Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:7 z 8
Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-22, 11:16
ja to priteli taky rikala, ze az budem mit Freyu, tak ten jeho flegmousek blbej bude mit male soukome peklicko. ale treba ho to nauci se rvat...:OP
pamatujes, jak mu rocky daval zabrat? ten blbec se jenom otocil na zada a sezer me:OP

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-11-22, 11:20
Je prave blby ze i kdyby jich nakrasno zavalila fretkama tak zase jedine samickama...a ty se ji vetsinou nepostavi...nemame zadnyho fretciho "kamose" =o( nebo neznate nekdo hodne drsnou fretci samicku z Prahy? =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-22, 11:25
Nerekla bych, ze je to reseni. U nas tenhle kolobeh nejspis nastartovala lonska navsteva u Jordi, kdy Terku napadl jeji Frodo a pak i Medulka. Teri je od te doby agresivni vuci vsem cizim zivym tvorum.
A co dela Lentilka, kdyz ji Zofka nepadne? Brani se, nebo taky jenom jeci?
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-11-22, 11:42
Prave ze Lentilka je proste strasne hodna...jenom jeci a nesnazi se ji vubec kousnout....Ja Zofku miluju ale tohle mi na ni fakticky vadi. Ona je strasnej mazlik ale na fretky je hnusna....kocky ji nevadej ke kralikovi obcas vleze ten se ji boji ona si s nim chce hrat...nespozorovala sem ze by mu nejak sla po krku. Ma z nej proste legraci ze je dvakrat vetsi nez ona a boji se ji...tak tam vzdycky skace jak blazen a ma z neho srandu. Holky se teda znaji spis pres klec. Zofka ma velkou klec a Lentilka ji obcas vyleze na strechu. Zofka se okamzite probere a vystreli z pelechu a jde ji po nohach. Kdyz je pustena Zofka brousi kolem klece s Lentilkou a jakmile se ji podari Lentilku kousnout a ona zajezi Zofku to jakoby nase*e vypusti puch a je mnohem agresivnejsi...proste nepricetna.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-22, 11:45
No u nas to bylo uplne stejny. Jako pres kopirak. Akorat Terka vzdycky u toho utoku strasne kvokala. Mala jecela, pokakala se, pocurala, prdely obe..no hruza. Ja bych spis videla reseni v tom, ze Lentilka potrebuje zvednout sebevedomi, aby se Zofce postavila. Lentilku bych zkamaradila s jinyma fretkama aby zjistila, ze se nema ceho bat a ze Zofka neni buh:) Kdyz pak Zofka OD LENTILKY dostane klepec, tak si to priste rozmysli.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 22.11. v 11:49.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-11-22, 12:06
Jj Lentilka se taky vzdycky chudak pokaka a pocura...to udelala Zofka jednou v zivote kdyz sem hlidala Buraka. Byl dvakrat takovej jako Zofka a dovoloval si na ni...Mozna je Zofka ve skrytu duse silenej srabik a na fretulich si zveda sebevedomi. =o) Lentilku kamaradim s ostatnima fretulema uzivam si na rozdil od Zofky ze nikoho netrha a ma snahu si s ostatnima hrat. V nedeli jsme byly na navsteve u kamarada a jeho dvou fretek a Lentik si vyhral tak ze pak dva dny nevylezla z pelechu =o) Ovsem Zofku sem nechavala doma s tezkym srdcem....Snad ji to vynahradim nejakou prochazkou...treba o vikendu na roztyly.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-22, 12:44
Jak koukam, tak je to u tebe opravdu stejny. Je to asi jenom na Lentilce. Pokud sebere odvahu a ukaze Zofce ze se neboji, tak se snad zkamaradi. Keira se postavila ve svem pelisku, kde je uzky vchod, takze tudy projde jen jedna fretka. Keira Terce zatarasila cestu a jecela (nenapadla ji ani nekousala). Terka necekala jakykoliv odpor a zarazene udesla. Tim bylo po boji. Ted se jakstaks snaseji. Asi z nich nikdy kamosky na zivot a na smrt nebudou, ale snad se budou tolerovat.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-22, 13:04
anebo malim utiskovanym poridit bodyguarda:OP treba nadupanyho kralika:OP

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-11-22, 13:23
jenze kralik se ji taky boji =o) Zofka je proste rambo =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 13:55
Berenika: Jo, to jo... m?la bys ho nau?it se prát...
Graciijka: Tak to zkus se same?kem, až se n?kdy sejdem, tak jak se bude chovat k Rockymu, ten morduje všechno, ale jenom ve h?e... tak jestli ho srovná ona, nebo on. p?ípadn? i s Meggie, ale ta zase až tak rvavá neni, v?tšinou se brání, ale ne n?jak moc... taky se mi jednou pokakala a po??rala, když ji mordoval jeden same?ek... V Rokycanech... ylo mi jí líto, tak jsem jí pak musela ut?šovat... :(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-11-22, 14:08
Ja Lentilku taky utesuju =o) Jenze je problem ze nemame na sebe stesti....se proste nikdy nesejdem =o) Protoze kdyz mam cas tak ho nemas ty a naopak =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-22, 15:04
tak to muzem skusit s nasim, treba ji on nejak neco ukaze...nebo taky ne a necha se zmlatit:OP

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 16:16
graciijka: No práv?... ale kdyby n?co, tak já mám ?as v sobotu :D
Berenika: Toho tvýho by asi p?epral i mravenec... protože tv?j se prát nechce, takovej... pacifista :D
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-12-01, 10:56
Ahoj. Ve stredu jsem byla s holkama venku spolecne jeste s fretackem. Zofka utocila jen a jen na Lentilku s fretackem si hrala. Takze nevim co dal. Jestli by pomohlo ji dat na tu prevychovu nebo jeste pockat az Lentilka trosku vyroste. =o/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-12-01, 11:01
Zofka proste zarli. Musis ji asi podporovat a nadrzovat ji. Pustit Lentilku a Zfku si vzit do naruci, mazlit a chodit za Lentilkou. Aby se jenom videly. Dat jim oboum bombonek nebo pasticku, ale Zofce dat prvni.Pak zkusit dat pastu nebo jinou mnamku oboum naraz. My jsme takhle zacali s mlickem pro kocky a pastou. Chodit spolecne na prochazky, aby Lentilka mohla k Zofce, ale mohla ji i utect. U nas tahe taktika zabrala po ctyrech mesicich. Bud statecna a trpeliva.
Ja jsem taky rvala, ze ta krava tchorovita povali do zverimexu kdyz se neumi chovat...ale nakonec to vyslo. Moc na vas tady myslime a soucitime:)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-12-01, 14:21
Jen zkouším avatar



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: graciijka dne 01.12. v 14:22.
Avatar

Přílohy: zole.gif (95kB)  
Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-12-02, 00:01
Zofce nadrzuju i nadale =o) Je to muj milacek a nedala bych ji za nic na svete. Calopetku lizou vzdy spolecne pres klec tak ze se dotykaji cumacky. Urcite dam Zofce cas...nerada bych se zbavovala Lentilky. Uz mi prirostla k srdci. Na jare je budu brat pravidelne ven a budu je na sebe vic zvykat...zatim se vidaji pres klec. Lenta do jara jeste povyroste a zesili =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-12-04, 11:52
graciijko,
držím palce, aby se zada?ilo! vím, jak to majitele trápí, když se mu fretky "žerou", když by je tak moc cht?l skamarádit.
tak a? se ti to povede! :o)

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-12-04, 12:51
Diky moc za podporu...jak uz sem vyse psala Zofka je proste vysazena na samicky...takze to chce cas.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-07-18, 16:02
Ahoj, prosím pomozte ! Mladé narozené 16.7. p?vodn? 9, nyní kv?li ztrát? mlíka matky už jen 5 - majitel volá SOS, je od Tábora a pojede za kojnou kamkoliv...prosím kontaktujte greeg007@seznam.cz a nebo ICQ 164-598-750

d?kuju za rychlé reakce

307-515-842
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-07-18, 16:14
Ahoj, prosím pomozte ! Mladé narozené 16.7. p?vodn? 9, nyní kv?li ztrát? mlíka matky už jen 5 - majitel volá SOS, je od Tábora a pojede za kojnou kamkoliv...prosím kontaktujte greeg007@seznam.cz a nebo ICQ 164-598-750

d?kuju za rychlé reakce

a kdybyste byli tak rychlí a reagovali práv? te? - tak je se sami?kou u veta a ihned nem?že odpov?d?t


307-515-842



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Dodi dne 18.07. v 16:27.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-07-18, 16:42
ja uz mam sedmitydenni...to uz je moc pozde co?
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-07-18, 16:52
No vím já? :-( Zatím po?káme, s ?ím se vrátí od veta- t?eba jí mlíko n?jak vyvolají injekcí... Yasmin má mladší mimi, jen není zatím ihned dostupná - ale moc díky za zájem

307-515-842
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-07-18, 16:53
sem ji prohmatala a mliko uz nema =o/ prckove uz zerou sami....takze by ty prcky nejspis nahazela do zradla a bylo by
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-07-18, 21:29
sakryš to je pech, kdyby to bylo tak p?ed deseti dny, m?la jsem tu v útulku sami?ku,která p?išla o mladý a m?la ješt? mlíko, ted už nemá,achjo.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2008-07-19, 01:14
to je škoda, my už také mléko nemáme :o( Yasmin sice idální kojnou má, ale bohužel je p?es víkend mimo ?R
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-07-19, 12:29
Myslim,ze uz ani Gwen by je nebrala, protoze ma tydenni prcky a ti by je nejspis zalehli.. :o( A bohuzel jak pise Jordi jsem mimo.. Vcera se mohl ozvat do 8hod, ale neozval, tak doufam, ze ten vet nakonec pomohl!
Jinak ono by miminka mozna ani neprezila, kdyby si je vzala samicka co mela mlade, protoze mleko uz neni dostatecne tucne, tak by to mozna ani nestacilo na vyzivu, ale nevim to 100%, tak by me i celkem zajimalo, jestli uz ma nekdo zkusenost s odchovem cerstve narozenych od samicky, ktera uz jedny mladata odstavila..

Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-19, 12:39
vercula takhle vloni odkojovala mladé od jedné samice, která po zán?tu žláz nemohla dál kojit (atb). m?la št?stí, že ob? její sami?ky m?ly mlá?ata krátce po sob?, po 14 dnech, ale v dob?, kdy pot?ebovala náhradní kojnou, bylo t?m "pot?ebným" už minimáln? 3, možná 4 týdny, p?esn? si to nepamatuju. jen vím, že nebyli úpln? malí, už odrostlejší.

nemám sama sice zkušenosti, ale myslím si, že ?erstvá mimina by se klidn? mohla "p?idat" k týdenním. asi by to všechna nep?ežila (taky by jich nemohlo být dohromady dvacet, to by byl problém i pro mámu :o), ale ta siln?jší ur?it?. vždy? i mezi sourozenci bývá ?asto hodn? velký váhový rozdíl a i ti menší se prosadí - n?kdy dokonce líp než "mamutci" :o)

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-07-19, 12:47
Martino mezi mladaty o treba 4 dny od sebe je fakt velkej rozdil - vaha, pohyblivost.. Mezi sourozenci to az tak rapidni neni - pokud ano, tak to ten mensi neprezije. Pokud jsou navic mala mladata (cerstve narozena) jeste uz vysilena hladem, nez se k mliku dostanou je to problem. R. 2006 jsem se snazila odchovat tri mladatka - mela jsem dve samicky ktere kojily, ale nebyla moznost dat k nim mladata - mely uz 4 denni mladata a ty je opravdu odstrcily a pokud jsem na chvili dala pryc ty starsi, tak samicky nechtely byt s tema mladsima..
Mela jsem fotku na porovnani,ale bohuzel uz na netu neni..

Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-19, 13:37
aha, tak to jsem netušila... p?ipadalo mi to reálné, naivn? si p?edstavuju, že by se prost? vždycky na chvíli ta v?tší odstavila, myslím zeza?átku, tak první týden. vercula to taky tak d?lala, že ty menší "prot?žovala", ale zase už si nepamatuju, jak to snášela ta náhradní kojná, když jí zmizely její vlastní d?ti...
no, já tohle, našt?stí, v reálu nikdy (ne?íkej nikdy :o)) nebudu muset ?ešit. snad.


dodi, dej zprávu, jak to s malými vypadá. když to tu tak ?tu, moc pozitivn? to nevidím... :o(

Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:7 z 8


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist