Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7
Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-21, 13:12
Ivka: Co má za psa??? Je fakt, že košík je dobrej, akorát, když ho pak napadne jinej pes navolno, kterej košík nemá, je to blbý... známejm zabil vl?ák jejich jezev?íka, jezev?ík na vodítku, vl?ák na volno... jezev?ík prej ležel na zádech, jenže než tam došel pán, bylo po pejskovi :( to je hnus. Jenže i košíkem m?žou hodn? ublížit, zvláš? tim kovovym, n?kdy i víc, než když ho nemaj....
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-21, 13:18
Je to ridgeback k?íženej asi s kanárskym psem
Avatar

Přílohy: _4040208.jpg (86kB)  
Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-21, 13:28
Jéé, ten je krásnej... je fakt, že od toho bych se svym ?oklíkem zdrhala :))
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-01-21, 14:26
Ten p?ekrásnej.
M? se moc líbí velcí psi.
Vím, že to nemusí platit vždycky, ale velcí psi bývají v?tšinou klidní a laskaví. Narozdíl od malých ublafanc?, kte?í jdou zezadu po nohách.
Aspo? mám tedy zatím takovéhle zkušenosti.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-21, 14:28
Holt velký si nemusej nic dokazovat :)) i když já bohužel znám hodn? agresivních velkejch ps?... ale spíš na psy. Nap?íklad ?erný ruský teriery, pár vl?ák? i labradora... a tyhle nemaj rádi ani lidi...
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-01-21, 15:07
Sousedi, kte?í nikdy psa nem?li si po?ídili labradora. To jsou od p?írody poslušní pejsci.
A co ti z n?ho ud?lali...
Agresivní neurotický hlupák.Chudák pes.
Možná jsem to už n?kde psala, manžel si p?ed lety vzal dosp?lého n?meckého ov?áka, kterého cht?li nechat utratit kv?li agresivit?. I jeho pán se ho bál.
Tenkrát byly ješt? naše holky hodn? malé, báli jsme se, ale dob?e jsme ud?lali.
Za?átky byly opatrné a krušné, pes nev??il nám a my jemu.
Nakonec se z n?ho vyklubal nejlepší pes, jakého jsme kdy m?li.Miloval nás, rád si hrál, poslouchal na slovo. Hrál si s holkama, nap?. jim tahal sá?ky , nechal si od nich všechno líbit. Nebyl agresivní od p?írody, protože zví?ata mu nikdy nevadily. Ale lidi nenávid?l. I když byl s náma v pohod?, venku musel mít vždy koš a vodítko, protože kohokoliv cizího byl vždy schopen tvrd? napadnout a to klidn? bez varování a zezadu.
Vlastn? dodnes nesnáším toho chlapa, co ho vlastnil p?ed náma. ?íkám si, co mu musel ud?lat, když z tak p?átelského zví?ete vychoval tvora, který tak nenávid?l lidi.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-01-21, 15:26
já sice nevím, co m?la kdy paige spole?ného se psy, ale reaguje na n? špatn? (no na cizí fretky taky - hysterka jedna), ale pravdou je, že v?tšinou ?íkám paige taky - ješt? chvíli a m?žeš trhat - protože na n? opravdu ská?e a kouše je, p?itom sy?í a má blesky v o?ích - to gia ta jim jde zasejc po nohách, ale s fretkama si normáln? hraje =D



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-21, 19:30
Hezkej on Gerda je, ale nem?žeme mu sehnat fene?ku, pá? jak on neni ?istokrevnej. Hledáme n?jakou k jeho postav? a tady sou jen ?istokrevný brazilský fily.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-21, 20:19
Jo, s brazilskou filou by mu to slušelo... co t?eba n?jaká mastifka??? Nebo taky k?íže?kyn? jeho velikosti? Vždy? je krásnej... a nemusí to bejt všechno ?istokrevný, my máme o?echa jak poleno a je fakt, že by ho asi žádná fenka necht?la... nebo fenka jo, ale pání?ci ne... :(
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-21, 20:58
Ten je nádhernej *o) mám krásný zážitek, byli jsme dnes s Matýskem na antibiotika a do ?ekárný p?išel angli?an s košem a na n?m m?l vo?íška, p?ipomínalo mi to bígla. A co se nestalo, fenku dal na zem a zpod ní se objevilo 7 št??átek, která byla 3 hodiny stará - bylo to tak krásné a po?ád to pískalo. Pustila jsem je p?ed námi, pá? to bylo akutn?jší, než my. Jak ?ekla Rynn, není pes krásný jen v tom p?ípad?, že je ?istokrevný *o)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 16:07.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist