Aktuální stránka:8 z 12
Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-11-03, 19:42
to Marcelka: pokud Ti muzu financne pomoct, napis mi cislo uctu do SZ. Rada prispeju pokud to Chicovi pomuze.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-04, 09:31
Marcelka držím p?sti?ky, Chiko je mladý a mohl by to ubojovat. M?j Miloušek bohužel s nemocí a stá?ím už toho moc nenabojuje. Aspo? pot?šit slovem!!!!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-04, 10:55
ahojky,tak zítra jedeme na Šejdr.Držte nám pale?ky!

V noci Chico strašn? k?oural,tak jsem k n?mu šla a ut?šovala jsem ho,ale vzáp?tí jsem pochopila pro? k?ourá-kakal,ale tak velký hovinko jste nevid?li.Chudinka,musel ho bolet zade?ek!!

V sobotu napíšu jak jsme dopadli na Šejdru!Paní dok. Chylíková ?íkala,když jsem s ní v?era mluvila,že n?co vymyslíme.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-04, 12:35
Blani, Jak se má Alb?a?
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-11-04, 12:38
Marcelka - držíme palce!!!! Financí nelituj, i kdyby sis m?la nap?j?ovat kdeco!!!
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-11-04, 17:59
Marcelka: U nás se nejaký prebytecný peníz pro fretácka taky najde, stací cislo uctu na SZ, moc drzime pesti
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-04, 21:56
ahojky,
tak to je Chico.Zatím lepší fotku nemám,ale až budu mít,ur?it? jí vym?nim!!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-05, 11:02

Je to fešák Marcelko , tak a? se vše lepší


Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-11-05, 11:06
Marcelka a olga:myslíme na vás a držíme tlapky
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-05, 11:09
Díky, moc to pot?ebujeme!!!!!!
Já jsem te? furt jak slzavé údolí.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-05, 16:45
ahojky,tak Chico je na Šejdru,ale moc šancí mu nedávají.Skusí ho do zítra stabilizovat a pak...!

Po?ád p?emýšlím kde jsme ud?lali chybu.Všechno si vy?ítám.Vážila jsem ho-kilo i s ru?níkem.
D?lala jsem všechno co jsem mohla,tak kde se stala chyba?
Pravd?podobn? má n?co na mozku!
ve?er tam budem volat.Moc se bojím,hrozn? moc.

Kdyby to náhodou dopadlo špatn?,nevíte o N?akým míst? jeho posledního odpo?inku??Vim že je to hrozný na to myslet,ale musím myslet i na to!!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-11-05, 16:53
v bohnicich kde byl posledni sraz tak je to hrbituvek pro zvirata. Jinak meli ste se stavit aspon by ste se podivali na Archibalda
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-05, 16:57
To jsme mohli,ale je nám ouvej,víš??

Ten h?bit?vek je už plný!!Koukala jsem se na jejich www.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-11-05, 16:57
to je mi fakt líto,musíš doufat že se n?jaké ?ešení najde a dob?e to dopadne.A když ne tak m?j alespo? dobrý pocit z toho,že jsi pro n?j ud?lala co bylo jen možné a hlavn? mu dávala lásku.Po?ád na vás myslíme.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-11-05, 17:36
pak je jeden moc peknej pod Ripem
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-05, 17:39
kde???prosim.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-05, 18:30
Te? jsme volali na šejdr.vipadá to špatn?.M?l záchvat.Te? spinká,ale prý to nevidí dob?e!!
Pro? to ak bolí??????

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-11-05, 18:59
Marcelka - vím, jak ti je a vím, jak to bolí. Nejen p?edstava, že mazlík trpí, ale hlavn? ta šílená bezmoc...:o(
Držíme všechny páry tlapek, co jích doma máme, stejn? jako Olžinu Milouškovi i jí samotné!
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-05, 19:58
Marcelko, hlavn? hodn? síly. :o( Moc nás to mrzí.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-11-05, 20:07
Zase zadný dobrý zprávy, ale i to bohuzel k tem nasim miláckum patri, moc na vas myslíme
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-11-05, 20:09
To je nám líto.
Ta bezmoc je fakt hrozná a vím jak to ?lov?ka žere.Chce to dost sil:-(
držím p?sti a? se vše urovná.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-11-05, 20:49
Myslíme na vás a držíme palce... Tohle jsou hnusný starosti.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-11-05, 21:03
Marcelko, nikde jste neud?lali chybu! D?láte vše co m?žete a všichni tady na fóru to vidíme. N?kdy ale bohužel není pomoci i když se ?lov?k snaží sebevíc... Pokud má Chico "n?co na mozku" (kdo ví co to m?že být, snad následek mrtvi?ky, úrazu, infekce, nádor,...možností je mnoho) a dosud mu nikdo nedokázal pomoci a nev?dí si s tím rady ani na Šejdru, v??, že jste ud?lali opravdu maximum.
Je nám to moc líto a budeme Chicovi do poslední chvíle držet p?sti i tlapky aby se uzdravil. Ale pokud by m?l mít, vzhledem k p?edpokládanému onemocn?ní mozku, nevratné a trvalé následky, které by mu nejspíš velice komplikovaly život, nech ho rad?ji v klidu odejít. Je nám z toho úzko a víme, že Tob? ješt? tisíckrát více. Hlavn? si prosím nic nevy?ítej! Zdaleka ne každý chovatel jakéhokoliv zví?átka by byl ochotný (te? nenarážím na nikoho z fóra, chra? b?h) ob?tovat svému nemocnému zví?átku tolik ?asu, energie, lásky ale i pen?z, jako Ty nebo Olga a jiní další. P?ejeme hodn? síly Tob? i Chicovi!
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-06, 15:57
ahojte všichni,
moc d?kuji za podporu,kterou mi dáváte.Dneska ráno jsme zase volali na šejdr.je to po?ád stejný,tentokrát s náma mluvil doktor-?íkal,že pot?ebuje nabrat sílu,ale má po?ád k?e?e,paní dok. Chilíková tam p?íjde až v úterý,tak ho tam chceme do tý doby nechat,protože paní doktorce v??íme ze všeho nejvíc,když jsem s ní mluvila ve ?tvrtek po telefonu,tak ?ekla,že n?co vymyslíme.
V?era jak tam byla ta doktorka,nevím jestli jí znáte-rá?kuje,taková blondýna,tak ta s náma mluvila,jako kdyby jsme mu to ud?lali my.A když jsme tam ve?er volali,tak nám ?ekla,že na n?j máme zapomenout,docela hnusný!

my mu ale v??íme.Mám takový pocit,je n?kde hluboko ve m?,že to Chico zvládne.Je silný.
Nejvíc m? mrzí a bolí,že když jsme si ho vzali,tak jsme ho vlastn? zachránili,žil v malý kleci,nebyl poušt?ný,krmený byl kitekatem,a ešt? se paní vychloubala,jak mu chutná marmeládka,a spousta dalších v?cí,ale nejhorší bylo,když jsem se mu podívala do o?kováku-O?kovaný jen jednou-to mu bYloP?es p?l roku a ešt? k tomu CANVACEM!-Nebojte už je p?eo?kovaný,a tím to být nem?že.

No a po tom všem,kdy už byl š?astný,a kdy se z ukrutn? agresivního fre?áka stal mírumilovný fre?á?ek,který by nikomu neublížil,ho musela dostat tato nemoc.

Je mi to dost trapné a hloupé,ale Chico tam bude muset z?stat asi hodn? dlouho,a bude to asi moc stát,tak Vás prosím,kdo m?žete pomozte nám,já vím,že je to hloupý,ale nap?j?uju si kdeco,aby se mi Chico vrátil zpátky dom?!!!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-06, 16:15
Marcelko, je mi to líto, že Chiko je na tom jak je, nad?je umírá poslední, vím, co je to bezmocnost, jsem na tom stejn?.Miloušek je na tom bled? a konec se blíží.

P?eji ti hodn? sil

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-11-06, 16:20
Marcelka:bohužel to Canvacem být m?že,mohl zp?sobit vadu na moze?ku.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-06, 16:21
Ale to už je p?es rok,to ho o?kovala ta paní,co jsme si ho brali.Paní doktorka Chilíková ?íkala,že to tím není!!Ptala jsem se jí!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-11-06, 16:46
No, držím? všechny p?sti,aby se tcho?ík uzdravil.
Co se financí tý?e, tak jsme více m?? švorc,ale zkusím n?co urvat z rozpo?tu a pokud to bude jen trochu možné p?j?ím Ti.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-06, 16:47
D?kuju!!!Moc!!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-07, 08:04
Marcelka, jak je na tom Chiko?

Aktuální stránka:8 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist