aby tys pak rekla tvemu vetovi co a jak..
Urcite hlidat jestli nezvraci, kaka normalne a aby pil.. Hovinka maji moje taky tmave hnede - ale to bylo od granulek co meli - hlavni je jestli neni prujem nebo hlenovite zelene, a nebo ta krev..
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:56
Yasmin: je práv? rozdíl mezi hnedé a ?erné:-)na?enic má taky tmav? hn?dý..ikdyž sluis-.-s nima dost zamet...:-)
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:58
marcelka..jukni do meoilu.l.beh?m vte?inek by to tam m?lo být.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:58
Ten veteriná? je jinak dobrý,ale fretkám asi moc nerozumí.
Po?ád ho kontroluji,jestli je v po?ádku.Uvidíme ve?er-podle veteriná?e by m?l být v pohod?.
I veteriná? se ho bál,jak byl agresivní,takhle jsem ho ešt? nevid?la.moje pusa na to asi dlouho nezapomene-prokousaná do krve...

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 16:59
a to že je tam popisek p?i psince si nevšímej! to nebude váš p?ípad...to je když byla fretka o?kovaná canvacem jako prvním o?kováním
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-09-10, 17:00
nesmíš si ho dávat holt k puse, ale pevn? ho držet:-)m já mýmu vetovi podržím i tlamu když se jí kouká do krku (fretce) protože pro? by to d?lal on, když já to zmáknu líp a moje fretka si to ode m? nechá líbit spíš:-) (líp..protože narozdíl od n?j to m?žu zkoušet deno denn?:-D
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist