Aktuální stránka:3 z 12
Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-06, 21:17
tohle je otázka? to jen aby bylo jasno ;o))
Zaslán uživatelem/kou: Nelly Angel-a (IP)
Datum: 2007-07-06, 21:06
Dobrý den,dneska sme zjistily že naše Frete?ka Nelly...je protivná a kouše nás a vad?j ji zvýšené zvuky jako smích..knourání a je?ení...co s tím a jak dlouho jí tak bude


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Fredy (IP)
Datum: 2007-07-13, 16:28
A co já s tím jen aby bylo jasno:)
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Nelly Angel-a (IP)
Datum: 2007-07-18, 21:45
ahojky jak se máš...dlouho si se tu neukázala...to vedro je šílený a já nevím co d?íve....a co Fredy

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: viki (IP)
Datum: 2007-07-21, 10:06
o tom oplaceném kousání to bude ur?it? pravda máme doma ješt? k?ížence kníra?e a p?ed necelým týdnem jsem dostala malého fre?áka ?IKINA hrozn? kousal.P?ed t?ema dny si za?al hrát s naší fenkou ona si ho p?ivlastnila jako svoje št?n? a když ji ?ikin kousnul tak ho upozornila že takhle ne nebo bude mazec a plácla ho a už nekouše jen tak lehce a je hodný na všechny.chodí za fenkou do pelechu a hrají .

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-23, 14:52
No, koukám, že máme stále stejný problém. I já mám malou fretku, od chovatelky, ale asi moc ?asu na ni nem?la, i když jsem ji dostala v jejích bezmála 6 týdnech. Ale je to b?s. Neustále jede šílen? po rukách,... nenechá se pohladit, furt má otev?enou tamku na kousání. Zkoušela jsem už klepnout p?es ?umák, chytit tlamku, zav?ít (ha ha ha, to byl její pohled), cvrnknout po zadku, hryzat ji teda nebudu, a povel fuj jeto.
No myslíte že to pom?že?? Ani omylem!! NEvím už ,jak ji mám to hryzání odnau?it, bude jí zítra 8 týdn? a je to bezvýsledné. Už fakt nevim, nechci, aby hryzala, nebo aspo? ne moc. Z ruky si vezme okurku nebo tak, ale sotva dožvýká, hryzne zase. Je to fakt tasmánský ?ert.....!
Ješt? dotaz, pochopila jsem správn?, že až vyjde z puberty, m?la by p?estat tak kousat a m?la by být mazlivá??? Protože mazlivá teda te? není ani omylem,..je to fakt d?s b?s. :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:13
kamculenka, obávám se, že to chce víc ?asu...když je ji jenom 8 týdnú. Hraj si s ní co nejvíc, aby se unavila a až se pak nají, skus ji hladit a mazlit...
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:15
Johana:
CHA! Tak tohle taky nefunguje, ta je neunavitelná a když se nají, je to ajkoby nová energie pro ni. Ale myslíš teda, že je to na dobré cest??? Ono taky je fakt, že ji mám jen 3. týden že... ale víš co, mám obavy, že ji prost? nevychovám a že to bude hajzlík

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:21
kamculenka:nezoufej, já mám to samý, ony to maj prost? fretky zakodovaný, takhle si hrajou mezi sebou. Jenže mají siln?jší k?ži, tak je to tak nebolí. Ty jí ale musíš nau?it regulovat sílu stisku, u nás se nejd?íve strkal prst do krku, ale to bylo jen na chvíli, ted na ní platí jen následovné kousnutí. Je to o moc lepší. Když se zapomene, jednoduše jí to p?ipomenu. Ale jak jde o jídlo je tak opatrná, že m? to až dojímá. Jak vidí syrové maso je jak divá, ale nikdy nekousne. Snaží se t co nejšetrn?ji urvat sousto, jen aby se m? ani zubem nedotkla. Tím jsem si jistá, že m? kouše jen kvuli h?e.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:24
petronelka: no tím já si práv? jistá nejsem v?bec, jakmile str?ím ruku do klece, jede mi po ní, jako bych byla mega vet?elec, kterj ji chce zamordovat, rozhodn? to není hraní,.... a práv? tou regulací síly stisku taky už nevim jak na ni, snad na ni platí to cvrnknutí do zadnice. Jinak nevim, zda bych ji cht?la kousat po tom, co se všude vyválí... (kolikrát ?lov?k ani neví) snad by bylo lepší štípnutí...? A p?i krmení? Žere mi to i s rukou! Nejradši by se vyflinkla na okurku, jen aby si mohla hryznout do živého :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:28
aha, tak to Kimbu se skoro každý den sprchuje a ráno jíme z jedný misky müsli.Volizujem se na vzájem furt.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:29
U nás doma je zažité, že fre?ák kousnul, tak jsem ho nepustila, ale spíš jsem ho udržela v náru?í, oto?ila ho k sob? zády a bu? ho taky kousla t?eba do zátylku, nebo za ouško a pak šup do klece, aby vychlad. Vždycky jsem si ale jeho hlavi?ku p?idržela, aby mi to nemohl jen tak oplatit. Je fakt, že každý fretce je to b?hem 5 vte?in šumák a za?ne drásat klec, ale dokud se neuklidní, tak je zav?ený a když se zklidní, tak jde ven a t?eba to takto opakujeme n?kolikrát. Ono frete?ky jsou strašn? mazaný a hodn? brzo p?ijdou na to, že je nebaví být v kleci, tak se zklidní. By? na 5 minut, ale ono se to za?ne prodlužovat, až se fre?ák zklidní. P?ed každým rafnutím si m? pat?i?n? umyjou a pak ?AF :-) A ješt? jim t?eba d?lám po jejich kousnutí, že je chytím za k?ži za krkem, nadzvednu je trošku do vzduchu a zasy?ím na n?j a šup se uklidnit do klece. No uvidíte, co vám bude vyhovovat :-)
Lovu zdar a bacha na achylovky :-D
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:29
petronelka: hm dobrý no.. :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:31
Leyla: ono kupodivu na achillovku mi Zuzka neúto?í, taky jsem zkoušela ji zav?ít a tak, ale dycky jen znud?ne zívla a šla spát jo, takže tohle asi neklapne. JInak te? na ni zkouším cvrnkanec po prdeli a sy?ení... Uvidíme... I když jak m? vidí p?ítel sy?et, tak chce volat chocholouška, že vypadám jak kobra 11 :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:34
kamculenka: pusinkuju se z každým svým zví?etem ale pít z jedný skleni?ky a jíst z jednoho talí?e mi smí jen Kimbu. Protož vím, že je ?is?ounká a nic špatnýho do pusy nestrká.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:36
petronelka: no jo jasn?, ale jeden nikdy neví... já si taky líbám želvi?ku, ale nevim teda, Zuzku zrovna nemusím..co kdyby zalezla pod postel, hodila bobek, pak se v n?m fajn? vymáchala a já ji pak budu cumlat.. m?ami... ;-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:38
že vám do toho kecám,ale m? se jšt? za ty 3roky co mám fretka nestalo,že by se v n??em takovém vyváleli.fretky jsou v tomhle narozdíl t?eba od ps? fakt ?istotný,alespon ty moje :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 23.07. v 15:38.
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:40
je mi to jasný:-)) ale když ono jí tak hezky voní z tlami?ky a v?bec mi tak celá krásn? voní, že bych jí nejradši celou sn?dla!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:41
žofiro: taky pijete z jedný skleni?ky?:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:43
petronelka,no jist? :o)) a když m? p?íšera za?ne v 5ráno okusovat v posteli,tak koušu já jí,takže na nás musí být fakt hezkej pohled :oD ona kousne a pustí,kousnu já jí a pustim a takhle se tam hryžem dokud m? nep?inutí vstát,nebo neusne :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:49
tak u nás je to stejný:-)) akorát je v noci v kleci. To bych se už v?bec nevyspala. Ona ti tam v noci neleze?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:50
my chrápem spolu :oD volieru sice má,ale je tam zav?ená jen když nejsem doma,nebo máme návšt?vu...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 15:52
tak toho bych cht?la ?asem taky docílit ale nevím co na to p?ítel:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-23, 16:07
Hehe. No tak a moje opice se v tom taky neválí, ale jeden nikdy neví, je to malý, relativn?!!hloupý... no te? je zas v kleci, prokusla m?, hajzlik malej :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-23, 16:12
m? se teda válí JEN v parfémovanym ko?kolitu,takže ted má Žofka krabici s parf.ko?kolitem kam se chodí válet a hrát a ve WC má ko?kolit "oby?" a to by jí ani nenapadlo tam hrabat nebo se válet.jo a musim ?íct že ona je fakt moc ?istotná,na dvorku se nau?ila chodit ?urkat a kadit na kanál a když jsem s ní chodila ven,tak byla dost neštastná když pot?ebovala a žádnej kanál nenašla :o) takže jakýpak hloupý?! ;o)))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 16:31
chytrý jsou až moc, jen ob?as d?laj, že sou blbí..
když omylem Kimbuli zav?u klec nebo jí schne zánchod, letí ud?lat pot?ebu do sprchá?e. Tam to je spláchnu, bobek mezmu do toale?áku a spláchnu do záchodu.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-23, 16:32
jo jo asi tak :oD na to kanále na dvorku to taky vždycky jen spláchnu hadicí :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 16:33
a ješt? ušet?íme za stelivo!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-23, 17:35
Mam taky dotaz...jak nekteri vite, moje prvni fretinka Majinka nekousala...tak nyni z Leily mam trochu sok. Uz jsem si zvykla na kousani pri hre a i na to, ze to obcas prezene. Ale to , co se stalo nedavno...fakt nevim. Vzdycky ji poustim sprchu, ona se racha, kdyz je ji vedro. Vzala jsem ji do ruky, aby nelezla do uplne ledovy vody. Drzela jsem ji , ona nic...a za par vterin hop a zakousla se mi do rtu...zaplatpanbuh drzela asi jen 5 vterin( pro me fakt nekonecnych). Poprve sla do klece...na hodinu!!! Proc to udelala??? Opravdu to nechapu. prijde mi, ze ma nejaky zkraty. I pak na ni bylo videt, ze je zarazena z toho, co udelala. Celou dobu stala v kleci a ani se nehla.

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 17:44
Lucifindo, jak jsem ?íkala moje Kimbule nekouše natvrdo, ale rty, o?ní ví?ka a noc jí hrozn? lákají. Ona netuší, že tam máš tak tenkou k?ži?ku. Proto jí tvá reakce p?ekvapila. já mám u ní hlavu furt, ale vždy jí držím hlavu. jí ty výšn?lky hrozn? lákaj víš:-)) pozor na bradavky!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-23, 17:49
petronelka: Chudacku:( Nejhorsi je, ze "normalne" tohle nedela. U ni to uchylka na mekkou kuzicku nebude. Nerikam, pusinku (lizala) na pusu mi dala zatim jen 3x, rikala jsem si v jakesi jeji euforii, pak taky kolikrat mi prejela zoubkama, ale tohle byl "zakus" natvrdo. Pak byl jeden tvrdy zakus do ruky-taky znicehonic pri prenaseni. Jinak kouse normalne en pri hre.Tak prave premyslim...proc.

Aktuální stránka:3 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist