Aktuální stránka:7 z 12
Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-10-31, 09:18
S Albínkou jsem za poslední m?síc nikde nebyla. Chyslala jsem se práv? jít až tuto sobotu, ale když jsem vid?la že ji není dob?e tak jsem nikam nešli.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-10-31, 10:11
Podobné problémy m?la naše Albínka v lét?. Také jsme nikde nebyli, na št?stí to od ní ostatní nechytli/y. M?la jsem ji v nemocnici Na šejdru - 3 dny na kapa?ce - ATB, glukóza, vitaminová sm?s. Doma ješt? týden injek?n? ATB, do tlami?ky Probican. Podle názoru dr. And?la nespecifická st?evní viróza, p?vod "b?h ví, já nevím". Utíkej k vetovi, a? se ti neodvodní.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-31, 10:40
No pokud má zelený hovínko, tak to fakt m?že být viróza a ta p?iletí klidn? i oknem.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-10-31, 10:59
Poda?ilo se mi vzít dneska odpoledne volno takže po ob?d? ukáme k vetovi.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-10-31, 12:51
dneska jdeme k vetovy.Vypadá to velmi špatn?.Nem?že ani papat,ale vidím na n?m,že by cht?l.Pít mu dávám injekcí.Vet ?íkal,že má vypít 30 ml.

Nechci být pesimista,ale je to špatný!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-10-31, 13:47
Marcelka:držte se! kam že hjsi ?íkala že chodíte k vetovi? pro? nic ned?lá?
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-10-31, 20:19
Ahojky,
nevím jestli to sem dokážu všechno napsat,moc to bolí.
Dnes jsme byli u veta.,a ten ?ekl to ?eho jsem se nejvíc bála.Jestli se nezlepší,tak mu prý pom?žeme n?ak jinak.
Píchl mu n?aké siln?jší injekce.Te? spinká,aspo? nemá ty k?e?e.
Ve st?edu jdeme na kontrolu.Chci s vetem probrat hospitalizaci v Praze na Šejdru.Po?ád si ?íkám,že tam ho už jednou postavili na nohy,tak pro? by nemohli znova???-Takovej m?j malý záblesk nad?je!!
Ani nevíte jak to bolí!Jen tak leží a hejbe nohama,jen tak bez zájmu.Akorád v noci m? zbudí,když chce na záchod.Spinká totiž v postýlce se mnou,je takovej klidn?jší.A chci ho mít co nejblíž.

Budeme bojovat až do konce,i když to bude asi pro oba hodn? t?žký!
Nechce ani papat,pít mu dávám injekcí.
Prosím pora?te mi,jsem opravdu hodn? zoufalá!!

Nechci ho nechat....!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-31, 21:02
Marcelko: To je mi moc líto. nevím, jak ti poradit. M?žeme jen držet palce. :ó(
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-10-31, 21:35
Marcelko: p?esn? vím jak se cítíš. Nedávno jsem s Chikem prožívala to stejné, jenom nem?l k?e?e. U nás to bylo trošku horší. Sice vodu pil, ale zato v?bec nejedl. P?es noc jsem ho m?la v pokoji.Jenom sebou pohnul, že cht?l na záchod hned jsem byla vzh?ru a dala ho na n?j aby m?l víc síli. Pokoušela jsem se do n?j dostat va?ený ku?ecí maso, ale necht?l ho. Celou tu dobu jsem doufala že to zvládne a uzdraví se. Bojoval s tím 8 dní. Pak už to vzdal, asi už nem?l sílu s tím bojovat, a já jsem zase nem?la sílu dívat se jak se trápí. Bohužel p?išlo to nejhorší. Proto vám držím pale?ky. A dokud aspo? pije tak máš šanci na uzdravení. Zkus mu v??it a on ti to t?eba oplatí tím že se uzdraví a bude u vás i dál zlobit.

Nechci být pov?r?ivá, ale zdá se mi že jméno Chiko nep?ináší št?stí. Za poslední m?síc um?ely(spíš musely být uspány) 2 fretky s tímto jménem a 1 je na tom velice špatn?.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-31, 22:22
Hm, Eliško: Víš, že mám podobný pocit? To s tím jménem. :ó( Také m? to napdlo. Je to smutné.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-01, 07:32
Marcelka, nevím, jak ti poradit,ale moc je mi to líto, vydrž, pokud to bode pro n?j únosné.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-01, 08:24
Ahojky,prosím napište mi recept na n?akou kaši?ku,která se dá st?íkat injekcí.Chico je hrozn? slabý,chci do n?j dostat n?aký jídlo.Mám takový pocit,že má zahlen?ný krk,protože když mu dávám napít tak potom jakoby ty hleny tahá.V?era mu dal i antibiotika,to by mu m?lo pomoci,ne??Myslím,že proto nežere,že ho to p?i polikání bolí.Tak to ani nem?že bojovat,když je takhle zesláblý,ne??

Prosím o ty recepty!!
Moc d?kuji

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-01, 08:25
S Albínkou jsem byla v?era na veterin? v Brn?. Rovnou si ji tam nechali. Když jsem si za hodinu volala pro výsledky tak mi ?ekli, že je to gastroenteritýda - zán?t žaludku. Ale ješt? dneska mezi desátou a jedenáctou tam mám zavolat, aby mi ?ekli zbytek výsledk?. V?era ješt? nebyly všechny. Jen nevím kde jsme k n??emu takovému mohli p?ijít. Venku jsme nebyli že by n?co špatného sežrala a doma si dávám pozor na to co žere. Tak uvidím co mi vet dneskka ?ekne. Ješt? napíšu.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M. (IP)
Datum: 2005-11-01, 09:23
Marcelka: strašn? moc Vám ob?ma držím palce, s recepty nevím co zkusit rozmiksovat ku?ecí maso trošku na?edit, snad by to polknul. Zkus zavolat ješt? Pet?e N. Klubový telefon je na hlavní stráce.Myslíme na Vás

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-11-01, 09:27
Marcelka:zkus mu ud?lat silnej vývar,nejlépe hov?zí.Nesol ho a nemasti.Prost? ho? do kastr?lku nakrájený hov?zí,nebo kosti a nakrájenou mrkvi?ku a tu vodu jí dávej st?íka?kou.Terezka na téhle strav? žila ?trnáct dní.moc vám držim palce...
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-01, 10:48
Moc d?kuji za receptíky.Hned jak p?íjdu dom? tak mu to ud?lám.
Myslíte,že kdybych ho dala na Šejdr,že se jeho šance zv?tší??

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-11-01, 11:14
nevím k jakému vetovi chodíš te?,ale asi to bude jediný p?ijatelný ?ešení,asi bych ho tam být na tvém míst? odvezla už dávno.
I když te? si nejsem jistá,ale psala jsi to ty že už jste tam byli a ?ekli ti že je to z úleku?snad mu pomohou,budu na vás myslet,dej co nejd?ív v?d?t
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-01, 11:42
Marci, také bych se p?iklán?la odvézt ho na Šejdr bez ohledu na názor veteriná?e. Je to tvoje rozhodnutí.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-01, 13:37
Tak jsem volala na veterinu na zbytek test?. Ty jsou v norm?. Alb?a už nezvrací, jen jí trochu mín, ale váhu prý nestrácí. Už sta?ila rafnout n?koho kdo se o ni má starat. V?era dostala injekci proti zvracení a infusi, protože byla trochu dehidratovaná.
Jestli všechno p?jde v po?ádku tak si ji zítra nebo pozít?í vezmu dom?.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-01, 16:31
Blanka.: a? se to jen lepší a brzy si ji vemeš dom?


Marcelka.: taky bych asi jela na Šejdr, tam snad pomohou ,držím moc a moc p?sti?ky a Milouškovi paci?ky

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Egon (IP)
Datum: 2005-11-01, 20:14
My jsme dávali Egonovi ko?i?í dietu, kterou nám dal vet, malý sá?ek stál kolem 100,- a byl na 2-3 dny, moc mu to chutnalo a to na tom byl hodn? špatn?. Byl to prášek, který se ?edil vodou. Pozd?ji už nejedl ani to, tak nám vet dal sušené mléko pro ko?ky, které se taky ?edí a je tam vše co pot?ebuje, to už jsme ale krmili st?íka?kou.
Držíme palce

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-01, 21:13
Ahojky,
Chico trochu ožil-díky kac receptu.To mu tak chutnalo,že mi málem sn?dl i tu injekci.Je to o malinko lepší,ale nechci to zak?iknout.
Musela jsem ho p?ed chvilkou vykoupat,protože si pokakal celej zadek.A jak vid?l ten sprchovej kout a že mám v ruce sprchu,tak p?kn? ožil.
K ve?e?i jsem mu ud?lala takovou kaši?ku z masa a mrkvi?ky,p?kn? jsem to rozmiksovala a jak baštil.

S p?ítelem jsme vedli takovou debatu:"Kdyby jsi byla po mrtvi?ce,nemohla jsi chodit,ale snažila by si se.A pak by jsi dostala ch?ipku,snažila by jsi se dál???"Cituvala jsem doslova.

Myslím,že ho bolí v krku,proto nechce po?ádn? jíst.Muže ho bolet v krku?ne?A ešt? mu te?e trošku z nosu.
K?e?e má taky mí?!
Na šejdr by jsme ho odvezli hned,ale jsme z Var?,takže to není tak jednoduchý.Šlo by to v sobotu,tak uvidíme jak to bude vipadat.

Ten veteriná? ke kterýmu chodíme,nám doporu?ila paní doktorka Chylíková ze Šejdru.?íkala,že ona osobn? mu v??í!A já mu v??im taky proto,že je to první veteriná? u kterýho jsme byli a 1)Nebál se ho 2)a byl to první veteriná?,který v?d?l,že se fretky neo?kují CANVACEM a dokonce mi vysv?tlil pro?.

A taky mám blbej pocit z ú?tu,který by jsme nechali na Šejdru.Minule to byli 4000,-,ale te? by to bylo asi mnohem víc.Ale to nehraje takovou roli.

kac:byli jsme to mi!Za ty dva m?síce co je Chico nemocný m?l snad všechny nemoce.To jsme ho tam vezli v zá?í,že se všeho bál a byl celkov? celý vid?šený.Možná to má n?akou spojitost s tím co mu je te?,to nevím!

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-01, 21:43
Te? jsem našla na internetu:SanGrim imunitní kapky pro ko?ky.

Myslíte,že by to zvládlo vyzkoušet??

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Mušle (IP)
Datum: 2005-11-02, 19:04
Nazdárek.Známá chce nechat pripustit fretku na jare ale ta fretke se narodila pred m?sícem-neni to moc brzo?

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-11-03, 10:20
Myslím, že si fretka o dobu p?ipušt?ní ?ekne sama - až bude v ?íji-do toho jí lidé moc mluvit nemohou. Jen najít ?i nenajít same?ka a nebo pána v bílém.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-03, 15:32
V?era jsem si jela pro Albínku. P?kn? tam doktory kousala. Ješt? je sice trochu vylakaná a utahaná,ale jinak se zdá už celkem v po?ádku.
Dostali jsme ješt? prášky, které se pokouším r?znými zp?soby do Alb?i dostat.
První pokus v?era ve?er byl úsp?šný a druhý pokus dnes ráno byl úsp?šný jen z 80%. Doufám že úsp?šnost podávání prášk? se nebude i nadále snižovat.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-03, 16:17
Držíme Alb?e packy, aby se z toho zpamatovala všeho vzpamatovala. ;o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 03.11. v 19:02.
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-03, 17:19
Blanka.: A? je Albínka v pohod? a brzy se uzdraví. Léky já Milouškovi dávám na vitamínovou pastu a on je s ní slízne.

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-11-03, 17:38
jo? tak to leela napoprve slizla napodruhe s problemama a pak uz jen ocucala a jako omylem ji to vypadlo koutkem .... :-)
Avatar

Re: Prosím o radu!
Zaslán uživatelem/kou: Marcelka (IP)
Datum: 2005-11-03, 19:40
Ahojky,
tak jsme byli v?era u veta.Chico se nelepší.Celý den prospí.
Dostali jsme um?lou výživu,kterou mu budu dávat 2x den? a pak mu obden musíme píchat antibiotika.
Chico hodn? zhubl,Snad už neváží ani kilo.
Bolesti prý nemá,tak to budem ješt? zkoušet.
Vet ?íkal,že je trochu dehydrovaný.
Kdybych m?la finance,tak hned jedeme na šejdr,ale s tim nic neud?lám!! :-(((

Aktuální stránka:7 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist