Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:2 z 8
Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-18, 19:37
Tak smutna zprava...chlapecek umrel dnes odpoledne holcicku povezeme ke kojici kocce....Reisince zatvrdly ceciky.... =o/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-18, 19:41
Koukam ze zprava o umrti uz tu je....takze se akorat opakuju....Nestacim sem psat aktualni zpravy...s Zofinkou jezdime na antibiotika...ukazovala sem ji panu doktoru Kralovi...protacel oci =o/ Jsem rada ze je Zofi v poradku tak drzte pesti malicky at se uchyti u kocicky =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-18, 20:09
Obavam se ze to moc dobre nedopadn, proste jsou to mali tvoreckove, bez maminky nemaji moc sanci.. :ó( Graciika Zofi pohlad..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 18.09. v 20:10.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-18, 20:54
Chjo, zas jedna chvíle kdy m? ani trošku net?ší, že jsem m?la pravdu, když jsem Graciijce sý?kovala do telefonu, aby se p?ipravila i na možnost, že to nedopadne... Hlavn? musíme držet p?sti mamince Žofince, aby se co nejd?ív uzdravila, miminko bez mámina mlí?ka opravdu moc velkou šanci na zdravý život nemá :´-(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-18, 21:53
Bohuzel to ten den slysela po telefonu od vice lidi.. Coz cloveka asi moc nepovzbudi, ale bohuzel to tak je..
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-18, 22:00
Holcicka je prevezena ke kojici kocce....zkousime vsechny moznosti jak ji udrzet pri zivote...Katka se o ni velice dobre starala spolecne s Reisinkou mockrat jim dekuji...az budu vedet podrobnosti o cici a mimi dam vedet =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-18, 22:03
Na moznost ze prijdu i o holcicku samozrejme pripravena jsem...ale porad doufam ze nadeje umira posledni a ze po tom vsem uz by se to stesti sakra mohlo usmat na tu malickou....Zofi je v poradku (klepy klep). Lita po byte doslova jako fretka a co je hlavni ze zere =o) sem moc rada ze sem neprisla i o ni.....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-18, 22:28
Gracijka my doufame s tebou..
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-18, 22:46
Takze kocicka by ji pry prijala ale na malou je cecik moc veliky...takze ji nahradni lidska mamina bude krmit rucne...Jsem rada ze se postara nekdo zkusenejsi nez ja....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-09-18, 23:57
graciijka: Klou?ka je mi líto :ó( vypadalo to tak nad?jn?, když se mr?ousci p?isáli a pili. Reishi m?la z?ejm? víc mlí?ka než mr?ousci dokázali vypít, tak jí v cecíkách zatvrdlo, ach jo.
Graciijko, je sice pravda, že nad?je umírá poslední a zázraky se ob?as d?jí, ale možnost, že lidská kojná hol?i?ku vypiplá, je bohužel velmi mizivá. Byla bych velmi ráda, kdybych v tomto p?ípad? nem?la pravdu...
Hlavn? že alespo? Žofka je v po?ádku. Katka ?íkala, že je to nááááramná fešanda ;o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-19, 00:12
Cloveci maminka rikala ze se pokusi najit fretulku ktera koji, pokud by ste vedeli o nekom z Prahy tak budu rada....Jj Zofinka je moc hezoucka...docela se libi =o) a uprimne receno rada se s ni chlubim. No budu doufat ze se najde fretci maminka ktera by se ji ujala.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-09-19, 14:20
To je mi lito jsem nemocna takze se lecim.A fretule semnou.Jinak jsem ti nabizela kojnou.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-19, 14:26
Ja vim ze si mi ji nabizela...ale Yasmin mi dala tip na kojnou v Praze...bohuzel to nevyslo tak zkousime jine moznosti...nechci malou trapit dlouhou cestou aby se pak ukazalo ze se mezi tvymi 14dennimi nechyti. Kdyz ji mam v Praze muzu pro ni kamkoliv zajet a odvezt ji jinam....k tobe to je bohuzel moc daleko. Bylo to mysleno tak, kdybych nesehnala nikoho jinyho.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-09-19, 14:28
Ja vim taky bych chtela mit miminko bliz abych vedela o nem informace.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-19, 20:49
Ahoj vsem =o) Mam dobrou zpravu....malicka zije.Nahradni lidska maminka doji kocicku krmi mlickem a kocicka se stara o vse ostatni....Holcicka je pry aktivni.Drzte palecky at to zvladne =o) Ja na ni myslim neustale =o) Dekuju jeste jednou Yasmin za skvely Kontakt na uzasnou Katku, ktera mi dala kontakt na kojici kocicku =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Iri (IP)
Datum: 2006-09-19, 20:53
Gratulujuuu :)

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-19, 20:56
JEŽIŠ MY TU DRŽÍME PALCE,AŽ JE BUDEM MÍT PLACATÝ!

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-19, 21:02
Tady už jsou palce taky skoro placatý :o) Moc moc držíme...
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:01
Pro dnesek podavam posledni zpravu...Malicke pry zvrdlo brisko.Ma sice tendenci sat a je aktivni ale pry to neni dobre. Takze radsi uz nic nerikam protoze zadna lepsi zprava se nesmi rict nahlas jelikoz to clovek hned zakrikne....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:03
A? vám to dob?e dopadne, držíme palce i tlapi?ky :(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:05
Já taky držím. :ó( a moc si p?eji aby to dopadlo dob?e.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:09
No ja si nepreju nic jinyho....nejak nam to osud nechce doprat =o/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:10
T?eba to dob?e dopadne... no, všechny kon?etiny držíme... tak a? je v po?ádku.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:16
No priznavam se ze uz prestavam doufat...spis se smiruju s tim ze to nedopadne.Nebudu ale sejckovat...tak se mejte fajn a dobrou noc.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:18
Dobrou noc... t?eba to zvládne a bude všechno dobrý...
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Iri (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:22
M?žeme jen doufat :-/

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:01
Tak opet spatne zpravy...holcicka uz to ma nahnute...dnes prestala papat....brisko ma stale ztvrdnute =o( dalo se to cekat....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:03
To je mi líto... a to b?íško ma ztvrdlý pro? vlastn?? Já se v tom nevyznám :(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:06
Ja poradne taky ne....myslim si ze se asi nemuze vykakat...tezko rict...psala jsem te slecne tak mi to snad vysvetli cim to je.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:10
Ach jo :( t?eba to ješt? dob?e dopadne...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:2 z 8


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist