Aktuální stránka:11 z 15
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-26, 15:27
majdo,
kdybys nekecala!!
fretky si kabel? nevšímaj... a jestli ty to nevíš, tak my jo!!

nejd?ív doru?enky (to aby bylo jasný, pro? balíky p?ijdou pozd?), te? nabíje?ka (to aby bylo jasný, že se nikdo s reklamací nedovolá)
no co ty všechno na to ubohý zví?e chceš hodit, to už je vrchol!!
sty? se
a milá?kovi, až se probudí, pusinku na ?umá?ek a velkou omluvu!!!

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-26, 18:03
No aspo? n?kdo se našeho piškota zastal... Díky :o)

Ale Majdo - já mám taky pár podez?elejch ?upek v obalu nabíje?ky... to víš, sosaj informace a kontakty. Jak se má chudák fretka jinak dostat k telefonu, než kabelem? no ?ekni! a on si p?ece zrovna pot?eboval zavolat! Nelido! :o)

btw - jakej máš mobil? t?eba m?žem sehnat novou... Nabíje?ku, fretku ne - na ty reklamace nebereme :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-26, 18:15
Zuzko to je v pohode, já našt?stí našla v šuplíku další...:-))))))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-26, 18:19
No vidíš! Samí?ek má perfektn? zmapovaný tvoje šuplíky, ptže v??ím, že kdyby si nebyl stopro jistý že máš náhradní, nikdy by nebyl tak nezodpov?dný, aby ti jedinou nabíje?ku zni?il :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-26, 18:21
Ježíši kriste, najdu já tady u n?koho zastání?? :-)))))))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-26, 18:22
Najdeš. P?ije?te na kafe do naší nálepkárny a uvidíš, co je fret?í bojová zóna. No a pak až p?ijedete dom?, tak si budeš kolik dní s úlevou š?astn? libovat, jakou máte krásnou, ?istou a KLIDNOU domácnost :o)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-06-26, 22:04
Tak dorazili jsme v po?átku, když jsme p?ijeli, tak Stella padla a spala až do te?. Bráchové jí dali do t?la :-D a to tam byla chvíli. Ale tak byla vzh?ru už od 7:00, tak se to dá pochopit :-)
Jinak klucí jsou opravdu super (kdo by cht?l fre?áka, tak doporu?uju, jsou to vymazlený mr?ousové, takový ?iperové :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-28, 19:02
Když to tu tak ?tu tak Scarlettka bude opravdu ta nejmen?í.A ja sem na ní byla tak hrdá že ma p?l kila.

Zuzi tak to se u tebe budem muset se Scarlettkou zastavit aby m?la n?jaký ten bojový výcvik.
Aby pak mohla dát Ejmynce po?ádn? na frak :-).

Majdi jestly t? to uklidní tak nám Scarlettka taky chodila kousat nabíje?ku.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-29, 22:51
Tak dneska jsme byly se Scarlettkou poprvé na procházce.Moc se jí to líbylo a všechno prozkoumavala a hlan? byla ráda že muže bez tresn? n?co hrabat :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-06-30, 16:19
Ahojky,my jsme byli také poprvé na procházce.Sunnyho to bavilo jedin? když jsem ho nechala jít kam cht?l,ale jakmile jsem mu zakázala n?kam jít nebo nedej bóže ur?ila trasu já tak se vstekal a válel na zemi.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-30, 19:08
No tak my se Sárou na procházku hned tak nep?jdeme... leda na veterinu (viz vlákno "Akutn? pot?ebuji pomoc...")
Kluci troj?ej, ve ?tvrtek jsem jim už taky koupila kšírky pá? tu tak n?jak zakotvili, a p?estože je ješt? po?ád nebereme jako úpln? "naše", myslím že už nám z?stanou. No pot?š košt?! No ale kšírky jsme testnout nestihli, protože se te? po?ád šmrdolim kolem Sárinky a na nic jiného nemám moc myšlenky ani ?as ... :o(

Ale jsem ráda že se ostatní nálepky tak krásn? rozkoukávaj po sv?t? :o)

Jo a máme na hlídání Sparkyho - zapadl k brášk?m jak kdyby ani nebyl pry?. Ti mu sice po?ádn? práší kožíšek, ale Sparky rychle pochopil jejich styl boje a je rovnocenným soupe?em.
No a Sára má samotku, aby ji lumpíci nechali na pokoji. Tak jí chodí olízat ?umá?ek p?es m?ížky, asi v?dí že je nemocná.

K rozumn? vyvstavší otázce nakažlivosti - ano, vím že by to co má mohlo být nakažlivé, ale na karanténu je tak jako tak pozd? a ani není jak - v 1+KK je m?žete maximáln? odd?lit v klecích, ale ne v pokojích. No a ostatní jsou zdraví a lumpa?ící až moc, tak to snad potkalo jen Sárinku...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-02, 14:28
Slávááá, slávááá to naše malý jelítko už pije z napáje?ky!!!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-07-05, 20:13
Tak po menší pauze to tu zase rozrazím :-)
Nejd?ív se zeptám, jak je Sárince?
A ted? novinka. Protože jsem letos úsp?šn? odmaturoval, a potom do rodiny p?ibyla Stella, tak se táta rozhodnul, že mi koupí dar za tu maturu :-D
Mno, tak ?ekl, a? si vyberu klec...a tak má Stella od dneška nové MegaBydlení :-)
Momentáln? to zalomila v záv?sném pelechu a je naprosto mrtvá :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-05, 20:32
Takže už sestaveno? Doufám, že se tam Stelince líbí :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-07-05, 21:59
Mno jéje...ta si lebedí :-) Je fakt utahaná p?l dne tady lítala :-) v klícce se jí fakt líbí :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-07-07, 21:39
Tak stellinka poslusne bumba z napajecky...uz vcera se sla napit, ale jeste to nebylo ono...dneska uz jí to jde parádn? :-)
Šikula

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-07-09, 14:32
Ahojky po delší dob?!

tak Sára zabojovala a vyhrála.
dneska vážila 550g, baští a hraje si.
jen po jedné z injekcí jí z?stala na boku boule, kterou zatím rozmasírováváme a vypadá to že se pomalu lepší, ale má to míste?ko vyholené a naptlané ?ernou mastí, tak vypadá jak pravý lazar - a taky tak smrdí. Nicmén? bráškové jsou tolerantní a i se smradlavým kožíškem s ní spinkají na jedné hromad? v pelíšku...

Jinak klucí rostou jak z vody, už mají dobrých 900g a za?ala jsem je vychovávat v pravidlech boje: kousneš jinou fretku=dostaneš za ucho od pani?ky a musíš vydržet 5 minut v klidu p?i hlazení, než vychladneš. Celých 5 minut vždycky probru?í jako kdyby leželi na h?ebíkách...
Zatím to moc ovoce nenese, ale snad ?asem - p?istupuju k tomu ve chvíli kdy už ?vou ob? z??astn?né strany, nebo když si n?kdo z nich dovolí nosit po byt? Sárinku. Sticky coby matka pluku má právo usm?r?ovat a fackovat všechny, takže na tu se to nevztahuje, a Sára sama neúto?í, takže se to vlastn? týká jen obou roš?ák?.

Pokra?ujeme v jejich nabízení, i když jsem se smí?ila s tím, že už nám z?stanou - a po pravd? mi to už ani zas tak nevadí :o) Bez nich by tu byla nuda :o)

Nafotila jsem fotky ale neumím je sem dát, tak až se Radek vzbudí po no?ní, n?co sem hodíme, a? víte co u nás nového :o)

A p?ipomínám - nezapome?te na 3. o?kování, které by m?li mít kolem 17.7.!!!! (první várku dostali ješt? jako mim?a, tak musí mít 3, a veti na to ob?as zapomenou!)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-09, 15:00
Jo tak tohle by se u nás praktikovat nedalo....to bych po?ád jenom šíšala a hladila a ani by se chudák neprob?h...p?edev?írem ráno zdrhnul mladej Petrovi z klece...a to v dob? kdy byl pušt?nej Pedro (Kub?v kocour, co tak šílen? rasuje ?endu když se k n?mu dostane), Sam dvakrát neohrožen? Pedra rafnul a Pedro potupn? zdrhnul do pokoje....
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-07-09, 22:16
Ahojky Zuzi tak to sem rád že je Sárince už dob?e.
Tak to až p?íšt? pujdem na procházku tak už jich bude sedum to bude rodeo:-)))

Tak jak to ?tu tak kluky už nedáš z ruky.
Tak to Walda bude rád aspon Sveníka bude vídat dál když ho domu nechce.

Jo a Zuzko víš že náš vet má p?íští týden dov?u
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-07-09, 23:21
vím že má dov?u, my jsme taky pry?, takže na o?kování jdeme 20.7. a rovnou vezmeme Sáru na kotrolu

normáln? - nechápu. Sára dokáže po ut?rce, sk?ípnuté do dví?ek trouby, vylézt až nahoru - to?í ?udlíkama trouby a hopsá po varné desce. Mazec. Ut?rka jde do háje - od te? jsme bez ut?rek! A to jsem si myslela, že už máme všechno vychytané!!!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-07-09, 23:25
Hehe šikulka malá :-) To je dob?e, že už ?ádí...
Toho 20. bych se p?idal, 17. nem?žu, protože mám te? brigádu, a tak nem?žu :-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-07-09, 23:28
no my tu taky nejsme a doktor Najmon taky ne, tak práv? jsme domluvené až na za?átek toho dalšího týdne. S vámi, Karle, po?ítáme, budeme rádi když se p?idáte :o)

budu pot?ebovat psychickou podporu - po tom se Sárou budu mít za všechny ostatní žaludek na vod?... :o( Sára je samoz?ejm? z o?kování vynechaná...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-07-09, 23:30
Oznámím rodi??m, že budu pot?ebovat auto a 20. jedeme...docela mám bobky, když jsem ?etl co to ud?lalo se Sárkou :-( Snad to Stellu nepotká...
A ješt? dotaz...koupil jsem takovou tu vitamínovou pastu mr?ata, tak bych se cht?l zeptat, kolik toho tak m?žou dostat. Abych náhodou n?do nepos....
Každopádn? jakmile vidí tubu, je jako splašená :-D



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kbenes dne 09.07. v 23:33.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-10, 17:48
To prase mr?avý vyto?ilo na záchod? celou roli toaletního papíru....jdu ho zabít!!!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-10, 18:17
Majdo to máš za to, že chudinku zavíráš na hajzlíku :-))))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Willy (IP)
Datum: 2009-07-14, 11:47
Takže jsme po zatím posledním o?kování. Shadow Falco všechno zvládnul na 1. Dokonce necht?l nikoho roztrhat ani zabít, což m? docela dost p?ekvapilo, za odm?nu dostal doma kousek pasty a pochválení?ko jak je to hodnej kluk :-). Vážíme p?esn? 1kg. Doufám že veškerá reakce na o?kování bude jako minule tzn. prochrápaný p?lden.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-07-15, 22:48
Tak i Sparky má poslední o?kování za sebou... Vet mu k tomu píchnul rovnou i vzteklinu. Tím si teda nejsem úpln? jistá, jestli je to dob?e, ale ?íkal, že to tak b?žn? d?lá... Taky je to Eurican... takže na o?kování p?jdeme zase až za rok. Sparky s tím ale nemá žádný problém, ?ádí tu jako ?erná ruka a neustále se m? snaží odtáhnout za ponožku... :o) Važí jedno kile?ko, takže roste jako z vody. Bude z n?j kluk, jako buk. :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2009-07-17, 13:38
Ahojky,píši trošku opožd?n?,byli jsme na dovolené.To je dob?e ,že je Sá?e líp.Jinak Sunny nám taky p?kn? roste má n?co málo p?es kilo.
Jen jsem se cht?la zeptat co máme d?lat s tím Sunnyho kousáním.Už to není tak hrozný,ale po?ád kouše.Jedna známá co má fretku ?íkala n?co,že jí mám vždy potrestat za kousání,ale to bych ho skoro po?ád jen trestala.A to se mi nezdá.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-07-19, 12:58
Ahoj,
Zuzku, v kolik mám zítra dorazit k vám?

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-07-20, 18:31
nazdárek zdárek nálepká?i!

takže klucí taky po o?kování - oba naprosto vzorní pacoši, Sven má 1100g a Smokey 1050g !!! No ale Sára, a?koli je zapla?pánb?h oki (vet ?íkal: "jo to je ta co z ní mám ty t?i šedivý vlasy!") a jen ?tvere?ek na boku jí z?stal vyst?íhaný, tak p?estože princezna na délku mam?u skoro dorostla, váží jen 600g - což teda teprve se vyšplhala na váhu co m?la p?i to minulém o?kování skoro p?ed m?sícem! Stellinka, která byla i s Karlem už tradi?n? s náma (to je hodná holka, že nám toho Karla taky p?ivede ukázat, že jo :o) má už 720g a roste do krásy :o) (jóó já vim, Karle, že ses cht?l asi pochlubit sám, ale když m? to nedalo! :o)

jinak Sára samoz?ejm? o?kování nedostala, už asi nedostane nikdy žádné, pokud to nebude nezbytné (jako výskyt psinky ?i vztekliny v okolí nebo naše emigrace do zahrani?í - obojí málo pravd?podobný!)

no a Niki - na to kousání je to t?žký. My okousaní nejsme, protože se bijou navzájem (mají krky samý strup, ale s tím nejde nic d?lat) Ale jinak na Stiky jsme sy?eli, nebo s ní zat?epali, když nás kousla t?eba v posteli do nohy tak let?la z postele. Netrestali jsme ji za každý kousnutí, to by ani nešlo, ale když to úmysln? p?ehnala - to je ur?it? evidentní i u vás, kdy si hraje a trefil se špatn?, a kdy kousnul hodn? protože cht?l ublížit.
no ale ve výsledku si myslím, že spíš než výchovné metody zabral ?as. Stiky je narozená p?ibližn? stejn? jak prckové, a n?kdy v ?íjnu jsme si uv?domili, že už nás vlastn? nekouše, a v listopadu jsme jí už mívali i p?es noc pušt?nou. Takže obrnit nervy trp?livostí! Už to máte za pár! :o)

Do klece jsme ji za kousání nezavírali(to by tam byla furt), to jen za jiný lumpárny - za bobek "mimo mísu" nebo t?eba dneska, když rodi??m zas vymetla krb.

Jo a ješt? jedna zprávi?ka - do Smokeyho se minulý týden na mých narozkách na chat? zakoukal kamarád, ztrávili spolu pár romantických chvil u ohn? a tenhle týden by se m?l teda Smokey st?hovat do nové rodiny. Jestli ale bude Drobek (to je ten kamarád) chodit sem, to fakt nevim, není moc ten typ - škoda. Musím si s ním sednout, nachyt?it ho fret?íma záležitostma, a jestli mu zakoukanost do Smokeyho vydrží i tak, tak Smokey pofr?í. Asi bude ale šílen? smutnit po bráchovi, bez sebe nedají ani ránu, to bude pro n?j asi hodn? t?žký.... chjo.

No a Svena si asi necháme. Asi ur?it? - už jsem jedny polozájemce na n?j odmítla. Prost? ti medv?di jsou tak neodolatelní, že bych bez aspo? jednoho mastodontího roš?áka už nemohla z?stat :o)))
Avatar

Aktuální stránka:11 z 15


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist