Aktuální stránka:7 z 15
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-09, 09:23
Takže spát jsme šli kolem jedenácté..v p?l t?etí že je jako vyspáno, p?lhodinové hraní, pak jsme zase usnuli do p?l sedmé..nicmén? na Pytríska Sam pekeln? sy?í a nechce se s ním kamarádit. Už to vidím jak Pytrísek tráví dovolenou v kleci a Samí?ek v té velké p?epravce..
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-09, 09:53
No neni to mama...tak se mu asi nelibi:))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-09, 10:08
Te? jsem zkoušela jim dát lízat pastu..tak to svorn? ?umáky u sebe a mlaskali...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-06-09, 11:12
jezis ja se tesim :-D

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Willy (IP)
Datum: 2009-06-09, 21:15
Tak Shadow Falco už je v novém domov? a novém pelíšku :-). Celou cestu naprosto úžasn? prochrápal a probudil se až p?ed domem. No a te? to tady vypadá tak že ho holky nejspíš utahaj a v?bec nenechaj spát. Trošku pok?ourává, asi hledáš mam?u a brášky a sest?i?ky, ale ty naše "ješt?rky" mu snad dají brzy zapomenout. Je neuv??iteln? spole?enskej a furt si chce hrát a mazlit. Mám takový tušení že vím kde skon?í dneska v noci....

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-09, 22:46
d?kujeme za zprávi?ky o nálepkách!
strašn? ráda slyším jak se mají. Už ne tak ráda slyším, že se Samík nechce kamarádit s Pytrískem... (doufám Majdi, že nám ho nehodíš na hlavu, že je asociál! :o) M?žu jen doufat že se to co nejd?ív srovná. Majdi zaber a koukej Samíka p?esv?d?it, že Pytrís je kámoš! :o) Ale nagelovat Pytríska od uší po ocásek pastou radši nezkoušej - pro pastu a crossysky jsou mr?ata schopná bratrovraždy, tak by ten útok Pytrísek nemusel rozdýchat :o)

Willy, p?eju dobrou první noc s tcho?íkem :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-09, 23:01
Hele a víš, že m? to p?ed chvílí napadlo, že bych jim ob?ma nat?ela kušny pastou aby si to museli olízat? Te? dlabali z jedný lži?ky sirupek....ale po?ád jsou každej v jiný kleci...v nejhorším prost? pojedeme i s klecí a p?epravkou..
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-09, 23:04
Jo a p?echázíme na totalky..na rozdíl od Pytríska Samovi chutnaj...:-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-09, 23:24
jo, taky budeme muset po poslední acan? p?ejít... prej už fakt nebude!

a tlami?ky jim fakt nemaž - prcci si b?žn? vykousávali drobky a tak natvrdo z papulek a ti poškození u toho ?asto dost ?vali. tak fakt bacha.

no doufám že je do dov?i dáte dohromady, a? nemusíte jet jak st?hováci!!!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-09, 23:36
Jedni zájemci se mi p?estali p?ed ?asem ozývat, a tak nabízím ješt? jednou i Stellu:

Jsem Stella, a jsem stejn? jako Sparky WE Mitt. Byla jsem už dvakrát udaná, ale asi mám n?jakou sm?lu na pání?ky nebo co... Chjo, moc doufám že najdu n?koho, kdo o m? bude mít opravdu, ale opravdu zájem. Jsem poslední volná holka z Nálepkárny. Od brášk? toho o nás už hodn? víte, tak když o m? budete mít zájem, rovnou se ozv?te pani?ce na SZ. A pár mých fote?ek:





Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-06-09, 23:55
Taková krásná princezna :-) A takovou sm?lu na pání?ky. Držím jí pale?ky, aby brzo našla n?koho, kdo si ji veme a už ji nikdy nikomu nedá ;-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-10, 17:00
no zatím m?la Stellinka št?stí v tom, že k žádným páne?k?m zatím nestihla odejít, tak o tom nejspíš ani moc neví a je spokojená u mam?y. to spíš já jsem z toho celá špatná :o(

TAk kdybyste n?kdo cht?l hol?i?ku (donedávna jsem nev?d?la komu ji slíbit d?ív, a te? tohle!) tak se ozv?te, protože Stellinka m?žu být k odb?ru hned....(bude jim skoro 8 týdn?, ideální) i když se nám po ní bude moc moc stýskat!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-10, 19:08
Zprávi?ky z nového Stuartova domova - díky, Blani :o) :

Ahoj Zuzko,
v?bec nemusíš mít starosti, pes se sám bojí,rad?ji si chodí lehnout stranou, aby n?co nevyvedl, je velmi ohleduplný, trochu smutný,
protože te? v?nujeme všichni maximum ?asu práv? Stuartovi, už za?al i lumpa?it, pobrekával (ale jen trošku, nebylo to tak zlé) jen první ve?er, pak usnul v pelíšku a ráno už byl zcela v pohod?.
Velmi sympaticky a d?sledn? chodí na zách?dek, p?ípadn? ho tam hned nasm?rujeme (tak vysoko nedostal zade?ek ani Arnie, chacha).
Co ho zatím nezajímá, to je pítko, jen pije z misti?ky, protože je blíž. Granulky jsou v pohod?.
A jak se mu líbí zav?šená rolni?ka! Nicmén? hraje si i s dalšmi kuli?kami, krokodýlem, kroužky...
Co se tý?e kousání, tak snad jen Vítka trochu štípnul, ale jinak je vzorný. Velmi mazlivý, navíc rád usíná p?itisknutý v dlani a na prsou (jak kdyby vnímal ?ukot srdí?ka). Prost? nový milý a roztomilý ?len rodiny.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-10, 19:30
Rád usíná p?itisknutý v dlani a na prsou?? Ježíš, to naše šídlo nevydrží p?t minut v klidu, zrovna te? vlezl Pytrískovi do skrýše, nechce ho tam pustit a neustále tam odsud vyjíždí jak muréna :-)
Ale aspo? už na n?j nesy?í a nešt?ká...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-10, 20:26
no jo, to oni rádi usínají natulení. Ale až když už jsou úpln? vy?ád?ní do mrtva. Že by byl Samí?ek trošku hyperaktivka?

crgutožéýkoáé?ú

tak to vám vzkazuje Shirley - lozí mi po klávesnici no?ase v posteli a nedá si to vymluvit, tak jsem jeden z výtvor? nesmazala a posílám Sylv? pro radost :o)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-06-11, 12:06
Ahojky,kone?n? jsem se dostala na net a m?žu t? informovat jak se má Sunny.
Cesta od vás byla prvních 5 minut vy?erpávající.Sunny cht?l být všude jen ne v tašce.Nesta?ila jsem ho lovit.Po 5 minutách usnul a pak už se jelo dob?e.
První noc jsme p?e?kali celkem dob?e.Dvakrát se vzbudil a trošku bre?el tak jsme si s ním chodili st?ídav? hrát,te? už je v pohod? a nebre?í.Jinak nechápu jak sem m?že n?kdo psát že jim usíná v náru?í a stále se tulí.Ten náš je aktivní a mazlí se jen když se chce k tob? dostat blíž aby t? mohl kousnout do ucha.Jinak vše obdivuje,hraje si se vším co jde a miluje koupání.Takže misku na vodu stále doléváme a v?era mi málem skon?il v kýbli.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-11, 12:16
po dlouhý dob? sem vlezu (rad?j se tomuhle vláknu Z VELMI DOBRÉHO D?VODU vyhýbám!)... já to v?d?la!!!! že sem nemám chodit!!!!!

JÁ CHCÍÍÍÍ TAKY HOLKU !! nutn? jí pot?ebuju!!! a mimino obzvláš? !!!
ach jo... :o/

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-11, 12:58
No vidis...tak Stella je pro Tebe jak delana...:)...a uz mas Majdinyho brachu...takhle bys mela i Majdinou segru...:)...co se fretek tyce samozrejme...:)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-11, 13:20
No Miki, když jsme u toho - co bude s tím Sven?ulínem??? Sveník roste jak z vody a asi je ti p?edur?enej, že tu na tebe prej po?ká, ?íkal... :o)

Niky, dík za zprávi?ku... tak Sunny se rád koupe? tak to bych teda nehádala! ješt? že odpor k vod? není d?di?ný - Stikyna nep?ejde ani kaluž na procházce! cokoli je by? i jen vlhké, to je podle ní fuuuj, a když jdeme ven po dešti, odmítá chodit a musí se nosit v náru?í !!! Tak to p?eju hodn? srandy p?i vytírání :o)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-11, 15:07
Tak jsem dorazila domu, Samí?ek m? asi tak minutu zu?iv? pusinkoval....te? tu zas lítá jak splašenej..a musím ?íct, že má taky rád vodu, potápí si hlavu do misky s vodou.. z napáje?ky tedy ani ?uk.....:-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Willy (IP)
Datum: 2009-06-11, 18:09
Jo jo u nás je to taky podobn?. Falco ská?e do misky s vodou odkud to jen jde a po?ád je skoro celej zmá?enej. Taky se nám andílek za?íná krásn? "vybarvovat", je to naprosto u?in?nej rvá?. Bu? chrápe nebo se rve se vším co má po ruce a po tlam?. Jana ho v?era chovala v náru?í a najednou ch?ap a má skrz naskrz prokousnutej prst. Ješt? trhal hlavou a zápasil jako by si cht?l kousek utrhnout :-). No scéna jak z hororu a tý krve, tak svišt?l do klece, tam se urazil zalez a zase usnul. A na spaní jasn? vít?zí hamaka, pelíšek je zajímavej tak možná na škrábání a trhání.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-11, 18:16
Ha...tak nejsem sama :-) Samí?ek byl za kousání v kleci dneska už t?ikrát..jenže on si z toho prd d?lá, zaleze si do melounu a chrupe...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-11, 21:44
No jo...Majdo...tak kdyz ma hogo fogo bydleni...tak aby si nezalezl do melounu viid?:)...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-06-12, 01:43
Zana
Psal jsem Vam soukromou zpravu, tak se radeji
ozyvam tady, kdyby jste si nevsimla.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-12, 10:23
Tak jsem si to malovala moc na r?žovo...Pytrís ho d?sn? mastí..v?era ho chytil za krkem a mlátil se Samí?kem o zem...takže na dov?e pytrís v kleci a mladej v p?epravce nedá se svítit...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-13, 21:27
Takže novinky: brášku mám od v?erejška ženatýho,

Sparky práv? odcestoval s Runou na Kladno (hodn? št?stí ob?ma!) a se Stellinkou to vypadá na dobré cest?....

A co je u vás všech nového? Tady se nám to za?íná vylid?ovat - vlastn? vynálepkovávat, už jich máme jen 6+1 což je nezvyk (je tu d?snej klid!), a zítra jdou další dv?, možná že t?i do sv?ta.

Takže d?cka, už nám fakt zbývají volní jen Sven a Smokey. Mrkn?te na fotky, navna?te se, a po?i?te si dom? nálepku!

No ne - fakt - já bych si je nejradši nechala, ale mít doma dva kluky a dv? holky z jedné rodiny je fakt riskantní, tak že aby kucí šli do sv?ta co nej?ív, Je jim 8 týdn?, tak je to zatím úpln? dobrý, ale ?as strašn? letí. Tak neváhejte a zamlouvejte!!! :o)

A vy ostatní: pište pište pište!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-14, 00:58
Tak hlásím, že jsme dorazili dom? v po?ádku. :o) Sparky už se v kleci zabydlel, našel dokonce i zách?dek. :o) Za odm?nu hned dostal trochu pasti?ky, tak snad si to zapamatuje, kam chodit... :o) Už stihnul prozkoumat i obývák. Z hra?ek má nejv?tší úsp?ch šustivý tunel Muscat od Majdy, za který jí tímto d?kuji. :o)

Te? už Sparky zase spinká v pelíšku (jak jinak, než od Majdy) a vypadá, že v?bec netruchlí. :o)

Zítra p?ihodím n?jaké fote?ky. :o) Dobrou noc. :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-14, 01:09
D?kujeme a taky p?ejeme dobrou noc!

ps: bráškové Sven a Smokey jsou n?jací smutní. Holky jsou v klidu, ale kluci jen tak chodí a smutn? koukají, myslím že jim Sparky chybí - to je snad poprvé co n?kdo z nich smutní po bráškovi. No je znát že jich je ?ím dál mí?...

a v?bec nevím co Sticky - jak to snáší... nejde to na ní moc poznat. P?itom už jich má jen p?lku...

chjoo chjo!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-06-14, 13:49
Ahojky,mám dotaz,možná to je jen hloupost,ale jsme za?áte?níci tak se radši na vše ptám.Sunny za?al ob?as škytat,tak nevím jestli má vážn? škytavku nebo jestli to nemá n?jaký skrytý význam.
Jinak se má snad dob?e,nevypadá,že by mu n?co chyb?lo.Je to takový malý raubí?,vleze všude kam to jde a kouše všechno co m?že hlavn? m? s Michalem.Je na n?m vid?t ,že ho to vyložen? baví nás okusovat.
Doufám,že Sticky nebude smutná až z?stane jen s jedním mimískem.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-14, 16:10
Podávám další hlášení o Sparkym. :o) Noc p?ežil v naprosté pohod?. Sed?la jsem u klece a ?u?ela na n?j až do 3h do rána. :o) Spinkal jako andílek... Te? už ale ukazuje r?žky. :o) Ale stejn? je to zlatí?ko. :o) Ráno trochu pobrekával a hledal brášky a sest?i?ky, ale povedlo se ho ušíšat a te? už ?ádí o sto péro. :o) Posílá mamince štípanou pusinku. :o)

Snad se mi sem povedou vložit ty fote?ky.

Avatar

Aktuální stránka:7 z 15


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist