Aktuální stránka:8 z 15
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-14, 16:52
Tak vkládám:

1) Sparkyho bydlení, už se ?eká jen na to, až ho p?ivezu. :o)

2) Sparky se rozhodl, že uloví myš...

3) .. a vy?erpán bojem usnul. :o)

Avatar

Přílohy: bydlení.JPG (97kB)   vraždím myš.JPG (98kB)   spinkám.JPG (57kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-14, 16:54
A ráno už jsme si hráli... :o)
Avatar

Přílohy: za 5 vte?in T? kousnu.JPG (76kB)   naval toho medv?da.JPG (72kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-06-14, 16:59
Musim ?íct, že si Sparky nevybral špatn?. V té kleci by se mi asi taky líbilo :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-14, 17:11
D?kujeme za kompliment. :o) Takhle to dopadá, když se nakoukne k Majd? do obch?dku... :o) Se mu do té klece ani všechno nevešlo, p?lku toho má ješt? mimo klec. :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-14, 21:04
tak to zírám, Sparky si teda taky lebedí :o) Supr fote?ky, krásn? šíšáte a lumpa?íte :o) A koukám že naše r?žové ušmudlané chlupaté de?ku budou celosv?tov? proslulé :o)

Niki, škytavka nic neznamená. Stiky jí má každou chvíli a mimíšci prý obzvláš?, i když u t?ch jsme si toho dote? nevšimli. Stikynka vždycky škytá až nadskakuje a vykulen? u toho kouká, takové to: pomoc, škytám, jsem d?sná chudinka a pot?ebuju chovat a mazlit, a na vylé?ení škytavky mi dejte pastu, d?kuji p?edem... No pasta proti škytavce nepom?že, ale náladu jí zlepší :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-14, 21:25
Pro fretka?e a fret?í skautské tábory vkládám pár rad na indoorové spole?enské hry pro dv? a více fretek:

Skupinová hra 1: fret?í zametání

P?ipravíme si smetá?ek a lopatku, fretky se samovoln? rozd?lí do dvou tým?, p?ípadný v?dce nebo matka sme?ky m?že d?lat rozhod?ího (jeho pozice je na palcích nebo v nohavicích zametajícího, kde má nejlepší p?ehled o vývoji hry). Za?neme zametat. První tým se snaží ulovit smetá?ek, za každou vytrženou št?tinu získává tým bod. Druhý tým se snaží obsadit lopatku, za každé vysypání jejího obsahu v pr?b?hu zametání, zp?sobující prodloužení hry, získává bod. Prokousnutí gumového lemu lopatky p?idává bod družstvu dané fretky. Vysypání plné lopatky po skon?ení zametání p?ed jejím vysypáním do koše se nepo?ítá, pouze vede k prodloužení hry. Poda?í-li se n?které fretce šikovn? umístit louži?ku s bobkem do cesty smetá?ku (a? už bezprost?edn? díky zmatku p?i h?e nebo p?edem na strategické místo, které se zametá, ovšem není na n?j p?ímo vid?t - nap?. pod klec, na zadní stranu nohy stolu apod.) dané kolo okamžit? vyhrává p?íslušný tým. Po?et vít?zství jednotlivých tým? se v pr?b?hu dne s?ítá, týmy si v rámci fair play mohou st?ídat pozice na h?išti lopatka/smetá?ek a celodenním vít?zem se stává družstvo, které za den první nazbírá 10 vít?zných zametacích kol. V p?ípad? nerozhodného skóre v ?ase 23:30 rozhod?í p?ipraví rozhodující zápas vysypáním jednoho z ?erstv? vy?išt?ných zách?dk? vedle postele meta?e.
Meta? zvít?zit nem?že.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zana dne 14.06. v 21:27.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-14, 21:28
Zuzi tak zprávy z nového doma tak Scarlettka v klidu a bez problému spinká z Bublinkou,ale Ejmynu tu sme musely odb?lit,ale do její pulky sme jí daly Scarlettky de?ku a krokodýlky a tet Ejmynka neustale škrábe novou ložni?ku.
A ješt? Scarlettka si to to hnedka oznacil a ud?lala velkej bobek na to jak je malinká



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ?ara dne 14.06. v 21:32.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Sisi29 (IP)
Datum: 2009-06-14, 21:50
Ahoj Zuzko a Stiskynko,
tak poslušn? hlásím, že Shirley je sice trošku smutná, pof?ukává a stále se snaží nacpat Ka?ce na pupík, ale jinak se má ?ile k sv?tu. Ka?ka i Jasper ji p?ijali naprosto super, takže jsme ji již nast?hovali k nim do voliéry. Sice jsem m?la obavy jestli se dokáže dostat do patra, ale po chvíly se dostala do n?j i z n?j aniž by si natloukla ?umá?ek. Jasper ji stále olizuje a snaží se s ní spinkat, ale Shirley by radši spala s Ka?enkou v tri?ku. Bohužel ješt? neví jak se do n?j dostat a tak spí nap?l v pelíšku a na tri?ku. Jakmile budou fote?ky, tak je pošlu. Zatím se m?jte fain

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-14, 21:52
Skupinová hra 2: fret?í vytírání

P?ipravíme si kýbl s vodou a úpln? nový hadr na podlahu. Fretky hrají skupinov?, ovšem body získávají jednotlivci nezávisle na sob?. V okamžiku položení mokrého hadru na zem fretky startují z výchozích pozic a co nejpevn?ji se zakousnou do okraj? mokrého hadru. Cílem je, aby fretka vydržela zakousnutá do hadru celé kolo od položení hadru na zem do máchání hadru v kýbli, a to navzdory snaze vytírajícího o vytírání. Každé smýknutí hadrem ov?šeným fretkami, které fretka ustojí, p?ináší zakousnuté fretce p?l bodu. Bržd?ní pohybu hadru drápky zarytými do lina je povoleno, ovšem považuje se za nesportovní chování. Vytírající za?íná vytírat na vzdáleném konci místnosti a postupuje sm?rem ke dve?ím. Fretka, které se poda?í na vyt?eném území vysypat písek ze zách?dku, získává 5 bonusových bod?. Fretka, které se poda?í na vyt?eném území ud?lat louži?ku s bobkem, získává 10 bonusových bod?. Fretka, které se poda?í tuto louži?ku roz?apat po více než 50% již vyt?eného území, a tím zp?sobit prodloužení hry, získává 15 bonusových bod?, a to nezávisle na tom, zda-li je louži?ka její. Fretka, které se poda?í nepozorovan? proniknout s hadrem do kýblu a nechat se vymáchat ve špinavé vod? získává 15 bonusových bod?. Je-li pot?eba ji následn? vykoupat i šamponem, p?i?ítá se jí dalších 5 bod?. Po?et hrajících fretek není omezen velikostí hadru.

Vít?zí fretka s nejv?tším po?tem získaných bod?. Získané body navíc doporu?ujeme s?ítat a na týdenní bázi sestavovat tabulku po?adí (na stejném principu jako t?eba Moto Grand Prix), ovšem takové hodnocení p?edpokládá minimáln? 10, v lepším p?ípad? 14 vytíracích okruh? týdn?.
Vytírající v jednotlivých hrách ani v celkovém týdenním žeb?í?ku zvít?zit nem?že.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-06-14, 22:01
Téda ty se nenudíš:-) a jaký je zatim stav?

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-14, 22:24
Ježiš to je krásn? napsaný.
Úpln? si to dokážu p?edstavit :-)))
To je sranda :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-14, 22:43
Zana, naprosto luxusní. :D :D :D Za "odm?nu" p?ikládám jednoho naprosto zni?eného Sparkyho... ;)
Avatar

Přílohy: zni?en.JPG (97kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-06-15, 08:22
Mno, tak Stella te? ?ádí. V noci byla v pohod?. Horší už je, že jsem p?l noci prokejchal. Kejchal jsem už p?i cest? autem, ale myslel jsem že to byl pyl...asi nebyl :-(

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-15, 10:17
:o))))))))
tak te? jsem se hned po ránu p?kn? pobavila!!
úpln? to vidím, skoro jako u nás (já jich nemám NAŠT?STÍ tolik)... to m?žou chrápat jak cht?j - ale maj naprosto neomylej radar, jakmile napustím kýbl... :o)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-15, 10:47
Zana, já mám tedy "jen" ?ty?i, ale my používáme p?i vytírání inovaci - mop.. takže sice jsou ochrán?né moje ruce, ale po každém vytírání má mop mén? a mén? vláken:))) Akorát u nás teda vyhrává ten, kdo do kýble nas... ano normáln? tam hodí bobek!!!! Prasata, teda d?lají to jen dva ze 4 tak se to dá.. ale i tak.. Než chci vytírat, musím zkontrolovat, jestli tam n?kdo n?co nenechal..
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-15, 11:27
A ja podavam info o Samikovi:)...cestu na dovcu zvladnul bravurne...maji s Pytriskem oba samostatnou klec a je jim fajn:)...malej se dokaze pekne rozdovadet a hryzat...ty zoubky jsou jehlicky...ale kdyz je unavenej...tak se necha hezky chovat:)...
Avatar

Přílohy: P6140676.JPG (62kB)   P6140682.JPG (69kB)   P6140697.JPG (63kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-15, 13:03
Tak to je supr když vidim jak se nálepky seznamují s novými rodinami a jejich ?ty?nohými ?leny.

Sisi: jsem nadšená, doufám že vám ten mírový stav vydrží navždy :o) Všechny naše holky byly tulidla (narozdíl od kluk? lumpík?) tak snad jim to vydrží i do dosp?losti! Jen Shirley te? chybí Sá?e - hodn? si spolu hrály. Te? už nám zbyli jen Sven a Smokey, kte?í ?ekají až si je n?kdo vybere, a ti jsou po?ád v sob? - nevydechnou ani na minutku dokud neusnou, po?ád se perou a dovádí spolu, jsou nerozlu?ní. Jenže Sára je o kus menší než oni, a tak i když by se ráda p?idala, kluky nebaví si s ní hrát, protože ji snadno povalí a p?eperou a není to ta sranda. Tak chudinka Sárinka po?ád chodí, kouká, vždycky se zkusí zapojit a oni ji ignorují. Už i spát chodí za Stikynkou, když kluci usnou spolu. Snažím se si s ní hrát co to jde, ale sest?i?ka jí o?ividn? moc chybí, se mnou to asi není ono...

?ara: držíme pale?ky, a? Ejmy vezme Scarlett co nejd?ív na milost a taky ji adoptuje. Pak napište jestli byli do rána v kleci všichni naživu, jestli Bublinka Scarlettku nezalehla, baculka jedna :o))) Ale když jsem to tak vid?la u nás, tak nejv?tší oporu a úto?išt? asi nalezne Scarlett u svého nového pání?ka - ten vypadal že ji ušíšá a nikomu nep?j?í, ani ostatním fretkám ne :o))) Což je super! :o)

Runa: moc d?kujeme za fote?ky, jsem z nich mali?ko na m?kko, ale Sparky vypadá totáln? spokojenej, tak mám sm?lu a p?ežiju to :o) A za každé zni?ení Sparkyho máš body, protože ten byl poslední dobou taky docela k neutahání :o) Samoz?ejm?, že za každé zni?ení tebe získává body Sparky :o)

Karle: rychle k alergologovi na testy! alergie na fret?í srst je stejn? ?astá jako t?eba na ko?i?í! Což by teda bylo ale p????kn? pitomý, ptže myslím že Stellinka se u tebe taky nebude mít v?bec špatn? :o) No nevzdávej to a k doktorovi zajdi. Doufám a budu držet palce, aby to bylo n??ím jiným! TAky pak napiš co na p?ír?stek rodi?e ;o)

Miki: dík moc za zprávi?ky. Nev?d?la jsem že si lebedíš na dov?e s Majdou! Tiše závidím. Vlastn? hlasit?- dov?u, Majdu, fre?ule, sluní?ko, vodu.... prost? chci za vámíííííí! Fotky jsou supr a ze Samí?ka co neum?l do p?ti po?ítat je koukám p?kný kvítko! ?ím to asi bude? Že by Pitrýskova výchova? :o))) Prosím vy?i? Majd? že jsem jí na zprávi?ku zapomn?la v tom sp?chu odpov?d?t (v?era jsme vypravovali 3 nálepky do sv?ta) ale že jsme z ní s Radkem m?li velikou radost a p?íšt? se s odpov?dí moc moc polepším!

Mizzi, Pavlo, Martino, Hanulko: aktuální skóre se za?íná pomalu p?ekláp?t ve prosp?ch meta?e a vytíra?e, protože stav fret?ího skautského oddílu se z 11+1 postupn? zm?nil na 3+1, což je už celkem zaznamenatelný rozdíl. Po?ád mám doma po t?ch dvou m?sících cirkusu pocit, že 4 fretky je n?jak strašn? MÁLO!!! Nicmén? stále platí, že v žádné h?e meta? ani vytíra? zvít?zit nem?že.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-15, 13:59
Zana
alergie na fretky je pom?rn? vzácná.
V?tšinou se "používá" jako zástupný problém, když se n?kdo chce zbavit fretky.
Jinak doktor moc nepom?že, specifické testy na fret?í alergii neexistují.
Takže nelze s jistotou ur?it? zda-li jde a alergii na fretku nebo ne...

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-15, 14:02
A nem?že si ten kdo si vzal Shyrley vzít i Sárinku?
To už není takový rozdíl, když se snášejí...
Chudinka :-(

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-15, 14:05
Pavli já mám pocit že Sárinka je ta, která z?stává doma? Nevím jestli jsem to dob?e pochopila, ale jedno mrn? si cht?la Zana nechat a hol?i?ka už je poslední tak myslím, že je to ona..
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-15, 14:17
Jj...je to tak...Sara je Radka:)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-15, 14:22
Aha :-)
No, ale je mi jí líto, že tak smutní, tak snad si zvykne...

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-06-15, 14:26
Momentáln? mám alergii na prach a na pyl, ale když jsem byl malej, tak jsem m?l alergii na zví?ecí srst. (proto jsem m?l doma maximáln? andulku) To odezn?lo. Vzal jsem si prášek, kterej mám na alergii a už jsem ok, ale co je p?í?inou nevím (prach, pyl nebo srst?).
Jinak Tátovi se frete?ka líbí :) Tak snad nedopadnu jako Radek (Bu? ty nebo fretka :-) )

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-06-15, 14:43
Kbenes - z tý alergie si nic ned?lej, já jsem t?žkej alergik na všechno možný a ješt? k tomu astmatik, fretkouny mam ?ty?i a te? ješt? ?ty?i miminka a dv? mi vezou na hlídání. Ob?as se osypu, vezmu prášek, je klid.. Fretka se dá s alegií vydržet..
Sledovala jsem tady fote?ky, p?ejeme mimink?m hodn? zdraví?ka a skv?lé rodinky!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-15, 15:14
Karle ješt? m? napadlo, jestli ti to ned?lá ten prach ze zách?dku. Malí jsou od n?j ?asto celí bílí, ptže se v ?erstv? vy?išt?ném písku rádi ko?kují (to víš, šustí to :o) TAk jestli nebyla Stella od toho prachu, a te? jestli to má i doma ve wc, tak to m?že být i tím.
Ty hrudkovací písky sice d?lají protivný blátí?ko, ale zas nepráší, tak to možná s n?jakým menším balením zkus, jestli to pom?že.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-15, 15:21
Jo jinak - Sárinka je skute?n? ta, co nám z?stává doma. A nevím jestli by Sisi cht?la ješt? další zlobidlo, už tak se jí povážliv? rozr?stá sme?ka :o)))

Jsem si myslela že jako Sára se bude mít ze všech nejlíp, když z?stává u mámy.... no a asi bude, te? je jí jen líto, že bráchové si spolu hrají a ona na n? jen kouká. Však on jí to snad Radek vynahradí - obávám se, že bude ješt? rozmazlen?jší než Stikynka, jestli je to v?bec možný :o) A až mali?ko povyroste, tak si budou hrát s mam?ou, ta už taky pomalu za?íná ožívat, jak ji prckové p?estali tolik vysávat a vy?erpávat :o)

Jinak - Sven a Smokey nám z?stali tak trošku neplánovan?. Ne že by mi to vadilo, ale dlouhodob? je asi trochu problém mít tolik fretek p?íbuzných, než zestárnou na kastraci a tak....

Takže ZNOVU ?ÍKÁM: kdybyste m?li vy nebo n?kdo ve vašem okolí NUTNOU POT?EBU fret?ího zbojníka, vymazleného a rozmazleného, víte na koho se obrátit, SVEN A SMOKEY tu na vás ?EKAJÍ. Pokusím se v dohledné dob? sem zas hodit aktuáln?jší fote?ky všech našich sou?asných rezident? :o))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-06-15, 15:35
Zana - já používám Biocats Micro, je to miniaturní, nádhern? to hrudkuje (nehrudkovací neumím kydat a v?bec m? ani tcho?oun?m nevyhovují) a hlavn?! NEPRÁŠÍ!! Ale ani troši?ku, žádnej prach v tom fakt není. Nevynáší to na tlapkách ven, jako oby?ejná steliva a jsem s ním maximáln? spokojená...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-15, 15:37
petro, ho? prosím n?jakej odkaz do "krmiva steliva", hledala jsem to na netu, ale nic...

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-15, 16:12
Tak Bublinka Scarlettku nezalehla.Scarletka ma bublinku za maminku a po?ád za ní b?há No Ejmynka tak u ní to bude na dlouho mam pocit že ta se Scarlettky hodn? bojí a tak se strachu uto?í a hlavn? tet po?ád pufe a mi tet nemužem moc v?trat d?laji nám novou fasádu tak mame v obývaku a v kuchyni zad?laný okna.
Avatar

Přílohy: foták 058.JPG (76kB)   foták 063.JPG (68kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-15, 17:13
Alergie na fret?í srst je fakt vzácná. ?etla jsem o tom docela dost. Zkoumalo se to hlavn?, a to je hnusný, kv?lu kožich?m z kunivitých šelem.
Spíš než alerie na srst jde práv? o alergie n??eho doprovodného - písek, vo?avky proti fret?ímu pachu atd...

Aktuální stránka:8 z 15


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist