Jít na stránku:  12345678Další
Aktuální stránka:1 z 8
shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-16, 19:43
Sháním akutn? kojící kfre?ulku. Naše Žofinka m?la zdravotní komplikace a nem?že dát mlá?at?m mléko.Pokud o n?kom víte...nejlépe z Prahy a okolí budu ráda.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-16, 21:06
hurá jedna už se našla =o) sice až z Teplic ale o pindi bude postaráno =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-16, 21:37
Gracijka kolik je mladatkum? Vim o jedne z Prahy..
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-16, 22:07
Moc, držím pale?ky, aby to "hol?i?ky?" zvládly.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-16, 22:13
Obavam se ze mladatka jsou moc malinka na jakoukoli kojnou :o( Do Teplic podle me nema smysl, pokud sama samicka neporodila dnes nebo vcera (coz ne).. Volala sem Gracijce a dala kontakt na maminky v Praze, tak snad se podari mladatka dat dohromady :o(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-09-16, 22:34
graciijka: Moc držíme palce i tlapky, aby se Žofinka po operaci rychle zotavila a aby se poda?ilo mimísky náhradní kojnou odchovat!
Vím jen o dvou lidech, co v sou?asné dob? mají mlá?átka, ale první sami?ka už mlí?ko nemá a ta druhá má 9 vlastních mimínek, takže toho má sama až až. :-/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-09-16, 23:02
...te? jsem se ale dozv?d?la, že p?ece jen jedete k té druhé frete?ce! Tak ješt? jednou HODN? ŠT?STÍ!!!
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-16, 23:22
Ale az zitra :o(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-17, 01:00
Mladatka se ted k Zofce prisala...a vypadaji spokojene...Zofka je neodstrkuje....treba se jeste mlicko spusti...uvidime.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-17, 01:01
Budika mam na treti rano...stav zkontroluju a zitra se poradim na veterine co a jak.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-17, 01:04
To zni docela povzbudive!! Tak hlavne at se chytnou!!
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-17, 01:44
Já fakt moc držím palce :o/ A tak n?jak doufám, že to dopadne dob?e. t?ch blbých konc? je už n?jak moc. Zase ale se zdá, že vet pro to ud?lal docela hodn?, tedy, že to neodbyl, tak snad se to poda?í.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-17, 12:48
Mladata byla celou noc u Zofinky....ted sem je nakrmila a dala zahrat do krabice. Myslim ze Zofce mlicko jen tak nepotece takze zkusime kojnou nejdrive v Praze a pak teprve v Teplicich...jeste se dnes poradim na kontrole u veta. Kdy by se pri stimulaci ceciku mohlo Zofce spustit mliko.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-17, 16:12
To je vynikající, že se p?icucli :o) Ona tvorba mlí?ka nemusí být moc nápadná, zpo?átku (a zvláš? když má dv? mim?a) nebude mít žlázu moc nab?hlou, ale jestli jsou spokojen? p?icucnutá a ne?vou, je možné, že n?co málo z maminky dolují... Hlavu vzh?ru! Už je oblizuje?
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-17, 19:05
Dozvedela sem se ze v tech Teplicich to nabizi Marky.. Marky ty mas nejaky mladata??
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-17, 20:05
Tak se mi podarilo diky Yasmin (dekuji za tip) udat mladatka Yuky? tak se pise? =o))) ktera se jich zatim ujala doufam ze bude vse ok a prtata se zotavi...Zofinka ma rozparany brisko takze ji vadi jakykoliv dotyk i od mladat...takze je pustila jen ke dvema cecikum mezi zadnima nohama....a navic je ani neolizovala...takze jsem je radsi dala jine matce =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-17, 20:42
Graciijka budeme drzet palecky - Katka mi porad vola, zatom dobry, ale uvidime co tahle noc.. Jinak nemas vubec zac - nedavno sme prozily to same, takze i vime jake to je, pokud muzu, pomuzu..
Yuki se stara o miminka Reisinky a Reisinka o ty Zofky.. Pry samecek se prisaje, ale holcice se musi pomahat.. Uvidi se po teto noci.. Moc bych si prala, aby je prijala a starala se, aby alespon na tyto drobecky se usmalo stesti..
Zofku za nas taky pohlad, protrpela si toho taky dost chuderka..
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-17, 20:52
Diky moc...byla bych strasne stastna kdyby se je podarilo zachranit....uz jen proto ze to budou jedini potomci Zofinky....Zofi je uzasna...papka lita po byte...i kdyz to nevidim moc rada...aby si neposkodila stehy...ale kdyz ji zavru tak se dobejva z klece...ted spi ve svem pelisku za posteli...na kontrole ji vyndali kanylu z nozky a po tri dny ted budeme chodit na antibiotika a 26teho na vyndani stehu. Jeste jednou diky za dobry tip...ted uz je to na prckach =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-17, 20:59
Pokud se chcete podivat na prvni fotky mladatek tak jsou na adrese www.zofine.estranky.cz =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-17, 22:24
Nemusíš se bát, ona je ta rána stejná jako po kastraci a po té se taky za?nou brzy pohybovat jakoby nic, našt?stí se jim to hojí docela rychle. V?tšinou jim za den až dva "otrne" a n?kdy zkoušejí i šplhat, mršky :o) Škoda, že mim?a nevzala, asi pro ní bylo dost p?ekvapení, co to v tom pelíšku má za žížalky, když o porodu nic neví...
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-17, 22:38
No prave....netusila vubec co jsou zac....nevim jestli ji je na veterine hned po zakroku dali...nejspis ne a jestli ano byla jeste pod narkozou takze je mozna ani nezaregistrovala....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-18, 10:02
tak taky držím palce, aby všechno dob?e dopadlo! :o)

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-09-18, 11:35
Adoptivní pani?ka mi p?ed chvilkou psala, že ob? mimíne?ka si práv? spokojen? nacpávají b?íška mlí?kem od adoptivní maminky Reishi :o)))
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-18, 12:05
JJ taky sem dostala tu zpravu - takze to vypada nadejne!! coz je moc dobre, ale i tak palecky drzet neprestavame..
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-18, 17:06
Tak spatna zprava.. Chlapecek umrel :o(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-18, 17:10
škoda, vypadalo to tak nad?jn?... :o(
kolik t?m mimink?m v?bec bylo, když maminka p?estala kojit? nebo to bylo hned po porodu?

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-18, 17:14
Zrovna jsem s Katkou mluvila, tak mi to ?íkala. Nev?d?la jsem, jestli to sem mám napsat, nebo ne, jestli to napíše n?jaká povolan?jší osoba.

Marti - miminka se narodili v?era
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-18, 17:24
To je moc smutný. A tomu druhému mim?u je jak?
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-18, 17:37
Uz predevcirem.. No holcicka vybuch - protoze samecek prave vypadal prubojnejsi :o(
Jinak to bylo hned po porodu - ztratila mliko tim cisarem.. :o(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Iri (IP)
Datum: 2006-09-18, 18:31
Skoda, velka skoda :(

Jít na stránku:  12345678Další
Aktuální stránka:1 z 8


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist