Aktuální stránka:5 z 12
Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-23, 21:11
Johana: Pustila, nebo str?ila??? :))
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 21:12
hmmmmmmmm já sem na tom stejn?..ani sem nebre?ela tolik, když mi um?eli d?dové, jako když mi um?e zví?átko...?ím sem starší, tak to snáším h??. když oni jsou tak bezbranní...v?era jsem byla kvuli n??emu totáln? vyto?ená a to malý hád? p?išlo a kouslo m? do palce na noze, k nehtu. I když neprokousla tak to hrozn? bolelo. Zav?ela jsem jí vzteky do klece a ona za?la lomcovat ostošest.Nejd?ív jsem jí cvrnkla do nosu, ale za?la znova a ješt? víc. Když se to opakovalo snad po stý, tak sem jí vytáhla z klece a dala jí pohlavek. Ona jen zav?ela o?i, a tiše vy?kávala. Tim m? tak dostala, že sem jí pustila a sedla si vzteky do kouta a za?la ?vát jak malá holka. Ona p?ib?hla vylezla mi na klín a za?ala mi zlízávat slzi?ky.I z míst, které obvykle kouše.Tak hrozn? láskypln?...
Nos, brada, o?i...tak sem ?vala ješt? víc a celou jí zlíbala..pak za? zašla kousat..mrchy jedny..

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: petronelka dne 23.07. v 21:18.
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-23, 21:55
Petronelka: pro toto je...ty mršky kousavý smradlavý milujeme :-)))
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-23, 21:56
Rynn....noooo...možná že jen pustila :-))))
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:10
Hmmm, se máte... Zuzik je prost? marná, já už mám obavy, že se nikdy mazlit nebude.... Jakýkoliv mazlení jí vadí, nechce se mazlit, furt jen kousat kousat a kousat :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:22
kamculenka: já myslím, že to moc dramatizuješ. Nemáš jí moc dlouho, takže nem?žeš ?ekat, že z ní po pár dnech bude mazel. Je to šelma a ne k?e?ek. Já chodila první t?i m?síce podrápaná a pokousaná, než jsme se nau?ili to tak n?jak ovládat. Chce to trp?livost.
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:34
Nessie má pravdu, trvá to dlouho a chce to spoustu trp?livosti. Já taky chodila ze za?átku zdrápaná jak když jsem prolezla ostružinama, nakonec jsme se dopracovali do stádia, že po?ouchle kouše jenom p?i h?e když je hodn? rozpumprdlikovanej.....:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 24.07. v 10:34.
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:38
Majda: protože jsi je nechala vykastrovat:-)
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:45
Jo je pravda že po kastraci se taky zklidnili, a Pitrísek ztratil takovej ten ostrej šelmí pach..:-)
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:52
No jasan, já jen že prost? n?kte?í ti napíšou ... jé jsem s ní týden nebo dva a je hod?ou?ká a k sežrání.... Já su rozmlácená jak bych projela na kole p?es akátové houštiny, mám ruce jak zavalený havi?, ale pokud to vážn? trvá tak 3 m?síce a více, tak je to dobrý, mám ji teprve 3. týden. Jen m? mrzí že neusedí na míst? a prost? nenechá se ani pohladit.
A je to here?ka... m? žere jak prašt?ná a p?ijde n?jaká návšt?va nebo tak, tak je to prvot?ídní andílek. Héééééééééére?ka je to!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:54
No tak to budeš muset ješt? tak t?i m?síce vydržet...a mazlit a mazlit a mazlit...a vychovávat..jako malý dít? :-)
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:55
majda: no jasn?, však o to taky jde, ale jen prost? mám obavy že se to nepovede a já se s ní budu 6 let "trápit"

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:57
Neboj, oba mí kluci kousali ze za?átku jak pira?ky, Kryštof víc, protože byl chudinka vystresovanej,nikdo ho necht?l tak ho cht?li pustit mali?kýho do lesa...a to jsem o fretkách nev?d?la v?bec nic...Pitrísek byl vymazlenej od Ene, ale stejn? kousal a zlobil. :-)
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-24, 10:59
No Zuzka je bílý žralok, pira?ka je slabé slovo, ta si libuje, když vidí krev.. hajzlík malá

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-27, 18:40
Zdravim Kamculenko a ostatni...aaaleee:) Takhle hrozny to s ni snad nebude...co mam rikat ja? Taky uz jsem na pokraji vsech nadeji, kdyz jsem mela EXTRA SUPER MAZLIKA a ted mam kousacku pysku?:)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-27, 18:50
M?j Damián kouše hrozn?.. M? nekouše, jen olizuje, p?i h?e jen troši?ku stiskne, jinak nic. Jak na n?j ale sáhne n?kdo jiný, okamžit? se ohání, chytne zubama a nepustí.. Není to jako když kousne p?i h?e, spíš útok, jako by se bál, že doty?ný mu ublíží.. Ješt? jakžtakž bere p?ítele, ale ostatní z rodiny ty by si nejradši naskládal do konzervy a naservíroval do misti?ky:D
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-27, 18:56
Mnoooo, je to tak...ja az ted zjistuju, ze kousani je u fretek zkratka normal a odchylky v chovani jsou opravdu vyjimecne:(

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-27, 19:14
Johanko koukam , ze jsi nekde tady, tak jsem chtela navazat na ty chlapy...jojo, pustit ze skaly by obcas zasluhovali.Ted mame doma opravdu dramo( zavidim, ze tvuj chlap miluje tebe i fretku). Muj si prvni -Majinky vubec nevsimal, jenze ta puska dobra dusicka si jeho lasku vybojovala vtiranim se, nucenim k mazleni a pusinkovani...ano, u nas si to vynucovala fretka, ne my lidi:)
No jenze ted mame Leilinku a uz je kamen urazu, protoze tady na to muze muj drahy zapomenout:) Neumi s ni zachazet a tak je chudak neustale pokousanej do krve...chjo chjo...

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 19:35
Lucifinka: obávám se, že tvá situace s chlapem je b?žn?jší, než ta moje. Já mám vskutku rarity: jak chlapa, tak fre?áka :-))) No ale hold si bude ten tvúj ?ák muset zviknout...jinak je problém. Držím moc palce!
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-27, 19:44
No jo, my jsme taky driv byli raritky:) Nase familije:) Ted jsem typisch:) Diky, snad to zvladneme...vsichni:)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 19:48
Lucifinka: a co tak kdyby p?ítel/manžel mn?l svou vlastní fretku? :-))) Same?ci nejsou taková tornáda...sou mazliv?jší . A i Leila by mn?la na kousání seberovného :-))) Te? nékdo v inzerci nabízel kastrovaného myslím ro?ního hodného same?ka :-)))
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:06
Ja jsem o tom Johanko taky uz premyslela, uz jen proto, ze Lejuska je fakt divoska a chce si stale hrat...jen se porad nedokazu prenest pres sve sobectvi...kdy jsem byla zvykla, ze Majinka byla moje dite a ja jeji maminka a mela jenom me a taky me nejvic rada...zni to blbe, ale takhle to citim:( Tak si nedovedu predstavit, ze by to bylo jinak- druha freta= nebude si me tak vsimat:(

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:15
Lucifinka: Podle zkušeností t?ch co mají 2-3 fretky, bude si t? všímat i nadále. Ale já t? pln? chápu, vždy sem mn?la "jediná?ka"...jak všechny své psi, tak i te? fre?áka.
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:16
Ahojky všem, nevím, jestli sem m?j problém spadá, každopádn? se zkusím zeptat. Tak tedy: Chérie je moje první frete?ka a moc s ní neumím. Je to dáblík, jakmile ji pustím z klece, lítá, kouše, mno prost? si hraje a blbne.. p?ítel mi ?íká, že jsem na ni moc hodná, že by pot?ebovala trochu vychovat. Tak se chci zeptat, co je moc a co už je p?íliš? Zase na druhou stranu je 9 týdn? stará, tak si myslím, že má právo takhle ?ádit. Díky moc za p?ísp?vky

www.cherie.estranky.cz
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:20
Jako byt to na mne a byt to realne, chtela bych vsechny fretecky a zachranit vsechny nebohy pejsky a vsechna zviratka, co se maji u zlych lidi spatne...chjooo:( Proc to nejde? Minule jedu, mijim Octavii a koukam, pejsek jde ke krajnici...brzdim, rikam si, zastavi auto nebo pes...nezastavil ani jeden!!!Pejsek zlamanou nohu, krev..knucel...10 chytrych blbu, co jen keceli...pejska sem nalozila , odvezla k vetovi, nechala osetrit a pak mi nezbylo nic jinyho nez ho policajtama nechat odvezt do utlku..plac, vztek, zoufalstvi...nastesti druhy den mi v utulku rekli, ze si pejska odvezli majitele...jinak nevim, ale urcite bych si toho lehce zmensenyho vlcaka chtela nacpat do myho 2+1!!!:)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:20
úúpln? normální mlád?,?ádí jak ?erná ruka.je vid?t že je zdravá,ty hodný jsou dycky podezd?elý a nikdy se dlouhého života nedožijí,což dycky zna?í problémy t?eba se srdcem.takže se radujte,až dosp?je,uklidní se a bude se vám stýskat :o))utahat,uhonit,nechat vy?ádit a pak mazlit,když nehce,tak nepustit a umazlit k bezv?domí.Tak to d?lám já,mám to osv?d?ený.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:25
Bozo vazne myslis, ze klidna hodna fretka znaci nemoc???

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:30
neprosto vážn?!Pokud je fretka od mala klidná,nedovádí,nelumpa?í,je tzv.hodná. je rozhodn? podezd?ení že je nemocná,zdravý mlád? je jak ?ert k nezastavení.Znám fretky ,které jsou takzvan? odjakživa hodné a vždycky to znamenalo pr?švih nakonec.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:31
Hm, tak to si mne (ne)potesila...tim se vysvetluje tedy nejspis ta predcasna smrt moji Majinky:(((((((

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:33
no však já si to myslím od za?átku co jsi tu o ní psala,tipovala bych srde?ní vadu,když byla tak klidná od mali?ka.Proto nem?la šanci p?ežít narkozu.Si myslím.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Aktuální stránka:5 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist