Aktuální stránka:18 z 24
Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:24
Breyny nase zkusenost z fotosoutezi je zas takova, ze se tam nikdo nepodepisuje :o)
Spis zkusenost je, ze se da tema fotosouteze a lidi tam stejne donesou fotky na uplne jine tema :oD

CO se tyce prokazani fretky, tak ockovak - jinak proste nahlasis jmeno, to si odkrtneme, dostanes cislo, projdes veterinarni kontrolou a to je vse.

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-03, 08:17
super už za 4dny bude výstava...


Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-03, 11:58
Takze vsem co prijdou - mate se na co tesit! :) zajimavy vyber stanku, hodne cen pro hodne fretecek a hlavne - kdo, kdy videla 165 fretek najednou?!? B-)

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-03, 14:32
super,už se moc t?šim a Amy ješt? víc

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-04, 16:01
Mohu se zeptat zdali pak je KC Novodvorská-Kulturní centrum Novodvorska?Nerada bych se v Praze ztratila
Lili

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2009-03-04, 16:51
Ano, je to Kulturní centrum Novodvorská - dle informace o výstav? jsem pochopila, že se vystupuje na autobusové zastávce "Sídlišt? Novodvorská".


Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-04, 18:44
Kdyz si prectete tyhlety informace [www.fretka.sk] tak zjistite vsechno na co se ptate ;o)

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-03-06, 16:50
Jak je to s "verejnosti bez fretek"?:)...od kdy je vystava zpristupnena pro vsechny?...vim ze v Brne to bylo nejak od jedne nebo tak...tady se uz muzem prijit koukat hned od rana nebo jak budeme chtit?:)...

...diky...
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-06, 17:49
tak kolik daate z vitezku na utulky? dofam ze vsechen zisk ....

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-06, 18:04
Tak to už snad bez komentá?e.. A co si jako myslíš že na tom vyd?lají? Milion? Máš pocit že do toho neinvestovali nic? Pokud chceš p?isp?t n?jakému útulku, ud?lej to osobn? a ostatním se do toho prosímt? nestarej.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-06, 18:08
mne je jasni ze dost lidi tam jede jen proto aby mohli pak vydelat vic penes za mladi to je jasni..

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-06, 18:10
N?jak mi uchází smysl toho co tu píšeš, Tomáši. Jsi-li labilní, laskav? si najdi odbornou pomoc a nezahlcuj tím vlákno Výstavy.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-06, 18:13
nejsem jen jsem se zeptal a pak ti odpovedel...to neni nic spatniho..

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-06, 18:16
tak nic du vyprat freetci kožišky pak si dame spolu pivo to jim chutna :) pripravi eveci a dem spat at zitra dorazime v pohode:)
jo a s jedou fretkou spim v posteli:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: tomas dne 06.03. v 18:28.

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-03-06, 21:06
Taky m? zajímá vpušt?ní divák? bez zví?at. P?ípadn? i to, jestli je n?jak omezeno focení.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-06, 22:52
Ahoj všem fretkomil?m, nem?žeme dojet, ale držíme palce všem z??astn?ným a závidíme krásný fret?í den v tak hojném po?tu. T?ším se na kopu fotek, tak papa lala tinki winki, a? se vše poda?í a všichni zdrávi dojedou v poklidu a s nadšením dom? se spoustou milých dárk?!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-07, 00:01
P?edpokládám, že okukovat se bude moci už od po?átku, rozhod?í podle dnešní porady budou posuzovat na podiu v podstat? všem p?ed o?ima. Tentokrát je to pán "p?i t?le", velmi milý, a t?i dámy st?edního v?ku, také vypadají mile.Jednací jazyky budou ?eština,n?m?ina, angli?tina, pokud neselže technika, bude i doprovodný program,uvidíte i freti?ky v neobvyklých barevných rázech.
A Tomáši, pokud si myslíš, že si na výstav? n?kdo nakapsuje, tak p?íští výstavu zajisti ty. A jestli se budou prodávat miminka po ocen?ných rodi?ích dráž, je to docela logické.V obchod? také platíš za výb?rové zboží víc.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-07, 00:06
Tomáši, ty fakt nejsi normální!!! P?esta? psát zcestné kraviny a pokud tebou hýbe demence nebo snad alkohol, najdi si pomoc. A jak vidíš, tak nejsem první, kdo ti to píše, tak na tom asi n?co bude ;o)
Jestli máš pocit, že n?jaký útulek pot?ebuje akutní finan?ní injekci, mohl jsi mu ty zaslat svoje peníze, které jsi dal za p?ihlášky a veterinární ošet?ení a zítra ješt? dáš za benzín (p?íp. autobus, když chlastáš) a za jídlo. Byla by to jist? v?tší ?ástka, než na této akci "vyd?lají" po?adatelé. A moc t? prosím o jednu v?c: p?esta? se motat do v?cí, o kterých víš víc než houby!!!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-07, 09:56
holky on to stejn? nepochopí, je to na n?j víc slov, než unese, tak ho radši ignorujte, s nejv?tší pravd?podobností si u toho ješt? d?lá dob?e, že si ho v?bec n?kdo všímá. já už ty jeho p?ísp?vky ne?tu, ale když se chci n?co dozv?d?t a po?ád se ?eší jen jeden ?lov?k, docela m? to odvádí od chuti sem chodit :(
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-03-07, 13:06
Tomáši - doufám, že dostaneš dnes opravdu p?es držku na výstav? jak sis p?ál - opravdu si to zasloužíš - v tom jediným máš absolutní pravdu.
A víš Tomášku jak se to d?lá, když n?kdo opruzuje a d?lá bordel na akcích? Zakáže se mu tam vstup :-)))

307-515-842



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Dodi dne 07.03. v 16:11.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-03-07, 23:16
A je po výstav?.
Vzhledem k tomu, že tentokrát jsme se zú?astnili pouze jako hosté a navíc jsme p?ijeli jen na poslední t?i hodiny, nemohu posoudit organiza?ní stránku výstavy. Ale jako návšt?vníci-?umilové ;o) jsme si to celkem p?kn? užili - sešli se fajn lidi?ky, p?ítomna byla obrovská hromada fretek všech barev a velikostí a kdo se vypravil své fretce (nebo sob?) n?co p?kného koupit, také si p?išel na své. Ceny pro vít?ze vypadaly lákav? a prostory byly také velmi p?kné :o)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-08, 11:45
tak to jsem se tet z vas pobavil:D mne je to jednou at si prodaval frtky klidne za mylion když se najde takovej demet co to kopi:D jinak vystava usla samozrejne nejvisi ceni vihrala chovatelka stanice(urco domluveni..) mne je to jedno ja jsem taky neco vyhral tak spokojenost:) mam nejkrasnesi kastrovanou seamycku berusku:)
rozarka byla na 2miste v kategorii ?erné barvy a meda 3 v albynech a beruska jeste 2misto v barv? bilé znaky takze pooda ale moc se nepredali neva hlavne ze mam zas 30kg zverlitu:D


takže dekuju za vystavu a jesli muzu jasmin poprosit nedostal jsem vysletky jen by mne zalimalo z ceho jim strhavali body dekuju

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2009-03-08, 11:58
Tomáši, jsi závistivý, nep?ející a zlý ?lov?k. Mám pocit, že se BAVÍŠ, když t? lidi kritizují.

Prosím všechny, neodpovídejte a ignorujte veškeré jeho p?ipomínky a narážky. Nás to roz?iluje a jeho to baví. Nestojí nám za to.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-08, 12:01
nejsem to by mne zajimalo jak na to prysla:D ja nikomu nic nezavydim je my to jedno i kdybych nevihral nic a ja jim to preju:) neavim

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-03-08, 12:02
Tomáši, že t? huba nebolí už fakt...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-08, 12:06
a z ceho rekl jsem svuj nazor kazde ho mame a ja jim to preju moc byly moc hezky:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: tomas dne 08.03. v 12:06.

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-08, 12:08
a us to psat nebudu protoze mne nebavi vase jedovati keci hlavne ze jsme si to uzili to je hlavni a tesit se muzem na dalsi uco bude taky fajn:)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-03-08, 12:55
Tomáši, za tvoji záš? v??i po?adatel?m, nenávist a závist a trapné dedukce o nabalíkování se z výt?žku z výstavy budu já ta první, kdo bude trvat na tvém vylou?ení z jakékoliv akce SKCHF.

307-515-842
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-08, 13:01
co to rikas ja zadlou zast proti poradatelum nemam ja je chvalim jak se jim vystavy dari a jsemrat ze je delaj jesli sem se nekoho dotknul tak se omlovam us raci nic psat nebubu mam rat tidle akce a i tobe se omlovam

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-08, 13:05
Holkýýýý, výstava byla super!
Sice moje holky žádné ocen?ní nedostali, ale mám moc velkou radost z jejich výsledk? chovnosti :o) Ob? dostali ocen?ní velmi vhodný, tak snad budeme mít letos miminka ješt? krásn?jší, než jsou oni sami :)
Jinak kluci bodovali a jsem moc ráda, že m?j kluk bez ocásku ukázal, že i fretka s vadou to ostatním bez vad dokáže nat?ít :o) (nic ve zlém proti ostatním, ale fakt mi to ud?lalo moc velkou radost :)
Akce to byla úžasná, lidi?ky byli super a jsem moc ráda, že jsem se op?t po hodn? dlouhé dob? m?la možnost setkat zase s takovou spoustou stejn? ujetých lidí jako jsem já :)
Avatar

Aktuální stránka:18 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist