Aktuální stránka:7 z 22
Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:17
já si myslím, že na barv? až tak nezáleží - záleží na tom, aby to byla zdravé, p?ítulné, kousané a d?lající bordel (no prost? fretka=) .. my jsme cht?li jen jinou barvu kv?li rozeznání =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:17
amonnia, to my máme doma taky...:o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:19
Jo to my jsme taky cht?li p?vodn? kluka tcho?e - p?išel k nám harlekýnek, a te? jsme cht?li holku béžku a máme tcho?ici :o))) Si ?lov?k nevybere, ale oba jsou úžasný a zlatý a za nic bych je kv?li barv? nevym?nila!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:22
honey - to všeci, .. to všeci, ale zase na druhou stranu, bych si ndokázala p?edstavit den bez nich =)

pe?ka - pí?ulka je povahov? i zbarvením krasavec =) takový vymazlený bobek =)
a babulka bude taky =) toho se nebojím =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:24
Babule za?íná úto?it na nohy, kone?n?... Je vid?t, že už si u nás zvyká. Mazlím jí taky, jenom na m? nechce usínat... Pí?ulán se poved, to máš pravdu, je úúúžasnej (jako všechny fre?ouší :o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:28
za?ínám mít pochyb, že mé tvrzení, gia - ta bude d?lat lumpa?iny a m?žem si sní hrát a paige na mazlení, se mi vymyká z rukou %/

paige dneska na m? byla naštvaná, skrz to, že jsem se u?ila matiku =/
a ani se se mnou necht?la pomucka? =/ no toto..
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:35
No tak to musíš víc muckat! Já dneska malou uplácela p?i mazlení žervé, tvejm holkám taky moc chutnalo :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:10
pche.. uplácím, uplácím, vzala jsem si jogurt.. a paige to hned zbyst?ila, tak jsem jí dala na prstí?ek olíznout a ?íkám, poj? se pomucka? pchééé, zasy?ela na m? výhružn? stylem - pus? m?, nebo t? kousnu do nosu a odešla st?edem místnosti!

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:30
jo a zjistila jsem, že pokud mají p?es noc napáje?ku, ráno d?lá Paige strašný bordel a v?bec nevím pro?. když mají v kleci misku s vodou, je klid =/
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:38
Tak s vodou t? neporadím... Paige už na nás pak moc nesy?ela, že ty u hol?i?ku trápíš??!!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:40
no jasn?, vezmu ji, že ji pomuchlám, za?ne sy?et. Vezmu ji z kytky, že se to ned?lá, za?ne sy?et, vynadám jí, když p?evrhne sklínku s pitím, za?ne sy?et (už jednou skon?ila takhle minerálka v notebooku) ..

když n?co jím a nedám jí, protože je to pe?ivo, za?ne sy?et =)

jak já ji m?žu trápit?
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:43
No vidíš to, že jí trápíš! A ješt? ke všemu jí nedáváš papat a d?láš z ní anorekti?ku! :-D
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:45
no jo, proto máme doma nasysleno tolik granulí, že je mám pod kobere?kama, v riflích, které jsou položené, v potahu na futon, za linkou, lednicí, v dome?ku =) a já nevím, kde ješt?

a momentáln? se ta "anorekti?ka" krmí granulema a p?ed chvílí jsem jí tam dala hrozno =)

spíš by byla na míst? otázka - pro? m? trápí? =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:47
a v?bec, ne?etlas ve vláknu váha, délka, v?k, že n?které fretky jsou prost? malé a n?které velké?

co když ty ostatní jsou spíš hodn? živené, s v?tšinovým podílem tuku až se jim z toho d?laj špí?ky? hmmm? =)

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:49
Myslíš Giu? Tak ty Gience dáváš granule s velkym obsahem tuku a Paigince né? Proto je Gia takovej špí?ek a Paige tak drobou?ká! Bejt tebou, tak jim ty granule vym?ním :-D
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 23:04
aha, takže dám jim sluis a ty mi ?ekneš, že mám dávat vitakraft, protože je tu?n?jší a paige pribere.. .když to ud?lám, tak mi ?ekneš, že mám dávat zase jiný.. hele, neceš si v tom ud?lat po?ádek? =)


btw dávám jim misti?ku granulek =) prost? paige je majinkatá =)

a o gience bych nikdy nemluvila ve špatným slova smyslu =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 23:08
nééé, já jako myslela, že když je Gienka takovej špí?ek, tak jí asi dáváš tu?n?jší granulky než Paige a že ta by si je zasloužila p?edevším!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-05, 07:47
no to ani asi nejde.

neuhlídala bych, kdby m?ly dvoje granule v kleci.... dostávají jedny, misti?ka je v kleci po?ád a záleží jen na holkách, kdy jí ..

navíc, podle posledního vážení, gia i paige vážily stejn? =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-05, 12:35
Ale vždy? já vim, já jsem to myslela ze srandy!

Už si z tebe nikdy d?lat srandu nebudu, slibuju ;-)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-05, 13:40
to je na tob? =) já ti jen ?íkám, jak to je =)

ju, zapomn?la jsem posledn? napsat a vzpomn?la si na to te? ...

posledn?, když jsme jeli na moravu dom?, tak Gia spala na dn? klece a hlavu m?la pod záchodkem - tak nevím, zda to byl protest, nebo si cht?la ud?lat tmu =´)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-08, 10:34
V?era jsem tup?la, a to doslovn? - vážím, vážím a hle! radost! Paige p?ibrala - p?ibrala do té doby než jsem ji vážila po druhé a váhu jsem jinak nastavila =//

Paige má stále 700 gr =)
GIA - 1050 gr
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-08, 23:24
Teda amonnko, Gienka není žádná klobáska, ale p?knej bu?tík!!! :o) Jen tak mimochodem, jsem zv?davá, co vyroste z tý naší, když dneska v 8,5 týdnech má p?l kila :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-09, 01:34
Gia m?že bejt p?kná holka, když má p?es kilo :)
Petra: P?l kila vážil Rocky v 7 tejdnech, takže jestli bude vypadat jako on, tak to bude krásnej medv?d :D
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-09, 09:42
Což o to, sice je „tlus?ou?ká“, ale už se nám da?í ji trochu mazlinkovat (teda, já se o to snažím), více ji nastavuji tvá? a i když sice semotamo kousne, necr?í ze m? krev =)

Takže se nám blýská na lepší ?asy?

BTW – ono, když ráno se ?lov?k zbudí a podívá se na ty naše p?íšerky, co vyvád?j, tak pohled pro bohy je na Giu, která leží v hamace „na zádech“ a vyvaluje si špí?ky a na ní se choulí Paigeinka, která je drobe?ek (musím to p?íšt? vyfotit =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-09, 14:15
Amonnko vyfooo?!! To musí být sranda!!!

Mimonchodem - já ti ?íkala, mazlit mazlit mazlit a bude jako Pí?an :o) Ale te? chápu, jak u hol?i?ky je to t?žký, protože naše malá taky chvilku nepostojí aje s ní t?žký po?ízení. Ale já jí vymazlím... :o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-10, 12:57
vidíš to? VIDÍŠ TO???

já to ?íkala =) ale u nás už se lepšíme =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-10, 13:47
No jooo, vidim... :o)

Ale já s tvejma holkama mazlila taky, hlavn? p?ed tim, než jsem je šoupla spát do klece :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-10, 16:39
pche, to já mazlím po vytažení z klece, b?hem hraní (ale to je nebezpe?né) a p?ed spaním =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-10, 16:42
No b?hem hraní jsem mazlila jenom Paige, pá? Giu mi zabavil Pí?an a stejn? se špatn? chytala :o)Paige se mazlila dob?e, to jo, ale Gienka je pošuk a malá Babule bude z?ejm? to samý...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-10, 16:47
náhodou,když Paige chce, tak je z ní pošuk korunovanej! opravdu! =)

protože i ona má nálady, že ská?e kolem tebe, p?íjde, chytne m? za nohu, zasy?í a prost? já ji straším =)
a je strašn? jostomilé, jak couvá a zacouvá i tam, kam se bojím, že by se netrefila =)
Avatar

Aktuální stránka:7 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist