Aktuální stránka:10 z 22
Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-27, 12:13
šaryku - a hlavn? mají ve všem jasno a to, co je v praze nikde jinde není a za prahou za?íná ásie =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-10-27, 12:21
Jo a podle zkušeností, co mam s Pražákama - klukama z dob, kdy jsem u nás d?lala za barem, jsou všechny mimopražský d?vy jejich gejši :-) Ale nechci nikoho pohoršit, já proti Pražák?m fakt nic nemam (až na ten smrad z jejich vejfuk?...)

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-27, 12:43
šaryk - no šak já už teprva ne! =´)) jen si rýpnu, když mám možnost =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-11-01, 20:49
musím se pod?lit o naši malou radost =)

Paige - 800 gr =)
GIA - 1,1 kg =)

ale to jsem necht?la psát, v?era jsme koupali a poprvé jsme zažili, že se Paige za?ala potáp?t =)
¨
ješt? se nám to nestalo a docela nás to p?ekvapilo, nebo? jedinou ?inností fretek ve van? je pušit a škrábat se a skákat ven =)

a serinkat do vany dokážou jen u návšt?vy =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-11-02, 19:57
p?istižena p?i ?inu =)

/omluvte kvalitu fotky, fotilo se z mobilu =)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 02.11. v 20:02.
Avatar

Přílohy: paige1.jpg (48kB)  
Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-12-10, 11:33
tak se p?ipomínáme .... =))



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-12-10, 11:35
a gienka samoz?ejm? taky ...



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 10.12. v 11:37.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-12-10, 11:36


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 10.12. v 11:37.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-12-10, 12:16
Ach jo, já ty fotky nevidim :-(((
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-12-10, 12:46
fakt ne? %(((((

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-12-10, 19:10
Fakt nevidim :´-(
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-12-10, 21:05
ách jo, technika se spikla...=(((

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-07, 21:16
Ahoj všem, píšeme novinky od nás...

Paige:
No nazdar všem, kdybych mohla, tak na vás všechny zasy?ím, ale to je v?c první, že jste tak daleko .. momentáln? se cpu granulema, tak ani nemám ?as (což je v?c druhá)...
Ale abych popsala, jak se vlastn? a v?bec mám ... O víkendu to bylo náro?ný, všude samá fretka a samý ?íjný samec, co se po m? sápal - no a když já nemám ráda ty cizí fretky, co se na m? sápou a snaží se m? olízat nebo poskákat - ra?i se schovám a pak už nevylezu .. no co už se mnou, když jsem ten mrzout fretkový =D
ale o víkendu to bylo fajn, po?muchala jsem si nový prostor v ubytovn? ROH na Se?i a když byla procházka, tak m? pani?ka ponosila v bat?žku a to m? tak unavilo, až jsem z toho pak spala až do pond?lního rána ...


Gia:
Ahoj všem (hlavn? teda zdravím všechny krásné fre?á?ky) .. no, abych to popsala, normáln? jsem ?íji. Pani?ka ?íká, že jsem se zlepšila a docela ?asto (více než to) m? mazlinkuje, ale já stejn? jí ty nožky okusovat budu, zrovinka p?ed chvilkou jsem se jí zakousla do palce, no ta prskala! chachááá...
Ale co musím teda ?íct, tak m? nebaví to v??ný žití ve tm?.. no, pani?ka si totiž usmyslela, že budeme žít ve tm? a pouští nás s Paige jen ve?er, prý aby mi p?ešla ?íje, no nevím..
Taky musím prásknout, že mi Paige nechce dovolit jí olizovat ouška - potv?rka, dyk m? d?lala to samé, ale já si na ni hupsnu a svýma tlapkama si ji stejn? p?idržím a olížu!!! chachááá =D
Jinak se u nás nic moc ned?je, já stále zlobím ... vlastn? jo, stalo se, byli jsme na víkendu pry? z Prahy a bylo tam spousta krásných fre?áku, jen pani?ka m? dávala pry?, co už s ní (nezatopím s pani?kou)... šak já si sko?ím na Paigeinku ... =D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:08
Paige a Gia: Jen tak dál holky! Houš? a v?tší kapky, a? sí pání?ci užijou :-D Gienko, neboj, ta tma není na dlouho...když budeš rozumná ;o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:19
kéž by byla rozumná,ale je fakt, že už chrníkuje jako malé miminko a v?bec, vendulko, nenavád?j je!

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:34
Ahoj holky,
to je dost, že jste taky napsaly! Byl jsem moc rád, že jsem vás o víkendu mohl vid?t, moc se mi po vás stýskalo :-) Hlavn? po Gience, Paiginka je p?kná sy?na usy?ená, ale Gia... Mmmmm... Te? o víkendu si tak krásn? von?la.. ?ím to asi bylo?? Úpln? jsi ve m? vyvolala chut?, že jsem se pak musel vybíjet na všech ostatních :-p
Tak se m?jte hezky, holky moje, a p?kn? zlobte pani?ku ;-)
Pí?an
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:42
Ahoj Pí?o, to víš, pani?ku my trápíme rády!!!

a jak! paige je taková odjakživa, asi proto, protože se dostala k pani?ce od jejího majitele, co ji m?l zav?enou na koleji ve sk?íni v provizorní volié?e (majinkaté) a od té doby není zvyklá ani na fretky ani na ostatní zví?ata, ale to já, já jsem jiný ?ert!

momentáln? jsem utahaná a spinkám, protože m? zmáhá "v?n? a vše okolo"- to víš, já už jsem dosp?lá hol?ina a mám vše pod kontrolou ...

tak zasejc napiš, ráda si to p?e?tu =)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:44
Gienko, s tou dosp?lostí si na m? moc nevyskakuj, protože já jsem dosp?lý už od ?íjna :-D Ale já budu plodit!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:45
no jo, pí?o, ty budeš plodit, ale pak se nestarat =D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:50
Já vim, já to mam snazší... :-) Chlapi si to prost? um?jí za?ídit.. Jenom m? mrzí, že m? pani?ka chce nechat vrznout jenom 2x a já bych šu*al od rána do ve?era!!!!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:54
hele pí?o, to je obecná v?c chlap?, ale víš co je nespravedlivý? že normální lidský chlap m?že skoro celý život (a t?eba furt) ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:57
Ale to já taky, jenom m? ovládá zlá pani?ka a zlá zima :-))) A v?? tomu, že já mam výdrž, trénuju totiž na Babuli :-)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-08, 08:01
no jo, babulka, to je ta, jak ?íkala pani?ka, že má št?stí a první právo kousnutí, co???

hele, ale na m?, Giu, fakt nemá - já když kousnu, tak je to síla! ale zlepšuju se v tom ...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: martinv (IP)
Datum: 2007-02-08, 12:00
To musim pritakat.. vcera si hrala a normalne kdyz by kousla, tak si odnese prst.. ale tentokrat me jen tak ponafala a poplasene utekla :o)

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-02-08, 12:12
martinv: nechci ti kazit radost, ale jestli to nebude tím, že je v ?íji:-)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-08, 14:47
nessie - no to nevím, m?j ret nevypadá jako pokousaný n?kým, kdo je v ?íji ´=D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-02-08, 14:49
No, ale F14 si st?žovala, že te? ho jen po?afala a ne porafala (alespo? jsem to tak pochopila)

Dvounožec sed?l na trojnožci a jedl jednonožce:-))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-08, 14:59
semtam jí to ujede.. no ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: F14 (IP)
Datum: 2007-04-23, 22:34
Tady se dlouho nepsalo, tak ja to napisu za sebe :o)
Dneska sem mel opatrovaci dovcu, prootze Gia posledni dva dny kadi - spis nekadi. (teda esli to tady o ni-vznesene dame mozu povedet :o))

Tak dneska sme byli u veta na Bubenci-P6. jsou fajn a hlavne je to zarohem. Pani doktorka Gii dlouho masirovala strivka, protoze dva dny nekadit a porad se o to snazit je problem :o( Bylo mi receno ze to vypada na kus latky-vlaken bo chlupy. Na rentgenu nebylo nastesti nic. Tak sme nafasovali nejake projimadlo do strikacky s pokynem, ze esli nepomoze mame druhy den hned rano prijit.

Nastesti Gii projimadlo zachutnalo.. pry je to sladke..ja to raci nezkousel. Chudak Gia, ta ted lita po pokoji a najednou ju vidite jak leti pres cely pokoj a skoci pomalu sipku do zachodku a rychle, rychle.. No sem rad ze to dopadlo, tak ze Gia ma prujem. Ucpani se nejspis nekona... uf...

Ale je to komedie. Davam nadsene Gii projimadlo a to ji moc chutna... pak na me vyplesti oci a leti na zachodek :o) a pak ju zase vidim jak leti pres cely pokoj a sup zase do zachodku. Jo a zapomel jsem dodat ze kdyz ji ho davam, tak kolem me chodi nastvana Paige a syci na me, ze jsem zly. Gii davam nejakou pochoutku a ji ne. Pak kolem dokaze 5 minut krepcit ze jsem ju fakt nastval :o)

Tak me v hlave napadne jen na chvilku: ze bych ji trochu dal? :o)


Nebojte... nedal.. :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: F14 dne 23.04. v 22:38.

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-24, 19:02
Taky musím p?isp?t dalšími novinkami:

Paige -
Chjova, chjova, a je to tady ... Ta malá spoluležnice je ve falešce a m? a mí?ky má za své miminka! Kéž by mi n?kdo mohl pomoci. Pani?ka se semtam snaží,ale pak ji slyším lamentovat, že doma nemá dv? fretky, ale jednoho lenocha a jednu pira?u! Ale to v?bec není pravda, já si rad?ji p?ispím a než poslouchat to její lamentování, ra?i budu d?lat mrtvou - chrchrrrr....

Gia -
Tak už je to tady, kde mám to své mimi? Á, tady je Paige a tady mí?ek - honem do dome?ku, nebo vás kousnu!!! a všechny ostatní taky!
Ješt? se s váma musím pod?lit, jak jsem o víkendu m?la problémy se vykakat =( Páne?ek m? vzal v pond?lí na veterinu a když m?a rentgenovali, nebylo to v?bec p?íjemné, tak jsem páne?ka pokousala (šak to umím - dyk mi i p?ezdívaj pira?a ;) .. nakonec se mi tam stejn? nic neukázalo, dostala jsem ?ákou laktulozu, ?i co to je a nejd?ív jsem si myslela, že je to n?co dobrou?kého, n?jaký pamlsek, ale houby, dyk jsem po tom furt lítala na záchodek (teda v 80% ano, to se musím pochválit)... zatím to vypadá dob?e, jen pani?ka straší, že dostanu další dáve?ku, dneska už jen 3x denn? - v?era to bylo horší, to jsem to musela papat po dvou hodinách =(

Tak nic, my se lou?íme, jdeme d?lat svou oblíbenou ?innost, a to ležení a hlídání ;) a pani?ka od nás utíká do vany ;)

všem tcho?ík?m posíláme pac a pusu a n?žné kousnutí od pira?i ;D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Aktuální stránka:10 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist