Aktuální stránka:13 z 15
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-17, 01:05
Opožd?n? moc d?kuju za všechna p?ání k svátku!

nálepkám jsem to z praktických d?vod? stanovila taky na Zuzanu, a? se to neplete, a oslavili jsme to spole?n? - no to bylo radosti na Starém b?lidle, nevím jestli jsem jásala víc já nebo nálepky.

Já dostala k svátku sadu hrnc? (ovšem dámy pozor - kompletní a s tlustým dnem!) od maminky, abych zase za?ala va?it, a Nálepky dostaly od Radka megazáchod p?es p?lku patra klece, aby už se kone?n? za?aly strefovat. Na Nálepky to zabralo - poctiv? lezou do ohromného záchodku. Na m? to nezabralo - Radek dneka op?t ve?e?el mraženou pizzu.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-08-17, 08:57
Ahoj, kolegové nálepká?i. :o) Kdybyste se cht?li s nálepkami chvilku družit a tak n?jak "rodinn?" se sejít, tak se Sparkym budeme dne 5/9 na ?ernošických Alotriích 2009 na zámku v Dob?ichovicích. Takže jestli nevíte kam na výlet... ;o)

[www.alotrium.cz]
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-17, 10:05
Ježíš, tak tohle ani nevím....to mi ur?o p?ijdem :-) To byste mohli všichni zasko?it na kafe :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-08-17, 10:37
Majdo, na Tebe jsem myslela nejvíc. ;o) Máš to tak?ka za barákem, ne? :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-17, 10:45
No..skoro :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-08-17, 11:02
Ne? Já myslela, že když mám na balí?ku (za který mimochodem moc d?kuji) zpáte?ní adresu Dob?ichovice, tak že to máte na zámek kousek?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-17, 11:08
No ...tak p?t minut p?šky :-))) P?ímo za barákem zámek nemám :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-08-17, 11:38
P?t minut p?šky je za barákem... ;o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-17, 11:45
hele to bychom m?li mít i volno... takže to bychom kdyžtak dorazili s celou sme?kou! na n?jaké podobné "alotrie" jsem se stejn? cht?la už n?jakkou dobu podívat, a jestli u toho uvidím ješt? zbytek nalepovací rodiny, budu v sedmim nebi!

termín ješt? ale musím ov??it.... :o( ale snad jo :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-17, 11:45
hele to bychom m?li mít i volno... takže to bychom kdyžtak dorazili s celou sme?kou! na n?jaké podobné "alotrie" jsem se stejn? cht?la už n?jakkou dobu podívat, a jestli u toho uvidím ješt? zbytek nalepovací rodiny, budu v sedmim nebi!

termín ješt? ale musím ov??it.... :o( ale snad jo :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-17, 11:47
no sakra.... my tam n?co máme... hm, to bych nerada rušila, t?šíme se celý rok... budu to muset n?jak vymyslet! v t?ch Dob?ichovicích je to až do ve?era, že jo?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-08-17, 11:50
Jo, do 22h... :o) A Sparky až do ned?le... ;o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-17, 11:54
tak já to n?jak vymyslim..... my to máme od pátka s motorkama kousek od Slap?, hlavní ?ást je v sobotu odpol., tak musim n?jak vymyslet p?esuny.... zkusim...

jo Majdo - jak vám dopaadla o víkendu grilova?ka?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-08-17, 12:00
bezvadne :-) bylo i 15litru mojita :-DDDD
jakto,ze jste nedorazili?

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-17, 13:16
No my budeme taky moct až n?kdy k ve?eru, protože je 5.zá?í podzimní sraz
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-17, 13:30
no jo, nedorazili... Radek byl v práci a m? to fakt nevyšlo... no ale v?d?t o tom mojitu, tak jsem si asi dala i nohu za krk :o)))

p?íšt?...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-20, 15:36
Ahojky

Tak tenhle týden hlídám Zen? její milá?ky souto malí d?áblíci a Stickinka velký oraná?.
Tettu lítaj jak splašný protože sem ty malý chlupá?ky vykoupala jsou tet hezký,hebou?ký a vo?avý :-) a taky je to ur?it? v tomle vedru ur?it? osv?žilo.
Sice protestovaly a nejvíc Smokey a sárinka se micht?ly vyšrábat po ruce,ale napovedlose :-)
A nejít po zvádlo mamina byla vzorná a ani se jí nepoda?ilo m? kousnout.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-29, 13:24
tak co nálepká?i, co ta alotria za týden? My jedeme, mezi 4 a 5 z Neratovic. Možná se pidá ?ara s p?ítelem a fre?ulema. karle, nechceš taky? míst v aut? pro lidi je 5, pro fretky celej kufr... :o)

jo a ?ara má cestu do nebe jistou. ptže za ten týden s naší sme?kou máá docela jist? svatozá?. A nervy v kýblu, tipla bych... Ješt? jednou dík
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-29, 19:19
Zuzi namáš za? nervy nam v po?ádku a dokonce se mi zdá že je tu n?jaký klidek.
My nejspíš pojedem,ale vezmem sebou jen Scarlettku Ejmynka se jí po?ád moc bojí
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-29, 20:14
Holky, já jedu s obch?dkem na podzimní sraz, ale vzhledem k tomu, že se nám to kapánek zkomplikovalo a v pátek jedeme pro št?n? (pro mý rodi?e) a jak to vypadá tak ho odvážíme našim až v ned?li, tak ho musíme vzít sebou. Takže po?ítám, že kolem páté bych mohla být doma. Zuzka na m? telefon má, takže si zavoláme..:-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-08-30, 12:35
jj, Majdi, ur?o cinknu. No každopádn? jestli pojedeme v 5 z Nera, tak u vás budeme tak v 7... Budeme se snažit co nejd?ív (tj. jet spíš v ty 4 a vzít to k vám hopem) tentokrát autem už nebudeme hledat žádný zajíž?ky :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-09-07, 11:02
jak jsme pobavili lid na Alotriích....

do Dob?ichovic jsme dorazili s RAdkem a Ev?ou s posádkou 5ti fretek - Stickynkou, Sárou, Svenem, Smokeym a Scarlett. Cestou jsme se pokusili dát Scarlet k ostatním do klece (jsou to 2 týdny co spolu strávili celý týden, odpor jsme ne?ekali). Matka pluku prom?nila oktávii v konzervu fret?ího smradu a nás v uzená?e, bájo.

Našli jsme Dob?ichovice, našli jsme zámek a našli jsme parkování. Naložili jsme fret?í posádku do ba??žk? a vyrazili do davu s vidinou st?edov?kých zábav, vo?avých dobrot a medoviny. Zaplatili jsme vstupné.....

Za 15 minut jsm váhali zda vstupné nechtít zpátky...
Za dalších 30 minut jsme byli pevn? odhodlání krom? vrácení vstuného požadovat i mzdu pro ú?inkující.

Asi 1,5 hodiny jsme nikdo ze st?edov?kých zábav nevid?li v?bec nic, protože jsme se snažili aby ani naše fretky a nakonec ani my sami nebyli ušlapáni a ušyšláni nadšeným davem.

"Jééé! Co to jééé?"
"Mušu se kouknout?"
"Mušu si je pohladííít?
"Jé, ta malinkatá, ta se mi líbí nejvíííc, tu si pohladííím. Jóó, tu na tom zeleným vodítk???."

Nemusím asi vysv?tlovat, že "ta malinkatá v zeleném" je Stikynka, naše krvežíznivá fretka obraná?ka, o jejímž postoji k cizinc?m vy všichni, co jste se s ní setkali, ur?it? dob?e víte - a vy ostastní jste asi práv? pochopili. Takže jsem krom? sledování všech ostatních fretek, lezoucích lidem pod džíny, hábity a brn?ní a pod kolíky pruhovaných stan?, ješt? bránila styku Stikynky s d?tmi, které se s neomylností sob? vlastní vrhali s nadšením práv? na ní. Nebyla jsem v tom sama - Ev?a a Radek m?li stejn? plné ruce (práce, fretek a lidí)

m?lo to ale i své sv?tlé stránky - Runa se Sparkym nás našla co by dup (nebylo to t?žké - zablokovali jsme menším davem prost?edek shromaždišt?, neschopní hnout se z místa pro tla?ící se lidi a 5 fretek táhnoucích ve zmatku a nadšení každá jiným sm?rem)

Sparky ?e?ený Sifu je už obr obrovský, výraz v jeho WE Mitt obli?ejíku se úpln? zm?nil, fakt bych ho nepoznala. Nevím, jestli Sven ho poznal, ale každopádn? jakmile zmer?il n?koho stejné váhové kategorie, nadšen? se a n?j vrhl a za?ali spolu vytvá?et dvojkuklu tcho?? svázaných k sob? vodítky na v?ky v?k?.

No nakonec si vzal ba??žek Radek, naše 4 smrá?ata do n?j nacpal násilím a se slovy "Sp?te!" ho džel zav?ený dokud skute?n? neusnuli. Neuv??itelné!

Sedli jsme si k jednomu ze dvou jeviš? a ?ekali na další bod programu s nadšením, že kone?n? uvidíme ten šerm. Stánek s medovinou už zav?eli, na dobroty nebylo ani pomyšlení (v?n? by JE mohla probrat) a za?ínala být fakt zima, ale v padající tm? jsme p?estávali být viditelní a tím i zajímaví, což bylo dob?e. Scarlett vzorn? spinkala Ev?e na b?íšku, všude klid a mír.

No a sp?íchodem tmy pak dorazila i Majda s Petrem, znaveni fret?ím srazem, z kterého práv? dorazili. Petr nesl za mikinou Samí?ka. Po?kat..... Bylo to béžové, chlupaté, té správné velikosti... a kudrnaté??? V první chvíli mnou projel šok - Samuel s trvalou?!! No - našt?stí to nebyl on. Samík z?stal doma a za mikinou se neslo št?n? bišonka, nový ?len Majdiny domácnosti. No jak k n?mu p?išli je jiná story, ale u Majdy se dá n?co takového ?ekat....

No a nakonec jsme vid?li i ten šerm. Takže když jsme se rozlou?ili s Runou a posed?li ješt? u Majdy a Petra na kaf?o (museli nám ukázat Sama a Pitríska, samoz?ejm?) dorazili jsme pak s p?lnocí dom? naprosto uspokojení a totáln? utahaní událostmi dne. Tedy - my, lidi. Fretky se probudily ve výtahu vyspinkané do r?žova a vyhopkaly z klece plné energie, s jasným o?ekáváním v o?ích. "Tak co, ?ím nás pobavíte te?? My jsme ready, tak už m?žem!"
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-09-07, 11:57
Tak to ja m?la se Scarletkou upnou pohodu jak sem jí m?la po?ád v batužku na b?ichu tak sice spinkala,ale asi né dost kvalitn? protože mi pak prospala ješt? celou noc a celé dopoledne.Byla zní neobvikle velice klidná fretka P?ítel se m? ptal co sem to sní ud?lala,že sem ur?ít? p?ivezla cizí fretku.Ale po ob?d? už bylo zas vše v po?ádku
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-09, 23:38
Ahoj Nálepká?i! Tak jak je po dlouhé dob? ? - jestli sem teda ješt? ob?as nakouknete (nebojte, kdyžtak vás poš?ouchnu mailem :o) Dejte v?d?t jak se máte Vy i Vaši tcho?íci - Nálepky i ostatní!

Za naší nálepkárnu p?idávám jako inspiraci pár podzimních náladovek z dnešní procházky. Kdybyste si našli chvili?ku na dopln?ní rodinného alba, všichni si naše milá?ky ur?it? rádi porovnáme. Povykládejte jak rostou, co provádí - ur?it? se všichni rádi uklidníme tím, že nejen ti naši mají tak šílené nápady. A trošku škodolib? si rádi pomyslíme - ts ts ts, tak to ten NÁŠ teda rozhodn? ned?lá!!!...

U nás je posledním hitem p?evrhávání a šplh do odpadkového koše - kluci v režimu maximálního natažení došáhnou p?esn? pod okraj víka, aby ho mohli vytrvalým poš?uchováním posunout a shodit. Jak se dostávají dovnit? plastového, naprosto hladkého koše bez možnosti odrazu ?i zachycení jest nám záhadou. Z?ejm? se vzájemn? vysazujou. Domníváme se, že p?ípadné p?evržení koše a vysypání všech odpadk? je pouze d?sledkem chybn? provedeného vysazování bratra. V p?ípad? této náhodné události však neváhají, a alespo? uklidí z dohledu co nejv?tší množství odpadk?. Samoz?ejm? není jejich chybou, že zavázané igeli?áky obsahující radioaktivní odpad z jejich zách?dk? nejsou vyráb?ny jako drápkovzdorné, a tudíž se snadno trhají...

Sára považuje basketferret za sport pod svou úrove?.
(basketferret = košíková fretkou, toto slovo jest logickou odvozeninou slova basketball, protože v tomto p?ípad? není samoz?ejm? cílem umístit do koše mí?, nýbrž fretku)

Sára místo toho piluje sv?j skok plavmo z postele na kuchy?skou linku (povoluje si meziodraz o op?radlo židle), s následným kvokacím tancem na dotykové sklokeramické desce a prolézáním odkapávajícího nádobí. Nutno p?iznat, že dosud nic ze zkoumaného nádobí nerozbila, a za všechny ty litry vylité vlažné kávy si m?žu sama. Nemám tak rychle vcházet do místnosti a už v?bec ne s výk?ikem p?iskakovat k lince. To se pak nesmím divit, že se Sárinka lekne a do n?jakého toho zapomenutého hrnku str?í.

Takže tak v nálepkárn?. Dejte taky v?d?t, milí Nálepká?i, jak se o Vaše blaho a zábavu starají ti vaši.

Krásné podzimní ?uchání?ko p?ejí všechny Nálepky i s mamkou, pani?kou a pání?kem!





Sven a Smokey poko?ili d?sivý pa?ez, šikulkové...



Celá sme?ka mírn? vykulených tcho?? ?uchá v tráv?...



Sárinka pózuje v listí - alias "Podzimní zátiší s hranostajem"



Stickynka si to užívala ze všech nejvíc, ta ví jak užívat života...a možnosti nevšímat si chvilku t?ch puber?ák?


Naši dva ušatci medvídkovití...(všimn?te si, Smokey se tradi?n? táhne Svenovi v záv?su)


Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-10-10, 10:47
Moc vám to sluší, p?kná a po?ádkumilovná sme?ka. Já ze stejného d?vodu p?est?hovala odpadkový koš do "spížírny".

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-10-10, 14:21
Tak to s tim košem znám už od za?átku...koš jsem
p?est?hoval na klec, tam o n?m skoro neví, tak je to
v pohod?. V?era jsme byli na procházce, a ta malá
vy?uraná potvora necht?la jít do kopce, prost? se
zastavila a nešla, ale z kopce to valila...Ješt? že
jsem m?l kalhoty s velkou kapsou, tak m?la pelíšek
:-)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-10-10, 15:05
Ahojky mi pujdeme na procházku zítra a snad si tentokrát vezmem i fo?ák aby Scarlettka m?la n?jaké fote?ky z procházek.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-10, 15:08
Tak Zuzko, jak jsem psala již vedle ve vlákn? Duchá?ci...Samí?ek má druhé jméno nukleární hovádko..:-) Mám dojem, že ho ?ídí n?kdo na dálku (tuhle jsem m?la ve schránce papír od Aštara Šerana...POZOR! CHt?jí Vás o?ipovat ješt??i z pekel!! Tak jestli on Sam není n?jakej p?edvoj :-))
Ješt?rka z pekel :-) A zkouší, co všechno vydržím!!!
Jinak je nekousavej, jenom ob?as vystartuje po obli?eji (což si ostatn? již vyzkoušela MVDr.Chylíková, které prokousl ret). JInak nám chybí to, co d?lá chlapa chlapem..ale zatím to ne?ešíme....:-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-11-11, 16:26
Ahojte, nálepká?i. :) Jen se chci pochlubit, jak Sparky (nyní ?e?ený Sifu) roste do krásy. :)
Avatar

Přílohy: Dob?ichovice_6_uprava_2.JPG (80kB)   Dob?ichovice_16_uprava_2.jpg (75kB)   Dob?ichovice_8_uprava.jpg (88kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-11, 18:12
Teda Runo, moc a moc d?kujeme za nové fote?ky! Ze Sparkyho je nádherný medvídek, ješt? se nám pochlub kolikpak váží, macík jeden :o)))
Avatar

Aktuální stránka:13 z 15


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist