Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:7 z 11
Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-19, 16:44
p?esn? tak. probican nejen prevence, ale i PO pr?jmu znovuosídlí tu správnou st?evní mikroflóru. proto se ani nemá dávat P?I SILNÉM pr?jmu - jsou to v podstat? prachy vyhozený do h... záchoda... doslova! :o)

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-19, 17:51
Díky holky! Doma se nemám ani nikoho moc jak zeptat, bo Prokolin neni mezi lé?ivi schválenými v SR, takže se jaksi moc nepoužívá a skušenosti s nim má málokdo....
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-09-19, 20:10
Tak Dá?ulko p?íšt? p?ed hlídáním nasadíme Probican, aby se ty bakterie t?ch našich chlupá?? lépe snesly =o))))

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:14
Johanko,
Cht?la jsem se t? zeptat, koupila jsem tcho??m ten Plerasan V sirup a ty jsi ?íkala že jsi ho taky dávala Vl?ákovi. A zajímalo by m?, jak si mu ho podávala? Do jídla nebo rovnou do pusy st?íka?kou?
D?kuju moc :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:15
Dádo, my B?l?e dáváme taky Plerasan st?íka?kou p?ímo do tlami?ky, o?ividn? to chutná dob?e, jakmile vidí že jdu se st?íka?kou, b?ží ke m? jako o závod :D

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:18
Aha. Já jsem to v?era dala Šefince do jídla a Fitchivi st?íka?kou do pusiny, ale bránil se. Sice to neprskal a asi mu ta chu? zas tak nevadila, no t?eba si to oblíbí. No a Šefinka si myslím, že to nebude chtít spapat, je taky vybíravá :-/

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:19
Dádo, st?íka?kou rovnou do pusy. Ze za?átku to necht?l, takže chytnout za vypína? a st?íka?ku z boku za žgra?u. Ale cca po 3 dnech už to za?al z té st?íka?ky pít sám. Stále mu to dávám st?íka?kou, te? už ?eká u seda?ky :-)
Pokud vim, asi všichni dávaj Plerasan st?íka?kou. A v?tšin? tcho?ú to za pár dní za?ne chutnat. Ale vím i o p?ípadu, který to prost? vyvrátí....ale to je spíš vyjimka.
Do jídla bych to asi ani nedávala, pá? na letáku je napsané, že po otev?ení lahvi?ky se má skladovat v lednici. Takže zamíchaný do žrádla by se asi musel hned sežrat, nevim, co by to ud?lala, kdyby to dýl stálo v pokojové teplot?.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 25.09. v 10:23.
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:22
Johanko a Peti, d?kuju to jsem pot?ebovala v?d?t, jestli není n?jaký speciální postup nebo n?jaká vychytávka. Tak t?eba je to taky nau?ím.

A ješt? jsem tam ?etla, že to prodávají i ve v?tším balení, což by se mi u t?í tcho?? hodilo, nesetkaly jste se s tím, nebo nevíte kde se to dá sehnat?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:24
O v?tším balení nevím, zkus se zeptat Majdy....
Každopádn? já si jí vezmu do ruky jako miminko, když mu dáváš lahvi?ku a ona to blíže sama...Nevím, když ti to necht?j papkat, jak je udržet :-( M?žu ti klido i vyfotit, jak se ke m? dobrovoln? hrne, každopádn? i Kim?a i Megí by si dobrovoln? šly dát...Co se tý?e podávání past a r?zných lék? ze st?íka?ky, jsou do toho žhavý :D

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:26
Dádo, nikdy sem se s v?tším balením nesetkala. Ale na p?íbaláku je uvedeno až do 1000 ml. Skus se zeptat rovnou výrobce.
[www.imunita.sk]
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:30
Jo to m? taky napadlo, zeptat se p?ímo Majdy.
Já v??ím, že vám to papají, taky jsem to chutnala a není to chu?ov? špatné. Jenom Šefinka te? m?la hrozn? hnusné ho?ké kapi?ky na žaludek a dávala jsem jí to taky ze st?íka?ky, tak uvidím jestli to bude chtít.
Ale d?kuji za rady, uvídím co bude :-)

Johanko d?kuju za odkaz, mrknu na to :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:38
Dádo, na tom linku máš i kontakt na distributora v ?R.
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:40
Aha, už to vidím, je tam mail, možná jim tam napíšu...

No jo, ale sranda je, že když dáš stránky ve slovenštin?, tak má zástupce pro ?R jinou adresu jak když dáš stránky v ?eštin? :-D
No ale mail je stejný, tak to je hlavní :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Dáda dne 25.09. v 10:43.
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-09-25, 10:59
Tak Dádo k Plerasanu...distribu?ní firma sem dováží pouze 120 ml balení, te´d jsem mluvila s jejich ochodním zástupcem a zjistí mi, zda by bylo možné i 250 nebo 500 ml balení, tak vydrž :-)
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-25, 11:00
Jé Majdi, ty si hodná a pohotová, to koukám, moc d?kuju a vydržuju :-DD

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-09-25, 18:26
TAkže Dádo, výrobce sice uvádí na p?íbalovém letáku i v?tší balení, ale nevyrábí ho. Pouze v p?ípad?, že bych odebrala velké množství, pak je ochoten v?tší balení jako jednorázovou zakázku vyrobit...
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-09-25, 19:04
Setkal jste se n?kdo s ?erveným hlenem v pr?jmu? Fanynka mi zvracela, pr?jmuje a ted je ten hlen slab? ?ervený. Samoz?ejm? už mastil Petr s ní na veterinu,já nemožu,pá? ležím ,ale koukám jestli to není n?jaký p?íznak konkrétní nemoci,nebo jak si to mám vysv?tlit,achjo. V?era tu lumpa?ila do p?lnoci a dnes nejd?íve furt spala, a ted tohle.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-25, 20:20
Boža, ne že nesetkala, ale ani ne?etla...jestli t?eba chytla virozu, nemohla sníst k tomu nap?íklad ?ervenou kapii (viroza=prújem, kapie=barví do ?ervena)
Moc držím palce, a? to nic neni!
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-09-25, 20:34
Johanko, nic takovýho ted nebaštila. Na virozu to taky nevypadá,nemá teplotu i ten pr?jem je jiný, virozu už jsme zažili. Vetka myslí na n?jaké podrážd?ní ve st?ev?,ale nic nenašla,takže Fany dostala injekce na zastavení zvracení, ATB , a hladovku, uvidíme jak zítra.Ted už zase spí.
Furt p?emýšlím jestli n?co nezbaštila nevhodnýho a na nic jsem nep?išla. B?íško má ale m?kkou?ký,nic hmatnýho v n?m není, ani bolestivého.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-25, 20:44
Boža, já vim jen ze skušeností s p?íbuzenstvem (lidským) že pokud je krvácení ze žaludku, nebo p?ed žaludkem, ve stolici se to javí ?erné. Pokud je krvácení ze st?eva, ve stolici je ?ervené.
A krvácení ze st?eva múže mít XX p?í?in, od banálních po závažné.
Dúvod krvácení múže být i zvracení, viroza....cituju pacienta, který prod?lal operaci st?ev a dost o tom ví....žel léka? neni ani on, ani já...
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-09-25, 20:56
jj, to rozlišení ?erné-?ervené, odkud to je, znám,
takže tohle bylo slab? ?ervené,což znamené spíš konec st?ev.Byla i zapušená,tak jestli m?la k?e?e z toho pr?jmu v b?íšku,a to ji podráždilo tra?ník.
Taky si ?íkám ona je ta,kterou minulí majitelé nekrmili,nebo velmi málo, p?išla k nám tak hrozn? vyhublá, že byla jen chomá?ek chlup? a kosti?ek. Tady dost p?ibrala, víc jak 300gr,tak jestli to n?jak nemuže souviset. Zase ale p?ibírala postupn?, nap?.o zán?t st?ev jsem se obávala ze za?átku,když tak hrozn? hltala granule, ale to trvalo jen dva dny,než se zasytila. Pak už baštila normáln? a žádné potíže do ted nem?la.Tak já nevim.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-25, 21:58
božo, zapušená.... a nem?že to být zbarvené krví z pachových žláz? kontrolovalas je, jestli nejsou n?jak zdu?elé? jestli nemá náhodou zán?t?
nebo píšt?l... jáca poctiv? puší a m?l nedávno - p?vodn? jsem myslela, že to je zán?t žláz, u zade?ku bouli jak t?ešni a byl to píšt?l plnej hnisu... jak k tomu p?išel... ? :o(
mn? je prost? souzeno se fretkám neustále š?ourat v prdeli (s odpušt?ním nebo bez, jak kdo chce).



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 25.09. v 22:00.

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-09-26, 13:25
žádný takový zán?t ani nic podobného vetka nenašla, prohlížela ji d?kladn?.

Uva?ila jsem ji mixovanou ku?ecí polívku, nechce v?bec baštit, cpu to do ní násilím,jinak jen spí a nic jinýho. Probican ji dávat nem?žu,okamžit? ho vyzvrátí. Tu polívku našt?stí ne. V?bec nechápu co s ní je.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-26, 13:59
boža a co si o tom myslí vetka? Jaké dala léky?
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-09-26, 14:30
zatím jen ATB , odpoledne tam zas pujdem.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-26, 14:41
Držím palce a? se to lepší, pak písni co nového.
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-09-26, 14:46
Boži, držíme Fanynce pale?ky a packy, a? se uzdraví co nejd?ív a neblbne... A jinak... ?ervenej pr?jem jsem nikdy nezažila, akorát ?ervenej bobík od melounu a zelenej b?hví pro?, ale tohle ne... Tak podej pak zprávu, jak to vypadá... :-/
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-09-27, 10:42
Ahoj, dneska m?la ta moje bestie Žofie pr?jem. Hodn? tekutej... V?era jsme se p?est?hovaly od p?ítele k mamce na 10 dní a tak nevím, zda to nemá z té zm?ny a nebo mám za?ít panika?it a mastit na veterinu...co si myslíte?
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-09-27, 10:54
Ahojky, jak mi bylo p?ed pár dny ?e?eno, lepší b?žet s n??ím, než s ni?ím, takže bych asi šla. Po?kala bych na další hovínko,jestli bude stejn? tekutý a pak bych šla...Hlavn? a? hodn? pije...Má t n?jakou jinou barvu n?ž obvykle a je v tom n?co neobvyklýho?

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-09-27, 10:59
Je trošku sv?tlejší, ale stále to je hn?dé...byli jsme venku, lítala jak st?ešt?ná, chová se normáln?...ale hovínko neud?lala, te? spí, tak ?ekám...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:7 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist