Aktuální stránka:6 z 12
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-21, 01:25
Rynn: díky za vysv?tlení. Držíme palce a ?apkky!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-21, 13:11
Rynn nemuze to byt tim stelivem, jak jsi rikala?

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-21, 14:07
Yasmin: Já netušim :(( doktorce jsem to ?ikala a nep?išlo jí, že by to bylo tim...
A zán?t d?lohy to prej neni, to má na pohmat prázdnou, nebolestivou... tak nevim, no...
Johana: Díky, snad to bude dobrý :( cht?la jsem jí nechat p?ipustit p?íští rok, takhle to spíš vypadá, že pokud se to zalé?í a bude to v po?ádku, z?stane u p?vodního plánu. Když s tim bude jakejkoliv problém, jde na kastraci. A pokud p?ijde do ?íje ješt? n?kdy te?, tak nevim, to by prej bylo lepší ji nechat p?ipustit... takže nevim... ješt? by m? zajímalo, jestli ji m?žu nast?íkat opatrn? tim Frontlinem, nebo radši ne, aby se jí to tam ješt? n?jak nedostalo...?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-04-21, 14:10
Rynn: Frontlinem bych jí nest?íkala, chemie te? má v sob? díky ATB dost. A dokud bude užívat ATB (a ješt? chvíli po tom) bych jí ani nebrala ven, takže Frontline tím pádem nebude pot?ebovat.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-21, 14:13
Vendula: OK, d?kuju...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-22, 22:58
Jo, když dostává ATB 2x denn?, p?edpokládám, že je má mít p?esn? po 12 hodinách.... je to tak??? Jako u lidí?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-04-22, 23:02
Rynn: No m?la by. Ale vzhldem k tomu, že je užívá po 12 hodinách, tak pokud je dostane o hodinku d?íve nebo pozd?ji, se nic nestane... ;o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-22, 23:23
Dobrý, dostává je v 7, zatim v pohod?, akorát v tu sobotu, že bych jí to dala než p?jdu na ?arodky, cca ve 4, to už je bude dobírat... tak jestli to jde, nebo jestli t?eba už ve ?tvrtek je dát v 6, v pátek v 5... aby to nebyl takovej rozdíl... A ješt? je problém to do ní rvát, je to p?lka prášku, ne moc velkýho, ale když jí to nadrtim a dám st?íka?kou, nedostane všechno. A když jí to narvu do krku a dám zapít vodou ze st?íka?ky, vyprskne toho co nejvíc... takže zejtra to zkusim dát do jitrocelovýho sirupu nadrcený, jestli si to vezme sama... chjo...
A Vendulko, zase d?kuji :)))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-04-22, 23:30
Rynn: Není dobré p?i podávání ATB v ?asech d?lat "hokej" neustále, ale pro jednou se to nepo... ;o) Klidn? jí to dej ve 4.
Na podávání lék? fretce má (nap? MF) takovýhle cajk:

Re: Tcho?ecí otylost
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-14, 09:39
mám u Krále zakoupené ud?látko na podávání lék? - je to n?co mezi injek?ní st?íka?kou a pinzetkou, str?í se to až do krku a vystr?í to prášek, takže tcho? jen p?ekvapením polkne, škytne, je to...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-22, 23:34
Vendula: Sakra, to musim mít!!!! Zkusim sem za ?ehákem, jestli to nebude mít.... to by bylo ž?žo :))) super... ješt? jednou d?kujííí :)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-23, 20:30
Ach jo, tak za chvíli asi jedem na veterinu, Meggie se po t?ch ATB dáví, skoro je to na zvracení, dala jsem jí to st?íka?kou s jitrocelovym sirupem a prost? to odmítá. Jinak žere normáln?... Zkusim je poprosit, jestli by mi nedali domu injekce nebo tak každej den sjedu, nechci ji timhle stresovat :(( aplikátor jsem nesehnala... a asi by to nebylo o moc lepší... :(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-04-23, 20:39
Mooooooooooooc držíme pale?ky a tlapky, d?j v?d?t.......
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-23, 20:42
No to by davila asi podobne :o( tak drzime palecky

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-04-23, 21:45
jujda,taky držíme všechny tlapy co tu jsou! mojí kiruši sta?í jen vid?t injek?ní st?íka?ku a hned d?lá že tu není...jako malá zblajzla kousek balonku a st?íka?kou dostávala rozpušt?ný prášek na trávení nebo na co aby vykadila všechen...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-24, 10:26
Tak, každej den musíme v 8 ve?er na veterinu na ATB. Zkoušela jsem jí to píchnout sama, ale prost? jsem to nezvládla. Pak m?la chudinka hroznej pr?jem (t?ch ATB za den bylo už moc...), ale jinak je snad OK, papá normáln?, pije bohužel moc, aktivní relativn? taky... V pátek dostanem n?co spešl, aby to bylo jakoby na celej víkend, tak jsem zv?davá. Ona ty injekce snáší docela dob?e, než do ní rvát léky, po kterej se maximáln? pozvrací.... to nemá cenu :( d?kujeme za držení, snad bude OK... na kontrolu pak jdem až p?íští tejden, v ned?li jí ATB kon?ej...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Pavito (IP)
Datum: 2007-04-24, 14:50
Mám dotaz - byla jsem se Sárkou poprvé na ukon?ení ?íje (dostala Pregnyl) a zdá se mi taková drobet unavená. Jsou s tím spojeny n?jaké zvláštní projevy??? A co zm?na chování? Te? v ?íji vysloven? jan?ila, tak jestli to neurotické chování v brzké dob? odezní (než se ukon?í ?íje úpln?, to její lítání ode dve?í ke dve?ím, dostihy na procházce a tak). Díky za odpov??
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-24, 14:55
Pavito a jak dlouho je v riji? Bohuzel po Pregnylu chovani samicky neznam, nedavala jsem ho.

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Pavito (IP)
Datum: 2007-04-24, 14:57
V ?íji je od velikonoc neboli za?ínáme t?etí týden, to je v pohod?...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-24, 15:02
jo to je v pohode, ale nektere samicky muzou byt uz "prerijene" driv.
No snad nekdo poradi jaka byva reakce na pregnyl. Nebo mozna by poradil i vet?

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Pavito (IP)
Datum: 2007-04-24, 15:16
No, do dneška do rána byla u?in?ný raplík, takže snad p?e?íjená není a je fakt, že doktor m? na nic neupozornil a já se neptala. No, ale t?eba je to momentální unavení otázka cesty vlakem, návšt?va veteriny a sou?asný pobyt v kancelá?i. P?íliš mnoho zážitk?. Uvidím, co ve?er a zítra ráno...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-24, 16:53
My jsme práv? p?ijeli od veta,byli jsme na první injekci na ukon?ení ?íje.Nám píchnul Receptal.U nás je to zase jinak,málá se chová po?ád stejn? ?íje ne?íje.Po?ád jsem ?ekala na n?jaké projevy,nebo že bude pronásledovat Škvordu a víc zlobit a nic.Žere stejn?,aktivní je taky stejn? a její zájem o Škvordu se ustálil na ob?asném umytí uší(no,spíš vydrhnutí).Šla jsem rad?ji d?íve než pozd?ji,vulvi?ka za?ala natékat 2.4. a v plné ?íji je od 7.4.Jakmile ?íje odezní budeme rad?ji kastrovat,nerada bych šla z jedné ?íje do druhé a miminka chovat stejn? neplánujeme.Zaznamenal n?kdo z vás po Receptalu n?jaké projevy jako únava?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Pavito (IP)
Datum: 2007-04-25, 09:30
No tak nové hlášení - únava byla asi opravdu kombinací zážitk?, protože ve?er a ráno lítala op?t jako st?elená. Jen doufám, že ji to vbrzku p?ejde. Ani se nebaví s Mariem... No a pak bude kastrace...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-25, 14:25
Tak jsem si na ukon?ení ?íje Sv?tlušky nechala schváln? objednat Receptal abychom se vyhnuly komplikacím.A houby,má výtok a asi i citlivé b?íško,odhaduju zán?t sakrapráce,ani vulvi?ku nemá ješt? po?ádn? splasklou,tudíž mažem na veterinu.Chjo.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-25, 14:41
Hele,boža,to mi v?bec ne?íkej tohleto....já se tady ukolébávám,že v poho ukon?íme ?íji,vykastrujeme a bude pokoj....pak písni jak je malá na tom,chudinka....sakra,to musí být porád n?co:-(((

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-04-25, 14:52
My jsme te? taky docela intenzívn? ?ešili ?íji Vanilky. Je krátce po porodu, takže fyzicky nic moc, lítá sice jak t?eštiprdlo, ale jídlo n?jak odbývá. :o(
Cht?li jsme se objednat k vetovi na ukon?ení Receptalem, ale v?era p?ijela Lorinka se Samíkem, a tak si Vanilka užila 2 hodiny fret?ích sexuálních radovánek :o))) Zdá se mi, že tenhle zp?sob ukon?ení ?íje je p?irozen?jší a lepší. A je fakt, že Vanilka jela po Samíkovi jako po uzeném! :o)))

PS: Jo, a kdyby náhodou n?kdo nev?d?l, Samík je kastrát s choutkami! Takže mim?a nebudou, ale doufáme v p?knou falešku a p?ibírání na váze. ;o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-25, 14:55
až ve?er budu v?d?t víc,pá? nejd?ív tam nesu Kryštofa na kastraci a až si pro n?ho pujdem,tak vezmu s sebou Sv?tlušku.Ale moc pochybuju že se mejlim.Já blbec jsem m?la takový nutkání dát ji kastrovat t?sn? p?ed ?íjí,ted m? teda fakt štve,že jsem to neud?lala.?íji má dlouho,neda?í se ukon?it a ješt? tohle.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-25, 15:07
bóža, to je smúla! On asi žádný lék neni na 100% bez nežádoucích ú?inkú, s tím se nic nenad?lá. Držím Sv?tlušce palce!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-04-25, 15:39
mirim,

1) jak dlouho je samík kastrát?
2) a co znamená to "radovánky"? opravdu "komplet" nebo jen tak "jako"?
3) a sta?ilo by k ukon?ení ?íje i jen to "jako"?

moji kluci se taky tvá?í, že jsou hrozn? nadržený a po?ád spolu "obcujou", jednou je naho?e jeden a podruhý druhej, ale je to jen nazna?ování, teda aspo? doufám!! ... :o))
se sami?kou jsme to ješt? nezkoušeli, tak nevím, jestli by jí jako kastráti dokázali ud?lat "úpln?" š?astnou...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-25, 15:40
boža,já taky m?la nutkání p?ed ?íjí...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-04-25, 15:50
martina,
1) Samík byl na kastraci ve stejném termínu jak Šegy na tu transfuzi. ?ekla bych p?ed m?sícem???
2) Radovánky byly komplet, spojení skoro 2 hodiny, prost? jako u regulérního nakrytí. Navíc p?ed nedávnem takto Samík ukon?il ?íji i své "domácí" sami?ce Molince.
3) Jestli by sta?ilo nap?. jen potáhání za krk, to nevím, osobní zkušenost nemám. Ale n?kte?í chovatelé tvrdí, že ke svázání nutn? dojít nemusí. ?ekla bych, že záleží na konkrétní sami?ce. Na n?kterou se samec jen "podívá" a ona si už myslí, že je v jiná?i! :o))
Avatar

Aktuální stránka:6 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist