Aktuální stránka:7 z 12
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-25, 16:05
hmmm,tak nám potahání za kr?ek kastrátem nesta?ilo.....dokonce si jí odvlekl pod gau?,ale naše madam ?íjila dál...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-25, 19:48
tak jsem v šoku,ješt? se mi klepou kolena.
Sv?tluška má rozsáhlý zán?t d?lohy,celou napln?nou hnisem,to znamená pyometru jak z u?ebnice .Jelikož hnis neodtékal,d?loha se plnila a hrozilo prasknutí do dutiny b?išní,musí ji okamžit? operovat.P?esto že ?ije ješt? neustoupila.Jenže hrozí sepse,tak se nedá na nic ?ekat,takže tam ješt? Petr vezl Adolfka,aby mohli dát po operaci Sv?tlušce transfuzi.Ta t?esavka m? asi hned tak nep?ejde.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-25, 19:58
bóža, to je tedy šok i pro mn?...tak náhle takový nález. Já nemúžu žel na tu dálku nijak pomoct...Tak vám ob?ma moc-moc držím palce...a? to Sv?tluška zvádne bez problémú! Dej mi védét, jak jí je.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-25, 20:20
jo náhle,v?bec na ní nic nebylo vid?t,baštila, byla veselá,v?era tu lítala s Adolfkem jak raketa.Jen ve?er m?la tu pipku takovou zašpin?nou,tak jsem dneska ráno na ni koukala zas a znovu,ale jen mírn?.Takže jsem n?co takového v?bec ne?ekala.O to je to prý horší,když nejní výtok po?ádný,pá? se to hromadí uvnit?.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-25, 20:22
no ježkovy vo?i, toje ale p?ekvapení = ( tak jen p?emýšlím, jak by na to ?lov?k mohl p?ijít =(( a nic m? nenapadá ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-25, 20:25
No jeste ze ma Svetluska majitelku, ktera si vsimne i takove malickosti!
Tak brzke uzdraveni!

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-04-25, 20:29
božo,

v první ?ad? DRŽÍM PALCE a? to dob?e dopadne!!
a pak se chci zeptat, zán?t z ?eho? z toho hormonálního ukon?ování ?íje? nebo z té dlouhé ?íje p?edtím? (nejsem si jistá, ne?tu všechno a i tak v tom mám bordel, ale myslím, že jsi psala, že se vám n?jak neda?ilo ?íji ukon?it)
anebo z n??eho úpln? jiného?

jinak odstrašující p?íklad pro všechny, kdo své lajdáctví omlouvají tím, že na svojí fre?uli "zrovna nem?li náladu nebo ?as", jakej se stane pr?s... i v p?ípad?, že ?lov?k ?as i chu? má... :o/
chjo....


tak ješt? jednou - hodn? št?stí!

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-25, 20:37
boža,úpln? jsi m? vyd?sila,my taky nechali píchnout ten Receptal....p?ejeme,aby operace dopadla dob?e a Sv?tluška se brzy uzdravila...chudinka malinká,takové trápení..:-)))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-25, 20:38
P?í?ina by mné taky zajímala...protože fre?ule byla OK a ve vynikající pé?i a sledována...mohla to být infekce "z ven?í", t?eba na procházce? Nesouvisející s ?ijí? U lidí/žen to možné je...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-25, 20:52
p?i?inu nevim na to jsem se ani neptala,jak jsem byla vukulená.Venku jsme byli jen tady na tráv? na zahrad?,jinam jsem ji práv? kvuli ?íji nebrala.Ukon?ovat ?íji jsme za?ali na konci t?etího týdne,a ani po dalších dvou týdnech ji ?íje upln? nep?ešla,takže asi už to zna?í problém.Ale za?ala mezi tím víc baštit a lumpa?it,než v plný ?íji.
Sv?tlušku si nechali na klinice,takže další budu v?d?t zítra.Máme mít ješt? rad?ji p?ipravenýho Rudánka na další transfuzi,ve?er nebo ráno.

A d?kuju za ú?ast...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-25, 21:11
ješt? jsem zapomn?la napsat,že to že má d?lohu plnou hnisu zjistili ultrazvukem,nejd?íve nabrali krev,aby v?d?li jak rozsáhlý je zán?t podle bílých krvinek a pak sono,a tam se potvrdilo že vá?ky d?lohy jsou napln?ný.Práv? ten krevní rozbor ukázal,že je to hnis,a ne jen tekutina,pá? bílý krvinky byly hrozn? vysoko.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-25, 21:16
boži, a na pohmat,když jsi ji hladila, nepoznalas nic? t?eba, že by m?la b?íško takový tvrdší?

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-04-25, 21:17
Chudak Svetluska. Vsichni ji tu drzime pesti, at se da brzo dohromady, at ma Adolfek s kym blbnout.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-25, 21:19
to ne,to už by byl pr?ser,tvrdší ho nem?la,ale zdálo se mi že dneska se víc kroutila,když jsem ji na b?íško sáhla.Tak jsem ji ho zkusila prohmatat.Ale to si necht?la nechat líbit,proto jsem odpoledne psala,že si myslím že ho má citlivý,ale bylo m?kký.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-25, 21:21
Já práv? nevím, zítra asi znovu navštívíme veta s Giou, psala jsem do našeho vlákna ..

Sv?tlušce držíme všechny tlapky, co doma máme.. =) a? se brzy uzdraví .. =)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-25, 22:15
boža: To je mi líto, p?eju, aby byla OK :( u nás to našt?stí takhle daleko nedošlo... Taky na Meggie nebylo v?bec nic vid?t, b?íško OK, nebolelo, celá ?íje v pohod?, akorát jí malinko b?íško vypelichalo, jinak nic.
A jí na to brali krev a tak, jo??? Meggie ud?lali jenom st?r z pochvy a prohmatali...
Napadá m?, jestli je to fakt tim Receptalem, nebo n?jakejma ne?istotama??? Já akorát furt Meggie tahám z vulvy kousky ko?kolitu...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-25, 22:51
ne?istoty jsem ji nikdy nemusela tahat,to se nám ješt? nestalo,dycky m?la pipku ?istou i v plný ?íji.A nepelichala vubec,jen p?ed ?íjí vym?nila na jarní kožich,ale jinak ne.

Alespo? ten Kryštufek vypadá v pohod?,už tu b?há a i baští.
A Adolfek je celej vyjukanej a hledá Sv?tlušku.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-04-26, 06:13
boža: Moc držíme palce ob?ma marod?m, Sv?tlušce i Kryšt?fkovi, a? jsou zase brzy fit!
Pyometra po Receptalu? Zán?t samoz?ejm? m?že, ale také nemusí souviset s ukon?ením ?íje tímto preparátem. Ale výjimky jsou (žel) možné všude a u všeho...

P?esto není d?vod fretkám i nadále neukon?ovat ?íji Receptalem, je to jeden z nejlépe fungujících a hlavn? osv?d?ených preparát?, bez minimálních nežádoucích ú?ink?. B?žn? se tato komlikace po použití tohoto preparátu opravdu nevyskytuje!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-04-26, 08:02
božo, to je mi líto!!! Držíme všechny naše tlapky, aby byla Sv?tluška brzy zase ok.
Je to d?s! Kolikrát to na tom zví?átku nejde v?bec poznat, že se d?je n?co špatného. :o( Ješt? že má Sv?tluška tak pe?livou pani?ku, která by radši ud?lala z komára velblouda (což není tento p?ípad), než aby n?co zanedbala.
Jak píše Martina, a? je to varováním pro všechny ty, kte?í DENN? svá zví?átka nekontrolují!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-26, 09:17
P?esn? tak jak píše Vendulka,náš p?ípad v?bec nemusí souviset s Receptalem.Mohlo být n?co špatn? už p?ed tím než ho Sv?tluška dostala.Práv? to že nezabíral tomu nasv?d?uje.

zatim novýho nic nevím.


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-04-26, 09:19
Ježkovo oko, držím palce Sv?tlušce a vy se Iv?o taky držte!!!!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-26, 10:20
Mastím vyzvednouT Sv?tlunku,už jim tam prej ?ádí a bo?í ordinaci :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-04-26, 10:30
tak koukám, že jsem kv?li finišování projektu byla úpln? out a bez infa:-(
Bóžo: držím palce, a? je vše po?ádku s váší chlupatou sme?kou

Sv?tluška bude jist? OK.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-26, 10:36
boža,držím palce,aby byla Sv?tluška v pohod?.....já už jsem tady pomalu hysterická a kontroluju malou snad každou hodinu,dnes jdeme na druhou injekci....

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-26, 11:11
teda kdyby nem?la sešitý b?íško tak by nikoho nenapadlo,co má za sebou.Prošmejdila hnedka všechno a vrhla se na granule jak hladovej vlk.
Cestou si sudala náplast z packy a ješt? v ordinaci stihla rozkousat kanylu.Moje malá ?ertice je to :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-26, 11:14
ufff,ješt? že to tak dopadlo....pozdravujeme Sv?tlušku a posíláme pac a pusu:-)))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-26, 11:18
boža,co jí dáš p?es tu jizvi?ku?....já tady od rána smolím n?jaké bodí?ko,že jí to jako po kastraci dám,ale není mi jasný jak jí p?emluvím,aby to netahala....je to mírn? stahovací(jako bandáž),4 otvory na noži?ky a jeden na kebuli....bylo neskute?ný jí zm??it....

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-26, 11:23
D?kujem ,už m? stihla kousnout do nosu,to abych si nemyslela :o))

Dala jsme ji k Adolfkovi,to je milou?ký,tulej se k sob? a olizují si uši :o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-26, 11:23
Tak to je bojovnice, že moc pozdravujem... :-))))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-04-26, 11:23
Kdyz jsem mela Terinku po kastraci, tak jsem ji ranu nicim nekryla. Terinka si ji nevsimala a ven stejne nechodila, takze si ranu ani nemela kde znecistit.
A moc pozdravuj Svetlusku:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 26.04. v 11:24.
Avatar

Aktuální stránka:7 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist