Aktuální stránka:4 z 15
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-25, 17:25
Aniii: Zadnej...cemuz se sama jeste ted divim:)...ale me se libili vsichni a kdyz nemuzu mit vsechny...tak ani jednoho:)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-05-25, 17:28
zní výborn? :D namísto ?.5 by byla ?.5 - 16 :D
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-25, 17:53
Miki, dík za fote?ky! m?žu je p?etáhnout do okýnek jako rovnou-zobrazení?

Jinak - m?žu jen tiše závid?t kvalitu fo?áku. Vždycky jsem myslela, že ten muj fotí supr, ale od poslední dovolený je to úpln? na.... takhle krásný fote?ky, ostrý, snad ani nemám .... gr.....
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-25, 17:57
No jasne...delej s nima co chces:)...ja to prave neumim...to dat na celou obrazovku:)...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-25, 19:27
Ti tcho?ouni sou úžasní! Já su zatížená na tcho?e! :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-27, 01:00
"p?ezobrazuju" Mikejliny fote?ky :o)




(prý Muck! vždy? tady na tý fotce vypadá Sparky jak džungarskej k?e?ek!!! mu to nesmim ukazovat, by se urazil... :o)


( a tohle doup? bych taky doplnila - kdo sledujete fotky, víte, že st?ídáme povlíkání s lodi?kama a s proužkama a tudíž jste hrav? identifikovali naši postel... prej doup?! jo, ale moje! nebo už ne...?)




Fakt tak usnul. Mám mu kone?n? prozradit, že neni va?ice, ale tcho??


tahle fote?ky m? dostala.... tcho?e nedám!!! b???!


Jo, Miki ?íkala, že maj Aresovi o?i, prej... :o))) Jinak tohle je Sven. T?šilo nás :o)


Miki, moc a moc díky za fotky a dík za možnost zneužití... Když to stihnem do odb?ru, klidn? si zas m?žeš p?ijít zašíšat. Tentokrát BEZ VOZEJ?KU, S KAFEM a se SPRÁVNOU VÝSTUPNÍ STANICÍ :o))))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-27, 01:05
Vid...ta fotka dvou tchoriku je neskutecna...jako by si rikali ze se maj radi...:)...hehe a ke Sparkymu mi taky kolegyne dneska rekla...ze vypada na ty fotce jako mys:)))...
...no kdyz bysme to stihli...bylo by to prima:)...a nam ta "spatna" vystupni stanice ani tak nevadila:)...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-27, 01:25
co d?láš ješt? na foru! sovo!

jinak - máme supr novou ohrádku. Je skoro p?es celý byt (což není zas tak divný) ale aspo? nemáme furt louži?ky v posteli a pod po?íta?em, a taky se výrazn? zmenšilo riziko zašlápnutí... Jen jediný, pro? tam nem?žou být na stálo (v kleci už fakt moc místa nemají, chjo...) - Stiky umí z ohrádky ven (to je oki, aspo? zas m?že spát s námi) ale neumí do ní zpátky (nechápu - z postele sta?í sko?it dolu) a tak vyleze, a za chvíli ohrádku nadhazuje zubama a mohla by tam n?koho p?imá?knout... Zítra dám fotky s ohrádkou :o)

Taky - v?era jsme zkoušeli jít spát v "ohrádkovém" režimu, a jedna nálepka dob?e p?l hodiny neúnavn? honila dokola kolem ohrádky tu báje?nou chrastící kuli?ku od Majdy.... Si snad dávali kluci štafetu nebo co, to p?ece nemoh jeden vydržet!!! NEjd?ív jsem nem?la to srdce jim to sebrat, ale pak jsem zas nem?la ty nervy nespat, a šupajdili do pelíšku v kleci...p?eci jen bezpe?n?jší!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-27, 01:37
Je bourka...takze spat nejdu...bojim bojim:))...takze lozim vsude mozne po netu:))...kde kdo je pripojenej:)...aby se mnou komunikoval:)...

...a jak jste ji pripevnili?...tu ohradku?...nebo to je uplne nakej jinej model...ne ta zelena?:)...
...no jako chrastici micek mela Amber v kleci asi tyden...prvni tyden...kdy jsme se na ni bali sahat jak hryzala...pak sel micek pekne z klece ven...to bych z toho snad nespala jeste dneska...:)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-27, 01:43
nepripevnili. Radek d?lá v továrn? na trubky, tak hadej z ceho je konstrukce :o)) jsou prej vysokotlaký, tak by mely odolat i fretkam :o) na to jsme dali to pletivo, takze to nejde ani strhnout, a na zvednuti je to pro prcky moc tezky. jenze - uz to neni skladaci, ze jo... a dospelaci to prelezou... takze myslim, ze muzu dat smele do bazarku, ze za dva tydny se zbavujeme SENZACNI (pozor, to fakt jako je!) ohradky pro fretci mimisky. muze bejt putovni, pac takovej kram nikdo bez obrovskych uloznych prostoru doma na stalo mit nemuze...

ale jinak je akorat - maji v ni dost mista na hrani, zachudek, velkej pelisek, papani, vodu a spousty hracek. na zaklade toho zacly nalepky spat v krokodylech a kuratech a ovcich (jedna uz ma uzuzlany ocas - ovce, ne nalepka). asi chtej kazdy svuj detsky pokoj - no jo, jdou pomalu do puberty :o)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-27, 01:49
no - mozna by se dala vyuzit i na batolata, kdyz vidim ty rozmery...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-28, 14:30
Tak dneska první noc, kdy jsme VŠICHNI spali CELOU NOC na volno - a všichni p?ežili ve zdraví :o) Teda ne upln? na volno, ale v ohrádce. V noci jsem n?kolikrát vstávala a Stikynu do ohrádky vracela, ptže vždycky tak po hodin? z ní vylezla a pak tam neum?la za nima zpátky. Ráno jsem musela pod ohrádkou po?ádn? vyt?ít, ptže p?ece jen se do wc mimo klec (kde už to umí na 100%!!!) netrefí pokaždé - lepili to na zách?dek z venku a na ohrádku za n?j, brou?ci pitomou?ký.
Ale jinak supr, hned máme všichni lepší pocit - a všichni v?tší pohodlí, p?edpokládám. Jen my s Radkem už jsme zas odvykli spaní se Stikynou, takže nás budilo její šmejd?ní pod pe?inou a ráno jsme se probrali otla?ení od t?ch chrastících mí?k?, které si k nám v noci nanosila (na spaní až zas tak úžasné nejsou, Majdi - nedoporu?uju, a m?li by to dát do návodu - na hra?ce nespat! :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-28, 16:56
Zuzko, ber to jako akupresuru :-))))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-29, 12:17
Ohrádka vlastní výroby, nic moc vzhledov?, ale ú?el plní dokonale...



Naše Sárinka...




Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: Zana dne 29.05. v 12:21.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-29, 12:20
Zana, tu ohrádku nevidim....
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-29, 12:22
Už je to lepší?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-29, 12:28
Ja to vidim:)...a je to hezky:)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-29, 12:30
jo dobrý :-)...to je fajn vynález :-) z ?eho je ta konstrukce...ty trubky? Ale po tom pletivu asi sami?ka vyleze, ne?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: R1.Radek (IP)
Datum: 2009-05-29, 12:41
Ahojda, Stikyna sice vyleze, ale prckové ne, a p?ez to pletivo je nezkouší p?enášet, takže vše OK. A vyrobený je to z oby?ejných vodovodních trubek a t-spojek na trubky, výroba tohohle se svá?e?kou na trubky byla hra?ka...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: R1.Radek dne 29.05. v 12:45.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-29, 14:26
Tak už jsme objednaní na ?tvrtek tady v Neratovicích k doktoru Najmanovi - p?jdeme k n?mu poprvé, ale jeví se moc p?íjemn?. Eurican nám objedná, a p?j?í nám i druhou p?epravku, abychom mohli s nálepkami dorazit v jedné "vln?" a nemuseli je moc sardinkovat :o)

No to budou prcci odva?ení - zatím znají jen šíšání a najednou je budeme píchat jehli?kama, to budeme zlí :o( Nechci vid?t ten cirkus - po dnešku.... slyšte slyšte co se nám stalo:

Dneska jsem jednu pira?u musela plácnout - tak se mi zakousl do nohy. Nic p?ehnaného, jen jsem ho tak t?epla za uši, Stikyna by si toho ani nevšimla - no ale jak malí nejsou zvyklí, tak doslova vykulil o?i, zlomek vte?iny jen p?ekvapen? ?u?el, a pak spustil neuv??itelný ?ev - to jsem ješt? nezažila, ?val a je?el až s panelák t?ásl a vztekle sebou mrskal na zemi, kam jsem ho vyd?šen? položila - a pustil i velmi "dosp?lý" smradík. RAdek na m? vystartoval, co jim jako provádím (fakt to zn?lo jak kdybych ho krájela za živa!) No já se vyd?sila, jestli jsem to nep?ehnala - ale fakt ne, bylo to jen t?epnutí t?ema prstama, to p?i "seskoku" z postele si musí pokaždé natlouct mnohem víc a ani nemrknou. No prcek za moment zmlknul a utíkal si hrát s bráchama jako že nic, já v šoku, a celý dopoledne jsme v?trali.... Si te? p?ipadám jak nelida a tyran malých zví?átek. To m?l asi, prevítek jeden, v úmyslu, od té doby se nechávám po libosti ohlodávat od všech a bojim se na n? i k?iv? podívat.... CHjo...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-29, 15:50
Zuzko, tohle se mi stalo když byl Pytrísek malej....neustále lezl do kv?tiná?e s hlínou, když jsem ho vyndavala asi po desáté tak jsem ho v domn?ní, že ho nau?ím, že se tam neleze - haha, plácla po zadku, ale fakt jenom lehounce....to byl takovej jekot, smrad, Pytrís se za?al se svíjet na podlaze já na n?j vyt?ešt?ne zírala, protože jsem si myslela, že jsem mu musela n?co minimáln? zlomit...ale nechápala jsem jak, když jsem ho jenom lehounce plácla po zadku....no divadlo neskute?ný...za p?l minutky už zase poskakoval kolem m?, jako kdyby se nic ned?lo...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-29, 15:59
no asi to bude n?jakej obranej mechanismus mlá?at spojenej se zdomácn?ním fretky:

"pokud ti tv?j ?lov?k nazna?í trest, p?edstírej alespo? p?l minuty závažné zran?ní ?i smrtelné k?e?e, je? a smr?, a on si to tv?j ?lov?k už znovu nedovolí..."

ale uklidnila jsi m?, že v tom nejsem sama, fakt už jsem o sob? coby chovateli a milovníku zví?at za?ínala sebekriticky pochybovat.... Díky.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-29, 17:41
"Pytrís se za?al se svíjet na podlaze" chachaaaa...ty vogo se pocuuuuuram:-D
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-29, 21:29
No fakt....ty se smejes ale to byl takovej tanec svatýho Víta, že to jsem v život? nevid?la...:-))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Willy (IP)
Datum: 2009-05-31, 13:57
Ahoj, mr?ouskové jsou naprosto úžasný. V?era jsme si jednoho pišišvora také zamluvili a strašn? se na n?j t?šíme až bude u nás. Rodinná cesta autem dom? probíhala v pr?b?žném a neustálém vzdychání jednoho po druhém že to tu "dobu" ur?it? nem?žeme bez n?j vydržet :-). Zana s Radkem je mají skv?le vypiplané a v?nují jim bezvadnou pé?i. Spole?n? jsme konstatovali že bychom se cht?li mít stejn? jako naše zví?ata :-).

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-01, 11:57
Díky za chválu, se tu ?ervenám....

i když - jestli to v tom druhém "chovu" m?li tak, jak si zhruba p?edstavuju podle vašeho popisu, tak chápu, že u nás - se Stikynou v posteli a prckama rozmazlenýma až to bolí - to pro vás musel být kulturní šok :o))) Taky jsme moc rádi, že další prcek - tcho?í medvídek Shadow Falco - bude mít skv?lou milující rodinu!

Jinak - STRAŠN? MOC A MOC SE OMLOUVÁM za to, že jsme o víkendu nezvládli vyv?sit jednotlivé portrétky všech nálepek, OMLOUVÁM se všem budoucím pání?k?m, kterým jsem to p?ed víkendem p?islíbila a KAJU SE !!!

Budiž mi omluvou to, že Nálepky fretkovatí.... už dokáží odtáhnout botu p?es p?l bytu (i když n?kdy musí spolupracovat), za?li lézt na v?ci a do v?cí - tj. do tašek, za klec, pod st?nu odložené ohrádky (kde se vždycky zaseknou jak p?išpendlenej motýl a za?nou je?et), výrazn? zrychlili - takže kam šlápnete, tam fretka (u?íme se vznášet se), b?hají za námi po byt? jak ocásci a všechno nám tak doma trvá t?ikrát tak dlouho, a nau?ili se, že nejv?tší sranda je ko?kování ve vy?ist?ném zách?dku - což má n?kolik následk?:

1. všude ostré kamínky, poškrábané lino a naše bolestivá chodidla. Zametám milionkrát za den (p?i tom mi samoz?ejm? loví smetá?ek a ská?ou s rozeb?hem do zameteného smetí na lopatce) a min. dvakrát denn? vytírám, s velmi pomíjivým efektem.

2. zách?dek p?išel o sv?j p?vodní ú?el - nálepky v?tšinou zamí?í na píse?ek, ale bu? se tam p?es ko?kující se sourozence rovnou nevejdou (když narušitel? je 3 a více, což je b?žné) nebo se tam nacpou, ovšem když vám bráchové ská?ou po hlav?, nem?žete se jaksi soust?edit na to pravé, že... Takže to po pár pokusech o chvilku klidu vzdají a jdou jinam. Takže mezi zametáním a celkovým vytíráním nep?etržit? utíráme louži?ky, máme spot?ebu balíku papírových ru?ník? na den. Samoz?ejm?, pokud jejich výtvor nezaregistrujeme OKAMŽIT?, stihnou ho ve spolupráci s ostatními roz?apat po celém byt? - nebo minimáln? k další nejbližší louži?ce, odkud pokra?ují s novým nábojem na tlapkách

3. z prachu, kterým jsou úpln? pokrytí po rytí a válení se v píse?ku, samoz?ejm? pšíkají, a já permanentn? panika?ím, jestli proboha nechytli n?jaký kašlí?ek. Nechytli - uklidním se pokaždé, když se p?i pohlazení "ubožátka kýchajícího" zvedne z jeho kožíšku nezam?nit?lný bílý oblá?ek jem?ou?kého prachu, a usv?d?í ho tak z nelegální ?innosti.

Mimochodem - p?itvrdili s kousáním. Ale taky se zase ?ím dál víc dožadují muckání, což nám budiž út?chou a sladkou odm?nou, za celé to bojové vyp?tí.

Jo a ješt? jednu no?ní m?ru mám - umí vylézt na ohrádku. Ješt? neumí p?ekonat tu horní hranu, takže tam chvíli visí a pak spadnou zpátky, ale už to nebude dlouho trvat..... auuuuuu!!!

te? jsem v práci a tudíž si užívám zaslouženého klidu po pon?kud vy?erpávajícím "volném" víkendu. Dnes ve?er se pokusim omezit energetický výdej v?novaný úklidu a pé?i o sme?ku, a v?novat se více slíbeným fote?kám. Držte pale?ky, aby dneska ješt? tu hranu ohrádky nep?ekonali!!!!!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-01, 12:04
Zuzko...v pond?lí jsme tam jako na koni!!!! :-)))))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-01, 12:07
Zano, ohrádka by zjevn? chtéla st?echu :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-01, 12:08
no Majdi, už mi z nich docela solidn? hrabe....

Na druhou stranu, ned?lám si iluze, že mi budou ŠÍLEN? chyb?t - a co já budu d?lat se vším tím volným ?asem?!!!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-01, 12:10
to nejde - pot?ebuješ se tam snadno dostávat, abys mohla utírat nekone?nou ?adu louži?ek, a tahat jim z tlamy kousky v?cí, které se jim poda?ilo z n??eho užužlat... Taky Stikynka by to pletivo hrav? prokousala, kdyby si tam p?ipadala zav?ená.... chjo. Necháváme je na volno, to jo, ale to ?lov?k po tu dobu nem?že d?lat nic jinýho než se jim v?novat, takže je fajn je mít na jednom míst?, když pot?ebuju va?it nebo tak...
Avatar

Aktuální stránka:4 z 15


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist