Aktuální stránka:12 z 24
Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-13, 15:00
Yasmin,a jméno nevíš?jsem si stáhla pár fotek do alba,tak abych tam t?eba uvedla i autora :o)

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-03-13, 15:02
Zofiro: FO

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Mical (IP)
Datum: 2007-03-13, 16:47
Mám hodnocení doma, zeytra je tu

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Mical (IP)
Datum: 2007-03-14, 08:57
Tak Erin, pro úplnost hodnocení našeho juniora Bárta:
-0,5b asymetrické, nepom?rn? odsazené uši
-0,5b slab? vyvinutý chrup
-0,5b asymetrická lebka
-1,0b deformované kosti
-0,5b nekvalitní srst na omak
-1,0b špinavé uši

Celkem: nááááádherných 96 bod?

Tak a je to
[/b]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Mical dne 14.03. v 08:59.

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-17, 13:26
koukam na fotecky a vazne se nemuzu zbavot dojmu, ze eugen a tobik jsou naprosto stejni...
attaky toho dojmu, ze na tech dvou fotkach vypadam jak blb:)

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:04
Erin: Omlouvám se, že píši výsledky Báry a Jessiky tak pozd?, st?hujeme se a nemohla jsem najít výsledkové papíry...a nejen je.

Bára - mlá?ata

-O,5 nevyhovující tvar uší
-O,5 slab? vyvinutý chrup
-O,5 zlomený zub
-O,5 nadváha
-O,5 visící b?icho
-O,5 suchá pokožka
-O,5 nekvalitní srst na omak
-O,5 volná,tenká k?že
-O,5 špinavé uši
--------------------------------95,5 bod?


Jessika - kastrované sami?ky

-O,5 asim.,nepom?rn? odsazené uši
-O,5 nevyhovující tvar uší
-O,5 p?íliš velké uši v pom?ru k hlav?
-O,5 slab? vyvinutý chrup
-1,5 špatná barevnost (šediví od zade?ku)
-O,5 ?ídká srst
-O,5 špinavé uši
-O,5 dlouhé drápy
-------------------------------94,5 bod?









Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:07
Chichichi, Barunka má nadváhu :o) Naše Babul zase PODváhu :-)))
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:07
teda,koukam na jednu vec, temer kazdymu strhli body za spinavy usi

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:07
teda,koukam na jednu vec, temer kazdymu strhli body za spinavy usi

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:00
Petro, já ti pro Babulku trochu pošlu.
A ty špinavé uši... po p?íjezdu z výstavy jsem "se chytla za nos" a ?istila holkám ušiska... a ono nic, žádná špína, Tak se mi zdá, že jim budu musem p?íšt? vyst?íhat chloupky z uší, aby prošly. Te? vážn?, vážn? je m?ly ?isté.
Ale na další akci je pro jistotu vezmeme DO SALONU KRASY. A TO BY BYLO, ABY NEBYLO.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:03
A my jsme je špinavý nem?li, heee? :-) A to jsem je zapom?la vy?istit, ale kapky na ?išt?ní jsem m?la sebou ;-)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:04
jana b: to vem takto, byla jsi nekdy na vystave psu? se bez podivat k pudlum kralovskym, tam se priucis,co se ma delat s vystavnim psem:) ja nasemu cistila usi tesne predtim, kdyby neco, vytirala sem ho navonenejma kapesnikama a ucesala mu srsticku a dal me nic nenapadlo... a drapky strihany dva dny pred, aby nebyli prilis kratky a ni moc dlouhy...:) a stalo to za to:))

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:15
Hele, já jezdila po výstavách s naším psem, zapla? b?h, že nepot?ebuje žádný úpravy... Ale stejn? m? vždycky dojímalo, jak byli zdálky poznat haly s malejma ušt?kanejma krysi?kama a tichejma aristokratickema chrtama, p?ípadn? jinejma velkejma psama... A nejlepší byl kruh York? :oD
Proto m? p?ekvapilo, že byl na výstav? "ksichtovní rozhod?í" p. Ho?ák a taky m? zajímalo, jak se to bude lišit od výstavy psí...
[kynologie.blogspot.com]
[kynologie.blogspot.com]
[kynologie.blogspot.com]
.... klidn? najdu další.... m? taky posuzoval, takže vim, o ?em ty ?lánky jsou..
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:17
Vždy? je upln? jedno, jak to dopadlo, hlavn?, že se nám tam líbylo. P?íšt? bude t?eba n?co jiného.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:24
Pp: no,nechme toho, fretka nejni pes,jak mi vsichni tvrdi, a me ten pan pripadal celkem sympatickej, tam neposuzoval, tak co

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:26
Petro: No to je síla.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:29
No my jsme s Berenikou trošku odbo?ili, porovnávali jsme to s psíma výstavama, to by se asi nem?lo... Je to úpln? jiná akce, jinak zorganizovaná, jinak probíhající.. Musim ale ?íct, že fret?í výstava se mi líbila daleko víc, než psí. Už jenom proto, že lidi jsou k sob? p?átelští, nepomlouvají se a fandí všichni všem. Já m?la z ohodnocení svých tcho?? takovou obrovskou radost, umíst?ní jsem ani ne?ekala, takže jsem nebyla zklamaná, protože Babul je nít?nka malá podvyživená a Pí?a po tej nemoci vychrtlík, což mu taky do posudku napsali. Psí výstavy jsou plný závisti a pomluv, když nevyhrae zrovna jejich pes, tak žhaví lidi mobil a pomlouvaj, co vyhrálo za zr?du, p?itom každý zví?e má svoje kouzlo a všichni jsou svým zp?sobem krásní. Hlavní je, aby byli zdraví a hodní, a? už se jedná o psa, ko?ku nebo fretku a zdraví a dlouhý spokojený život zví?átka je pro nás nejv?tší vít?zství ;-)


Mmj - fakt jsou ty ?lánky pravdivý. Na tý fret?í výstav? jsem se ptala, jestli je to on a on se m? ptal, jestli m? posuzoval a jak jsme dopadli. Tak jsem mu ?ekla, že jsme dostali Krajskýho vít?ze a jeho odpov??? "No to jsem musel bejt ožralej..." Fakt se k t?m lidem, hlavn? za?áte?ník?m, nechoval hezky :-(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 18.03. v 01:32.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:39
petra p: no ke mne se choval celkem slusne,asi proto, ze jak ctu,sem asi byla jeho typ,ale mohu rict,zkusit n ame neco, dostane pres cunu rovnou...
jinak, vystavu psu sou vazne o necem jinym, nasi milovani madari posuzovali vsechno objektivne a dlouze, bylo videt,ze je to bavi a maj ta zvirata rada...
ja nikdy nezapomenu, jak sme jednou byla s nasi bordinou na vystave,koukala sem na buldocky a malem me slozilo, kdyz jeden chlapek,snad dokonce horak,ale ted si tim nejsem jista,. púustil do chovu psa, kterymel nadhrenou masivni hlavu,ale displazii kloubu jak svin...s prominutim,jinak se to nazvat neda...


Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-18, 09:39
Dámy, ten pán co prodával na výstav? krmení byl p. Ho?ák, rozhod?í? Jestli ano, tak pot?š košt?, ten nechytrý pán nemohl pochopit, že fretí rozhod?í koukne do tlami?ky a vidí, nemusí pracn? po?ítat zuby, když má "v oku" zubní vzorec.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 16:08
erin: no vis,sou lidi a lidi a von byl navic, chlap, tak ho muzem trosku omluvit:)

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2007-03-18, 16:57
No nemuzu soudit, nikdy jsem p H. :o) nepotkala, ale podle negativnich ohlasu, asi nebude vsechno v poradku. Proc mu na ty vystave psu taky neco nereknete, treba at si necha hloupy zvasty a radsi se venuje posuzovani?
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 17:05
Protože když posuzoval m?, tak jsem tam byla jako jedinej zástupce plemene, takže mu prakticky nic jinýho nezbývalo, než nám toho vít?ze dát... Když jsem ale vid?la, jak tam hulákal na hol?inu, že nesmí stavit psa o?ima do sluní?ka a tak... Místo toho, aby zkontroloval psovi varlata, tak zak?i?el na celej kruh "no to sou ale gule!" No darmo mluvit. Kdo chce, p?e?te si.. S rozhod?íma nic neud?láš, maj zkoušky a ty jim nikdo nevezme..

Erin - takový jsou všichni rozhod?í, bohužel...
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2007-03-19, 14:06
Jo, vcera jsem to uz cetla a dost me to zarazilo. No snad neco takovyho nepotkame na fretcich vystavach :o)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2007-03-25, 09:58
Do brzkych rannich hodin jsme s fotografem pilovali fotky, vypalene jsou pro vsechny, kdo se se mnou domluvili nebo poslali mail, v pondeli je nesu na postu. Ti, kterych se to tyka, muzou cekat doporucenou obalku:) Posleze je s mensim rozlisenim hodime na stranky, link vam sem hodim ja nebo Yasmin. A jdu ja jdu spat... :)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-25, 10:54
Zaklepejte na Yasmin, má souhrn našich chyb, prosila jsem ji, aby dala na své stránky, protože je toho tém?? na dv? strany a nechci tu zahlcovat.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-03-25, 15:17
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-26, 09:19
maja: nerekla bych, ten madaaar bl velice roztomily a hezky:)

yasmin, erin: no, rekla bych ze nemame az tak spatny fretky:)aspon tady nejsou videt m oc degenerativni onemocneni, kterym se snazim predchazet

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-26, 10:04
Lorinc je milý, p?íjemný a dámy-uznejte- p?kný mužský. Ale Sáru zase ocenili pánové a to ji nevid?li ve?er p?ed výstavou v p?iléhavém tílku, stejn? p?iléhavých kalhotách, s náušnicemi a nalí?enou- no prost? nádhera v lidské podob?.
Jejich zp?sob hodnocení byl tak milý, že jsem n?co takového ješt? nevid?la.
Co se tý?e vad, tak bych asi uvažovala o t?ch neš?astných zubech, ty vidíme jako slabší uz u mladých. Bohužel mnohé vrozené vady se v mládí neprojeví a když se projeví, je pozd?.(nap?. sklon k hormonálním problém?m, k srde?ním nedostate?nostem) Myslím, že práv? k tomu bychom pot?ebovali plemennou knihu a poradce chovu.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-26, 11:27
erin:kde se da takovy poradce chovu sehnat? da se vypestovat?

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-03-26, 11:53
Mi se líbili oba, i Sára i Lorinc :) A moc se mi líbila ma?arština. Ona zní d?sn? srandovn? a libozvu?n? :)
Avatar

Aktuální stránka:12 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist