Aktuální stránka:43 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-12-17, 12:28
Erin no asi i rychleji :o)

Zofiro: zkusim to najit - tohle objevila Marky a posilala mi odkaz, ale nepamatuju si kde to bylo. Treba to sem Marky napise.

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-17, 12:49
já se na to ptala a vyrábí se prý jen 2kg. balení 25kg bylo na stránkách sfretky, ale to m?li blb? za?azený,m?lo to být firstmate 25kg, který tam mají taky v nabídce ale není dostupný a když se k nám tedy nedováží, tak už ho dostupný asi ani mít nebudou...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 17.12. v 13:00.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-12-17, 14:06
First Mate se fakt uz nedovazi.. :o( Ja to zkusim najit na netu, ten pytel vypadal velkej :)

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-17, 14:10
vím, že 25kg fernanda m?li v nabídce tady: [www.sfretky.cz] ale to stáhli jakožto p?eklep a místo toho za?adili do nabídky FM, kde je napsáno že není dostupný..

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 17.12. v 14:17.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-12-17, 14:22
tak jsem koukala na stranky vyrobce :( maji tam taky jen 2kg :( safra a ja se tesila, ze bude velky pytel dobreho krmiva. :(

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-17, 15:15
žel ne no :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: luciasek (IP)
Datum: 2010-01-12, 17:53
Chci se zeptat zda fretkám neublíží mlíko. Vím, že je to nevšední dotaz, ale m?j fre?ák bývá agresivní, je mu zhruba kolem roku. Když jsem však pila mlíko tak jsem ho na?apala jak mi ho na stole nenápadn? upíjí. V té chvíli bych s ním mohla d?lat psí kusy a ne?ekl ani p?l slova, neužral m?, neohnal se po m?, prost? byl n?jaký spokojený. Samoz?ejm?, že jsem ho nenechala vypít celou sklenici.....ale cht?la bych v?d?t jestli z toho nem?že mít n?jaké zdravotní problémy, jestli to lze používat jako formu úplatku.
d?kuji

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-01-12, 18:01
luciasek: fretky nesnášejí dob?e laktózu, hrozí jim pr?jem. ?ešením je kupovat mléko pro ko?ky, to má snížený obsah laktózy. Vyzkoušej r?zné druhy - existuje sušené nebo v lahvi?kách.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 12.01. v 18:02.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-12, 23:10
Naši kluci taky milujou mlí?ko, dávám jim od Gimpetu, ale jenom trochu, protože je to stejn? prožene...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: luciasek (IP)
Datum: 2010-01-14, 08:45
D?kuju holky,....to je super, bála jsem se, abych ned?la n?co špatn?. Když jsme m?li kocourka miloval mlíko, ale normální, když jsem mu koupila n?jaký speciální pro ko?ky tak se na m? díval jako co to na n?j zkouším.:-) a po normálním pr?jem nem?l a nic mu nebylo.bohužel se nám pak zab?hl.....fre?ák taky pr?jem nemá, ale zkusím mu n?jaký spešl koupit, uvidíme, jestli se na m? bude dívat blb?, nebo mu bude šmakovat:-)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-24, 21:12
M?žu dát fretce larvy potemník?....jsou bohatí na proteiny, tak by po nich mohla trochu p?ibrat, když te? v ?íji ztrácí tak na váze?!

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-24, 21:16
uškodit by nem?li, m? fretky taky žerou cvr?ky a mou?náky, ale nepo?ítej s tím, že b?hem ?íje nabere, hubnutí je normální a pokud není nijak dramatické, ne?ešila bych. pokud hubne p?íliš rychle, tak bych to ?ešila ukon?aním, ne výkrmem..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-24, 21:31
ukon?ujem, už jsme byly na prvni injekci Pregnylu ale p?jdem asi na druhou, protože to nezabírá.
Snažím se o cokoliv, protože má normáln? 860g a p?ed týdnem byla na 740g.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-26, 23:30
nezdá se mi, že by tak moc pohubla. krom toho je taky jaro, takže nepo?ítej s tím, že si bude váhu po?ád držet. vykrmovat ?íjnou fretku je ale úpln? zbyte?ný - nep?ibere. naopak po ukon?ení ?íje, kdy bude "t?hotná" nabere bez problém? i po granulích.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 26.02. v 23:30.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-27, 19:55
d?kuji za up?esn?ní.
Jsem hlavn? ráda, že jí ty potemníky m?žu dávat, protože se jich dožaduje a chutnají ji.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-03-01, 18:47
Ahoj,
Žofka objevila další lidský pamlsek, po kterém se m?že utlouct...resp vlezla do míst, kam nesmí a ukrada to...je to kustovnice ?ínská [kustovnice.cz] a mne by zajímalo, zda si myslíte, že by jí to n?jak mohlo ublížit ?i tak...samoz?ejm? jí toho nehodlám dávat hrsti, jen malinko...dote? takhle reagovala pouze na rozinky, které jí ale dávat nechci kv?li cukru, ale pot?ebuju n?jaký úplatek :D

Díky za názory
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-02, 10:17
Nevidím d?vod, pro? by nemohla kustovnici. Kde ji kupuješ? Zkusila bych ji nabídnout svým sta?enkám sedmiletým
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-03-02, 10:50
Máma jí dostala...ale zkusím zjistit,kde to dárce koupil;)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-03-02, 10:55
Kustovnice se dá koupit ve v?tšin? krámk? se zdravou výživou.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-02, 21:08
Díky, obejdu jich víc.Tam co chodím pro ?aje ji nemají, jen p?ímo ve sm?sích už namíchanou.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Effa (IP)
Datum: 2010-03-06, 22:06
dobrý den, cht?la bych se zeptat, jestli je n?jaká horní hranice pro užívání maltózových výrobk? (konkrétn? pasty a pusinek). na t?chto výrobcích je doporu?ené dávkování pro ko?ky, ale n?kde jsem ?etla, že maltóza neuškodí i kdyby se podávala víc než je t?eba.. m?j same?ek se totiž za?al zbavovat zimní srsti, což je masakr a já mám strach z bezoár?, takže bych na maltózu ráda hodn? p?itla?ila. v sou?asnosti dávám pastu princovi asi centimetr denn? a princezn? p?l, protože je oproti n?mu o tu p?lku menší. mohu dávat víc? p?ípadn? kolik? k tomu podávám samoz?ejm? i další vitamíny a taky lososový olej. u oleje a vitamín? dávkování dodržuju st?ídmé. jde mi fakt jen o tu maltózu. mohu s ní v takovýchto obdobích h?ešit a jak dalece? d?kuji za p?ípadné názory nebo rady

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-06, 22:11
pokud je to pasta od gimpetu, tak tam bych se opravdu nebála dát o dost víc, nejsou zas tak "nadupaný", jako t?eba pasty od vétoquinol - bezopet, calopet, vitapet a pod... myslím, že když to p?eženeš, tak si akorát pro?istí st?eva trochu víc, no :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Effa (IP)
Datum: 2010-03-06, 22:34
ano, je to od gimpetu. pasty i pusinky. ono mi ani nic moc jinýho nezbývá, protože ti andílci jen tak n?co nep?ijmou pokud jim to dávám já sama a neukradli to nebo nevyhrabali. takže o dost víc.. to znamená t?eba 3cm denn?? nebo 5? nebo i víc? te? jsou chlupy úpln? všude, takže bych ráda dávala co nejvíc, ale stále se mi nevyjasnilo kolik.. moc d?kuju za radu-tak já to dávkování n?kolikanásobn? zv?tším. ješt? že jsem se zeptala-dávala jsem teda p?íliš málo. díky ;)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-06, 22:40
myslím, že i ty 3 cm klidn? m?žeš, moje fretky si to kolikrát dávkují sami ;o) jinak pokud už mají narostlý nový kožíšek a línají opravdu hodn? a jde to lehce, tak je zkus jemn? oškubat... ušet?íš tím "trápení" jim i sob? :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Effa (IP)
Datum: 2010-03-06, 22:57
zatím líná jen same?ek, sami?ka srst zatím drží. jinak tu srst z n?j doslova škubu celkem surov?..-on to má rád! považuje to za vynikající bojovou hru, fakt se mu to líbí, nekecám.. ale t?ch chlup? jsou mraky, ned?lám si iluze, že z n?j tahám maximum a ani to nezvládám po?ádn? uklízet po byt?.. takže v žaludcích toho ur?it? kon?í dost. o.k. hrozn? moc d?kuju za radu, m?la jsem z toho docela t?žkou hlavu.. díky moc :)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-07, 09:25
Mn? p?ijdou ty 3 cm MaltSoft denn? zbyte?n? moc. Nikdy sem tolik nedávala, ani když mi chlupy z freta p?ímo lítali.
Co se tý?e vitamínových past, tam dávkování taky podle mne dost záleží i od toho, jakou stravu celkov? fret dostává. Já t?eba krmim TF Senior a Calopet používám jen p?i vážení, st?íhání drápú, skrátka když chci freta "znehybnit", ?iže minimáln?.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Effa (IP)
Datum: 2010-03-07, 23:03
kupuju jim TF active, FC a acanu prairia. jen n?jak minulý m?síc jsem krmila i TF baby, protože sami?ka m?la svou první ?íji-cht?la jsem p?ilepšit.. ú?el to splnilo-sami?ka v ?íji nehubla, ale bohužel tyto granulky ocenil hlavn? same?ek, který už na n? teoreticky nemá mít nárok. tak už jsem je znovu nekoupila. jiné granulky jsem jim nikdy nedala. oba pak dostávají malt a vit pastu od gimpetu a malt i vit pusinky taky od gimpetu. to je pravidelný. nepravideln? pak same?ek (sami?ka nechce) dostává ko?i?í salámek od gimpetu, ovoce a zeleninu-jen kousky a shiny cat kitten chicken konzervu. nic jinýho už taky nechce.. ale aspo? n?co. nemyslím si, že by to byla špatná strava, jen bychom se možná mohli už kone?n? p?iklonit k n?kterým z t?ch t?ech typ? granulí, zatím baštíme všechny se stejným nadšením. jinak k t?m t?em centimetr?m pasty-Žofiro mi ur?o napsala tu max dávku, kterou jsem tolik cht?la znát a p?ímo v centimetrech, což je super, protože slovo p?im??en? pro každýho m?že znamenat n?co jinýho.. :)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Effa (IP)
Datum: 2010-03-07, 23:22
ješt? jsem zapom?la na olej a mlí?ko.. lososový olej pravideln? oba dva dle dávkování a ko?i?í mlí?ko výjime?n? oba dva troši?ku. snad už je to všechno, nic dalšího už myslím nedávám :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Effa dne 07.03. v 23:31.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-08, 09:31
Myslím, že tvoje frete?ky mají všechno co pot?ebují :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-03-10, 22:01
Holky stala se zvláštní v?c - m?j manžel si dal po ve?e?i müsli (ano, opravdu, dobrovoln?...)... a fretky se mu na to vrhli a vypadalo to, že jim chutná... Tak se chci zeptat, pod co vlastn? müsli spadá, respektive, jestli ho (samoz?ejm? ob?as trochu) m?žou??? Díky za rady a názory

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Aktuální stránka:43 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist