Aktuální stránka:6 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-05, 13:18
Jojo, každopádn? pevn? zav?ít o?i (oni to i ?ikaj - snad - všem rodi?kám)
Ono totiž stejn? není na co koukat a n?kdy je i lepší - nevid?t :o))!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2005-05-05, 13:35
Pavle, kamoska bola na takej operacii a ju vyslovene upozornili,ze uz klasicky mnemoze rodit-iba cisarskym.....

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-05, 13:46
Aronka: nechodí k žádnýmu o?nímu léka?i, neb její diagnoza zní: zdráva bez omezení... Tudíž te? babo ra?, m?la korekci snad o 1.5D, ?ili jednu z t?ch nejmenších. Gynda?ka jí císa?e neindikuje, na náš dotaz prý jedin? pokud jí p?íslušná o?ní doktorka vydá pokyn - a protože jaksi není doktorky, která by m?la pokyn vydat není ani toho pokynu... Dotaz zní, zdali to je dob?e? Od operace nemá žádnou dokumentaci vyjma papíru na výmaz p?vodního brejlovýho omezení z ?idi?áku (který si mimochodem dodnes nevy?ídila, takže policajt aby m?l s sebou tabuli na kontrolu zr. ostrosti aby jí to v??il...).

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-05, 14:56
to Pavel: zkuste napsat o vasem problemu p. Doktorce na tuto poradnu, treba vam napovi vice, dokonce je tam nekolik podobnych problemu, jako mate vy:

[text.internetporadna.cz][userid]=144



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: aronka dne 05.05. v 14:57.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-05, 22:12
Pavel: Pokud jí n?kdo zákrok provedl a vy za n?j platitili (ta korekce..n?kde jsem slyšela že je to 10 000k? na jedno oko) tak byste m?li mít aspo? n?co jako ú?tenku ne? a tm by to co jí d?lali m?lo být napsáno..pak by tedy sta?ilo skáknout k jakýmukoliv o?a?i a dát mu ten papír :-) a ten by už vám m?l poradit:-)

ale nejrychlejší asi zatím bude co píše Aronka:-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-06, 19:00
Hlavn? si myslím, že tohle nemá cenu probírat na jekémkoliv fóru, to ti musí ?íct o?a?. My na to m?žem mít sto názor?, ale nejsme odborníci. Takže bych si klidn? zavolala t?eba na n?jakou o?ní kliniku a poprosila o radu.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-07, 10:11
Tak jsem vyhrála, manžel, i p?es to že ?ekáme rodinu, povolil druhou fretku. Tak dokon?íme d?tský pokoj a v p?edsíni postavíme krásnou útulnou klec, aby nebydlely ob? v koupeln?. Jen se trochu bojím seznamování s miminem, aby na n?j pak dv? fretky nebyly moc. Myslíte, že je lepší na tu druhou po?kat až mimino vyroste?
To je hrozný, ješt? ho nemáme a já už o n?m takhle píšu.
Asi to bude p?kná bojovnice Bubáka už n?kolikrát kopla. Nejlepší je když mám Bub?u v ba??žku na b?iše, to se pak spolu perou :-)).
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-07, 11:37
už m? všichni p?kn? štvete!!
každej má nejmí? dv? fretky a polovina z vás miminko!!!!!
chjóó... ;o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-07, 11:43
tak si taky po?i? miminko :o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-07, 11:45
:,o((

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-07, 12:05
Tak druhou fretku... :o))) A pak t?etí, ?tvrtou.. :o)))Dv? jsou fakt super.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-07, 13:14
To ne, Martina chce vic vnoucatka, vid?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-07, 13:41
...vrrrrrr.... )):o(....
;o))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-07, 13:59
:o)))
Njn ale to musí ohlásit doma, vi? Martino? :o))))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-07, 15:54
A jaký je teda Váš názor na tu druhou fretku. Po?ídit p?ed narozením :-)), nebo po narození :-!, a nebo po?kat až mimino vyroste :-(?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-07, 16:11
já bych myslela spíš p?ed (jestli už to není t?sn? p?ed), protože po... budeš mít minimáln? p?l roku úpln? jiný starosti než skamara?ovat dv? fretky...;o))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-07, 16:18
To Pavel a Šárka: Musím se pochlubit. Ke staré postýlce už p?ibila klokanka 0-9Kg pro mim?o, pro fre?u ?ervený ba??žek a v úterý p?ibide nový ?ervený ko?árek a ?ervená autoseda?ka. A už mám dvoje dupa?ky pro novorozen?.
Budeme jak ze žurnálu.
A jak vál?íte vy? Nechápu, že chcete jet na tu dov?u. Já mám pocit, že za chvíli asi nepolezu.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-08, 22:23
No Šárka furt b?há jak cvr?ek. Te? jsme malovali na chalup? tak vytírala, uklízela, va?ila, ?íkal jsem jí odpo?ívej a ani n?jak necht?la... Na dovolený bude sed?t na terase, pít long drink (alcohol free) a chodit k mo?i - více net?eba :-))). My máme po kup? veškerou tu techniku vyjma ko?áru, máme sesli do auta, p?ebalovací pult, postýlku, hra?ku, chrastítko, rybi?ku na koupání, ut?ráky na pr.el, plíny a máme i n?jaký hadry, v t?ch se nevyznám ale všechny možný. Mimino kope jak fotbalista, už to je cejtit i p?es b?icho a když si dám ucho pod pupík tak žblabu?ká a budliká, je to dob?e slyšet... P?ibrala tuším 3 kg a te? v tejdnu jde na velkej UTZ na genetické vady...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2005-05-08, 22:44
Pavle:klobouk dolu!!!Kdyby by takovych mužu bylo vic!!!Tolik toho viš o tehotenstvi...Ja osobne mam strach že nebudu mit vedle mamku aby poradila a pomohla.Ale kdyby moje polovi?ka chovala stejne tak to byla by nejvetši podpora a vetši pocit bezpe?i.BUDEŠ SKVELY TATINEK!!!
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-05-08, 23:34
To Katka: já se cítím výborn?, mimísek kope jak blázen. Až mám n?kdy pocit, že mám v b?iše ne jedno, ale nejmí? 3.
Žádné potíže nemám, jen m? dost ?asto v noci trápí k?e?e v lýtkách. Ale ne po?ád, záleží na tom jestli mám b?hem dne dostatek pohybu nebo ne. P?ibrala jsem 3,5 kg a jen na b?íšku.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Šarula dne 08.05. v 23:35.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-09, 11:24
Šárko a víš jist?, že v tom vrhu bude jen jedno ;o)? Lidé se prý za ?as za?ínají podobat svým zví?at?m, tak aby to nebyla osmer?ata.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-09, 11:54
Na UTZ nám napsali: lživý plod.... V p?ekladu: 1. živý plod - znáte ty léka?ské zprávy, nejlepší je jak jim dycky o p?l linky ská?ou písmena (psacím strojem) a ob?as se n?jaké poztrácí nebo poplete: b?ico hmatné, lživý plod :-)))))))))))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-09, 12:23
to Pavel: mne zase napsali pri porodu:"ri?ala ihned."
:)..misto "kri?ala", to si pak ?lov?k myslí, že všichni po mém ?evu ohluchli:)

Jo maminy a nastávající maminy se lživými plody:)
VŠE NEJ KE V?EREJŠÍMU DNI MATEK, A? VÁM TO MATE?STVÍ P?INÁŠÍ JEN RADOST.
TOTIŽ RUKA KTERÁ HÝBE KOLÉBKOU, HÝBE SV?TEM!:)

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-09, 19:51
Galina: ono tím, že jedni rodi?e jsou 100km daleko a druzí oba d?lají a navíc mají ješt? jedno st?edn? malé dít?, tak se ?lov?k m?že spolehnout jaksi jen sám na sebe :)) Takže uvidíme jak to p?jde.

Novinka: Šárka si nedovede zavázat botu, nevidí si p?es b?icho a p?i snaze o pod?ep se zvrátí a sedne si na pr.... Je to šou, škoda že nem?žu bejt t?hotnej taky :)) !!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-10, 12:52
to Pavel: nevíš o ?em mluvíš - jako každý chlap, zkus si uvázat na b?icho 6kilový ba?oh a zkus dýchat když se sehneš = myslím že po jednom dni by jsi byl vypsaný na neschopence a manželka by Ti musela posluhovat protože Ty bys p?ece nemohl nic - Ty jsi t?hotný!!:)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: aronka dne 10.05. v 12:53.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-10, 13:58
Pavle, koukám, že Šárka nedávala pozor, když jsem jí vysv?tlovala, jak se v t?hotenství d?lají d?epy ;o)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-10, 14:06
... myslím, že už to zjistila sama.... BLB?! :o)))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-10, 14:10
Petro dávala pozor, ale d?lala to na ve?ejn? p?ístupné chodb? u výtahu - a je p?eci jen už spo?ádan? vdaná ... :-)))))))))))))))))))))))))) Takže se pokoušela klasicky...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-10, 14:19
No jooooo :o) To si musí rozmyslet, jestli je lepší dát na ve?ejnosti kolena od sebe nebo spadnout na pr....
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-10, 14:39
To ale znamená p?esn? ten posez jak (s prominutím) na tureckým haj.lu, že jo? To jí n?jak zatím moc mezi lidma nejde, možná až bude zasloužilá matka že to nacvi?í .... :-))) Ježiš to je téma !! :o)))

Aktuální stránka:6 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist