Aktuální stránka:19 z 24
Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-08, 13:06
nemuzes mi vzit jedinou vec v zivote z ceho mam radost a tisim se na ni :-(( prosim nedelej to:-( us nenapisi ani pismenko:-( prosim prosim

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-03-08, 14:03
petro tys tam byla taky??!! a kde, sakra? neumíš ani pozdravit?! :o)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-08, 14:28
Pro Tomáše :
Pokud jsi byl v sále, choval jsi se jako postpubertální klacek. Možná proto jsi nestihl pozorovat posuzování. Rozhod?í nem?li ani tušení, ?í fretku posuzují, znali jen katalogové ?íslo shodné s ?íslem posuzovacího protokolu, p?i?emž nem?li p?ístup ke katalogu (a taky ho nem?lisnad ani p?i cest? dom?).P?i shod? bod? si vyžadovali pro ur?ení po?adí op?tné porovnání fretek,u nichž znali pouze PO?ET BOD?, katalogové ?íslo si z protokolu vyhledali nosi?i.
Po?adatelé za práci nedostali ani sirku a že jí bylo tolik, že do tolika ani po?ítat neumíš.
PROST? MILÝ TOMÁŠI, BU´D ZMLKI, NEBO UKAŽ CO UMÍŠ ABYS MOHL ŽVANIT.
a pro ostatní - zádrhel na za?átku vznikl tím, že si rozhod?í v zájmu objektivního porovnávání vyžádali zm?ny po?adí v barevných rázech.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-03-08, 14:29
To je zajímavé - b?hem výstavy jsem venku u vchodu osobn? slyšela Tomáše nadávat, jak je to blb? zorganizovaný a ted prohlašuje, jak se to po?adatel?m poda?ilo.(když nejd?íve obvinil organizátory, že se snaží napakovat, pak nazna?il, že výsledky nejspíš budou zmanipulované, když n?co vyhrála i Yasmin).
Ale ony ho ty akce holt baví, takže bude sice všem, co n?co d?lají, nadávat a oso?ovat je z veškerých možných i nemožných postranních úmysl?, ale pak si tam p?ijede užít p?kné chvíle. :-))
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-08, 14:39
Silvo, možná ty akce baví Tomáše, ale mne nebaví ani jeho chování ani jeho ?e?i a ani jeho hloupost. Je možné, že ostatní, kte?í dali výstav? pot i krev pro Tomáše na výstav? nebudou.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2009-03-08, 16:12
Já jsem z n?ho byla taky vy?ízená... a dost p?ekvapená....

ALE JINAK LIDI?KY! TA VÝSTAVA BYLA NAPROSTO ?ASNÁÁÁÁ!!!!! =o) Vážn? moc moc moc =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-08, 16:16
Ahojky výstava byla suuuper:-)
I když Amy nevyhrála žádné ocen?ní,aspon jsem nakoupila spustu v?cí z polského,fret?ího obch?dku.Pro všechny chovatele co zde ješt? nebyli ur?it? na p?íští výstavu zavítejte....
A t?m maniak?m do fretek jako jsem já,jak se Vám to líbilo???

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Levap (IP)
Datum: 2009-03-08, 16:16
Naši "smra?oši" i s pání?kama ješt? jednou d?kují všem organizátor?m v?erejší výstavy.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-03-08, 16:55
damy a panove-Momentalne jsem se probudila po vcerejsim dlouhem dni, zjistila sem,ze od neustaleho behani po certech a dablech(cti po rozhodcich,fretkach a pod.:) mam na nohou puchyre jak brno, pokousana ruka od pan c.57 se uz krasne hoji:)-jen to vypada,ze se do me pustil krveziznivy ,lec trosku zaostalejsi upir, co neumi (nastesti) najit zilu:) a mam pocit lehke prazdnoty v hlavy, coz se zlepsi az si dam kafe:)

abych zhodnotila vcerejsek:vystava se hooodne povedla, i kdyz bylo par zadrhelu a tiskarskych sotku se take naslo, ale nebyla vsechno vina poradatelu (vim to z prvni ruky, pomahala sem,kde se dalo) ale take vystavovatelu, kteri prijizdeli pozde na prejimku,nemekly treba poapiry v pohode nebo veterinarky dokonce musely nektere fretky nepripustit do salu...kdyby byla yasmin sketa a jela ciste podle programu,tak tretina fretek by nesoutezila, anzto by nestihly prejimku...

co s etyce rozhodcihch, nejlepe sem poznala herr Hesse, ktery posuzoval tmave a cerne tchoriky, dost toho o posouzeni naucil a bylo videt, ze svou praci dela s laskou( vzpominam si na krasny vyrok: das ist junior? nein, das ist schnitzel:) aber mini giros:)) rozhodovani v nekterych kategoriich nebylo lehke, konecne doposuzovani v pripade stejneho poctu bodu ci best in show take nebylo lehke,ba primo pretezke,ale vzdy vybiraly dle sveho vedomi a svedomi,aniz by vedely, ci fretka je koho...

to,ze treba vyhraly nektere fretky poradatelu...holt, takovy je zivoit a verte mi, potesilo nas to, ale i zarmoutilo kvuli narceni,ze to bylo zmanipulovane...je to skoda, ale preberte si to jak chcete...

a co se tice mich tchoru, mame 1misto v samcich cerne barvy a triti misto v samice we mitt-ovsem nejkrasnejsi darek byl, ze moje lejlucha princezna kousava nesezrala porotce, coz bylo moji nocni murou:))

co muzu rici na konec? ze i za cenu bolavych nohou, zad, protekle krve z rad poradatelskych rukou, trosku zmatku a totalnimu vycerpani organismu... PRISTI ROK DU DO TOHO TAKY A ZKUSTE MI V TOM ZABRANIT:)))

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-03-08, 16:55
MOC SE VSEM OMLOVAM US NEBUDU SEM PSAT NECHCI ABY TO SKONCILO SPATNE VIM JSEM VUL ALE KULI TOMU MY PROSIM PROSIM NEZAKAZUJTE VYSTAVY JA JSEM VAM OMLOUVAM

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:00
tomas: to si vyres s ostatnimi, jen chci rict k eugenkovu umisteni na 1 miste, nez aby zacaly zbytecne hadky, ze sem patrila k poradatelum: eugen mi vyhral 1misto s velmi schodnym pocten¨m bodu uz na vystave, kde posuzovaly polaci,a tehdy sem vubec k zadnym poradatekum nepatrila,byla sem novacek s jednou fretkou,takze bych rekla, ze zadna protekce u nas nebyla...

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:04
Tak a dost! Nedocetla jsem toto vlakno, ale co se tyce Tomase (posledni prispevek co jsem cetla o nahrabani nejhlavnejsich cen) tak dneskem pocinaje, uz ma ZAKAZAN vstup na vystavy, ktere ja organizuju! Je mi jedno, jestli dalsi vystsavu mi kvuli tomu vedeni klubu zakaze, ale tohle ja nemam zapotrebi!
Tomasi na prazskych vystavach SK klubu koncis..

Omlouvam se vsem ostatnim,ale ja proste tohle zapotebi nemam.

Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:08
yasmin: nechci ho chranit, ale dost se omluvil...contreba jeste jednu sanci...ale posledni...

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:14
Yasmin já se ti ani nedivím, obvinuje n?koho a ani o tom nemá páru. Jinak co se tý?e výstavy, ta se mi taky líbila a taky jsem podala pomocnou ruku na výstav?. Ob?as jsem sice lítala jak fretka a ve?er jsem padla vy?erpáním. Jinak m?j Theo se umístil na 3. míst? v kategorii junior samc? v barv? Mitt :) takže mám radost. A vážn? tam o žádnou protekci nešlo, protože vše bylo anonymní!!!

To Berenika: jak si na tom dneska s hlasivkama? po tom tvém v?erejším volání ?ísel, které jsem nechala p?evážn? na tob? :) pa? já nemám tak silný hlas =o)

[www.oriens.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:16
sarussa-viz v hlave prazdno a souzcati hlavy je i krk:) ne jen trosku chraptim,mam dobrou prupravu z koncertu a bitev:)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:18
Berenika, omluvu jsem docetla az ted, protoze posledni stranku jsem cetla az pote co jsem napsala svuj prispevek.
Ale fakt ja osbone to budu dlouho rozmyslet - jsem vycerpana a nemam naladu cist neco o nakapsovani, podvadeni a podobnych vecech, na to silu nemam..


Vsem ostatnim velmi dekuji za ucast a dekuji i za vase ohlasy tady.. Mluvila jsem s Italama i Madarama a Polakama a tem se to libilo.. Doufam, ze i ostanim :o)

Kazdopadne vim, ze tam byly chyby a dokonce vic nez bych si prala, nebylo to vubec dokonaly a dekuju vsem co nam pomohli i pres to vycerpani, ktere je to stalo. Rozhodci byli naprosto prijemni lide a mily, hlavne to vsechno dokonale zvladly odposuzovat s takovou brilanci a rychlosti, coz bylo moc prijemne.

Omlouvam se za pomotani poharu (ktere se nastesti vysvetlilo :o) ), byla jsem uz na nohou uz 48 hodin a nespala jsem Kdo bude chtit pretisknout diplom, muze se ozvat, samozdrejme to udelam.

Vysledky se budu snazit dat dohromady co nejdriv :o)





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 08.03. v 17:27.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:19
a ješt? k Tomášovi, nevím asi bych se do toho nem?la plést, ale myslím si že každý si tady všiml, že to máš vždycky n?co plácne a pak jakmile se má n?co dít proti n?mu co se mu nelíbí, neboli nehodí, tak se za?n? omlouvat a za?ne ?íkat jaký je v?l atd. Tak si má nejd?íve rozmyslet co v?bec ?íká a ne pak se omlouvat v poslední chvíli, až když ho n?kdo vystraší, že nebude moct chodit na výstavy. A v?bec se mi nelíbí, to co ?íká, ale to asi nikomu tady.

[www.oriens.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:26
Já se taky p?idávám k pochvalám za výstavu. Moc jsem si ten den užila. Poznali jsme spoustu nových kamarád? (Cocosák si n?které i ochutnal :-) ) a získali nové zkušenosti. A i když jsme nic nevyhráli, tak do toho p?íšt? p?jdeme znova, ale tentokrát i s Luckynkou, a ta vám to všem nat?e :-). Néééé, d?lám si srandu, ale jsem na tu svoji ?ernotu opravdu pyšná. :-)
Takže mockrát d?kuji za skv?lý den.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:53
M?la sem tu "?est" nebo spíš sm?lu sed?t poblíž Tomáše....
Ty kecy kterými si tam krmil tu malou sle?nu a v?bec všechny okolo m? byly hrozný. I když sem v?bec nev?d?la jak vypadáš tak už od rána sem tušila, že to musíš být ty. P?i p?edávání cen se tušení jen potvrdilo.
Neustále n?jaká nespokojenost, mrmlání, kecy....nap?íklad p?i vyhlášení nejlepší fotky. No šílený....budu ráda, když se jen tak na n?jaký akci neobjevíš. Myslím, že se všem hodn? uleví.
Markéta alias Graciijka

Jinak výstava super Yasmin hluboká poklona za organizaci, krásné ceny a p?kné prostory.
Fretky i já sme si to i tak p?kn? užili...pozdravili spoustu kamarád? a poznali nové lidi. Vi? Kviky =o)))
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-08, 17:55
Ahoj, když to tady tak pro?ítám, tak doufám, že v?era nikdo neslyšel mne a Aniii, když jsme si st?žovaly, že fotosout?ž byla podvrch:-)))) Protože nevyhrály naše úúúúúžasnééééé fotky.
Výstava se mi líbila, byla první na které jsem byla. Obdivuju jakékoli rozhodování, protože mn? p?išly krásné všechny frete?ky.
T?ším se na další výstavu a jestli bude Barnie zdráv, tak vám to p?ijdeme nat?ít osobn?:-D nebo aspo? kousnout¨a zakvokat;-)
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:03
želvo, ty bonzáku :D
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:12
gracijko:ta malá sle?na jsem já a abych p?iznala pravdu:štvalo m? to.Po?ád m? krmil tím,že yasmin je k.áva,ale když jsem uid?la opravdovou yasmin,žádnou vylí?enou podle tomáše tak jsem zjistila že to není žádná píp,ale velice sympatická žena a tím jsem poznala,že je to ten na internetu chybující Tomáš.
Gracijko,to jsi ty s tou p?enosnou klecí a usínajícím fretá?kem ?i freta?kou na klín? s otev?ením jazí?kem?Pokud ano,máš opravdu nááádhernou-ného fretku..


Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:17
Co se tý?e fotosout?že, tak si myslím že si to fotograf doopravdy zasložil :) Pa? m? osobn? se ta fotka taky nejvíce líbila a taky jsem pro ni hlasovala a to ne proto, že je na ní Bublinka, která je moji Angelinky dcera, jsem si jistá že to byl dob?e vyfocený moment :) Který se málo kdy povede a hlasovalo pro ni 76 hlas? pokud jsem dob?e slyšela.


Přílohy: vitezná fotografie.JPG (60kB)  
Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:22
Lucbur: jj to sme p?esn? my. Díky...abych pravdu ?ekla nedivím se ti, že si odešla d?ív a jsem ráda, že tam za mnou chodili kamarádi a nebyla sem nucená poslouchat celý den Tomáše...to bych asi nervov? nevydržela =o)
Ty si m?la fretky dv?? Taky byly zajímav? zbarvené =o) a moc hezké
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:24
sarussa - nemáš více fotek z výstavy nebo i z fotosout?že?
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:24
né bohužel jednu tu druhou mi p?j?il tomáš.Ta moje ležela na židli?ce.Až se bude konat další výstava pojedeš také??

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:26
želvi, chápeme t?, na t?ch tvých fotkách byla tvá jednozna?n? nejkrásn?jší fretka - totéž si myslí úpln? všichni, protože ta nejkrásn?jší fretka je ta naše ... a pak teprve n?jací vít?zové.
a k Tomášovi - na p?íští výstav? Tomáš nebo já. Na hulvátství nejsem stav?ná a t?ch omluv co nám tu už napsal....omluví-pomluví jako když tikají hodiny. Je plnoletý, snad i svéprávný, tak by m?l být i odpov?dný za to, co ?íká. Kdyby byla Yasmin mrcha, bylo by z toho jednání p?ed soudem - pro pomluvu.A Tomáš by si ani neškrt!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:41
Lucbur: pokud bude v Praze tak asi ano....uvidím podle nálady
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:41
n?jaké fotky mám, ale jsou nic moc :-(

jsou zde: [oriens.rajce.idnes.cz]

[www.oriens.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: sarussa dne 08.03. v 18:42.

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-03-08, 18:45
graciijka-super a nemohla bych si sednout n?kde k tob? a si chápeš,že nechci aby m? n?kte?í jedinci našli

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Aktuální stránka:19 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist