Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:3 z 8
Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:13
Ja se obavam ze ne.....stve me to...ze sem vubec mela ten debilni napad nechat ji pripustit...aspon ze je Zofka v poradku (tuky tuk). Proste uz sme si to stesticko asi vybraly...mama mi ji vyprala v pracce-prezila.Vypadla mi z prvniho patra-prezila.Ztratila se mi na vanoce-prezila. Holt uz to mame vybrany na nekolik let dopredu =o/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:25
Pane jo, same "lepsi" tak davej si vic pozor!!
Jinak masiruje ji ten clovek co ji ma brisko?
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:33
To gracijka: Obávám se, ža to, co se stane p?i porodu a pak, ?lov?k až tak nem?že. Prost? to neovlivníš. Tady to pokazil ten císa?. :o( Prý se dá ud?lat i tak, že maminka mléko neztratí ale to si zas nevybereš doktora. S tímhle zatím, a díky bohu, zkušenost nemám. Ale n?co jsem slyšela. A Ne každá fenka ztratí mléko po takové operaci. Co by si po?li ti lidi s drahými malými psí?ky, kdyby jim vet zprasil operaci a fenka jim pak p?išla o mléko. Obávám se, že na fretky se n?kdy dokto?i dívají dost pohrdav?.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:05
Kdyz to je tezky. Bylo to v sobotu ja byla bez auta tak sem musela jet tak kam se dostanu MHD. Kamarad mi doporucil sejdr. Ze tam fretkam rozumi. Kdyby to bylo v tydnu tak jedu k panu doktoru Kralovi, ktery mi zatim vzdycky pomohl a dobre poradil. Kdyz tu Zofcinu ranu videla Katka tak se zhrozila. Ja to nemam s cim porovnat a tezko rict jestli meli nebo nemeli Zofku kastrovat.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:07
no ono jde o to, ze fretka je taky mnohem mensi.. :o( koukam treba v praze jde si zjistit vyborne chirurgy a v dobe porodu samicky kdo kde ma sluzbu. Aby se nestalo co Graciijce, ze narazila na skoro reznika (alespon fretka tak pry vypadala) :o( ja nemuzu posoudit nevidela sem ji.
Jinak to davej si vic pozor bylo na to vsechno ostatni - porod neovlivnis.. Pouze clovek muze hlidat kryti pand, dew a badgeru..

Graciijka nevim, ale Kral by ti moc nepomohl - podle me nema takove vybaveni, aby mohl toto delat..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 20.09. v 21:09.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:15
Ja vim ze na to ze ji je rok a pul ma uz hodne za sebou. S tou prackou to bylo tak, ze si mama vzala dovolenou zustala doma tak sem ji poprosila jestli by Zofku pustila behat po byte...a Zofku nenapadlo nic lepsiho nez se jit do koupelny prehrabovat ve spinavym pradle ktery mela mama pripraveny do pracky. Ja tou dobou byla v praci, hned jsme potom jeli na veterinu. Byla nastesti ok. No a s tim jak mi utekla na Vanoce zase nedavala pozor segra....proklouzla ji dverma a drze travila Vanoce se sousedkou ve ctvrtem patre.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:17
:o) no to je prave to kdy clovek doplaci na blbost druhych..
Jinak prvni zvire o kterem slysim, ze prezilo vyprani :o-
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:23
Jak rikam...vybrala si to stesti....prala se s dzinama nastesti si ji mama vsimla relativne vcas...pred zdimanim. Stejne me ale polilo horko kdyz mi to volala do prace....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:27
To je hezký- p?ed ždímáním :) já bych se bála, že by se utopila... my máme teda koš s prádlem v koupeln?, kam je nepouštíme a hlavn? je zavíratelnej a dost vysokej...
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:32
No problem je v tom ze mama kdyz zacina prat tak vysype vsechny kose v koupelne na zem a prebira to. Je taky mozny ze uz mela dziny hozeny v pracce a pak tam teprve Zofka vlezla...netusim. Kdyz peru ja jdu nejdriv zkontrolovat kde se Zofka momentalne nachazi.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:35
No, hlavn?, že to p?ežila... to je hlavní, aspo? víte, na co si dávat pozor :)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:37
Chybama se clovek uci....kdyz ona me nekdy dokaze pekne zmast. Vyrobila sem ji pelisek u sebe za posteli a minule tam mela strcenyho plysovyho medvidka...ja tam tak zbezne jukla, rikam si fajn spi za posteli a ono ne.....
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:45
Takovýty fígle d?tí :)) chytrá holka, no :)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 09:04
Tak malicka dnes rano umrela....priroda je neoblomna. Vcera vecer prestala jist. Zofce tedy budu muset poridit jinou kamaradku =o/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 09:13
Kdyby ste nekdo vedel o fretci holcicce tak dejte vedet. Chci aby mela Zofka kamosku.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-21, 09:16
to je mi líto, ale asi se nedal moc ?ekat pozitivn?jší výsledek. p?esn? jak píšeš - p?íroda se nedá nijak zvláš? ukecávat... :o(

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 09:20
Jj dalo se to cekat. Skoda....kdyby mi Zofku aspon nevykastrovali =o/ Hlavni je ze je v poradku ona...kdyby se stalo neco ji asi bych se z toho hodne dlouho dostavala =o/ Takze pokud nekdo vite o fretecce k mani dejte vedet. Bude se mit fajn. Zofka vlastni klec 3+1 s lodzii =o) takze by se tam mely vejit
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-09-21, 09:21
graciijka: Je to moc smutné :o( Ud?lali jste ale vše, co bylo ve vašich silách! N?kdy bohužel ani to nesta?í.
Taky si myslím, že nový fret?í kožíšek bude tou nejlepší náplastí na smutek. Co takhle poskytnout nový hezký domov n?jaké sami?ce-nalezenci? ;o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 09:27
To uz me taky napadlo. No uvidime. Doufam ze Zofka snese vedle sebe cizi fretecku.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-21, 09:34
Achjo,to je mi tak líto!!!!
graci,dám ti v?d?t,jak se dozvím n?co o t?ch nalezencích v Brn? a uvidíme,prý je tam krásná malá sami?ka.Vydrž,dnes mi mají zavolat co a jak.

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 09:41
To by bylo fajn =o) Zofce budou pristi tyden vyndavat stehy. Vcera uz si hrala a litala po byte jak blazen. Takze je v kondici a mohla by ji prijmout =o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-21, 11:01
graciijka: Taky je mi to líto :(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-21, 11:06
Graciijka - moc me mala mrzi, ale priroda je holt silnejsi..
Vim pripadne i o holcickach mladatkach, jsou ale dal, pokud bys mela zajem klidne se ozvi.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 11:29
To by bylo bezva...odkud jsou, jak jsou stare a tak?
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-21, 14:10
:ó( ach jo, a já si tak p?íla aby se to povedlo. Škoda, že Reijši zatrvdly cecíky, podle m? to bylo ztraceno práv? tím. :o(
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 14:21
No to asi jo =o/ Vsechno bylo proti nam.....co se da delat =o/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-09-21, 16:27
Graciijko, je mi to líto :ó( Ur?it? si s Žofkou po?i?te novou kámošku pro radost ;o)
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-21, 16:56
Graciijka: Je mi to moc líto, ale v??, že n?kde život zaniká, aby se jinde mohl narodit. Hlavu vzh?ru!!!

Mimochodem, píšeš, jestli by nebyla kamarádka pro Žofinku, necht?la bys fret? ze Zoo v Plzni? N?kdo tady na fóru psal, že už tam mají zase mlá?ata, já se tam p?jdu podívat p?íští týden, tak bych ti sem napsala. Prodávají je bez o?kování od šesti týdn? za 100,- Žijou tam v hrozných podmínkách, a tak by ti to malý bylo ur?it? moc vd??ný, kdybys mu poskytla lásku, pé?i a lepší domov...

Tak te? jsem si p?e?etla i zbytek, Yasmin s Bóžou m? p?edb?hly, ale kdybys cht?la, není problém...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 21.09. v 16:59.
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-09-21, 20:07
Chudinky.....myslim ze bych si tam urcite vybrala...otazka je jak se tam z Prahy dopravit =o/
Avatar

Re: shání se kojná
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-21, 20:28
Graciijka - autobusem úpln? v pohod?. Já si pojedu za dva týdny ke kamarádce do Prahy pro malou taky autobusem.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678Další
Aktuální stránka:3 z 8


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist