Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-29, 15:55
Kavkazaci jsou pomerne drsni psy - jsou hodne zakerni..
Lee myslim ze mas pravdu - ja to pouzivam neb nevim jak jinak je nazvat ;o)
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-07-29, 15:59
My jsem m?li k?ížence leonbergra.Byl to zlatej pejsek.Jenom nem?l moc rád cizí psy.Leonberger je hrozn? hodnej pes.Miluje d?ti a rád plave.T?lo tvo?í p?evážne hn?dá až rezavá srst,s ?ernou maskou na hlav?.Ale to sis ur?it? p?e?etla

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-07-29, 16:11
Ja jim rikam, kdyz je vidim: "Jeee, ty jsi ten hroozne zlej pes, ze jo..." a pes se mi snazi vecpat do naruce a vyzebrat si dalsi piskot. V me soukrome statistice vedou coby "zrouti rukou, deti a mladych sestricek" jorksiri, statecne nasledovani teriery ostatnich druhu, jezevcici a kokrspanelove... I kdyz, me se to povida, u doktora ty psi pokrotnou:-))
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: fandik (IP)
Datum: 2005-08-02, 16:10
Nevim, jestli je toto vhodna nit, ale pekny poctenicko (mozna spise humorne, ale ze zivota psu a lidi)
[www.dfens-cz.com]
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: blbiny (IP)
Datum: 2005-12-24, 15:24
?tu a nesta?ím se divit, myslíte, že když kv ám a vaši fretce p?ib?hne pes s košíkem a bude chtít zaúto?it, tak to té fretce pom?že? Bohužel ne, ale majitel psa bude mít krytá záda....

Dál by m? zajímalo, pro? se oháníte svýma právama, majitelé ps? platí za psy nemalý poplatky, vy za fretky neplatíte pokud vím nic, takže byste m?li držet hubu a krok... A vybírat si místa, kde psa nepotkáte, když potkáte, váš problém, s fretkou nemáte venku co d?lat.

A ješt? pro v?tšinu "inteligentních" p?ispívajících, co jsou to bojová plemena?

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2005-12-24, 15:37
Pro "blbiny" - asi nejen p?ezdívka, co?
Nevím, pro? by fretky nem?ly co d?lat venku? Každé zví?e má právo se pohybovat venku. Že je fretka domestikovaná a je držená v byt?, neznamená, že by nesm?la ven?! Pes taky není držený jen v byt?. Mám osobn? psy i fretky, ale je na ohleduplnosti nás lidí, aby jsme si vzájemn? neztrp?ovaly život svou bezohledností a na svoje zví?ata dohlédli. U zví?at to problém není, ale u lidí n?kdy ano. Zvlášt? u "n?kterých".

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-12-24, 17:35
Myslim si, ze " ..majitelé ps? platí za psy nemalý poplatky, vy za fretky neplatíte pokud vím nic, takže byste m?li držet hubu a krok..." je naprosto alibisticky argument a jeho vypovidaci hodnota je nulova. Nejsem si uplne jista tim, ze by zaplacene poplatky byly kriteriem k pohybu venku. Predpokladam v tom pripade, ze by nekdo mel zacit platit poplatky za sykorky, kosaky, vrabce a havrany, aby mohli litat venku a nesedet na "svem" jednom strome v lese...

Moje prava (prava ostatnich fretkaru, prava Vase, blbiny, prava koholiv jineho) jsou dany Obcanskym zakonikem ve zneni pozdejsich predpisu a jeho novelami v prvni rade, bez ohledu na to, zda jsem majitelem psa, fretky, ditete, tchyne nebo televizoru. Kapiste to?
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-12-25, 10:47
Pro Brlbiny:
Nevím jak by poplatky za psy mohly krýt majiteli záda nebo zabránit tomu, aby n??í pes nezaúto?il na m? a dít?, když fretku držím v náru?í. Tento p?ípad se mi stal a nebylo to p?íjemné. Majitelka se ješt? na nás roz?ilovala. Takže bych všem arogantním pejska??m doporu?ovala Tvá slova. Držte hubu a krok, protože by t?m Vašim ps?m mohl n?kdo nakopat ?umák. Nebo ješt? lépe majitel? ps?.
Každý má právo vzit své zví?e ven, pokud je ?ádn? zabezpe?ené a neohrožuje lidi kolem sebe. Takže pokud mám fretku na voditku a majitel psa m? uvidí a ani nemá tolik slušnosti si psa kterého by m?l na volno si ho zavolat, je u m? majitel psa bezohledný ?lov?k.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Adela (IP)
Datum: 2005-12-25, 10:48
Taky máme doma psa a platíme za n?j i když je to jen ?ivava. Nejhorší jsou starší lidé s velkým ?oklem. Já bych velký psy zakázala pro takový co je neudržej. Byla jsem s tím naším mr?avým venku, šla jsem kolem penzionu, široko daleko nikdo tak jsem ho pustila a najednou z toho penzionu vylet?l dob?e 60 kilovej vl?ák a když uvid?l mýho psa tak se vykašlal na m? a let?l za ním. Baba majitelka stála, volala na psa, ale ten samoz?ejm? nic a dál honil toho mýho. M?žu vám ?íct že jsem m?la horoznej strach a kdybych ho m?la na vodítku tak nevím jak by to dopadlo. To by ho ten vl?ák snad zakous. Našt?stí tam byl n?jaký cizí pán a když to vid?l a ten m?j utíkal kolem tak ho vzla do ruky a ten vl?ák se zastavil a baba si ho chytla. Omluva žádná, já se klepala ješt? pár hodin po tom a jen jsem pod?kovala pánovi, že mi zachránil pejska. Jak si v?bec m?že stará baba dovolit mít v penzionu agresivního psa!? Psy mám ráda, ale tohole m? fakt sere!!!!!!! Takový psy bych s?ílela i s "pání?kekm". Od tý doby zásadn? nosím po kapsách pep?ák.

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-25, 11:20
Ahoj taky mám velkýho psa ale chodil na cvi?ák a na procházky chodím jedin? s košíkem a s vodítkem pr?švih je že tady u nás jsem jediná a psa mám neustále okousaného protože brání m? mojí fretku atd. doufám že bude uveden v praxi zákon který bude zakazovat volný chov bojových plemen - rtw apod protože to co se d?je tady u nás - kunratický les to je fakt pr?... minule jsem se namíchla když jsem vid?la že se na nás ?ítí rotvajler - pán samoz?ejm? nikde tak jsem mu košík sundala a m?j pes na n?j sko?il a už to jelo najednou se p?i?ítil chlap a za?al do mého psa kopat se slovy jak to že ten jeho prohrává že to si teda odnesu nakonec to vypadalo že se tam servem ješt? my dva p?itom m?j pes toho jeho na povel okamžit? pustil a šel ke m? zatím co ten jeho za?al napadat kolemjdoucí lidi s jezev?íkem ale to bylo samoz?ejm? v po?ádku to vít?zil takovej pes je potom jak odjišt?ná pistole a doplácim na to i já a m?j pes kterej se chová slušn? a p?itom je to bojové plemeno

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-12-25, 16:52
adela:po pár zkuseností s rádobypejskari bez pepráku ani ránu, akorát obcas nevím koho postrikat prvního :o(
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-12-25, 21:29
Zase n?jakej blbec kterej o fretkách ví uplný hov..

My taky máme psa a platíme za n?ho jak ty píšeš nemalý poplatky, ale nikdy bych nenechala aby n?koho otravoval nebo nedej bože napadl. I kdyby majitel ven?il mor?e, ale to ty asi nepochopíš.
Hele a nejseš ty náhodou nezodpov?dnej majitel n?jakýho dobrmana, nebo rotvajlera nebo n??eho takovýho?
Úpln? mi na n?ho sedíš

Ješt? k t?m bojovým plemen?m, tak by se správn? m?li ozna?ovat psi se závadný chováním,takže to m?že být i klidn? jezev?ík. To média tento název p?i?adila rotvajler?m a bulteriér?m a podobným ps?m

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-12-25, 21:35
co d?lat když venku pobídá pes jak tady ppopisuje Hanca s totáln? blbým majitelem? Mít u sebe minimáln? maketu...nebo lépe..ostrou...a v p?ípad? že majitel se bude chovat agresivn?..zast?elit majitele..nikoliv psa...on za blbýho majitele bez mozku nem?že. Ale zast?elit...když ho jen post?elíte p?jdete do kriminálu vy.... je to hnsuný , ale je to tak.
Mirek u sebe tahá plynovku s pep?em....nic moc...ale laik jí od ostrý nerozpozná. po?izujeeme si ješt? pouzdro aby se dala opravdu nosit všudepod budnou a nebyla vid?t..... po bezpe?í tcho?ík? i nás všechno....svoboda jendoho kon?í totiž tam kde za?íná svoboda n?koho jinýho.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Dáša Kohoutková (IP)
Datum: 2005-12-25, 22:14
Ahojky!
Jediná moje špatná zkušenost byla s hloupými majiteli. Dosp?lý RTW........malej kluk jej na m? a Oriho posílal. S povolením jeho sestry a pomalu pochvalou od maminky!
Jinak se více setkávám s dobrými pejska?i. A oslní-li Ori n?koho,že jej chce vid?t z blízka tak si psa drží na krátko a Já jej mám v náru?í. To platí u malých pejsk? a Ti s velkýma mají sm?lu.
Jo a Ori jednou vylekal malou ?ivavu. Majitelka a Já jsme se tehdy od srdí?ka zasmály. :o)))))))))

PS:Za pravopis se omlouvám. ;o)

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-25, 23:20
asi jsem se špatn? vyjád?ila k t?m bojovým ps?m ale ur?itá plemena mají špatnou pov?st jen díky blbým majitel?m jak je možné že si n?kdo bez rozmyslu po?ídí obrovského psa a nepo?íta s následky? Na tohle by m?lo být povolení stejn? jako na pistoli prost? chceš takovéhohle psa tak musíš splnit ur?ité podmínky jinde v Evrop? už to za?íná fungovat a já bych to brala hned p?ijde mi sprostý omezovat ostatní lidi a v míst? kde bydlím je to bohužel úpln? b?žný - majitel dokrá?í k lesu psa vypustí a d?j se v?le boží t?eba b?hání tady hrani?í s hazardem o život je tu ženská co má dva velké kníra?e a ty jí neposlechnou minule mi natrhly tepláky a ona na m? volá hlavn? se nehýbejte oni si jen hrajou a pak mi se smíchem vysv?tlila že tam vlastn? nemam co d?lat když ona ven?í svoje milá?ky to mi vzalo ?e? :o(((((((((((hlavn? když jsem si p?edstavila že by tam t?eba šla moje maminka na vycházku se psema

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Adela (IP)
Datum: 2005-12-26, 09:51
Jo tak podobnej zážitek mám taky. Byly jsme s naším psem (?ivavou) u babi?ky a na dvo?e ležel kocour. Vyvaloval se tam a ten náš pes ho po?át o?uchával strkal do n?j a prost? provokoval. Najednou se ozval strašnej ?ev tak jsme se b?želi podívat co se d?je a vid?li jsme jak pes utíká co mu nohy sta?í a za ním se žene kocour :))) V lét? bych si cht?la po?ídit fretku a nejv?tsí strach mám z toho, aby tomu našemu hrdinovi n?co neud?lala ta fretka :)

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-12-26, 16:49
To Adela:
Vzhledem k tomu, že až fretulka vyroste, dosáhne skoro stejné velikosti jako ?ivava, tak by ji mohla brát jako "druhou fretku", ?ili dobrého kamaráda pro hru.

Jinak mám také zkušenosti s voln? pobíhajícím psem, kdy si majitelka ješt? st?žovala co s fretkou v?bec lezu do obory. A to že zárove? neuto?il jen na fretku, kterou jsem m?la v náru?i, ale i na dceru známích, kterou jsem se snažila chránit ji nijak nevyvedlo z míry. Ješt? ted mám p?íšerný vztek a to se stalu už letos v zá?í.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-12-26, 17:08
m? se našt?stí zatím takový lidi vyhnuli, nebo pokud kolem b?žel pes...tak nikdy ne moc velký a našt?stí na m? tak dvakrát št?knul a odb?hl pry?...kupodivu se mi ti Blbý majitelé zatím vyhýbají asi se stejnou obez?etností, jako revizo?i, když mám špatnou náladu. :-)

Jinak souhlasím s tím že by na bojové plemeno m?l být povolení...jenže to si ?lov?k nepom?že.....i malý jezev?ík m?že být taková malá vraždící bestie...a naopa velkej dobrman m?že i v dosp?losti být hodné rozmazlené š???átko co by neublížilo ani mouše...je to jen o p?ístupu lidí. zví?ata vždycky byla a bojím se vždycky i budou používána jako pom?rn? silná zbra?.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-26, 18:39
Žádný zbrojní pas na bojové plemeno NIC nevy?eší, jak chcete rozhodovat, které plemeno je bojové a které ne, když to není v typu plemene ale ve výchov?, p?edevším, a potom trochu v povaze jednotlivého jedince - nezáleží na plemeni.

A divíte se? Jen se koukn?te do inzerce kolik rádoby ?istokrevných ps? BEZpapírák? je v nabídce. Když ?lov?k pro prachy k?íží i povahov? nevyhovující jedince s vrozenými vadami, kte?í nebyly uznáni jako chovní, nem?žete se divit, že se to stále horší ahorší. Navíc takoví jedinci to p?edávají dále, a ?ím víc jich je, tím jsou za lacn?jší peníze a tudíž si takové psy potom koupí jakýkoliv nezodpov?dný arogantní a alibistický pitomec, který si takového psa zamane po?ídit.

Samoz?ejm? potom nemá ?as (chodí p?eci do práce) aby se psu v?noval a vychoval z n?j bezproblémového psa. Když má navíc agresivitu vrozenou a nikdo ji na uzd? nedrží, nebo je to t?eba epileptický pes a ?lov?k o tom ješt? ani neví, skute?n? není divu, že se to projeví jako nevhodné chování ohrožující kolemjdoucí lidi i jejich zví?ata a? už jiné psy nebo cokoliv dalšího s ?ím jde ?lov?k na procházku.

Jednozna?ne ur?ovat podle rasy psa, jestli je bojový, nebo není je podle m? pitomost a rasismus. Je t?eba se dívat na povahu a výchovu a také na psychickou povahu majitele. Tam jsou hlavní p?í?iny tohoto problému.

Pan Blbiny jen ukázal, že pat?í mezi lidi, kterým je úpln? jedno, zda jeho zví?e ohrožuje jiné lidi a jejich zví?ata, protože on, patrn? placením poplatk? m?stu, si myslí, že tím pádem smí omezovat další bytosti pohybující se venku. Z?ejm? jedin? on má právo omezovat, když platí.

Pane Blbiny - fretka je vyšlecht?ná z tcho?e tmavého a tudíš pat?í ven stejn? jako Váš pes. Žije s ?lov?km stejn? jako Váš pes, takže má stejné právo být venku. Není to žádná zlatá rybka. A Narozdíl od ps? (ne všech, ale t?ch od bezohledných lidí) naše fretky jsou vždy na vodítku a jiná zví?ata neomezují ani v pohybu, ani je neohrožují na zdraví!
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-26, 19:42
P?e?etl jsem si pana (asi) Blbiny-ho a musím ?íct, že by si m?l uv?domit že práva a povinosti jsou stanoveny platnými zákony a tudíž by se v nich m?l nejd?íve zorientovat a následn? sám n?co držet. Mimo jiné statistika nehod s následkem poškození zdraví zp?sobených psy (zejména velkými plemeny) je dosti znepokojivá a je z v?tší mí?e zp?sobena neopatrností nebo nezodpov?dností majitel? t?chto ps?. Znám majitele pitbula, který byl podmíne?n? odsouzen za týrání (u?il psa na uvázanou ko?ku). Takže pane (?i paní) blbiny - napište sv?j e-mail a neschovávejte se za p?ezdívku (PS: opravdu trefná)
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-22, 23:41
:o( Ráda bych p?ipomenula, že je vždy na míst? dbát na bezpe?nost a sledovat okolí. Psi na volno b?hají stále! B?hali a b?hat budou. Pro? to ale píšu? Bohužel s lítostí musím oznámit, že jsem byla sv?dkem útoku psa na fretku. A a? ta fretka nebyla moje, moc m? mrzí, že se to stalo. Byly jsme s holkami na procházce. Za?alo se stmívat a my se pomalu rozhodovaly k odchodu dom?. Byly jsme tam Já se svýma fretkama - Frodo, Medulka a Elfinora, carodejka s fretkou Elishkou a Míša s fre?ákem Ku?ákem. Už už jsme skoro vyrazili dom?, když odn?kud p?ib?hl velký pes, bu? vl?ák, nebo n?který z belgických ov?ak?. Za?al rejdit okolo nás všech. každá jsme se snažily stáhnou své fretky k sob?, ale pes se zam??il na Ku?áka a když ho Míša vytahovala k sob?, pes jej kousnul a pustil ho. To už tam byl i jeho majitel a p?ivolal si ho. Jenže Ku?ák p?i tom, když se pes k n?mu p?iblížil spustil takový pískot, št?kok a ?ev, že nikdo v tu chvíli n?v?d?l, nakolik a co mu je. Byl tak vyd?šený, že pískal a vypoušt?l smrady. Nikdo se k n?mu nemohl p?iblížit, protože na každý pohyb reágoval pískavými útoky. Moje fretky z toho byly tak vystresované, že na Ku?ák?v ná?ek a smrad regovaly tak, že všechny sy?ely a škrábaly se kamkoliv. Majitel psa byl slušný ?lov?k (tedy alespo? ten den se tak zdálo) a tak psa odložil a dál a ?ekal až se ku?ák uklidní natolik, že budem moc zjistit co mu vlastn? je, nebo není. Ku?ák se ale necht?l uklidnit. Na každý pohyb reágoval útokem a pískotem. Trvalo to dobré p?l hodiny. Mezitím jsem šla hodit dom? svoje fretky. P?inesla jsem alespo? malou baterku, protože jsme doma jak na potvoru ani nem?li po?ádnou. P?i sv?tle baterky se Ku?ák trochu uklidnil. A nechal se vzít do náru?í. Po?ádn? jsme ho prohlédli. Viditelné zran?ní nem?l a na dotyk jako takový nereágoval bolestiv?. Klouby a kosti m?l vpo?ádku. Tak jsme se odebrali dom?. Cestou domu se Ku?ák 2x pozvracel a pak ješt? jednou v noci nebo brzo ráno. Doma prý ve?er pil. Ráno s nim šla Míša na veterinu, kde ho veteriná? prohlédl a našel malý povrchový škrábanec od zubu, zm??il mu teplotu, poslechl si ho a p?ekontroloval proti ?emu je o?kovaný. Po té Ku?ák pil naposledy a od té doby jen ležel. Míša povídala, že ob?as kníkal. Když ho cht?li odvézt znovu na vetrinu, už se k tomu nedostali, protože bohužel krátce po posledním telefonu, kdy jsem Míše radila, že by ho asi m?li vzít vyšet?it na rentgen do Olomouce, Ku?ák zem?el. :o(

Zem?el z?ejm? na následky n?jakého vnit?ního poran?ní, p?i?emž ale nekrvácel, nebyl potrhaný a zdá se že snad ani nem?l krvacení do b?icha, jinak by to veteriná? z?ejm? odhalil. Takže k tragédii sta?ilo cca 10 vte?in a jeden stisk psa, který m?l být v parku, kde se pohybují lidé a ješt? vë?er na vodíku a nebyl. :o(

Jak se následn? zachoval majitel psa, sd?lovat nebudu, protože si myslím, že bych to rozhodn? nem?la psát já, ale d?vod pro? píšu je takový, že bych ráda p?ipomenula, aby jsme si dávali v?tší pozor. P?ípadn? kdyby se to stalo n?komu dalšímu z vás, pak je dobré, ?ešit to p?es policii, protože tady jde o to, že pes mohl napdnout kohokoliv, i ?lov?ka. A pak druhé ponau?ení, I když se fretka zdá být v po?ádku, rad?ji ji vemte vyšet?it na rentgen, nebo na hlubší vyšet?ení, které by mohlo odhalit zran?ní, které i kvalitní vet pokud na to nemá vybavení, m?že neodhalit. Problém m?že být skrytý a tak aby se nestalo to, co Ku?á?kovi. :o( A poslední ponau?ení, berte sebou jen tolik fretek, kolik jich zvládnete uhlídat, p?ípadn? uchránit. Kdyby pes vedl útok na moje fretky, jsem si jistá, že bych je všechny t?i neuchránila, proto je už z?ejm? všechny naráz brát ven nebudu. :o(
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-22, 23:56
to je hrozné!!
je mi moc líto, co míšu potkalo... :´o(

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-07-23, 00:03
cože? on fakt um?el??? to neni možný dyt mu fakt skoro nic nebylo až nato že m?l ten šok..to m?že fretka jen tak z šoku um?ít? a ješt? k tomu až za den?
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-23, 00:07
Pravd?podobn? tam bylo n?co, co se nedalo odhalit jen tak pohmatem a poslechem :o( ?ekla bych.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-07-23, 19:08
To je strasny:(
Chudak malej. Beha mi mraz po zadech a ted se asi zase budu vic bat chodit ven:(
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-23, 20:25
je to hrozné a asi nezabráníme tomu, aby se to nestávalo. psi za to nem?žou a už to tady lidi psali.
Bu? nosit pep?ák a fakt psa oblbnout, a nebo prost? zavolat policii na pána, nebo? podle vyhlášky má pes být na vodítku...
Jordi, dozvíme se, jak reagoval majitel psa?

PS: ku?á?ka je mi moc líto, už jen z toho principu, že musel doplatit na bezohlednost lidí.. :O((((
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-23, 21:38
Tak to je mi moc lito :o( chuderka malej :(
Peprak, je dobra vec, ale trefit se nemusis a muze to ublizit tvym fretkam (vic jeden sraz a boxer)
Urcite je dobre mit tolik fretk kolik zvladnes, to pise jordi dobre - ale tri podle me jeste jdou - jen ja je nemivam pak na flexe, ale kratkem voditku - fretky rychle na voditku vytahnu..
Pak me napada pes, co sve fretky bude chranit (doufam, ze moje Zuma takova bude)
Snad Perun utre svym koziskem slzicky a Misa na sveho Kunaka uz bude jen v dobrem vzpominat..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 23.07. v 21:39.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Il?a (IP)
Datum: 2006-07-23, 22:32
Tak to je t?žký, pes má být opravdu na vodítku a když není a není ani majitel v dohledu nebo se nikdo nehlásí, tak zavolat policii a bude klid. Lidi moc ohledy nebero, ale to není špatný nejenom pro fre?á?ky, ale i pro malé d?ti, takže klidn? volat policajty :-)
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-23, 22:55
amonnia: "Jordi, dozvíme se, jak reagoval majitel psa?"

To záleží na Míše.
Avatar

Re: Co mam delat kdyz venku chodi psi na volno
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-23, 23:12
jordi - já vím,ale nevím, jestli chodí na forum... je mi jasné, že nikdo jiný než ona, majitelka ku?áska nám o tom ne?ekne více.. proto se ptám, jesti se to dozvíme..

Ono, myslím si, že pokud je pes hrrr a dokáže si jít za svým, tak i když své milá?ky rychle zvedneme nahoru, že jsou i psi (viz. t?eba známí m?li n?meckou dogu, kdy št??átko m?lo 80kg),kte?í prost? ?lov?ka porazí.. takže t?žko ?íct, co je nejlepší proti ps?m...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist