Aktuální stránka:9 z 12
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-05-02, 15:49
To jsem ráda,že tady taky ?tu n?co pozitivního:-)))Je fajn,že p?ibrala,to je vid?t,že už je dob?e.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-04, 12:48
Tak Heretiko,jak jste na tom?
my byly dneska vyndat stehy,takže to máme zdárn? za sebou.Sv?tluška už ?ádí jak ?ert,ope?ovává Adolfka,tahá ho do pelíšku a nosí mu granule.Ten je vyjevenej jak poledne,nechápe co se to d?je :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:22
To jsem ráda, že už je Sv?tluška ok. Oba s Adolfkem moc pozdravujeme!

U nás má falešku Meggie. V?era se jí poda?ilo "ulovit" Rupíka a táhla si ho totáln? vlá?ného po podlaze pod k?eslo. Hlavi?ka se mu tam vešla, ale na b?íšku se "šprajcnul". Po chvíli ho to p?estalo bavit - být nap?l vevnit? nap?l ven - tak vysko?il, párkrát klepnul Meggie packou po hlav?, asi aby se jako vzpamatovala, a b?žel pry?. :o)
Brzy bude mít "falešnou mate?skou" Vanilka, p?edpokládám, že to bude to samé v bled? modrém. Chudinka Rupínek! Ten si s holkama teda užije!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:32
Boža,je to OK,tedy zatím.Malá v?era lítala hned jak dorazila dom.Dnes ráno se najedla,napila,šla na wecko a zase chrouní.Boža,za jak dlouho od kastrace za?ala d?lat Sv?tluška Adovi mati?ku?:-)))Se má Škvorda na co t?šit,pacholek nevd??ná:-)))Je samá lumpárna,ono ho to p?ejde až se nebude sm?t hnout z pelechu:-)))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:33
Tak my taky budem mít falešku, Meggie už má hezkej pupek... v?era jsme byly s Meggie u Chylíkový, tak si p?e?etla tu zprávu o tom, že má Meggie zán?t a ?ekla, že ten výsledek výt?ru tomu v?bec neodpovídá, že výtok m?la z?ejm? normální, že v jejím v?ku by to byla rarita (a s Receptalem) a že ty ATB m?la naprosto zbyte?n?...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:42
Rynn,tak to teda Sv?tluška je rarita,pá? je ro?ní a ukon?ování též Receptalem,takže bych bejt paní dochtorkou zas tak nespolehala,Heretika též ukon?ovala Receptalem.
Ja nevim esli letos není ten Receptal nák pozm?n?ný,boco.

H.- za?ala šílet po týdnu p?esn?.Najednou ho ?apla za krk ,odtáhla do pelechu,olízala mu hlavu upln? celou a sy?ela,když cht?l jít pry?.Tak sy?el on na ni taky a utek :o)))A v kleci spí na n?m ,jak v pelíšku,tak v houpa?ce.Snaží se ho zalehnout a von chudák funí,pá? je mu teplo.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:48
Netušim... ale prej prost? zán?t ani nem?la, podle výsledk? a podle st?ru. prohmatala jí a tak s tim, že je naprosto v pohod?... a kdyby n?co, mám se ozvat. Spíš m? štve, že dostala 6 injekcí ATB zbyte?n? a pár prášk? zbyte?n? :(( no, snad jí to neublížilo...
Bu? je divnej Receptal, nebo lo?ský hol?i?ky... což snad ne...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:52
dávej jí ted nejakou dobu Probican a ten eliminuje ten negativní vliv ATB

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:53
Jj, probican jí dávám od v?era... akorát oráln? m?la ATB jenom asi 3x, pak to dávila, tak to m?la injek?n?... ale dostávat ho bude i kv?li srazu...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-05, 12:00
zjistila jsem šarži toho Receptalu,kterým jsme ukon?ovali

Je to A 133 A01 ex.02.2009

kdo jste m?l problem,zkuste též zjistit šarži,t?eba nám z toho n?co vyplyne.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-05-08, 17:49
Naše potvora dnes za?ala terorizovat psy,které zrovna hladím...nikdy to ned?lala,takže je to následek ukon?ení ?íje a kastrace,to chápu....ale sem myslela,že bude nejd?íve faleška(hodná holka) a pak až teror v??i ostatním a "vybrané miminko"....zatím to vypadá,že miminka jsme já a Škvorda a že v tom má holka n?jakej hokej:-)))...že by tu falešku prost? p?esko?ila?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-05-08, 21:15
Tak je to jasný,Škvorda a já jsme jakože d?ti a nic nesmíme,pá? máme p?ísnou matku....Škvorda nesmí nikde sám,všude ho vodí za krk jak opici a on je úpln? vy?ízenej a vysílá ke m? prosebné pohledy....já m?žu sice sama na wecko,ale jde za mnou a dohlíží....s va?ením je to horší,va?it bych sm?la pod podmínkou,že by to trvalo cca tak max.2 minuty nebo bych jí celou dobu chovala tou volnou rukou(dv? na to p?eci nepot?ebuju)....Škvorda musí po?ád spát a být narvanej v jejím pelíšku,kde se mu asi tak 100x za den myjou uši a ?istí srst....nejrad?ji má když ležím v posteli(a ted už t?i dny ležím,protože se nem?žu skoro hnout),to p?ivede Škvordu ke m? pod rameno,tam ho upraví a naaranžuje a zalehne nás,abychom snad nepláchli...jestli to bude trvat šest týdn?,tak m? z ní raní mrtvice:-)))

Pokoušela jsem se jí podstr?it pár plyšák?,ale b?da!...poznala to a plyšáky naházela do záchodku.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 22:04
Tak je Meggie zase v ?íji :( 8 týdn? od prvního ukon?ení... Akorát nevim, jak dlouho ji m?žu nechat po druhý? n?co zhubla (má kolem 950g), nechci riskovat komplikace, takže asi pak p?jdem na kastraci, i když jsem ji cht?la nechat p?íští rok p?ipustit :(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-27, 22:07
hned zkusit zatemnit,to znamená naprostou tmu po celý den a noc,a když to nepom?že tak po dvou,max.t?ech týdnech ukon?ovat.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 22:32
OK, rozd?lim je, dám jí do menší klece, snad to zvládne, má falešku a Rocky je její mim?o... Bohužel ta malá klec je pro dva jen tak tak a tu velkou nemám ?im p?ikrejt... Mám n?jaký to prost?radlo namo?it? Když jsou vedra... a doufám, že si t?eba nezatrhne drápek... :-/
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-27, 22:38
prost?radlo namo?it m?žeš kv?li vedru,ale na tmu nesta?í,to musí bejt tma jak v ...no v pytli :o))prost?radlo prosvítá

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 23:09
Sakra... tak deku??? jenže to se zas udusí... a zase nechávat jí v p?epravce, ktará sice neni nejmenší, ale taky nijak velká...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-27, 23:11
upln? nejlepší je zatemnit okno,ale to asi nemužeš co

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 23:27
Akorát zatáhnout záv?sy, takže je tam p?ítmí, ale nic moc... což je vlastn? po?ád od doby, co Meggie m?la první ?íji, málokdy to rozhrnuju. Takže nevim, no :( ale radši jí nechám vykastrovat, až jí to ukon?ej nebo se jí ukon?í... protože po t?etí už to riskovat nechci :( a p?ipustit letos taky bohužel nem?žem, aspo? ne te?. Chud?ra...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-05-27, 23:30
A co ji nechat nakryt kastrovanym samcem?
U nas loni pomohlo zatemnovani. Terincinu klec jsem mela v tmavsi mistnosti a prez mrize bylo natazeny tmavy tricko, Rije ji presla asi po 7 dnech.
Hodne stesti.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 23:33
Bara: Taky jsem p?emejšlela, jenže... kde ho vzít? Já neznám žádnýho ?erstv? kastrovanýho, kterej by si dal ?íct... a ani nevim, jak by na n?j reagovala, když má falešku a jediný, co ji zajímá je n?kam odtáhnout Rockyho...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-05-27, 23:34
CHjo, skoda, ze jste tak daleko. Kamaradka ve vedlejsi ulici ma tyden kastrovanyho samce. A to, ze je pri chuti dnes s nelibosti okusila Terka. Ale Olomouc je holt z ruky:(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lucka V (IP)
Datum: 2007-05-28, 10:19
Mám ten samý problém hledám kastrovaného same?ka p?i chuti z Prahy, ale zem se slehla :( Taky mám doma druhou ?íji :(

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-28, 18:57
Bara: Škoda :( nechodit do práce, tak tam i snad sjedu... už jsme objednaný na Šejdr ode dneška za 14 dní, rovnou se objednáme na kastraci... a myslim si, že Meggie by te? ani zájem nem?la, ona se zajímá jenom o svý "mim?o", nic jinýho pro ni neexistuje...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lucka V (IP)
Datum: 2007-05-28, 22:12
Já jsem dneska mluvila s Chylíkovou a také mji doporu?ila hormonáln? op?t ukon?it i druhou ?íji a 14 dni na to kastraci :(

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-28, 22:38
Lucka: Kdy jdeš na ukon?ení? Já se bojim komplikací, takže radi tu kastraci, no :( t?etí ?íji riskovat nechci...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lucka V (IP)
Datum: 2007-05-29, 09:50
V pátek jdeme na pigáro. Chylíková mi doporu?ila nejd?íve i když podruhé ?íji ukon?it a pak auž po 14 dnech kastrovat, když by kastrovala v ?íji mohli by vzniknout komplikace, že by mohla více krvácet

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-29, 22:48
jj, to je jasný, že v ?íji nekastrovat. My necháme ?íji ukonit po cca 16 dnech, pak se obednáme tak na za 3 týdny, podle toho, kdy Chylda bude ordinovat a bude ochotná ji operovat, protože bych to pot?ebovala v pátek odpoledne, jelikož musim bejt v práci a nem?žu si vzít dovolenou. :(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2007-05-30, 09:15
v?era jsem m?la na kastraci sami?ku a jelikož mám ješt? fre?á?ka a jsou na sebe zvyklí, ?eším, jesli je už m?žu dát k sob?. v noci spali odd?len?.
p?ipadá mi taková smutná ani moc nepapká granule. jen okurku a trochu tvarohu. nevím, jestli neteskní po n?m, má ho ráda.
jak reagovali vaši fre?áci? mám ji nechat ješt? v klidu, nebo spoléhat na to, že kdyby ji n?jak otravoval hraním, tak že si ho sama srovná když ji to bude bolet nebo nebude mít náladu. Nebude jí tu ranku n?jak oždibovat (má tam 4 kovové svorky)? snad se neptám n?jak blb?, ale n?jak s tímhle nemám zkušenost...

kast+ona+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 16.06. v 23:33.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-05-30, 12:48
Rom?o, zkus je pustit k sob? a sledovat jejich reakci. Pokud jí same?ek nebude moc prohán?t a ona na n?j nebude nevrlá, m?žeš je klidn? nechat spolu.
Sami?ka m?že být po operaci první dva dny víc unavená, to je dáno vlivem narkózy a chirurgického zákroku na její organizmus. U zví?átek to máš jako u lidí, každý operaci snáší jinak - n?kdo hned po operaci vysko?í jako rybi?ka a n?kdo není dva dny schopen vstát z postele a zvrací... D?ležité je, aby pila a za?ala se pomalu rozjídat. Pokud by za?ala být apatická, je t?eba jet na veterinu.
Držím palce, ona to zvládne levou zadní, uvidíš ;o)
Avatar

Aktuální stránka:9 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist