Aktuální stránka:23 z 24
Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-10, 14:46
No vzhledem k tomu, že je to ru?ní práce, tak je každá jedine?ná :) Ale než jsme p?išli na to, jak to složit, aby to bylo takhle na?echraný, jak si to p?idržovat, jak to prošívat... jééé to bylo práce.. a všechno to domyslet do konce, jak co p?ilepit, v jakým po?adí.. vypo?ítat ty stuhy a tak.. to bylo peklo.. ale protože se líbili, tak do toho jdu p?íšt? zas :o)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-10, 15:43
já bych na ty trika nechala ud?lat nicky a avatary tady z fóra, podle nich si pak ?lov?k hnedle lidi p?i?adí, co? já bych hned poznala f?ru lidí jen podle toho :D

jinak musím sepsat pro ma?ary p?ipomínky k výstav?, tak by mi docela bodlo, kdyby mi s tím n?kdo bodnul :)) p?eložím to pak do angli?tiny, ale cokoliv, co by šlo použít bych, s vaším svolením, p?ipsala i odsud...
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-10, 16:14
Peto, kokardy byly opravdu uzasny! :) Jen pro priste proste musime vymyslet, jak na ty ocasky dopiseme ty kategorie! Pak to bude nej nej! :oD A hlavne, ze uz vim, kde nechat udelat stredy :) Ty se myslim, taky celkem povedly :)

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-10, 16:48
Yasmin, na p?íští rok s náma zase po?ítej, klidn? jen se mnou, ale sama bych to nezvládla za tak krátkou dobu..
Jinak jsme samoz?ejm? rády, že se tak líbí :) Na za?átku to vypadalo bled?, ale když jsme p?išly na to co a jak, tak už to bylo dobrý :o)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2009-03-10, 16:59
Kokardy naprosto ÚŽASNÝ !!! ;o)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-03-10, 17:55
Na st?edy kokard byl použit motiv autorky CORIGEN - to jen na dopln?ní, nebylo by dobrý na ni s pod?kováním zapomenout. I když sem z?ejm? moc nechodí.

307-515-842
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-10, 19:05
Petro, je mi jasné, že se musí šít jako skládaná sukn?, ale na karton? nebo na n?co jiného? Na co jste to šily vy? Rozumím tomu, že po našití stuhy nalepíš do st?edu obrázek a dozadu n?co pevného, nap? karton.A na p?íští výstavu podepsané tri?ko a vlastnoru?n? ušitou kokardu s obrázkem, abychom se poznali/y i živí. A kdo nezvládne, tak alespo? vizitku.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-10, 19:15
erin - na nic jsme to nešily. prost? jsme si to drželi jen tak v ruce.. p?eložily, spíhly jehlou, p?eložily na druhou stranu, spíchly jehlou, na první stranu... a po?ád dokola. držela jsem si to jen nehty a po jedný stuze (tj. 6 kokard) jsem si myslela, že se mi ty nehty odloupnou z l?žek. pak už jsem p?išla na ten grif a bylo to dobrý. první stuha mi trvala skoro t?i hodiny, pak ke konci už jen hodinu a n?co. nebylo to tak hrozný, jak to ze za?átku vypadalo.. a to jsem na r?zné takové práce p?kn? velký d?evo. ani holky nechápaly, kde se to ve m? vzalo :o)) problém by nastal ve chvíli, kdy bych se píchla jehlou pod nehet. na takový v?ci jsem d?sná cí?a..
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-10, 19:17
Erin, já kdysi d?lala pro SK klub ty klubové visa?ky. Co tak udélat néco v tom duchu....
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-10, 19:37
Zkusím to šít jako krejzl, tím by to m?lo i ocásky, kam se dá pot?ebné psát tužkou na textil. Jen co se mi uzdraví znisaný prst.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-10, 20:13
my ty kokardy cvakali sešíva?kou na brn?nskou výstavu, m?la jsem cca 60 kokard za cca 4 hodiny, první mi trvala taky dýl, ale pak to jelo jak na másle. Já teda nevim, jestli se vám ty brn?nské líbily, ty vaše jsem nevid?la, tak nem?žu posoudit...ale ur?it? jsou taky ?uprovní!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-10, 23:30
Takže Fr?ane - poskládat, cvaknout, poskládat, cvaknout,...? Já jsem uvažovala ješt? o takovém složit?jším skládání - inspirovaly jste mne k další form? ru?ní práce.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-03-11, 10:15
Petra p, Frtan: tak to aby ste zacali sit...za chvilu je vystava v Modre a mozno aj olympiada...;-)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-11, 10:33
Majo neblázni!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-03-11, 11:43
Kto? Jaaaaaaaaaa?! Nikdy!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-11, 13:47
ano, vyst?ihli jsme z papíru (ten co je t?eba na kalendá?ích jako poslední strana, takový ten hrubý) kole?ka, na ty naskládali dva p?ehyby ze stuhy, cvakli kon?m, atd. pak tavnou pistolí p?iplácli p?ední motiv - zalaminovaný obrázek - samo jde dodat cokoliv, co jde p?ilepit; vzadu p?ilepili poutko a pak zase z tvrdého papíru p?iplácli kole?ko, které zamaskovalo koníky a zahladily celkov? kokardu i zezadu.

letos se na žádnou akci zatím jako pomocník nehlásím, vydržte, než dod?lám školu, pak budu mít hafo ?asu i na výrobu kokard :))
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-11, 14:00
Frtan ukazka ceske kokardy je zde:


Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-11, 14:19
jeeee, ty jsou skvele...no my priste sezenem lesklejsi masle, vypada to lip :))
meli jsme nekolik tipu i na dalsi zdobeni viz BIS, tak treba priste :)
diplomy taky chvalim!


Yasmin, mas nejake tipy na zlepseni vystav? pisni klidne na mail, Reka by chtela dat dokupy nejaky souhrnny manual, co by bylo dobre sjednotit pri vystavach fretek. pisni cokoliv, co te napadne a co bys vylepsila i napriste. Diky
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-11, 15:46
Diplomy nedopadly dobre :( Byly krasne, ale umrela mi tiskarna, ktera mela vytisknout 500 plnobarevnych A4, umrela po 16tem diplomu.. Takze to nedopadlo uplne nejlip :o(

Co zlepsit na pristi vystave? - VSECHNO!!! :o)

Jinak Soara ma uz ruku pry lepsi, uz s ni zacina i trochu pracovat, uz ji to tolik neboli a na dalsi akce pry nezanevre :o) uff! :)

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-11, 19:41
hmm, toz to je teda siroky pojem :P
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-03-11, 20:43
To frtan> spojme sily a spracujme manual...ak mas ICQ, skype alebo tak nieco, hod mi to do SS, pokecame. Ja mam stale podklady k nasej Modre, takze to bude vcelku "jednoduche".
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-11, 23:22
Tak jsem dneska byla kone?n? schopná blejsknout kluky :o)

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-12, 00:13
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2009-03-12, 00:38
Dalšie fotky, tentoraz od lenky6 [picasaweb.google.com]#

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: p-h.trabi (IP)
Datum: 2009-03-12, 12:31
Ano, vetsina fretek mela strzene body za usi, ale ne za cistotu, nybrz za velikost nehodici se k tvaru hlavicky nebo za tvar usi jako takovych ( cituji dle posuzovacich kriterii)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-03-12, 12:43
To p-h.: ked tu boli madari (prva praha), tak nam tiez vycitali velke usi...takmer u 80% fretiek...hold, asi tu mame teplejsie, takze musia viac ochladyovat...;-)))))
(kto by nerozumel, tak zvierata zijuce v chladnych oblastiach maju male usi, aby im neomrzli a zvierata zijuce v teplych oblastiach maju velke usi, aby sa mohli viac ochladzovat...bez ohladu na to, ci k hlave pristanu alebo nie...ucel je prednejsi nez krasa)...;-)))
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: p-h.trabi (IP)
Datum: 2009-03-12, 12:52
napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Ano, Tomasi, mas pravdu, vsechno bylo podmaznute a vsichni se na tom nabalikovali, to je jasne, jinak by Yasminciny fretky ani vyhrat nemohli a moje uz vubec ne, ale vis jak porotci taky potrebuji kacky, ona i v Nemecku zivotni uroven klesa, vis jak, kazdy Euro dobry :-)
A ted zpet do reality: Porotci vubec nevedeli, komu patri fretka, kterou prave posuzuji. A lidi jako Ty jsou pricinou toho, ze poradatele proste jednou reknou - a dost, nebudu poradat akci, kterou nejen ze musim dotovat z vlastni kapsy, ale kterou mi nasledne pubertalni vyrostci zkritizuji :-( Znam to z jinych akci, ktere se fretek netykaji, nejakej idiot se najde vzdy.... A fakt to boli, kdyz neco delas pro radost a ostatni Te pak pomluvi. Vubec se devcatum nedivim, ze Ti zakazali vstup na budouci akce. Zamysli se nad sebou.



Re:
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-12, 21:33
MajaZ: Moje fretky mají uši fakt docela veliké. Ale vem si, takový fenek.. to jsou ušiska, kam se na n?j hrabe fretka:))
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-03-12, 23:23
To hanulka: jojo...fenek je moj favorit...;-)

No a este k tomu obohateniu...takze po spocitani nakladov a prijmov sme sa obohatili o cca 3000 CZK.
Peniaze pojdu do fondu FOF a nasledne pocitam, ze do isteho, tu velmi popularneho utulku...;-)))
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-13, 02:00
tož to se v t?ch tisícovkách m?žete koupat! rovnou t?i tácy! :)))

(doufám, že je jasné, jak to myslim...)
Avatar

Aktuální stránka:23 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist