Aktuální stránka:10 z 15
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-06-19, 00:38
Tak proti p?evhávání misek používam oboustranou lepenku...už m? vytá?elo, jak si tcho?ouni po?ád na okraj dávali tlapky a všude pak byla potopa. P?ilepila jsem misku k podlaze a byl pokoj :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-06-19, 00:40
já jsem koupil misku pro malého psa a taky ji ješt? nerozlila (kdyby se snažila, tak se to ur?it? povede). Prost? ta miska, která se rozši?uje...opravdu doporu?uju

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Willy (IP)
Datum: 2009-06-19, 23:20
Tak u nás používáme jak misku s vodou tak napáje?ku. Jak pít z napáje?ky p?išel Shadow Falco úpln? sám. Nejd?ív chodil kolem jako by tam tr?el n?jaký klacík a najednou koukáme a perfektn? z toho pije. No a jak tady píšou ostatní tak samoz?ejm? i ten náš je z?ejm? k?íženej s vydrou protože do misky s vodou ská?e šipky z patra a skoro po?ád je mokrej. Posíláme pár fotek jak se u nás Falco má od p?íjezdu do dneška.

Přílohy: SNC00173.jpg (76kB)   SNC00176.jpg (91kB)   SNC00181.jpg (94kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Willy (IP)
Datum: 2009-06-19, 23:22
A ješt? jedna várka fotek :-)
P.S. Ta druhá fotka není oto?ená to jen opravdu takhle "visí" hlavou dol? z hamaky.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Willy dne 19.06. v 23:23.

Přílohy: SNC00185.jpg (88kB)   SNC00187.jpg (81kB)   SNC00192.jpg (84kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-20, 16:07
Tak hlásíme, že jsme zpátky z dovolené, bylo to super, velké pozitivum - kluci jsou zkamarád?ný a jsou už spolu v kleci. Jinak Samí?ek za ten týden hrozn? vyrostl a vykusuje do všeho díry....to tedy nevím, jak ho odnau?it...z napáje?ky neumíme, máme misti?ku...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-20, 17:03
Tak ze Scarlettky se stáva vejky bojovník a ?ipera vubec nechce odpo?ívat.Bublinka je zní upln? neštasná po?ád jí Scarletta budí a chce si hrát,ale ublunka chce odpo?ívat tak na ní za si?í,ale moc ji to napomáha :-).no a Ejmynka ta se chce po?ád prát u sebe byly jen dvakrát a vypadalo to dost brutáln?,ale ob? byly v po?ádku krev tekla jen m? ta to pokaždá když sem je od sebe odb?lovala jednou to bylo od Ejmyny a podruhé od Scarlettky.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-06-20, 17:34
Ahojky,tak problém s miskou jsme možná vy?ešili.Dali jsme mu misti?ku na druhou stranu klece od zách?dku,protože si tam stále tahal misti?ku od suchárk? tak jsem si myslela,že na vodu chce taky odtahnout.Asi mu vadilo,že je tak blízko toalet? a ono to zabralo.Už nám neplave celá klec:)
Jinak d?kuji za rady s p?ikrýváním klece,docela to zabralo a my se alespo? v klidu vyspíme.
Jinak jsem jednou dala Sunnymu ochutnat z talí?ku a od té doby vždy když mám n?jaké jídlo tak musí ochutnat.
Jén co se mi ho poda?í vyfotit v klidu p?iložím také fote?ky.P?kn? nám už vyrostl

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-21, 00:20
Niky napsal/a:
-------------------------------------------------------
> pokusíme se ho nau?it na náš
> denní režim.Snad se nám to poda?í.M?la jsem strach
> aby se na nás nezlobil,že je zav?ený v kleci.
>

Teda Niky, tak si myslím, že Sunny si vás vybral správn?... Tímhle jsi m? dostala!!! Aby se nezlobil on na vás....
Samoz?ejm? se na nás naše stávající sme?ka zlobí, když jsou zav?ení, a jak! jenže s tím nejde nic jinýho než nacpat hlavu pod polštá? a nechat je a? se vztekají, a ráno kolem klece i v ní uklidit ten bordel co v t?ch svých demonstrativních záchvatech ud?lali (vysypané a rozmo?ené granule, vycákaná miska i napáje?ka-ano, i to jde, ale vyžaduje to vysokou míru preciznosti, škrábat do držá?ku p?esn? tak aby napáje?ka šplíchala sama od sebe-, rozházený písek , ?erstv? vyprané hra?ky a pelíšky naházené z patra do zách?dku a p?ípadn? novinka v nové kleci - louži?ky skrz m?íže ven z klece) Klí? je v tom:
NEPOVOLIT, VYDRŽET, IGNOROVAT VZTEKÁNÍ !!! aby zjistili že jim to není nic platné a p?estali to d?lat.

oni se to ale ?asem nau?í, a nejen na p?esnou hodinu. Stiky si taky zvykla že když se ve?er zhasne a pustí se televize, že se jde spinkat a nemá cenu se vztekat. A byla v tom celkem zlatá, dokud ji N?KDO (nebudeme ?íkat kdo, že) b?hem mé únorové dovolené nenau?il, že když se pustí televize, nem?sí se V?BEC spinkat, ale naopak blbnout a capit se s N?KÝM v posteli a je možné toho DRUHÉHO (ne toho N?KOHO,kdo ji pustil, samoz?ejm?) kousat do nohou, a pak se m?že s N?KÝM spát celou noc v posteli a ješt? je z toho ten N?KDO unešený, jak toho N?KOHO miluje. Ten DRUHÝ, pokousaný, z toho unešený není V?BEC, ale to NEVADÍ, protože Stiky už ví že v kleci se být v noci nemusí, a že když bude d?lat dostate?ný bordel, tak ten N?KDO (ne, nevstane z postele, nebojte) vynadá tomu DRUHÉMU za to že je fretka rozmazlená a že se pot?ebuje do práce vyspat(N?KDO, ne fretka - ta nepracuje). Takže ten DRUHÝ vstane, fretku pustí a jde si obléct tlusté ponožky, v kterých se ale nakonec potit nemusí, protože je fretka schovala, aby toho DRUHÉHO mohla svobodn? kousat do palc?, když se ve t?i ráno frete?ka milá?ek nudí.

Tak Niky, a to je p?esn? ta ned?slednost, p?ed kterou t? holky varují, a na kterou si dej pozor, která vede k rozmazleným fretkám. Obávám se, že chyba v ned?slednosti se v mém p?ípad? netýká jen výchovy fretky.... Za?ínám tušit, kde jsem ud?lala chybu, a N?KOMU se to v?bec nebude líbit!!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zana dne 21.06. v 00:39.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-21, 03:04
Jinak obecn?: pár dní jsem tu nebyla a jsem úpln? nadšená ze všech vašich zprávi?ek, z každé zvláš?!

No a jak to tak ?tu....

Když jsem naše zlatí?ka posílala s rane?kem do sv?ta, d?sila jsem se, jak naše n?žné k?ehou?ké hebou?ké milá?ky zakousnou, sežerou, zašlápnou ?i rozsápou v jejich nových rodinách (mám na mysli zejména jejich nové zví?ecí sourozence, lidi o n?co mén?). No ale jak vidím, jsou všechny naše nálepky skute?n? ?istokrevné fretky z kvalitního chovu, z kterých se vyklubali skute?ní vládci (diktáto?i a tyrani) svých nových domácností, jejichž ?leny si, zdá se, dokázali hrav? omotat kolem svých prstík? a tlapi?ek.

TAkže: tímto se s kone?nou platností p?estávám nadále obávat o jejich životní št?stí s d?v?rou v jejich (d?di?nou) p?irozenou inteligenci a (d?di?nou) schopnost se v život? prosadit. D?dili po rodi?ích, páne?cích a kmotrech...

(Tém?? neznatelný vliv na mou ztrátu obav a nalezený klid má samoz?ejm? i to, že mají, zdá se, skv?lé páne?ky. Jen nepatrný vliv ve srovnání se spoléháním na úžasnost a dokonalost našich nálepek...)

No ale nezoufejte! V??ím také v d?di?nost p?ítulnosti, vtipnosti a milá?kovitosti, a tu také mají po kom pod?dit! Po rodi?ích, páne?cích, kmotrech a kmot?i?kách.... :o)

V??ím, že tyhle vlastnosti se také brzo projeví. Tak za 8 m?síc?, možná za rok. Tak to už máte za pár.... :o)


Jo a Majdo - pro? t? Samovy degusta?ní sklony tak p?ekvapily? Víš jak máme tu skrz naskrz ožužlanou žabi?kovou de?ku od Miki? A vzpomínáš o kom jsem ti ?íkala, že do ní p?i focení ud?lal žužláním nejv?tší díru? TAk vidíš! Bylas varována! :o)))

Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-21, 03:18
Jo a na záv?r jedno ve?ejné prohlášení v reakci na bleskem se ší?ící spekulace:

V P?ÍBUZENSKÝCH LINIÍCH NÁLEPEK SE NEVYSKYTUJE ŽÁDNÁ VYDRA. JEJICH MATKA MÁ Z VODY PANICKOU HR?ZU, ODMÍTÁ SE VEN?IT PO DEŠTI ?I NA ROZMOKLÉM SN?HU A P?ES KALUŽE SE POHYBUJE ZÁSADN? P?ENÁŠIVÝM POHYBEM.JAKÉKOLI DALŠÍ STÍŽNOSTI A POCHYBNOSTI TÝKAJÍCÍ SE VYDER PROSÍM SM??UJTE NA STRANU JEJICH OTCE ZASTOUPENÉHO ZDE SLE?NOU MIKEJLOU.

Off record: ale n?co na tom možná bude. Smokey se vody d?sí - dostává hysterák, po mám?, Sá?e je to jedno, ale Sven (viking) už nám dvakrát dokonale vy?istil odpad ve sprchovém kout?. V rámci bezpe?nostních opat?ení jsem proto p?estala používat odpadovou chemii a naše koupelna s nekvalitními odpady za?íná být mírn? aromatická.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-21, 11:51
Zana, ty máš doma ješt? ty dva další drobky?? Tak to máš veselo skoro jak já:)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-22, 11:36
No jo Hanul, máme krom? Stiky a Sárinky-princezni?ky ješt? dva roš?áky: Svena a Smokeyho, kte?í tak n?jak nenašli cestu do nových rodin. Což by bylo ale pot?eba, protože dokážou položit na lopatky už i maminu, natož malou Sáru, a nechci si ani p?edstavovat, co to bude za bordel, až dorostou!

´Kdybys v?d?la o n?kom kdo NUTN? pot?ebuje vymazlenýho prcky, ozvi se :o) Je jim 9 týdn?.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-23, 21:41
No Zuzi u nás je docela problém v Ostrav?.. Zdá se mi tu d?sn? p?efretkováno.. Jinak ti rozumím, že to není žádná pédel, protože vím, co zvládn? Draco. Má 3,5 m?síce a na lopatky položí naprosto každého v?etn? ko?ky. Damiána, který je skoro o kilo t?žší než on, terorizuje tak, že Damián odmítá "komunikovat". S malou ho taky nem?žu nechávat samotného, protože on je fakt sadista a b?hem jednoho dopoledne mi "natrhal" dv? fretky ze t?í do krve:/ Snad to u tebe nebude tak akutní a držím pale?ky, aby se brzy našli noví pání?ci!!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-24, 12:31
Tak jsme se v?era vážili..máme 660 g. P?íšern? roste..až je mi to skoro líto....
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-24, 21:47
jojo, letí to p?íšern?!

p?ipomínáme všem nálepká??m, že je ?as na druhé o?kování!!! nezapome?te si u svých vet? domluvit a ov??it, že jim dají Eurican!
My jdeme se Svenem, Smokeym, Sárou a se Stellinkou se kterou dorazí Kbenes k MVDr Najmanovi v Nera v pátek.

Ev?o, p?idáte se taky se Scarlettkou?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-06-24, 22:59
Ahojky,poslušn? hlásíme,že jsme dnes na o?kování byli:)
Jinak Sunny taky roste,zkoušeli jsme mu postrojek a už je mu skoro malý.Hlavn? se mu v?bec nelíbí.
Dneska u našich objevil kytku a asi hodinu dohán?l mamku k šílenství tím,že pokaždý když nedávala pozor tak jí celou kytku rozhrabal a v hlín? se ješt? stihl vyválet.
Je p?kn? mazanej a vychytralej.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-25, 00:51
Ja jdu se Scarlettkou už ve ?tvrtek v pátek sem totiš v práci.Jinak Scerletka se má ?ile k sv?tu je to d?jnej divoch moc se nemazlí po?á by si jen hrála
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-25, 12:09
Tak mi už mame o?kování zasebou a v?bec se nám to nelíbilo a cht?ly sme pokousat pana doktora.A taky nás tam zvážily a mame rovných 0,500kg
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Willy (IP)
Datum: 2009-06-25, 17:30
Takže o?kování jsme také zvládli, Shadow Falco z toho byl úpln? mimo. V?bec neprotestoval ani kousat necht?l jenom tak "?umákoval" a dokonce ani necht?l zdrhnout. Jediný co se mu nelíbilo bylo to samotný píchnutí, ale taky to zvládnul OK. A také jsme se vážili, tak náš "drobe?ek" má prosím celých 800g!!! Nakonec to tedy vypadá že není jen k?ížený s vydrou ale také s medv?dem :-))))))))).

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-25, 20:09
I my máme o?kování úsp?šn? za sebou. Sparky je ten nejstate?n?jší malý fre?á?ek. V?bec se nekroutil, nekousal, neplakal, nenadával, nesmrd?l... prost? šikulka. Jsem na n?j pyšná! :o) A vážíme taky 800g, jako bráška Shadow Falco... :o)
Avatar

Přílohy: rozjímání.JPG (89kB)   kuk.JPG (74kB)   um?etý.JPG (85kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-06-25, 22:47
Sunny

Přílohy: P1000143(1).JPG (95kB)   P1000155(1).JPG (80kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Sisi29 (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:48
Ahoj, tak jsme v?era byly na o?kování a Shirley to zvládla na jedni?ku. Byla z toho tak vykulená, že zapom?la i na kousání do brady a jen se mazlila a olizovala. Asi doufala, že když na m? bude hodná, tak ji toho ušet?ím. V pond?lí jsme se vážili a máme 514g. Vždycky když jsem byla na veterin? s Ka?kou a Jasperem, tak jsem si p?ipadala jako tyran protože mi oba p?išli oproti ostatním fretkám strašn? hubený a malý. Ale paní doktorka m? ujiš?ovala, že takhle má správná fre?ule vypadat (Ka?ka 644g a Jasper 1264g). Prý to co jí ob?as p?ijde už není Fretka ale mastodont. Tak když má Shirley na dvou a p?l m?sících 514g, tak kone?n? budeme mýt taky mastodonta. Hurá!!!! Jinak je Shirley absolutní vládce voliéry, jen když si moc dovoluje na Ka?ku, tak ji Ka?ka dá po?ádnou lekci chování v??i staršímu.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:56
Tak my jsme v?era taky o?kování zvládli...p?estal vykusovat díry do pelech?..hurá..nicmén? dneska ráno sežvejkal a rozškubal asi dvacet vypln?nejch podacích lístk? k balík?m...jsem ho máelm uškrtila..
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:58
To je ale Samí?ek šikulka... :D :D :D
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-26, 10:01
Majda: Chachaaa!:)))...uplne ho vidim:))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-26, 10:11
No Veru...moc se nesm?j.. i ten tv?j :-)))))
Ob?as už ho tak otá?ím v ruce a hledám n?jaký vypínátko, protože mi není jasný, kde neustále tu energii b?hat, skákat, kousat, šplhat (dneska jsem ho našla na parapetu na okn?), vymýšlet nebezpe?ný kraviny (v?era za?al rvát hlavu zespoda do topení o kterým jsem si myslela -máme plochý radiátory - že je naprosto bezpe?ný) a honit ?endu a rafat ho do zadku. Což má za následek asi p?l hodinové ?endovo kvílení, kdy kdybych nev?d?la, že ho mladej jenom rafnul do zadku, tak si myslím, že mu nejmí? amputoval n?kterou z kon?etin, p?ípadn? všechny.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-26, 10:52
Tý jo, to musí být komedie.. ješt? za?nu litovat, že je Sparky jediná?ek... :D
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-26, 13:03
Runa - nelituj!
Kluci byli dneska nebezpe?n? blízko leteckýmu dni z pátýho patra. Radek vstával v sedm do práce a roš?áci za?li v p?t ráno svoje lekce ?ecko-?ímského zápasu. Mlátili si hlavama o zem a o m?íže, rozházeli záchod i misku, vylili zbytek vody, padesátikilová klec se ot?ásala v základech. No bengál. Když Radek v 5:45 vystartoval a oba je za ucho vytáhl, už jsem se fakt stav?la do okna a cht?la je bránit vlastním t?lem. no nakonec dostali oba svorn? na budku, p?t minut d?lali uražený a pak za?ali na novo. Ve?er Radek dovaze zpátky starou klec, a budou samotky - Sven do staré, Smokey v p?ízemí nové a holky v prvním pat?e. To bude teda ž?žo. Musíme koupit dv? další výbavy... :o(

jinak - o?kování dneska v Nera supr, prohlídnuto, zváženo, prohlídnuta ouška - díky bohu všichni zdrávi.
Sára - protestovala zu?iv?, ale udržela jsem ji, takže nikoho nepokousala ani neosmradila. P?i vážení d?lala taky bordel, ale povedlo se. Máme 600g!
Sven - naprosto v klídku, byl úplný zlatí?ko a panu doktorovi držel na všechno jak beránek. Vážíme 800g.
Smokey - v klídku, jen p?i injekci sebou trošku škubnul, vážíme taky 800g.

Takže koukám, že bráškové všichni rostou jak z vody a je to v rámci vrhu p?kn? vyrovnané :o) Z holek je teda Sárinka nejv?tší, ale to je jasný, má denodenní tvrdý bojový výcvik, tak to má ur?o nahon?ný ve svalech :o)

Jo a byla u nás na návšt?v? Stellinka - je fakt krásná a okamžit? si vzpomn?la, prolítala celý byt a zkoušela jestli ješt? n?co nekápne z mámy. Nekáplo. Pak jí bráškové ukázali co je to bojovka a Stellince se ani necht?lo dom?. Jo a Sára m?la velkou radost - kone?n? vyrovnaný protivník, a navíc s mén? zkušenostmi, takže kone?n? dokázala naše princezni?ka Sára n?koho p?eprat :o)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-26, 13:44
Áááááááááá, ten zmetek mr?avej mi p?ekousal drát u nabíje?ky k mobilu!!! A já jak trubka po?ád vyndávám baterku, klepu s ním (mobilem) rumpluju se zásuvkou...a on je p?ekousanej drát!!! Má št?stí, že chrápe...pacholek...:-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-06-26, 14:11
dovol abych se zasmala :-D

Aktuální stránka:10 z 15


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist