Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:6 z 11
Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-17, 14:29
jojo, jasn? :-))) v BA mn? toto béžné vyšet?ení trusu stojí 350,- SKK
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-17, 14:37
D?kuju Johanko :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-09-17, 14:43
Dádo, nás u Chyldy na Bílé Ho?e stálo vyšet?ení trusu 300 K?, vyšet?ení Bobíška stálo 180 K?. Plus potom n?jaké léky. Byli jsme tam v b?eznu.

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-17, 14:48
Dádo, pokud chceš fre?ule nechat vyšet?it i na ECE, tak už je možnost i v Praze - viz konec stránky zde [vystavafretek.vrtule.info] Bu? si do SVÚ m?žeš odvézt vzorky k vyšet?ení sama (což si myslím, že vyjde levn?ji než p?es veta) a nebo Ti to tam pošle Chylda, když usoudí, že je vhodné toto vyšet?ení provést.
My si vozíme do SVÚ bobe?ky b?žn? sami, když chceme vyšet?it parazity.
Držím palce, a? se Ti frti brzy uzdraví, abyste mohli jet na výstavu!
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-17, 14:55
D?kuju holky, zachvilku jedeme...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-17, 15:11
Tak držíme palce a pozdravuj Chyldu ;-)
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-09-17, 17:01
Dadi...taky drzim palce...at to dobre dopadne...
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-17, 20:42
Tak jsme zpátky. Chylíková byla super a pov?d?la nám toho moc až nebylo možné si to zapamatovat. ?íkala, že to m?že být i z toho, že byla na tom hlídání, že tam jsou jiné bakterie a mikroflóra, na kterou není ta fretka zvyklá a m?žejí to ublížit. Tudíž je vždycky dobré i p?ed jakýmoli hlídáním a zm?nou prost?edí dávat Probican.

Jinak teda výsledky bobk? budou zítra, tak to ješt? napíšu, pak až tam budu volat.
Ale jinak dávala Šefince, jenom jí protože ona na tom byla nejh?? kluci m?li ty hovínka celkem dobré, 1ml Duphaphralu multi-ten dávala injek?n? a ješt? nám dala dom? Ranital, který jí máme dávat 2x denn? 0,06 ml do pusiny. To bude boj :-/ Ale prej jí to má upravit tu st?evní mikroflóru a to st?evo celkov?, aby se ty živiny v tom st?evu zase mohly vst?ebávat tak jak mají.
A teda ješt? všechny prohmatávala a poslouchala srdí?ko a m?li všechno v pohod? i Šefka, tak jsem zv?davá co to bude...

Samoz?ejm? jí Šefi prokousla prst, ale ona si s ní briliantn? poradila a podruhé už se kousnout nenechala. Umí takový speciální grif držení a hlavn? se jich nebojí, což je asi hlavní d?vod.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-17, 21:05
Ahojky Dádo, moc jsme na vás mysleli. Snad už to tedy bude dobré;-) Mn? ješt? napadlo, jestli se t?eba nenapili na té procházce z kašny, nebo tak n?co.... Každopádn? hlavn? se uzdravte, kousavou všem, Šefince olíznutí posílá Barnie:-*
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-18, 09:14
Dádo, a? sou fre?ule co nejd?ív v po?ádku, držíme palce.
Ješte ?ist? ze zvédavosti, co sou to za léky ten Duphaphralu multi a Ranital? To sou ATB, bo co?
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-18, 09:32
Želví d?kujeme, oni i kdyby se z té kašny napili, tak to na to nemá vliv, protože už m?li ty bobany divné i p?edtím.

Johanko, d?kujeme :-) Já myslím, že to nejsou ATB, je to jenom n?jaká výživa na to st?evo a trávící trakt. ATB by byly i dražší a Chylíková by mi ?ekla, že jsou to ATB. Tohle stálo Duphaphralu multi 1 ml-4K? a Ranital 49 K?. Byla to nejlevn?jší položka ze všeho. Vyšet?ení bobku stálo 300 K?.

Jinak teda Šefi dneska vykadila hnusný zelený ?ídký hlen, tak z toho moc ráda nejsem, ale ona moc nežere, tak možná to bude tím. T?eba to i bylo po tom co jí píchala, ?íkala, že jednou to m?že být lepší a podruhé horší.
Kluci hovínka taky nic moc, ale mají to tak st?ídav? obla?no. V?era Hagis vykadil žlutý bobek s krupi?kou a dneska zase normál, tak já nevím...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-18, 09:46
Duphaphral je vitamín, Ranital snižuje vylu?ování žalude?ní kyseliny, pomáhá zklidnit žaludek a tím upravit i pr?jem.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 18.09. v 09:47.

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-18, 09:55
Díky Marti, p?i tom kvantu informací co na m? Chylíková sypala jsem si to p?esn? nezapamatovala, jen vím, že to má upravit to trávení.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-18, 10:45
Dádo, neuvažovala si o vyšet?ení na ECE?
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-18, 10:51
Uvažovala, uvidím co mi dnes ?ekne Chylda a uvidíme. Ale v?era mi ?ekla, že m? m?že ujistit, že to ECE není, ale že mi víc ?ekne dnes, noo, tak uvidíme.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-18, 11:00
no když vet ?ek, že to ECE neni....to mn? napadlo jen jak si psala o krupicovém bobe?ku....
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-18, 11:02
Já vím, jsou to podobné p?íznaky, nevím budu v?d?t víc po odpoledne a pak napíšu...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-18, 16:45
Tak jsem volala na výsledky boban? a prej tam nic nemají, že dobrý, ale jak se m? Chylíková zeptala, jestli Šefi žere a já jí ?ekla, že moc ne, a ješt? co ráno vykadila za hnusný zelenožlutý hlen, tak ?ekla, že musíme dnes nebo zítra p?ijet na p?epíchnutí. No tak snad to zvládnu, mám být v práci, tak snad m? pustí :-/

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-09-18, 17:06
Držime s klukama pale?ky =ox

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-18, 17:58
hmmmm, tak asi ?áká viroza....Dado držím palce, a? sou fretky co nejd?ív fit. Co podávat Procolin? A Plerasan? Neptala ses veta?
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-19, 10:35
Tak Šefi v?era a dneska docela hezky papala, sn?dla ku?ecí masko a chroupala i granulky, tak jsem volala Chyld? a prejt to není nutné tam jet.

Johanko, možná viroza, ale hlavn? má asi z n??eho podrážd?né st?evo. Má po?ád žluté krupi?kovité bobky. Chylda ?íkala, že se to v tom trusu te? m?že objevovat, ale a? se neznepokojuju.

A ten Procolin to je co? Napadl m? ten Plerasan, ale dávám jí Probican, myslíš, že se to m?že kombinovat?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-19, 10:42
Probican s Plerasanem sem dávala dost dlouho , ráno Probican, odpoledne Plerasan (takto mi to poradil vet) jen tenkrát tcho? nemn?l žádné p?íznaky nemoci, byl p?enaše? ECE....akorát, že se tu kdesi psalo, že když je prújem, tak je lepší místo Probicanu ten Prokolin....ale taky by to bylo asi t?eba konzultovat s vetem, s Prokolinem skušenosti nemám.
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-19, 11:12
Aha, d?kuji moc za radu, nemám te? moc financí, ale jestli n?co uškudlím, tak ho koupím.

Ten Prokolin nevím, Chylda mi ?íkala, že mám dávat Probican 2x denn?. Kdyby se to nezlepšovalo, tak se jí na to zeptám.
Šefka te? už zase pr?jem nem?la, má ty bobky tuhé, ale žluté.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-19, 11:20
Ješt? Johanko, kolik si toho Plerasanu dávala? Tak 0,5 ml? Nebo ješt? mí??

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-19, 12:18
prokolin je na n?co úpln? jiného než probican. drž se, dádo, toho, co ti naordinovala chylda, když se to nebude lepšit, ur?it? sama lé?bu zm?ní :o)

holky, plerasan jsem kluk?m dávala taky, ale žádný pozitivní výsledek jsem nevid?la... :o/ rozhodn? jim to neuškodilo, ale ani mi nep?ipadalo, že by je to n?jak "vylepšilo".
dávkování si nepamatuju,ale dá se to spo?ítat podle návodu, co je na skleni?ce.

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-19, 12:22
Jo jo, budu dávat Probican a ten Ranital, sice ho po m? pokaždé plive, jak kdybych jí dávala citrón, ale snad jí v té pusin? n?co z?stane :-))

Tak já nevím s tím Plerasanem, zas bych nerada vyhodila peníze, když to nemá výsledek, jak to pomohlo Johanko Vl?ákovi?
Jinak to dávkování jsem spo?ítala asi 0,3 ml na kilo, tak Šefce ješt? o mali?ko mí? :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-19, 12:34
Dádo, jak to pomohlo Vl?ákovi a jestli pomohl Plerasan na to ECE, to nevim, pá? sem kontrolní testy délat nedala.
Plerasanu dávám denn? 2 ml ma doporu?ení veta.
Možná u zdravého a mladého zví?ete se ú?inek Plerasanu na venek neprojeví (t?žko vid?t zmn?nu imunity) Ale u starých zví?at to skute?n? podporuje vitalitu, odskoušeno na velmi starých psech, po n?kolika týdenním podávání se apati?tí psíci za?ali chovat jako o n?kolik let mladší, zlepšila se motorika, pohyblivost, vitalita :-)

Martino a na co je tedy ten Prokolin? Asi z toho už mám hokej :-) Tenkrát to kdesi psala myslím Jordi (že u prújmú Prokolin a jako prevence Probican....nebo tak n?jak...)
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-19, 14:41
ProKolin [www.jicinvet.cz]
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-19, 14:56
Vendulko díky!
Jak na to koukám, tak základní ú?inná látka (mikroorganismy Enterococcus faecium M-74) je stejná u Probicanu i Prokolinu [www.mojmilacik.sk]
takže sem z toho jelen furt :-)
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-09-19, 16:32
No ja to laicky chapu tak, jak mi to rekl i tak nejak vet...probican je "slabsi" a spise prevencni, prokolin uz je lecba problemu..silneji ucinny. Na upravu traktu pri prujmu, na zastaveni prujmiku:)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:6 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist