Aktuální stránka:16 z 24
Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-01-26, 18:11
tak pokud to prectes tady, pak ty pismenka v emailu jsou vetsi, ale neva.. B-) a nebo si porid bryle ;o)

Jo a prosim te, aby pak nevznikl nejaky problem, tak verejne tady pisu, ze Beruska nepatri do Specialni kategorie - kdyby jsi si na vystave stezoval, ze jsi ji tu kategorii zaskrtl :o)

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-26, 18:15
a proc ne? m TI BILI PONOSKY JE MOC HEZKA a ti fotky jsem stary co mam v profilu

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-01-26, 18:47
no asi protoze beruska nema tu barvu, ktera je Specialni kategorii?

Tak uz si to sakra precti (ja vim, vsiml sis specialni kategorie, ale ne popisu :oS...)

Popis WE Mitt:
Srst na t?le má jakoukoli barvu, krom? bílé (black, sable, champagne, chocolate, ......)
Všechny 4 tlapky mají bílé ponožky, p?i?emž na p?edních mohou být znaky v?tší. Bílá barva však nevystupuje výš než do dvou t?etin délky tlapek.
Další znaky: náprsenka, menší než u klasických Mitt. Bílá kolena, flekaté b?icho, znak na hlav? - te?ka ?i skvrna, ne však pruh ani bílou hlavu jako panda! M?že být i bílá špi?ka ocasu.
Maska: bandit s promísenými bilými chlupy
Barva o?í a nosu: Nos je r?žový. O?i jsou vždy vínov? ?ervené - sv?tlejší odstín karmínových, tmavší než rubínové (?ervené u albín?)
Fretka m?že postupem ?asu vyb?lovat od zadu (greying - progresivn? šediv?jicí)

Fotky takovych fretek mas v infu o vystave..





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 26.01. v 18:49.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Breyny (IP)
Datum: 2009-01-26, 19:27
M?žu mít dotaz ohledn? o?kování? Min. 3 m?síce staré? Není to trochu moc? U ps? bývalo 1 m?síc. Trochu m? to mrzí, protože jsem to nejspíš prošvihla :) Tak se aspo? p?ijdu podívat.

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Breyny (IP)
Datum: 2009-01-26, 19:36
Aha te? jsem si p?e?etla info a tam je to trochu více rozepsané. I když i tam je to tak nadivoko. A co ulomený zoubek? :-O To je taky handicap? Snad ne ...

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2009-01-26, 19:43
Breyny: odlomený zúbok nieje hendikep, síce za to fretke strhnu body, ale zase ich môže nabra? inde :o)

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Breyny (IP)
Datum: 2009-01-26, 19:56
Díky :) M?j 5,5 letý Mon?as asi bod? moc nenabere, ale spíš bych si to cht?la jednou vyzkoušet :)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-26, 20:38
todle je treba hendikep:) [www.fretky.wbs.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-01-26, 21:10
tomas napsal/a:
-------------------------------------------------------
> todle je treba hendikep:)
>
>

...a nebo taky zubozeni fretky :oX



Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-26, 21:19
Yasmin, sorry za OFF...
Tomas si svou fretku nijak sám "nezubožil". Pokud vím, problém s nekrózní tkání a odum?ením boltcú mnélo více fretek, taktéž nékterým musela být ud?laná operace na zprúchodnéní otvoru.
Problém je popisován zde: [forum.fretka.cz]
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-26, 21:56
taky p?idám off:

alespo? co já vím, tak jí Tomáš nelé?il z d?vodu nedostatk? financí, ale to je spíš do jiného vlákna. pokud se mýlím, tak se omlouvám.

Navíc dle mého pohledu upozor?ovala Yasmin Tomáše na to, že Beruška nepat?í do kategorie WE Mitt, ale nikde nevidím napsáno, že Rozára nepat?í do hendikepu.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-01-26, 23:27
Ja bejt adminem...tak uz tady dam nekomu stopku na dozivoti...to mi hlava nebere tohle...

...pardon!!!...
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-01-27, 00:35
Johano: kdo koukne na fotky vidi, ze takhle daleko to nemuselo dojit (myslim ty prvni fotky), je videt, ze je to zanedbani pece - proste tohle se jen tak fretce nevytvori a kdyz to bude lecit, tak ano neco to zpusobi, ale ne to co ma ona v usich. A jak pise Petra - ja si taky pamatuju, jak vsichni nadavali at jde k vetovi >:o(

Timto dost off topic, pokud chce kdokoli cokoli ohledne tomase, tak mam sz. Tohle je vlakno o vystave!


Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-27, 16:30
hele ja chodil k vetovi po?at ale nevedel co s tim a udelalo se to behem par dni bohužel a penize jsem mnel a když ne sehnal jsem je!!

a když t?lo oznaci co mu uvozovkach nepatri a napadne to tak tomu bohužel nezabraniš!! a neviš jak bylo težky ji z toho zbavit a bohuzel se to stale vraci tak bych to ra?i nerozebiral..


a ?ikam vam to naposlet nechte m? bejt!!

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-01-27, 16:45
:DDDDDD
tak jsem se po dlouhý dob? teda zasmála :

a když t?lo oznaci co mu uvozovkach nepatri a napadne to tak tomu bohužel nezabraniš!!


omlouvám se za off.

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-01-27, 16:58
Yasmin omlouvám se za off topic, ale tohle m? fakt nadzvedlo ze zem?.

Tomáši, p?esta? tady tak bezostyšn? lhát, všechny si asi moc dob?e pamatujeme, jak to tady bylo. Být tebou, tak to tady nevytahuju. Už t? fakt za?ínám mít plné zuby.

Jinak Yasmin tu lokalitu jsi vybrala fakt dob?e

Pro ty, co tam ješt? nebyli/y je tam vedle kavárna, kde mají super dorty, (osobn? dopororu?uju ten s t?ma jahodama) takže se je na co t?šit:-)

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-27, 17:38
hm pamatujes hm ti si mi stala za prdeli vit?:-D

nojo samy slepice co by od nich ?lovek chtel:-D

nebudu dal o tom mluvit nema to cenu ani nemam na to naladu se s vama hadat.. kon?im debatu a jesli mi neco jeste chcete napiste mi to do sz todle vlakno neni od toho...

dekuju

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-01-27, 17:44
Nessie, ty žroute, to je pozvání na výstavu fretek ne na víkend pro chlupatý jazyky !!!
A co se tý?e Tomáše - a? si p?ihlásí jak chce, je plnoletý a svéprávný. V sout?žích je ale b?žné, že p?ihlášené v jiné kategorii než kam pat?í v?tšinou rozhod?í diskvalifikují.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-27, 17:47
za co? by mne vylocili ? tamto jsem splet tak mne na to upozornila a zmneni la to prece nemaj za co nebo maj?

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-27, 18:22
Jsi normální??? Po?adatel si ur?uje právo, zda majitelem za?azený zví?e do špatné kategorie bu? p?e?adí do správné, nebo jí diskvalifikuje. Tak to chodí na výstavách ps? a všude jinde. TAKŽE TY M?ŽEŠ BÝT RÁD, ŽE T? NA TO YASMIN UPOZORNILA!!! A p?e?adila jí do správné t?ídy, protože jinak bys p?ijel a ?um?l bys jak tele :o) I p?es ty všechny tvoje pomluvy o ní!

A p?esta? tady mít ty svoje výlevy, jestli nás chceš nazývat slepicemi, tak ti taky m?žu ?íct, co si o tob myslím a v??, že v tom jediný slušný slovo nebude! Dle mého názoru jsi snad i nesvéprávnej( snad to slovo znáš :o))) A chodit sem nemusíš, když se ti tu nelíbí! Nikdo t? tu nedrží!
ZUBOŽIL SIS JÍ SÁM A VŠICHNI TO V?DÍ!!! Nemuselo to dojít tak daleko!

Omlouvám se za OT, už k tutomu p?ípadu reagovat nebudu, ale Tomášovo bludy m? opravdu hodn? zvedaj ze židle :o(
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-27, 18:29
myslet si muzete co chcet ja vim prsavdu a vubec my nevadi ze ji nechcete p?imout:-DDDD




žádat majitele foru aby odctranil veškerou debatu co sem nepatri todle sem nepa?i a voni stejne nep?estanou ach jo

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-27, 18:30
a Yasmin dekuju za opravuudaju moc se na tvou vystavu tešim:)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-01-27, 19:26
Necht?la jsem se do toho v?bec montovat, ale tohle mi nedá... Tomáši, na to, abys tady v?bec n?koho nazval slepicí, jsi trochu mladej a blbej, s prominutím. Na tohle nemáš, chápeš? Trochu se kro?, nebo jednou dostaneš od n?koho p?es tvá nevymáchaná ústa. Všichni tu víme, jak to bylo s Beruškou. Ty sice nem?žeš za nemoc ale m?žeš za to, že to došlo tak daleko. To, že tvrdíš opak nikoho nep?esv?d?í, myslim si, že víš moc dob?e, cos ud?lal.
Co se tý?e výstavy a jiný kategorie, kam ?adíš fretku... za blbce kdyžtak budeš ty, Yasmin t? upozornila, te? už je tv?j problém.

Taktéž se omlouvám za OT a už ml?ím :-X a a? se výstava vyda?í :)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-27, 21:27
no jo no jeste vedet že ten chudatk je rozarka

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-01-27, 21:29
No jo, p?eklep. Nepamatuju si jména všech fretek všech lidí. Ale nic to nem?ní na skute?nosti, že tam máš svou vinu a to docela velkou, na zmrza?ení fretky. O jméno nejde.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-27, 21:33
no jo když si to mysliš ja ti ro neberu ale ja vím svi jak to bilo...takže nekrytizuj ja bych chel mit ra?i zdraví fretky... a ne mrzaky:-( ale ale us se ma dob?e:-)) a do 2tydnu se p?estehujem do svího tak se budem mít lip:-)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2009-01-27, 22:07
III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2OO9 !!!![/b]
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-01-28, 07:28
:-)))
hlavn? že jsem byla d?sn? ošklivá :-)))
Já osobn? se velice t?ším z toho, že by m?l být v propozicích výstavy i poplatek za protest. Takže kdo bude chtít plivat na jiné fretky a chovatele, bude v p?ípad? prohry leh?í o pár stovek. To byla nevýhoda výstavy v Brn?, že to tam nem?li, jinat by se Tomas se svojí zlomyslností a zdržením výstavy finan?n? prohnul.

307-515-842
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-28, 16:34
hele ja jsem to nezdrzel jen mi 1 chtytra chovatelka rikala ze jeji fretky maj svrap a ze ji to nevadi ze to chytnou jini..atd tak jsem ji nechal prove?in to a?

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-28, 16:35
a ušt dost! prosim

Aktuální stránka:16 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist