Aktuální stránka:20 z 24
Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:59
šmarjá nechcete Tomáše rovnou vyhodit i z fóra? mi by spadl balvan ze srdce. Takového kreténa jsem nikde jinde nepoznala. NIKDY. Pokud kdy budu ješt? organizovat výstavu, tak ho taky nepustím. Naprosto souhlasím jak s Dodi tak s Yasmin. Dostal už tolik šancí, že si prost? podle m? už žádnou nezaslouží. Co provád?l v Brn?, to sv?t nežral a je to tu zase...?lov?k pak v?bec nemá radost z toho, že n?jaká výstava byla... na místo abych se tady dozv?d?la, jak jste si to užili, kazí mi radost a pohodu z pasivn? prožité výstavy neustálé ?ešení jednoho patvora. A já se tak t?šila :(
Kdyby aspo? admin ty jeho bláboly a sliby pr?b?žn? mazal, to by bylo najednou místa na fóru...
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-08, 19:00
Lucbur: klidn? =o) i když Tomáš už se asi na výstavu jen tak nedostane =o) Ty jsi z Prahy nebo z Var??

Ješt? se chci zeptat...kolik je Tomášovi...to by m? fakt zajímalo, protože se chová jak puber?ák.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-08, 19:04
puberta v tomto pripade nehraje zadnou roli...
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-08, 19:04
graciijka já jsem z Humpolce,ale do Prahy na výstavy ráda dojíždim i když ted jsem byla poprvé.A kolik je Tomášovi to nevým vypadá na 13 a ne na ?
V?era skon?ila výstava a já se t?ším na další,zvláštní:-)

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-08, 19:33
Tome,sám si mi ?íkal,že každá fretka ma stejnou šanci tak pro? ted ?íkáš,že to byl podvrch?Jinak díky za to co jsi p?j?il Amy

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-03-08, 20:02
Tak na výstav? jsme nebyli (ani jako diváci, což me vcelku mrzí, jelikož práce op?t byla p?edn?jší než zábava :-( ) Každopádn? slova Tomáše m? nep?ekavpují a myslím, že je už na ?ase, aby se mu utnul tipec a i když s Yasmin v n?kterých v?cech nemáme stejný názory, tak s tímhle co rohodla naprosto souhlasím a žádnou další šanci Tomášovi NEDÁVAT. Myslím, že jich dostal víc než dost a jeho rozdvojená osobnost, se kterou by m?l mezi námi vyhledat opravdu n?jakou léka?skou pomoc (psychologa ?i psychiatra), opravdu dosti lidem už ublížila.
Doufám, že takovéhle výpady Tomáše a jiných ...neodradí po?adatele výstavy fretek, aby jí p?estali po?ádat. Sama vím jaké to je, kecálk? je vždy hodn? a také t?ch, kte?í si myslí, jak moc pen?z si na tom ?lov?k vyd?lá a p?itom to je nula k nule...A toho ?asu a snažení, co nad tím ?lov?k stráví! Takže držím palce a a? se da?í a výstav je dost. Doufám, že se n?kdy výstavu alespo? jako divák dostanu.

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-08, 20:56
je škoda, že po skv?lé výstav? se zde ozývá mnoho negativních reakcí kv?li jednomu ú?astníkovi. já ho - Tomáše - vid?la jen když si p?ebíral n?jaké ceny, trochu se ?ílil, že mu lidé netleskají, ale my jsme tleskali p?i vyhlášení a pak už holt ne, stejn? jako u jiných ú?astník?, takže to bylo trošku zcestné.
jsem takový samaritán a proto mám návrch. co kdyby m?l Tomáš vyhrazené místo na každé výstav? mezi italy a ma?ary? ti by mu nerozum?li:-)))) a ostatní by ho neslyšeli:-))))
D?lám si srandu, je mi to celkem jedno. Na výstav? jsem ?íkala, že když se ?lov?k kolem sebe rozhlédne, je p?ekvapen jaký druh lidí chová fretky, resp. druhy lidí, r?znorodé typy. je to zvláštní. už jenom když vedle sebe stály yasmin a erin, to mi p?išlo jako setkání dvou sv?t?, ale ob? fre?ulky milují:-). a to bylo na té výstav? asi nejkrásn?jší, ta r?znorodost jak fretek, tak chovatel?. n?kte?í byli sympati?tí jiní mén?, malí velcí, silní tencí a bohužel i chyt?í a hloupí.
pro p?íští výstavu mám jenom jeden návrh, prosila bych všechny uživatele fóra, aby si na svá t?la p?ipevnili výrazné jmenovky s nicky, abych vás všechny poznala:-D



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: zzelvickaa dne 08.03. v 20:57.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-08, 21:00
erin: krásn? jsi to vystihla. už jsme si dokonce s n?kterými ú?astníky výstavy bez fretek ?íkali, že bychom si mohli vystavit vlastní diplomy. Abych to p?iblížila, já zorganizuji soukromou výstavu, které se bude ú?astnit Barnie, Muf, Zipp a Žofka. A jelikož každy spadá do jiné kategorie, tak vyhraje:-D Jenom musim n?kde sehnat ty ?uprový poháry;-)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-08, 21:00
souhlasím se želvíkem! já se bohužel na výstavu nedostala, ale p?íšt? i p?ihlásím myšky (i za cenu toho že Dora n?koho skalpuje a Damián bude otrávený a bude d?lat že ho nic nezajímá):))
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-03-08, 21:01
želvoune, ty m? zni?íš :D :D :D :D :D :D
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-03-08, 22:48
jukla jsem na fotky, to muselo být super!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-03-08, 23:01
pokud se chcete kouknout tak ješt? mám fotky od kamarádky, je tam dob?e vid?t fotosout?ž a taky poháry a ceny :-)

zde: [oriens.rajce.idnes.cz]

[www.oriens.estranky.cz]



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: sarussa dne 08.03. v 23:15.

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-08, 23:08
Po úsp?chu naší ru?ní práce na p?íští výstavu op?t nabízím pomocnou ruku p?i výrob? kokard :o)

Martino - byla jsem u fotosout?že. Bohužel jsem se nep?ihlásila, protože bu? jsem v jednom kole byla já, nebo Ty :( Ale párkrát jsem T? tam zahlídla..

Tomáši - ber to tak, že výtržníci maj na fotbal taky zakázanej vstup :)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-03-08, 23:46
To Tomas: Tomas, tvoj handicap vo forme dysleksie a dysgrafie ta neopravnuje k arogancii, ktoru permanentne predvadzas. Mas tu smolu, ze v Brne som ti stala za chrbtom, ked si ohovaral Yasmin, ked si ziadal o vysetrenie jej fretiek na svrab, pretoze ich ma urcite zasvrabene.
Vtedy som ale nevedela, ze si to ty. Zapamatala som si ta velmi dobre, pretoze tvoje spravanie je jednoducho neprehliadnutelne. V Prahe som ja osobne niesla na kontrolu jej fretky k veterinarke, ktora netusila o koho fretky ide az do poslednej chvile. Takze ich kontrola prebehla pod dozorom, to keby si sa nahodou stazoval.
Ked som opat pocula, ze Yasmin ohovaras v Prahe, mala som chut ti skutocne dat po hube, ale bohuzial mam vdaka sportu velmi silny uder a mohla by som ti ublizit. Nahodou by sa to stalo a zavreli by ma ako za zdraveho a ty mi skutocne za to nestojis.
Garantujem ti, ze vo vedeni SKCHF presadim TVOJ DOZIVOTNY ZAKAZ VSTUPU na akukolvek akciu nasho klubu, je jedno, ci to bude vystava, alebo ktorakolvek ina akcia, ktoru budeme robit. Tvoje fretky vstup zakazany nemaju, pretoze oni nemozu za spravanie sa svojho majitela.
Add hodnotenie: Ano, mily Tomas, hodnotenie bolo skutocne zmanipulovane, pretoze vyhrali TVOJE fretky. Ja osobne som robila poradie vo vsetkych kategoriach, aby sa nikto nemohol stazovat a ver tomu, ze keby som bola svina, tak si ani neskrtnes a nikto na to nepride.
A mozem ti povedat, ze sme sa hadali, kto pre teba vypise diplomy a odovzda ti cenu, pretoze nikto to nechcel urobit. Preto sa nam podarilo jeden diplom pokazit a ten sme nasledne roztrhali a ked si prechadzal okolo stola s usami ako radar, aby si vsetko pocul, tak presne o tom sme sa bavili.
Tym som s tebou skoncila a az sa mi podari presadit tvoje vylucenie z nasich akcii, osobne to verejne napisem, aby si zas nemohol menit povedane a prezentovat to ako velku krivdu.

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-03-09, 00:03
Horny prispevok som pisala bez toho, aby som citala predchadzajuce strany, ktore som si precitala az pred chvilou a pozeram, ze vsetci mame na istu vec rovnaky nazor, co ma tesi, ze ideme na rovnakej vlne.
Yasmin, dakujem za zorganizovanie vystavy, zvladla si to sice so zadrhelom, ale predsa, vsetkym zucastnenym dakujem za trpezlivost a skvelu atmosferu.
Co sa tyka vysledkovych listin, tak rozhodcovia povedali, ze u nich na vystave sa nedavaju, my sme to nestihli, za co sa ospravedlnujem. Takze pokial by niekto chcel, dohodnem sa s yasmin a pripadne ich zoscanujeme a posleme.

My sme boli treti vo We Mitt samci a druhi v kat. kastrovany samec...;-)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2009-03-09, 09:16
Dobré ráno :)
tak jsem se kone?n? dostala k netu. V prvé ?ad? chci pod?kovat Yasmin za všechnu v?novanou energii, bylo jí hodn?. Erin za skv?lé moderování a doprovodný program, dále pak všem spolupo?adatel?m, pomocník?m, p?ekladatel?m a veteriná??m. Velký a v?elý dík všem, bez kterých by to neklapalo jak to i se sk?íp?ním klapalo! JO a jeden special dík Michalovi, nechovateli fretek, že se tak snažil :))

M? osobn? se výstava líbila, poznala jsem tam plno p?íjemných lidí, takže: Maja, Mirka, Šárka, Lee, Ka?a, Hena, Yasminina maminka - velmi p?íjemná paní a ur?o ješt? n?kdo na koho si te? hned nevzpomenu :) T?šilo m? :)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-09, 09:25
Želvi,ozna?ení jmenovkou je dobrý nápad.A co kdybychom na p?íští výstavu m?ly tri?ka ?i jiné od?vy s fretkou a "podpisem"? Už na tom za?ínám pracovat - a mohly bychom sout?žit i my - o nejlepší tri?ko.Když sout?ží fotografové, mohou sout?žit i šikovné ru?i?ky. A že jich mezi námi chodí- takže p?íšt? sout?že t?i. Dopl?kový program také n?jaký ud?láme, letos to byla vzpomínka na královnu Alžb?tu,p?íšt? m?žeme uvažovat o fretkách v myslivosti nebo v literatu?e....
Jinak prosím všechny- napište, co vás na výstav? pot?šilo.Poslouží nám to jednak pro p?ípravu další akce (ta se vždycky p?ipravuje už od druhého dne po akci p?edchozí) i pro zhodnocení akce sobotní.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-09, 09:30
Erin,podle mého názoru jsou ty tri?ka skv?lý nápad.Na výstav? se mi líbilo skoro vše,ale vymyslela bych ješt? n?jaké fret?í hry nap?. kdyby byla p?estávka fretky by spole?n? probíhali rourou...

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: petra.s (IP)
Datum: 2009-03-09, 10:13
Výstava byla moc p?kná, Yasmin a všem, kte?í se na ní podíleli se povedla a vím, kolik to stálo úsilí. Byla to má první výstava, na kterou jsem vzala své fretky, moc jsem si to tam užila a poznala spoustu nových lidí. I když mé holky žádnou cenu nevyhrály, tak máme posouzení chovnosti jako velmi vhodné a z toho mám velkou radost.
I bez cen jsou ty mé pro m? nejhez?í fretky :-)
Všem výherc?m gratuluji!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-03-09, 10:17
Ahoj holky,
jednak musím ?íct, že výstava byla suprová, ?ímž skládám holt po?adatel?m, kte?í to výborn? zoganizovali.

T?m se kterými jsem se nevid?la (t?eba martina:-)) se omlouvám, ale byla jsem tam na oto?ku, protože jsem musela mastit na firemní ve?írek.

Cht?la jsem n?co napsat o Tomášovi, ale koukám, že Maja to za SK vy?ešila. A osobn? doufám, že podobn? se k tomu postavíme i my.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Kamilka1 (IP)
Datum: 2009-03-09, 10:19
Ahoj všichni,
výstava se mi taky moc líbila, takže chválím všechny z??astn?né :)
Pouze bych m?la jednu malou p?ipomínku... asi jsem mali?ko zaujatá, ale mrzí m?, že nybelo moc fér vyhlášení po?adí albín? - všechny kategorie albín? byly spojené, což si myslím, že není až tak férové... :( Kor když ty stuhy z?staly a nebyl by problém je také rozdat... :(
To je jen jediná p?ipomínka :(
Kam?a a Chubbík



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kamilka1 dne 09.03. v 10:22.

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-09, 10:28
Kamilko - všechny barevné kategorie byli spojené, pokud jsem to dob?e pochopila. Já m?la Pí?uchu v "bílé znaky" a v kastrovaných samcích byli jen dva, p?i vyhlášení byliobsazená ale t?i místa. Myslím, že tak je to i dobré, protože alespo? byla v?tší konkurence. Když se podíváš do katalogu, t?ba albínek samic juniorek by byly jen dv? a tak podobn?... Myslím, že takhle to bylo lepší..

Nessie - ty obludo jedna, jak to, že ses ke m? nep?ihlásila??
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Kamilka1 (IP)
Datum: 2009-03-09, 10:53
Jojo, to je jasný, ale samci albíni nekatrovaný byli 3 :-) tak jsem mohla mít aspo? tu šerpi?ku :-) Chubbík by m?l radost :-)
Ale jinak to bylo moc fajn... poznala jsem nový lidi?ky a tak všeobecn? jsem si to užila :-)
Jsem zv?davá, jak jsme dostali bodíky - snad to bude brzy ve?ejné :)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-09, 11:01
Kamilko - tak to jsme sout?žili v albínech spolu, jen já ho m?la kastrovanýho a m?li jsme druhý místo :) Byl to ten bez ocásku :)

Ale bylo to strašn? moc fajn, už te? se t?šíme na další :)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Kamilka1 (IP)
Datum: 2009-03-09, 11:39
Jééé, no, nám asi srazili body, protože ten m?j nemá špi?ku ocásku, ale nem?l jsem na to papír... (to jsem podcenila) :(
Ale jinak to bylo fajn :-)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-03-09, 13:02
Tak já p?ihodím chválu na výstavu. Moc se mi tam líbilo. Jen na m? bylo málo stánk?.. t?ma bych se mohla prohrabovat t?eba celej den :-) Kone?n? jsem potkala n?které z Vás osobn?... teda jen ty, kte?í se ke m? p?ihlásili, pá? já n?koho poznat?? :-D Takže ty tri?ka by byli skv?lej nápad! I já bych si jedno na p?íšt? upravila a pokud by to šlo, p?išla bych se pochlubit s holkama... alespo? na ?umendu :-)) No pro m? zážitek na dloooouhou dobu ;-)
P.S.: Neoprávn?nými negativními p?ísp?vky se nenechte odradit od po?ádání dalších výstav


Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2009-03-09, 14:01
Ahojte všichni. Moc m? mrzí, že jsem se op?t nemohla zú?astnit ani jako pozorovatel, ale s vzhledem k mým neustále se vracejícím ch?ipkám a podobným fujtajbl?m prost? nechci riskovat kontakt s dalšími lidmi a už v?bec ne s fre?ulemi... Tak blahop?eju k úsp?chu akce a nenechte se odradit od páchání dalších výstav :)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-03-09, 14:32
Oznamuji, že Tomáš ode mne (z pozice Admina tohoto DF), dostal oficiální varování, že pokud se neza?ne chovat slušn? a uctiv? ke všem ú?astník?m tohoto DF, bude mu p?i p?íštím excesu odep?en p?ístup na toto DF.

Fr?ane, kdybych m?la mazat všechny Tomášovy blbiny, tak nebudu d?lat nic jiného...jen a? si všichni po?tou... ;op

A ješt? n?co málo k výstav?. Je úžasný, jak to všechno organizáto?i zvládli p?i takovém množství fretek! A pokud se vyskytly n?jaké provozní problémy? No, bez nich to prost? nejde... ;o) N?kdy zradí technika, n?kdy se vloudí lidský faktor, n?kdy všechno dohromady... D?ležité je, zda se baví ú?astníci výstavy. A Ti se, myslím, bavili opravdu dob?e :o))
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-03-09, 14:52
M? zaujalo, jak výraznou má taková výstava osv?tovou funkci. Objevilo se tam (pro m? ne?ekan?) docela dost lidí, co mají fretku krátce nebo o jejím po?ízení uvažují. Martina s Hankou, co stály u dve?í, neustále s n?kým ?ešily r?zné za?áte?nické rady a porady, což je koneckonc? taky prima.

Jinak klobouk dol? p?ed organizátory, muselo to pro n? být d?sn? náro?ný.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-09, 15:44
Jsem rada, ze nejsem jedina tohoto nazoru vuci Tomasovi, dekuji vsem za podporu.

Kamilko slouceni kategorii bylo proto, ze bylo malo freticek v jinych kategoriich jedne barevne podkategorie - takze ono rozhodovat mezi dvema je zas celkem nefer, vuci jinym kategoriim - protoze freticka vyhraje i kdyby mela 70b. Takze alespon tu vladla soutezivost a nebylo tak jasne kdo to vyhraje ;o)

K te fotosoutezi - kdo to vlastne vyhral? :o)
Ja vim jen jaka fotka, ale nevim kdo - vubec jsem nestihla vyhlaseni.

Ja osobne chci podekovat vsem co se podileli na pomoci - hlavne holkam, ktere u me spaly a jeste do 1hodiny kompletovaly ceny.
VELMI chci podekovat Gabce - bez ktere bych to rozhodne nezvladla a jejimu pritelovi, ktery ackoli nefretkar nam neskutecne pomohl na registraci.
Erin za skvele moderovani a i za krasnou vsuvku a prednasku i presto, ze nebyla v nejlepsi zdravotni kondici.
Petrovi, za uzasny preklad z nemciny do cestiny a neskutecnou pomoc - i Lence.sk! :o)
Vsem veterinarum, kteri ackoli i nefretkari prisli a pomohli. I za to, ze opravdu svedomite prohlizeli fretky a kontrolovali i svrab opravdu dukladne, tak, ze nakonec nekolik fretek ani neproslo. A i veterinarni kontrola (paní doktorka Bouckova), ktera taky probehla, byla nakonec velmi spokojena, za coz jsem rada :o)
Petre p. a Myshce za ty krasne kokardy :o)
A proste vsem tem, co se podileli a stalo je to nemale usili!!
A doufam,ze Soare, ktera je hodne pokousana od jednoho fretacka se jeji rana brzo zahoji :o( a snad na nas nezanevre

Bodove vysledky dam dnes na stranky, takze brzo budou k videni.. :o)
Vysledkove listiny na radu rozhodcich nerozdavame..






Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Yasmin dne 09.03. v 15:51.
Avatar

Aktuální stránka:20 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist