Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:5 z 8
Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-02, 00:04
Nebo me napadlo jestli nebrani tu svoji ranu na brise...sice uz ma vyndane stehy ale porad to ma citlive. Musim ji dat cas asi taky zarli...ale snazim se s ni mazlit a hrat jako driv. Prochazky po pokoji stridam nejdriv jedna pak druha =o) Doufam ze se to brzo srovna...Zofka nevi o co prichazi...s druhou fretuli se da uzit vic srandy nez s clovekem =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-02, 00:24
napiš sz vercule, ta n?co podobnýho zažívala p?ed pár m?síci. moc sem nechodí, takže tady si toho nemusí všimnout - navíc když je to ve vlákn? o kojný.
klidn? jí napiš, že jsem ti dala tip na ní já, aby v?d?la a zeptej se jí, jak to probíhalo u nich a jak si s tím poradili.
(a neboj se, dopadlo to dob?e, z holek jsou dneska kámošky! ;o))

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-02, 00:59
Díky zkusím to =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-10-02, 01:10
No ja mam doma Keiru uz skoro 3 mesice a Terka si na ni zatim nezvykla a porad ji krute napada. I kdyz je Keira vetsi naz Terka, tak se ji boji a nebrani se jejim vypadum:(
Tak drzim pesti a snad vam to dopadne lip nez nam:)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-10-02, 10:34
Graci, srovná, ale musíš po?kat tak šest týdn? od kastrace. Má normáln? projevy falešného mate?ství (a je hysterická, že jí to "mlád?" neposlouchá). Je to vyvolané spádem hormon? po kastraci a odezní to za 4-6 týdn?.

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-02, 12:37
Strasne rada bych si ji nechala protoze je kouzelna takze pockam....a jestli ji neprijme ani pak tak uz nevim co dal =o/ Nerada bych aby ji tyranizovala...no uvidime.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-02, 13:13
graciijka: Ur?it? p?ijme, chce to jenom ?as... Neboj... a kdyby ne, tak ji p?ijme ješt? o n?co pozd?jc... :)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-10-02, 14:05
Gratuluji a p?eji aby si na sebe brzo zvykly :o) Je moc roztomilou?ká :o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-10-02, 15:54
Gratuluji k p?írusku. Sice jsem v takovéto situasi nebyla,ale když jsem si po?ídila Kir?u k Matýskovi, tak to taky bylo dost d?sivý. Tak n?jak jsem žila v tom, že hned budou kamarádi a ono ne:-/ Mates Kir?u hrozn? kousal,ona je?ela a prd?la-bylo to fakt strašný a já m?la depku. Myslím, že bych Žofku nechala zatím v klidu,aby si srovnala hormony a prcka bych nechala povyr?st aby se mohl pozd?ji bránit. No a potom bych to ud?lala jako s Matesem. Hodila jsem mu Kir?u do klece a nechala to osudu. Chodila jsem kolem a d?lala, že nevidím a neslyším. Našt?stí to dopadlo dob?e.
Jinak držím p?st?,vím jakej je to záhul na nervy a taky na ?as.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-02, 17:00
Díky. Tak trochu doufám, že se skamarádí p?es klec anebo že z Lentilky vyroste velká drsná fretka a Žofce dá co proto =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:40
Žofka brousí kolem klece Lentilky a po?ád na ní kvoká ale jak m?že tak se jí snaží kousnout i p?es klec.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-04, 13:21
graciijka: ono ji to prejde. Bere ji ted jako vetrelce, ale postupem casu se to zmeni. Navic je vlastne ve falesce, takze o to vic bude na ni chtit utocit. Az bude Lentilka (mimochodem moc prekne jmeno) vetsi, bude se moc branit - diky tomu u mne zacali vychazet i Silver s Flo - ona uz ne nej tolik nemohla si dovolovat a on uz nebyl malej ubrecenej kluk :o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:27
Diky moc za nadeje ktery mi davate =o) Byla bych strasne moc rada kdyby se to povedlo protoze Lentilka mi prirusta kazdy den vic a vic k srdicku a bylo by to pro me tezky ji dat pryc =o/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:55
p?eju at vám to s Lentilkou vyjde a jsou z nich dobré kámarádky.Žofka má falešku a taky na ni nejspíš bude i žárlit,naš freták nesnesl ani vlastní dceru,po?ád na ni jen sy?el,nemohla jsem ji vzít ani do ruky když byl fretak poblíž.ted už ví,že se tím nic nezm?nilo a po?ád se mu v?nuju stejn?,dávám mu ve všem p?ednost a už je to skoro v pohod?,ale k jeho kleci a miskám se malá nesmí ani p?iblížit...

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:55
graciijka - neboj, ono to možná bude trochu drsný a dlouhý, ale ur?it? se zkamarádí. U kamarádky to taky vypadalo, že se jí nikdy nezkamarádí a po dvou m?sících se povedlo...
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-05, 15:12
Zofce se snazim venovat uplne stejne jako predtim ale je na ni videt ze zarli. Predevcirem si mi lehla na klin a vydrzela pomerne dlouho =o) Mala je uzasne sladoucka ale Zofik je na prvnim miste =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-05, 23:13
Graciijko - tak jsem práv? zjistila, že máš sest?i?ku naší Babulí!!! Tak hodn? št?stí do života!
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-05, 23:33
Díky =o) Jordi už mi posílala fote?ku vaší frete?ky je roztomilou?ká =o) Taky p?eju hodn? št?stí a až holky povyrostou, m?ly by se ur?it? vid?t =o) Mimochodem Žofka dneska spala u ní v pelíšku. Já si s Lentilkou hrála vedle. =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-05, 23:59
Ur?it? se n?kdy uvidí! Naše Bambule roste jako z vody, už jsem to od Pídi skoro zapom?la, jak rychle vyrost. Moje tch??ata spí taky v jednom pelíšku, ale p?es noc chodí spát Pí?an se mnou do postele, když za?ne plakat on, když jí za?ne v noci rasit a plá?e ona, putuje do p?epravky... :o))

A ur?it? se n?kdy uvídíme, t?eba na Valentýna v Praze nebo na n?jaký jiný procházce, nebo si m?žeme dát n?kdy sraz u Katky, my se ob?as navšt?vujem :o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-09, 12:46
Tak fajn....pokud mi Lentilka zustane...jako ze doufam ze ano tak se urcite nekdy setkame. Na valentyna se chci jit urcite podivat =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-11, 21:19
Tak v patek to bude ctrnact dni co sem si poridila Lentilku a Zofik bude mit ctyri tydny po operaci. V podstate se nic nezmenilo Zofka je na ni stale oskliva dnes ji chytila pod krkem i pres klec a nechtela ji pustit. Lentilka je nastesti v poradku, netekla krev a hned si pak se mnou hrala. Nemate nejakou radu jak bych je mohla dat dohromady???
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-11, 21:29
graciijko,
myslím, že jsem to ?etla i v radách p?ímo tob? - musíš vydržet "šestined?lí". a to po 4 týdnech ješt? trvá... :o/
navíc - 14 dní není tak dlouho, pokud si dob?e pamatuju, sbližování fretek trvá ?asto mnohem déle, i m?síce.
no, v první ?ad? bu? trp?livá, po falešce se teprv uvidí!

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-11, 21:32
Kdyz ja mam zkusenosti s nesnasenlivosti vuci samickam i predtim....Zofka byla na samicky oskliva vzdycky....kamaradovu fretku na prochazkach napadala.....snad si na ni zvykne...dnesek me trosku vydesil..jak ji capla a nechtela pustit...nastesti je vsechno ok
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-11, 21:39
aha...
tak v tom p?ípad? mi už v?bec není jasné, pro? sis k žofce po?izovala další fretku a ješt? k tomu zrovna v téhle dob?, po operaci, kdy by ses m?la v?novat hlavn? jí... :o/

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-11, 21:56
Samozrejme ze se ji venuju....venuju se ji stejne jako predtim...nesnazim se Lentilce nadrzovat. Nevim jestli si cetla cele toto vlakno ale Zofku sem nechala pripustit proto abych si mohla nechat jedno mlade (samicku) bohuzel se nezadarilo tak sem si k ni poridila samicku z jineho vrhu. Vetsina lidi mi dava nadeji ze se to spravi....dam Zofce cas.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-11, 22:23
?etla graciijko, p?edstav si, že ?etla.
dokonce jsem ti tady.. [forum.fretka.cz] ... pomáhala sehnat pomoc ješt? p?edtím, než jsi založila tohle vlákno, a nadále jsem pr?b?žn? sledovala stav žofky i mlá?at.
už když jsi prvn? napsala, že si budeš TE? po?izovat k žofce kamarádku, tak m? to dost p?ekvapilo, ale ?íkala jsem si, že mi do toho je prd...

Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-11, 20:56
Vetsina lidi mi dava nadeji ze se to spravi....

já ti tu nad?ji taky neberu, naopak. možná ne?teš dost pozorn?, protože krom rad (nemyslím tím moje, ale od povolan?jších) ohledn? problém? po císa?i (a následné falešce) bys post?ehla i tohle:

Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-11, 20:29
sbližování fretek trvá ?asto mnohem déle, i m?síce.
no, v první ?ad? bu? trp?livá, po falešce se teprv uvidí!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 11.10. v 22:30.

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-10-11, 22:29
Gracijsko:Neztracej nadeji a venuj se jim.A hlavne Zofikovi aby byla v poradku jinak mnoho stesti.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-10-11, 22:56
dej Žofince ?as.p?eci jen má za sebou t?žký období navíc ješt? "vet?elce" ve svém teritoriu.nech jí ot?epat se z toho co v poslední dob? zažila a pak ji teprv zkus pomalu zvykat na Lentilku.ona snad potom brzo pochopí,že to není nep?ítel,ale kamarád.moje Žofka byla(a ješt? je) zlá,na jiné fretky.m?la m? sama pro sebe 2roky,nemohla jsem cizí fretku vzít ani do ruky aby se do ní Žofka nepustila,nebo si alespon po?ádn? zasy?ela...pak jsem jí po?ídila samce-dosp?lýho v ?íji-vychází s ním v pohod?.vím,nem?žu srovnávat samce s mladou/malou sami?kou,ale i tak ona u sebe jinou fretku nesnesla a tvoje Žofka je oproti mojí mladoch a tak si na sebe ur?it? zvyknou...držíme palce a tlapi?ky :o) dej jim ?as...
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-11, 23:11
To Martina: za pomoc pri hledani moc dekuju. Asi mas pravdu a byla blbost porizovat si malou samicku hned ted. Proste mi bylo lito ze mladata neprezily, proto sem si ji poridila. Vuci Zofce to je sobecky vim...jsem asi naivni ale porad doufam, ze az bude Zofka po sestinedeli a budou se tu v pokoji citit, vidat pres klec a budu jim vymenovat pelisky ze ji prijme. Jinak rady na toto tema jsem tu cetla vsechny. Chapu ze potrebuje cas takze mi nezbyva nez cekat a doufat. Za podporu od vsech moc dekuju a budu vas nadale informovat o vztahu Zofka-Lentilka.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-11, 23:32
Proste mi bylo lito ze mladata neprezily, proto sem si ji poridila.
já vím, proto jsem taky tenkrát držela jazyk za zuby... ;o)

Chapu ze potrebuje cas takze mi nezbyva nez cekat a doufat.
tak p?esta? f?ukat už te?, vydrž ješt? aspo? 14 dní - m?síc, pak se teprv uvidí, jestli se to lepší nebo ne!
když už sis takhle "zava?ila", nezbývá ti nic jiného, než tu p?ipálenou kaši dojíst.

a já doufám, že si za ten m?síc p?e?tu, jak spolu žofka a lentilka za?ínaj kone?n? kvokat! ;o)

Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:5 z 8


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist