Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:4 z 8
Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-21, 22:03
petro p.,
píšeš "zase - oni v plzni pr?b?žn? množí fretky? nebo nevíš o tom n?co víc, prosím? nepoužívaj to náhodou ke krmení??

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-21, 22:28
Nevím jak to je, ale tipovala bych, že v ZOO se všechna necht?ná zví?ata dají lehce zkrmit. :o/ Kdo ví, ale docela by m? to nep?ekvapilo.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 23:05
Tak jsem s jednou slecnou domluvena na nedeli vecer. Pujdeme se s Zofinkou podivat na trimesicni pandicku =o) Tak nam drzte palce at si padnou do oka =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-22, 00:07
Martina, Jordi a ostatní, co to zajímá:

Už jsem n?kde psala, že jsme tam byli asi v ?ervnu pro poslední mlád?, albínku hol?i?ku. Mají samce albína a hol?i?ku tcho?ku. Tenkrát je m?li odd?len?, ale díky tomu, že jsme brali poslední mlád?, pustila je k sob?. M?la jsem sebou dv? kamarádky a ob? fretky cht?li, jenže mlád? bylo jenom jedno a tak se ta druhá zeptala, kdy budou další mlá?ata. Paní "pe?ovatelka" nám na to odpov?d?la: "No já je te? pustim zase k sob? a on jí hned ud?lá další.. Ona má vždycky na ja?e a na podzim mlá?ata, tak si p?ijde na podzim." Nevim, kolik t?m dosp?lc?m je a kolik už m?li vrh? a mlá?at. Taky povídala, že když je nabízeli za 400,- tak se to zdálo moc lidem i tam ?ákýmu vedení.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-22, 00:56
hmmmm..... hnusný, no...

hele, petro, a nemohla bys t?m kamarádkám vysv?tlit, pro? by si nem?ly brát mimina z takovejch a podobnejch "chov?"? já vím, že ty mladý za to nem?žou a doplat?j na to, ale jen uvolní místo pro další a další a další a další sourozence... :o(
ach jo... je mi jich líto, podobn? jako "bre?ím" nad t?ma v tescu v most?. vždycky hodím oko, jestli tam "ješt?" nebo "už zas" jsou a prchám. prost? jsem se za?ekla, že nalezence ANO, ale NIKDY mlád? z takových podmínek, kdyby mi to m?lo srdce utrhnout, protože bych se cítila být spoluviníkem t?ch p?íštích ubožátek... :o(
srdce m? táhne je "zachránit", ale rozum drží hodn? pevn? utaženou uzdu. uv?domuje si, že ?ím víc lidí s dobrými úmysly (a siln?jším srdcem než uzdou) "zachra?uje", tím víc se namnoží dalších, aby akvárko nez?stalo prázdný... :o(


Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-22, 08:10
Uprimne receno Zofka je koupena v male akvaristice na Vinohradech. Podminky taky nemela nic moc nebyla ockovana i kdyz uz na to davno mela vek atd.Kdyz sleduju jiny akvaristiky porad na tom jeste nebyla tak spatne. Byla jsem nakupovat minule v Tescu v edenu a meli tam strasne malicky mlade....kdyby ste videli jak bylo apaticky...taky mi to mohlo srdce utrhnout. Co tak sleduju docela uchazejici podminky maji v nakupnim centru v hostivari.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-22, 09:48
Martino, ta druhá kamarádka už si to rozmyslela a fretku nechce. Na zkrm je nepoužívají, ale kdyby je lidi nekupovali, tak je ur?it? zkrmí. Celý Plzni to nevysv?tlim, že jsou ty mlá?ata odchovávána ve špatných podmínkách, a i kdyby, tak oni neznají slovo kastrace a stejn? je budou množit dál... :o(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:40
Ahoj...tak podavam dalsi zpravu. Zofik je zcela v pohode...v nedeli sme se mely jit podivat na fretulku, presunulo se to na vcerejsi vecer a slecna se mi neobtezovala ani napsat ani zavolat. Takze to beru tak, ze nema zajem o umisteni fretecky do nove rodiny. Mrzi me tento pristup. V nedeli vecer mi psala ze se v pondeli ozve. Musela sem ji vcera psat ja a ani na to neodpovedela. Takze si asi budeme muset vyhlidnout jinou fretecku =o/ Proc mi rovnou nerekla ze ji nechce dat pryc? Mam rada jednani na ferovku.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:53
graciijka: Já taky odvolala jedno mlád?, jenže... bylo to od "chovatel?", od kterejch tady psali nehezký v?ci a potom, co jsem mluvila po telefonu s tou ženskou, tak jsem si to rychle rozmyslela, taky to ode m? nebylo fér :(( ale chápu to, tak zkus n?jaký tady z inzerce, te? jsem koukala, že nabízej bílá mlá?átka... nebo n?jakýho toho nalezence.... ale vim, že to zamrzí... Jinak já mám Meggie z "druhý ruky", jsou jí tak 4-6 m?síc?, v?era m?la první o?kování na psinku... má n?jakou kožní nemoc, dostala jsem šampon od veta a mám jí koupat 3x tejdn? a ješt? nechat ten šampon 10 minut p?sobit, docela se toho d?sim... takže to nejsou jenom zverimexy a velkochovatelé, p?íšt? si dám taky v?tší pozor...
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:57
Njn clovek si proste nevybere =o) Zofka se taky porad drbe ale nechci ji ted koupat s tema stehama....Na tu zenskou kaslu...jeste mi do telefonu rikala jak bude rada kdyz se ji ujme nekdo hodnej kdo se o ni postara...no comment....Kdyz ja uz sem tenhle mesic docela v minusu takze si nemuzu dovolit fretuli kupovat. Ta od ty holky by byla zadarmo protoze na ni maji doma alergii....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:00
Acha... no, potom asi jedin? nalezence, ten bude aspo? v dobrejch rukou... :( jojo, nevybere... hlavn? te? Meggie radši kontroluju, jestli se nedostává do ?íje, on jí po?ád tak nadšen? o?uchává (to p?edtim ned?lal!!), takže na ní dávám pozor... nemám s tim ješt? zkušenosti, takže se jí dívám po?ád mezi noži?ky, abych to kdyžtak poznala co nejd?ív :)))
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:01
To poznas =o))) nejde to prehlidnout =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:03
Doufám :)) a zkoušela sis dát inzerát, že bys brala fretku??? Mn? se takhle ozvala na Meggie...
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:04
Nedavala....jeste jsem dostala nabidku od Katky u ktery byly mimisci u nahradni matky....na albinku =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:05
:)) tak a? ti to vyjde... :)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:09
diky...zase podam zpravu =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:10
podávej, podávej :)) já jdu za chvíli s Rockym možná na procházku... jestli kámoška bude moct... :)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:14
My pujdeme ve ctvrtek nechces jit s nama? Pujde jeste Bobca a mozna Burak =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:15
A kam???? :))
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:21
Kamos co ma Bobinu bydli v Bohnicich a je tam uzasna rokle....tam se vzdycky tak vyblbnou =o) Zofka pak spi dva dny =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:27
Ale to netušim, kde je :(( my chodíme na Letnou nebo do Stromovky, znám ješt? tak prokopský údolí, ale kde je rokle v Bohnicích netušim... :(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:33
To bych se s tebou kdyztak dohodla na srazu nekde v metru.....ty bydlis v Holesovicich? Bohnice jsou nad zoo....a nejlip se tam jede z metra Kobylisy...takze se muzeme treba sejit tam....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:35
Na Kobylisy trefim i tramvají :))) ale dál ne... tak m?žem... já si asi jdu zapnout ICQ, tak se m?žem domlouvat tam :)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-01, 21:09
Ahojky....tak jsem si k Zofce poridila malickatou albinku. Jenze Zofka je na ni zla. Tak doufam ze se to casem srovna....ale moc tomu neverim =o/ Tak drzte palecky.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-10-01, 21:12
Balhop?eji ti

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-01, 21:23
Díky....tady je adresa na kouknutí
www.zofine.estranky.cz
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:06
Žofka se ur?it? brzy srovná, tak si užívej p?ír?stku, dokud je malinkatá! A Žofinku nezanedbávat! :o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:09
gracijka - tu zlobu na malou fretku jsme zažili taky a momentáln? jsou to dv? nerozlu?né bestiášnice, které myslí jen na to, jak nás naštvat =)

Teda n?kdy =)
Ono se to spraví, jen musíš vydržet!
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:47
Kdyz Zofka ji hned uvodem kousla do krve...ted je teda k sobe v zadnym pripade nepoustim....Taky sem s ni byla vcera venku a do kamosovych fretek se vzdycky zakousla a pak trhala jak pes...tak doufam ze ji to prejde....ale fakt se toho moc bojim...budu rada kdyz mi napisete jakykoliv tipy.... =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:53
Já bych jí nechala v klidu, protože ty mlá?ata by m?la mít ješt? te?, ne? Tak t?eba si myslí, že je n?kde má a chrání je jenom jako. Proto je taková krutá. t?eba jí to za pár týdn? p?ejde...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:4 z 8


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist