Aktuální stránka:3 z 22
Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:38
:oD no ja myslela ze by schytal od toho komu by tu fretku bral :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-09, 16:45
No to se práv? bojim, že už by necht?l mít pak nic nejen s pání?kama od st?íbr?ásk? ani se st?íbr?áskama samotnýma... nene, to nesmim riskovat :)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-09, 16:58
pak mu teda zavaz ruce, aby ty fretky nechtel odnest :oP
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-09, 18:15
To nendeee :) ale já se ho pokusim zabavit jinak, pov?sim na n?j fo?ák a p?inejhoršim vyfasuje na nošení p?epravku a ruce mu nezbydou :) (jsem ošklivá, já vim :D)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-09, 18:38
to je dobry, ne min nez ja >:o) O:o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 18:59
cinderella - mám se o Gienku bát??? ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 19:24
Amonnia: Tak jsem si uv?domila, že jsem se nezeptala p?ítele, jestli teda je m?žem pohlídat, tak jsem se ho byla zeptat dneska ráno a p?ítelovo reakce byla asi taková, že na m? chvíli koukal, pak rozhodil ruce a za?val cosi jako tur. Tak jsem na n?j vyd?šen? koukala, jako co to m?lo bejt a on se za?al smát a pronesl, že už se na ty lumpa?iny t?ší, odchytl Pí?u, za?al se s nim ?uchat a povídal mu: "Hele, te? si promluvíme jako chlap s chlapem. Za necelej m?síc tu budeš mít dv? baby. Do klece ti je nedáme, protože na to seš ješt? malej a ur?it? ani nevíš, na co ho máš krom? ??rání, ale pro jistotu budeš mít klec jenom sám pro sebe. A až tu s nima budeš b?hat, tak ne že je budeš zatahovat n?kam mimo náš dozor a nebudeš je u?it vyhrabávat kytky a dvd ze stojanu. Už tak nem?žu jedno najít.... blablabla" To byla úžasná sranda je pozorovat :o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 19:50
to v??ím ;o))) když si to vy?ikávali jako chlap s chlapem, tos m?la nato?it, abysme se i my ostatní dozv?d?ly, jakže to vlastn? ti chlapi spolu mluví ;o)

jinak neboj, od nás se ur?it? nau?í taky plno lumpa?in - pokud máme v pokoji pov?šené prádlo, gia se mi po n?m houpe. Lezeme do batoh? a následn? schováváme páni?kovy bonbony airwaves, pen?ženka pání?ka putuje pod futon... pereme se, ská?eme šipky ze všech výšek, které doma jsou a lezeme taky na stoly (pokud je tam skleni?ka s pitím, ihned pijeme, jakoby sme nem?li žádné v kleci... atd.. atd.. atd.. )

takže od nás se nau?í taky hodn? krásných tcho?á?in ;o)
A zapomn?la jsem dodat, že s Paigeinkou by si už moc nepohrál, kdyby v?d?l, že s tím oním se nemusí jen ?urat ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 20:00
Ha!!!! paige si zašla sama od sebe na wc mimo klec ;o)) pokroky d?láme, dámy, pokroky!!!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-08-09, 20:11
amonnia:FUJ tak jsem se dneska vylekala,že snad už nejsem ani ženská skrz ty argumenty-chlap už tak neheká,když mluvím o druhé fretce,ale zase se p?epíná do ?ežimu:neslyším-nevidím,tak nevím ml?ení znamená "ano" ne?=o)
no a na druhé stran?,za Kryštofem semnou nechodí,tak jak jak m?že v?d?t kolik je v kleci fretek ne?=oD...no a vzhledem k tomu,že sme se ujali bezdomovc?:fretka,pes,ko?ka...tak p?ece druhou fretku nevyhodí ne?=oD..no zas asi nebudu zas tak špatná baba ne?=oD
jinak mi dneska tchýn? sd?lila,že když jsem byla s Kryštofem na procházce,tak nebyl skoro vid?t skrz velkou trávu,takže jsem vypadala komicky jak jsem šla a nešla a šla...=o)

ale jak tak ?tu tvoje vlákno,tak ony fretky asi nebudou (hlavn? ve v?tším množství) zas tak nenápadné co?=oD jo a to,že ti vypijou vodu-klííd-m? se Kryštof pustil do piva-ješt? že sem si toho v?as všimla!!Dy? mu ješt? nebylo 18let =oD!!Ha a te? m? napadá souvislost s tím pivem-brouk do hlavy-FAKT za ním moje polovi?ka nechodí???Ch jo....
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 20:18
no u ženské se ?íká, že ml?ení je souhlas, ale jde o to, co si t?eba myslí ;o) ale zase v??, že každý chlap se dá ukecat;o)))

a když si vezmeš do své pé?e to chu?átko, které jsi ur?it? našla osamocené a co by samo bez tebe d?lalo, ur?it? to nepozná ;o)))

Ale abych pravdu ?ekla, jsou i hodné ty dv? ;o) když jsou utahané a spinkají ;o)
Paige tu zrovna pobíhá kolem a sy?í, protože nem?že vylézt na st?l a užrat si banána ;o))

pivo? my rádi kolu s ?erveným vínem ;o))

a od té doby, co jsme si po?ídili 4dcl (doufám, že to píšu správn?) sklenky KOFOLA a ty nep?evrhne o))

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-08-09, 20:25
ups...že bych to uhrála na dalšího nalezence?=oD
je pravda,že jsou ty fretky fakt víc utahané,když jsou aspo? 2?To jako,že bych to uhrála,že se mi s nim nechce už hrát,že to žere ?as,ale samo,že to jinak d?lám ráda!
ha víno!!A už jim bylo 18?!=oD!No snad nám ty barba?i neza?nou chodit ješt? po cigárech a co h?? po nás chtít prachy na flám...=o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 20:33
no, jak se to ?ekne, ráno m? budí už n?kdy 5- 6, paige spí tak naoko, prootže je p?ece starší a musí hlídat malou ;o))

cigára? jo, na ty jdou taky! dneska paige stihla ukrást krabi?ku, ale už si ji nestihla odtáhnout a bohužel jsme to nemohli vyfotit, protože než jsme vytáhli fo?ák, krabi?ku pustila ;o)

a malá vytáhla z krabi?ky dokonce jedno cigárko ;o)) našt?stí nebylo zapálené ;o))

takže ani o cigaretách si nedají pokoj a 18 jim nebylo - na to mají ješt? ?as ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-09, 23:01
amonnia: Neboj, on by Ti Giu nesebral, maximáln? pomuchlal troši?ku :). On když slyšel, jaký m?žou mít hol?i?ky problémy s ?íjí, tak by si dom? žádnou nepo?ídil...co kdybych já nedej b?h n?kam odjela a on se musel postarat? Kdepak, to Ti garantuju, že je dostate?nej strašák :)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 23:03
tak to jsem ráda ;o))) a v ned?li uvidíme, podle p?así ;o)) p?islíbili jsme ú?ast ;o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-14, 20:24
hlásíme, že jsme vypustili pušík ve van? p?i koupání =)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-08-15, 10:43
=oD!!!!Tak to m? dostalo....=oD
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:37
Silvííí- to ten pušík? =)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:38
gratuluju k pušíku :oD
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:45
amonia: jj. to je výraz -pušík =oD!!!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:46
.... a ve van? =oD!!!!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-15, 12:59
?o, ?o =) za to já nem?žu, že prost? koupání nepat?í k oblíbeným hrám t?ch našich bestiášnic =)

tak, jak Paige nikdy pušík nevypustila, tak malá si to užívá =))

a ve VAN? taky =))

PS: pušík, pušinec, puchna, rychna, smrádek =))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: martinv (IP)
Datum: 2006-08-15, 15:10
Nazdárek, tak jsem se dokopal k tomu, že jsem p?idal na webík v?tšinu fotek ze srazíku.

[tchorinky.ic.cz]

Nejvíc se mi tam líbí jak na 4. fotce kouká Monty. Jako by ?íkal: "Já se tam prost? už nevlezu :o)"
Jinak jsem rád, že tam bylo tolik fre?at.. Jen turist? a ps? mohlo být mí?.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martinv dne 15.08. v 15:12.

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-15, 16:53
Ach jo, to muselo být super.. A nám to zase nevyšlo, jako obvykle..

Jinak jsem koukala, že tam byl i n?kdo s Deerhoundem, je na té fotce se ?ty?mi psy.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-15, 19:23
martinv: úúúžasný fotky. Jinak jen technická...Hele není Ti blbý používat na fotky stejnej vzhled alba jako já? :D
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-15, 19:47
martinv: super fotky :)
Turisti se daji omezit psi moc ne - priste zase jinej park ;o)
Jo a jeste mam otazecku, mohla bych pouzit tvou fotku Yume do registru? Moc se mi libi :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: danniss (IP)
Datum: 2006-08-16, 12:02
Krásný fotky! Taky jsme se m?li p?ijít podívat...ch jo :o(
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-17, 12:19
Yasmin, už jsem psala i Jordi, že klidn? fotky m?žete použít ;o)) to není problém ;o))

cinderella - není, prý je to dobrý prográmek a fotky ti to zmenší a nemusíš s tím nic d?lat ;o))

danniss - to vyjde ;o) to vyjde ;o))


btw zdravýme všechny, špinaví jsme od betóna (fretky vynechte) ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-17, 14:11
amonnia: tak tak, je to super prográmek a když vezmu, že je zadarmo... akorát teda vzhled jste si mohli vybrat jinej neee? :) t?eba zelenej :)) Ba ne, je mi to šumachr, mluví to alespo? o tom, že máme dobrej vkus, no ne? :)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-20, 22:17
cinderella - kdyby bylo na m?, ak si vyberu oranžovou =))

btw po v?erejším vážení to u nás vypadá následovn?:

Paige - 790 gr.
Gia - 840 gr.
Avatar

Aktuální stránka:3 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist