Aktuální stránka:9 z 15
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-15, 17:19
Tak moment, nálepky žádnou kolínskou nedostávaly, to jak krásn? voní je ?ist? a výhradn? jejich p?irozen? nádherná fret?í v?n? !!! To si vyprošuju!!!
:o))))

?aro to jsou supr fotky, jak spolu Bublina se Scarlett spinkají tak jsou jak malá a velká p?es kopírák... Akorát ostatní kdo Bublinku nevid?li, nev?dí jak VELKÁ ta velká je :o))) Holky, to je MEGAFRE?ULE!!! Ale nádherná s p?ekrásným hustým a hebou?kým kožíškem!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-06-15, 19:57
tak tady mám jednu povedenou fotku :-)
(focený na mobil, tak kvalita nic moc :-(

Přílohy: kuk.JPG (44kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-16, 11:44
Ahoj Zuzi tak mame asi z Ejmynkou už malý pokrok sice stale po Scarllett? startuje a po?ád vypouští ty svoje pachy,ale ted u toho aspon kvoká.A do konce po?ád o?ichava o kolo klece když je Scarlett v kleci

A taky máš ješt? nejaké fote?ky



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ?ara dne 16.06. v 12:17.
Avatar

Přílohy: foták 008.JPG (90kB)   foták 007.JPG (97kB)   foták 010.JPG (81kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-06-16, 12:58
PavlaZ.: prosím, máš n?jaké odkazy na ?lánky ohledn? té alergie? Tohle by m? dost zajímalo, jak to teda vlastn? je...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-16, 13:11
Zjistím, pošlu, ale tak do týdne, jo :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-06-16, 13:40
Díky. Rozhodn? to nesp?chá, až budeš mít ?as!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-06-17, 18:06
Ahoj,ty hry jsou fakt skv?le propracovaný,Sunnyho moc hadr ani lopatka nezajímá spíš kýbl a voda v n?m.Jste si jistý,že jeden z rodi?? nebyl vydra??Sunny se stále koupe a když nep?evrhne misku s vodou tak se do ní zu?iv? potápí a st?íká kolem sebe.Takže stále n?co sušíme.
Za?ali jsme ho za zu?ivý kousání zavírat na chvilku do klece,p?esn? jak jsi ?íkala,hned se za?ne tvá?it jako neš?astná freta,která nikdy nic neud?lala.
Jediný co nám vadí je jeho vstávání v 6 ráno.Michal se v?tšinou z práce dostane kolem p?lnoci a ráno v 9 vstává a takový hodinový hraní mezi 6 a 7 je pro n?j utrpení.
Jinak je to naše zlatí?ko.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-17, 19:25
Niky, dávejte ho spát co nejpozd?jc, ale pokuste aby to bylo den? co nejvíc ve stejný ?as a p?ed sedmou-osmou ráno ho prost? nepoušt?jte z klece, a? se d?je co se d?je.
On si na to zvykne a p?estane to d?lat.
P?es klec dejte tmavý prodyšný hadr a bude klid, ?asem...

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-06-17, 20:30
Niky, Piškot nám taky vstával brzo, ale jak píše Pavla Z., prost? to chce vydržet a ignorovat ho. Nám to trvalo asi tak m?síc, než si zvyknul, že takhle brzo se nevstává. Už jsem dokonce uvažovala, že p?jde s klecí na balkon, bylo to fakt hrozný, jak brnkal na klec, zvedal záchod a roz?iloval se. Te? na sebe v dev?t hodin koukáme, jestli jako už jo nebo ješt? ne...a když ne, tak si dojde na záchod napít a ješt? se zato?í a leží.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-17, 20:34
:-).Jo, jo chce to vydržet! :-)
A být "urputn?jší" než fretka to dá fakt zabrat :-). Zvláš?, kdyžt?ch jich máte šest :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-17, 22:54
Pavli, m?žu se zeptat jak to je když máš t?ch frete?ek šest? Já mám dva "starousedlíky" u obou jsem si vytrp?la, když byly mr?ata, aby si zvykli nevstávat t?eba ve 4 a pod:)) Hlavn? teda rvali oba m?íže a p?emis?ovali wecka.. Te? mám dv? pr?ata a ty jsou v klidu, po vzoru obou "starousedlík?" spí, dokud k nim nep?ijdu a neza?nu n?co d?lat. To pokud jsou zav?ení, i když n?kdy má jeden z nich tendenci "?ukat" na dví?ka, ale ne ?asto, tak jednou do týdne. Pokud je mám p?es noc voln?, tak každý vstává v jinou dobu a d?lají bugr, protože mají více podn?t? a místa na hraní:))Starouši samoz?ejm? spí celou noc s výjimkou toho, že si dojdou na wecko nebo pro granulky.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-17, 23:14
Já mám dv? party. Jedna po ?ty?ech a jedna po dvou.
Ty ?ty?i sp?jí spole?n?. Ty dva odd?len? (v kleci se perou).
Mám klec v p?ízemí u garáže.
Velikou, rozd?lenou na jednu velkou a dole dv? malé.
Ráno pouští manžel v šest po baráku v obýváku a kuchyni ?ty?ku. Dole b?há dvojka spolu,když se nepotkají tak se neperou:-)
Já jdu po osmé do práce a všechny je zav?u.
Sp?jí do sedmi.
Pak pustím ?ty?ku zase do obýváku, tam b?hají do devíti. Pak jdou spát (už jsou starší 54-7let) a vytáhnu do obýváku ješt? tu dvojku (2 a 3roky) a ješt? tak ho?ku je nechám b?hat i tady aby byli taky s náma. Pak je kolem desátý zav?u a ráno zas to samý :-)
prost? stereotyp :-)
O víkendu když se chceme vyspat máme sm?lu,n?kdo je musí v šest pustit a necháme je b?hat v t?ch dvou "kompartmentech" a zav?eme se v ložnici. A až se dopo vzbudíme dáme je spát...
Když n?kam chceme jet tak z?stavají na volno. ?ty?ka naho?e, dvojka dole, ale sami bývají maximáln? 24 hodin a to tak maximáln? 1xza m?síc.Ob?as, vyjíme?ne,p?ijde n?jaké dobívání se z klece, to pak jen zkontoluji jestli není n?komu "špatn?" opatrn? aby m? moc nevid?li a když jen trucuje tak ho nechám, ignoruju to, zásadn?...Ale z té ?ty?ky mi to nikdo už dávno n?d?lá.
Ob?as jeden z tý dvojky, ale to ?lov?k fakt nesmí povolit...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-18, 01:21
mn? se taky nikdo z klece nedobejvá - ?asto spíš naopak, já je odpoledne-nave?er, když p?ijdu z práce, tahám, aby v?bec vylezli, lemry líný :o)
a ranní vstávání je taky v pohod?, šlapou podle nás, takže v týdnu vstávají kolem sedmé (a ob?as se jim nechce, tak je nechám, ráno je "nenutím" jako odpoledne) a o víkendu t?eba až v deset... jsou na to zvyklí, mám dojem, že najeli taky na cyklus - práce/víkend.
a v noci nebo ráno nikdo nerachtá. d?ív to zkoušeli, i jsem se jim klidn? ukázala, abych jim ukázala, že m? vidí, ale to je asi tak všechno... zklidnili se - z?ejm? na mn? není nic k vid?ní a už v?bec ne v noci a poránu... ;o)))

u fretky je to fakt jen o tom, jak si jí nau?íte - bu? "na to nemáte nervy" nebo trp?livost a d?slednost a rad?ji p?istoupíte na její podmínky, nebo máte - a p?istoupí ona na ty vaše.
teda v?tšinou :o) nesmíte jí moc naštvat... ;o))))

a ješt? k tý misce s vodou - pro? mu, niky, nedáš napáje?ku? mííívááávááávali jsme taky vodu v miskách, v kleci i mimo ni, šílený... jasn?, vím, že je to tejrání... sebrat jim tak úžasnou hra?ku... ale já je tejrám s chutí - aspo? n?jak jim m?žu oplatit ty stovky kousanc? a drápanc?.... ;oP

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-06-18, 10:24
M? se teda dobejvá.. z FN a už kolikrát jsem se lekla, že vytrhla šprušly. Má neskute?nou sílu... ale stejn? je jí to prd platný. Prost? se ven nep?jde d?ív, než se pani?ka vyhajá :-) Ono kdyby to nebyla kousavice záke?ná, pustila bych ji možná i d?ív a ješt? si lehla, ale když je Terez pušt?ná je nebezpe?ný jen sed?t...ale alespo? má dobrou výchovu jako Toník :-)))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-18, 12:48
Za tu napáje?ku m?žeme my - ti co u nás zústali dýl se to nau?ili, ale ti co šli rovnou do sv?ta, tak ty jsme to nau?it nestihli - dlouho byli malí a na napaje?ku nedosáhli, a jen asi týden zbyl na to je to nau?it. no a jak jich bylo hodn?, tak jsme to prost? nezvládli - jak ?íkám, naše chyba.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-18, 12:54
ale prdku, jaká chyba?? to fretka pochopí b?hem pár minut, jak se z toho pije, není v?bec problém, aby to mimina nau?il každej doma :o)
(a ani jsem to tak nemyslela, že by to m?la bejt n??í "chyba", spíš rada - vym?nit misky za napáje?ky a je po koupálku :o))

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-06-18, 13:31
Moc d?kuji za rady,pokusíme se ho nau?it na náš denní režim.Snad se nám to poda?í.M?la jsem strach aby se na nás nezlobil,že je zav?ený v kleci.
Pokoušela jsem se mu i ukázat,ale to ho nabudilo ješt? víc a cht?l k nám do postele.Jo kdyby spal tak bych ho nechala spinkat s námi,ale jeho zajímají spíš naše prsty u nohou.
Ve?er se s ním snažím být vzh?ru co nejdéle.N?kdy ho pouštíme i kolem 1ráno když dorazí Michal z práce.
Jinak napaje?ku má taky,ale myslím,že moc netuší k ?emu slouží,protože jí ani neolizuje.Jediný na co jí používá je jako p?ekážka p?i šplhání po kleci.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-18, 13:39
Niky, když jsem u?ila prvního fre?áka na napáje?ku, sta?ilo mu u ní jen p?idržet ?umá?ek, chvilku do ní brnkat prstem, aby z ní tekla voda.. za chvilku to pochopil a už pil z napáje?ky bez problém?.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-18, 14:16
p?esn? :o)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majkl-k (IP)
Datum: 2009-06-18, 14:25
No já m?l ájinu taky na nau?enou na napáje?ku.. ale b?hem nemoci z ní p?estala pít a tak sem jí tam dal misku z vodou a kupodivu si za ten m?síc nevyplavila ani jenou klec.. :)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-18, 14:28
No, já metelím pro napáje?ku dneska... Sparky totiž zjistil, že je ohromná zábava do misky s vodou házet písek ze záchodku a vznikné bahno následn? roznášet po celé kleci... Takže tuhle lumpárnu mu rázn? zatrhnu. Jsem zv?davá, co vymyslí dál, protože je mi jasné, že tohle mi jen tak neprojde. ;o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-06-18, 14:33
hehe, tak to s tim pískem ze záchodku a miskou na vodu sedí i na Stellu, uli?nice jedna. Nejhorší je, že ona to neroznáší po kleci, ale po pokoji, tak to okolo té klece podle toho potom vypadá. Ze za?átku vypadala taková hodná, žádný lumpárny, ale te? už vystrkuje r?žky :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-18, 14:46
Nejsou to náhodou sourozenci? ;o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-18, 15:10
Dejte si pozor na napáje?ky. Vl?ák má od napáje?ky dost sedrané ty p?ední horní pidizuby.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-18, 15:32
O tom jsem tu ?etla, že už jste to ?ešili... ale to je prost? dilema... fretka v blát? nebo s otlu?enými p?edními zuby.... ?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-18, 15:56
moji kluci z napáje?ky pijou všichni t?i a zatím maj zuby v tomhle sm?ru v po?ádku (4 + 2x3 roky). a ani jsem si nevšimla, že by si o ní n?kdy zuby "brousili" nebo jí n?jak ohlodávali, asi záleží "kus od kusu", podobn? jako n?které fretky vykusují hadry (pelíšky) a jiné ne... nevím...

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Sisi29 (IP)
Datum: 2009-06-18, 23:39
Ahoj,co se týká napáje?ek, tak jsme je jeden ?as používaly a ustopily jsme od nich zaprvé po ?ase za?aly protékat a p?išlo my, že z ní tolik nevipijou, ale také ?išt?ní není moc dokonalé. Nyní máme mysky a p?ijde my to lepší ut?ení rozlité vody je otázkou n?kolika vte?in a více pijí, což je v parných dnech znát.
A nyní n?kolik zpráv o Shirley. Má se super už se dostane bez sebemenších problém? až do ?tvrtého patra a ani ze spaní už neplá?e. Jen Japer to už nemá tak lehké. Když jí m?l ze za?átku už dost, tak si zalezl do zav?šeného try?ka a Shirley se za ním nedostala. Nyní Se Shirley rozeb?hne a ze ?tvrtého patra za ním doplachtí a rovnou na n?j hupsne. Zkrátka má Shirley navrh a to zna?n?. Ob?as se za?ínám bát aby to Jasper p?ežil bez úhony. Nakonec tam vlítne Ka?ka a oba srovná do lat?, no prost? je ?apne za krk a dotáhne je do domku a po?ádn? jim vypráší kožich. Poté se rozhostí klid a mír a všichni chrní spolu. Také jsme se již byly projít na vodítku, což se Shirley zrovna moc nezamlouvalo. Ovšem jen do té doby, než se knám p?idala i Ka?ka a Jasper. V tu chvíli se Shirley zakousla Jasperovi do kožich a nechala se vozit. Poté spolu odpo?ívali ve venkovní kleci.[/img]

Přílohy: 2.jpg (82kB)   1.jpg (50kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-06-18, 23:56
My používáme také napaje?ku a Mína ji n?kdy okusuje. Nezni?í si pak ty svoje krásný zoubky? ?ím m? pak bude trestat?
Jakmile se dostane ke ko?ky misce s vodou chlemtá jak pominutá, vypije t?eba p?lku, ale potopa se nekoná. P?emýšlím, jestli jí p?ece jen nemám dát misku s vodou, protože z ní evidentn? vypije víc!?

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-06-19, 00:18
Tak jsem práv? p?išel o mojeho plyšáka :-( Ale co mám d?lat, když se Stellince tak libí že :-D Sice je velkej jako ona, ale to jí v?bec nevadí, po?át ho rdousí (chudák prašivej kojot :-D)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-19, 00:33
na ?išt?ní napáje?ek mám jednoduchej recept - nasypat hrsti?ku rýže a zahrát si na barmana. mixovat a mixovat a mixovat.... až je napáje?ka totáln? vymixovaná :o)
(že se blb? udržujou, to je fakt. ale zas se do nich nedostane žádná špína ani se tak náááááhodou nep?evrhnou... :o))

p.s. co to maj ty vaši fretkouni s okusováním napáje?ek?? dneska jsem je speciáln? kv?li tomu pozorovala, ale ti moji ZP?SOBN? olizujou konec napáje?ky...

Aktuální stránka:9 z 15


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist