Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
krádež
Zaslán uživatelem/kou: odberryho (IP)
Datum: 2007-12-07, 10:56
dnes v noci (na 7.12.) v Hradci Králové n?jaký HAJZL!!!! ukradl mojí mamce ze zahrady 2 tcho?ovité fret?í holky, tcho?ovitého kluka a kluka barvy champagne. Prosím, kdyby jste narazili na inzerát, že se n?kdo zbavuje 4 fretek, dejte mi v?d?t na mail. Mamka je zralá na psychiatra. Jeden kluk byl ro?ní, zbytek byli sta?í pardálové, na chov nevhodní, na mazla nevhodní. K cizím lidem jsou (až na 1 holku) nep?átelští. D?kuji za jakoukoliv stopu. Mail Jaskovakat@seznam.cz

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: *Janie* (IP)
Datum: 2007-12-07, 14:52
tak to je mi moc líto...takovýho srá?e bych hned zav?ela, aby z?ernal...opravdu doufám, že se všechny frete?ky najdou...jsem teda z Teplic, takže do Hradce daleko, ale kdybych zaregistrovala podez?elý inzerát, dám ur?it? v?d?t...

ale nechápu, kdo by to d?lal...není možný, že t?eba utekly? Fretky jsou mist?i út?k?, a 4 fret?í hlavinky toho víc vymyslí...byly v klecy nebo jak se to stalo?

držím všechny 4 place!!

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-12-07, 14:55
To je ot?esný chudinky malinký snad se všichni najdou v po?adku. A hlavn? aby se Vaší mamince ulevilo a m?la zp?t ty své raubí?e.

Hodn? št?stí!!

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 21:33
tak pro? je venku chovaš jakou nakou zve?!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: odberryho (IP)
Datum: 2007-12-07, 21:41
Te? jsem zjistila, že ukradli "jen" 3. Tcho?ovitá sle?na byla s tcho?ovitým klukem v jedné volié?e a chlapec barvy champagne byl v jiné ?ásti dvorku v jiné volié?e. Ob? voliéry byli dob?e zabezpe?ené, proti út?ku zví?átek. U kluka Speedeho bylo vid?t, že ho rvali násilím z boudi?ky. Od Ter?i a ?ikana zmizeli i misky s dekou na spaní. Nic jiného nezmizelo.
Pro Tomase: Pokud se fretkám dostate?n? každodenn? v?nuješ, tak je jedno, jestli jsou venku nebo doma. V p?írod? by si taky nezatopili v krbu. Jsou otužilejší a zdrav?jší. Nejsem zastánce pouze venkovního ubytování, svoji fre?uli mám taky doma. A pro informaci - jestli to nevíš, tak fretka zví?e je, tak ji nepolidš?uj. T?mito rádoby chytrými ?e?mi m? fakt dojímáš.

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 21:46
mne stve hlavne jak sto podal že nejsou na mazlini to o necem taky sv?ci a ze i pišeš ze nejsou i vhodni na chov

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 21:47
jinak mi to je moc lito

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: odberryho (IP)
Datum: 2007-12-07, 21:52
Vhodní na chov nejsou proto, že už jim n?jaký ten rok je. ?ika mamka zachránila z garáže jednoho rozmazleného fracka za 5 12. Byl hubený jak lunt. Ter?a k mamce p?išla taky jako dosp?lá. Zvykly si jen na 2 lidi, na m? a mamku a všechny ostatní bez váhání pokousali. Však než jsme je vymazlinkovali, tak nás to taky stálo pár hryzanc?. Proto jsem psala, že nejsou dob?í jako mazlíci. Každého jiného pokoušou.

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 21:56
jo to te šlechti ale ti si pak napsal že bil v jini volie?e tak jich maš hodne a na co jiniho neš na chov?

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: odberryho (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:02
no m?li jsme 4 a to z nás d?lá chovatele. Takže ty když máš 3, tak jseš asi co? Pokud nechceš n?jak pomoct, tak rad?ji ani nereaguj, protože nám je fakt špatn? a celý den jen bre?íme a tohle je na m? už moc. Odpovídat na pitomý rejpavý otazky jen proto, že jsem nebyla dopoledne v tom stavu, abych napsala dostate?n? zrozumitelný text, aby to každý pochopil. Já jen cht?la, aby mi lidi?ky, které mají rádi fretky pomohli. Protože kdybych byla velkochovatel, tak mi budou 3 fretky ukradený. Vždy? jich všude darují dost na to, abych je nahradila,ale já nechci jina?í.

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:05
ja ti chci pomoc ale kdyš vim jak chudaci mrznou venku ti je mazli?ek a ne naky hozpoda?ky zviata:(
a ?aste?ne si za to mužeš sama :(

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: odberryho (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:07
no tak si za to m?žem sami. Dík za pomoc

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:09
neboj kdyš nekde uslišim že nekdo nabizi 4 fretky tak se ozvu ale je mi jich lito že pak zase pudou do zimi:(

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:16
ale nejhorši je že je bude nabizet po jednou a nijak je nepozname:(

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:17
a nechceš p?ihodit fotky?

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:18
Snad tady po sob? nemusíme št?kat :(
Držim palce, at se fretaci brzo objeví...

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:19
no o tom to neni mazli?ka mam u sebe a nenecham ho venku na pospast zlodejum a zimne:(

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:47
To je mi moc lito, co se ti a tvym fretulim stalo. Snad se diky jejich povaze zase najdou. Budeme drzet pesti.
A co se tyce tomas: Nekritizuj, o cem nic nevis. Ja mam svoje fretky taky venku a kazdy kdo ma fretky zna to dosvedci, ze jsou mile, hodne, spokojene, vymazlene a milovane. To, kde fretky bydli nic nerika o tom, jak se maji. Fretka klidne muze byt doma u topeni a mit zlatou klec a presto muze byt tyrana. Stejne jako fretka vystrcena venku na mrazu muze byt spokojena a milovana. Tak toho nech.
Avatar

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:49
Nechci nic ?ikat- já bych nikdy svý fretky ven nedala, ale proto, že jsem zvyklá je mít u postele. Ale rozhodn? bych se neroz?ilovala, že je n?kdo venku má. Když se jim v?nuje- pro? ne? Krom toho, moje fretky taky nejsou dobrý na chov, když pominu to, že jsou Rocky a Meggie kastrovaný, tak taky koušou cizí lidi, krom m?. Romeo ne, to je mazel. Ale tcho?i ne. A co? prost? to tak je. A že maj 4- proboha... Je tu plno lidí, co jich má tolik a nadává jim n?kdo? Sakra, Tomáši, o tob? si myslim svoje, ale že budeš kázat n?komu, aniž bys m?l pro?, to m? fakt nenapadlo. A zrovna ty po tom, co jsi tu p?edvád?l.
A fretky, co jsou chovaný venku jsou t?eba zase odoln?jší, nebejvaj tak nemocný, atd... A i ?lov?k s jednou fretkou je chovatel. Nejde o po?et, ale o pé?i, nemyslíš?!
Odberryho- moc držíme palce a packy, aby se tcho?ouni našli :(
Avatar

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 22:55
no ja jen piši svuj nazor že se mi to nelibi a je mi to lito že ji je ukradli.
jo a vy jste se ke mne nekte?i taky dob?e nezachovali

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:01
tomas- já si za svejma názorama co se tý?e stojim. To? vše. A myslim, že jsi jeden z posledních, co má co kritizovat ostatní kv?li pé?i o fretky. To, že jsou venku prost? do pytle nic neznamená. Plno dobrejch chovatel? je MÁ VENKU (nap?. Bára, Kviky...) a nikdo jim nemá co vy?ítat, natož abys jim n?co vy?ítal zrovna ty.
Avatar

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:02
to ale nezlechcuje to ze venku mrznou

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:04
ja nevy?itam jen projevuju svuj nazor a casto byvaj venku jen kuli tomu že maj strach že jim všechno zni?i a že smrdi

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: odberryho (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:06
jak se sem vkládají fotky? Našla jsem zatím jen Speedeho, mám cca 13cd s fotkami, tak už je dnes prohledávat nebudu, ale Speedeho jsem si ztáhla z fretky.kom, ale nevím, jak ho sem vpravit

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:07
Prosim t, to jsou blbý kecy! Venku nemrznou, když na si zvykaj od jara-léta. Naopak maj t?eba lepší srst a jsou odoln?jší než ty, co jsou v byt?. A myslíš, že je lidi dávaj ven kv?li tomu? Zkus n?kdy trochu p?emejšlet. Každej to bere jinak, já jsem prost? zvyklá je mít doma, ale to neznamená, že to budu odsuzovat. N?co jinýho je zanedbání pé?e, tejrání a podobn?. A t?eba to si myslim, že d?láš/d?lal jsi ty.
Avatar

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:07
odberryho: nebo sem dej jenom odkaz, kde to na netu je.
Avatar

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:07
dole maš p?idat soubory tak tam ale musi bit max 100kb

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:07
odberryho, hod sem odkaz na jeho "profil" z fretka kom...
tak koukám, že m? p?edb?hli...



[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 07.12. v 23:09.
Avatar

Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: odberryho (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:08



Přílohy: speedy-01.jpg (63kB)  
Re: krádež
Zaslán uživatelem/kou: odberryho (IP)
Datum: 2007-12-07, 23:10

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist