Aktuální stránka:6 z 22
Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-30, 19:14
vážila jsem je .. p?edtím než jsme jeli na Moravu a m?ly stejn? - Paige 700gr a Gia 1kg =)

takže doufám, že se nám váha udrží a Paige trošku p?ibere =)

btw hned tam mrknu =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 00:13
No tak Paige by troši?ku p?ibrat mohla, ale Gienka je p?knej mací?ek malinkej. Po?kej, až bude Babule v?tší, budem porovnávat, jo? :o))

A koukejte dorazit na tu procházku do Rokycan, budeme se na vás moooooc t?šit ;-)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-10-01, 11:24
Holky,naše vyžle šlo do sebe a když jsem jí v?era vážila,tak mi upadla brada.Po?ád m?la s bídou 700g a najednou 895g.Tak jsem jí p?evážila ješt? 2x a Škvora taky,abych v?d?la jestli váha náhodou nezlobí.A je to tak,p?ibrala a je to na ní i vid?t.Už to není taková houžvi?ka malinkatá.Ale po?ád je v ruce sotva cítit.

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:30
Heretiko !!! JAK? JAK? jak se ti to poda?ilo? =) my máme misku plnou granulí furt, ale n?jak ne a ne p?ibrat ( ikdyž momentáln? Paige dvakrát zalezla mezi hrnce, tak jsem ji zav?ela za trest do klece a láduje se granulema - no, granule se jí zasekla v pat?e =/tak jsme jí ju lovili - a má napsat, že martinv str?il fretce prsty do tlamy, aby vylovil granuli a byl pokousán =) - Prost? zlobí, d?lá bugr a když ji zav?eme do klece, tak jde bu? spát nebo žere ..

Nicmén? dneska jsem krmila bestiášnice banánem a nejhorší bylo, když Gia Paige tahala banán až z huby =/ a to dostávaly stejn? =///

Pe?ka p. 14.10 mám první sobotní p?ednášky =)
a dívala jsem se na vlákno a stejn? nevím, kdy je ten srazík =/ málo jsem koukala =//..
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:53
Hele, amonnko, tos m? hodn? pobavila tim, že Gienka tahala Paigince banán z huby!! :o)) Sem si zas poprskala monitor!!! :-D

Jinak p?ednášky si užij, taky bych šla do školy.. Klidn? i v sobotu...

Procházka v Rokycanech je myslím 28.10., ale neru?ím ti za to. Hned jak to bude oznámeno oficieln?, tak ti písnu, ju?
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:01
ouk =) protože já jsem to opravdu hledala, ale u ségry se p?ipojit na net je jako kdybych v??ila, že ?D nebudou mít p?íštích pár let zpožd?ní =)

nicmén? - to je jen sobotní nul?ák - ješt? p?es týden musím pilovat anglinu a matiku =/ což bude problém =/

BTW a to už jsem ti ?íkala, jak jsme posledn? jeli na Moravu a na první k?ižovatce s náma Paige chodila v aut? na volno?
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:03
Jojo, to jsi ?íkala, budete kupovat i novou p?epravku? S hust?jším pletivem? :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:06
nemusíme =) jelikož to byla vpodstat? naše vina =/ jsme se neujistili, že je zav?ená =/ mnoho otvor? ..

a to o tom zdolávání ledni?ky sis p?e?etla? jsem myslela, že m? trefí ...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:13
a to jsem nepsala ješt? o mém rozkousaném rukávu na svetru, dece, mam?iném záv?su ... =/(
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:14
Jojo, p?e?etla, no m? by taky trefilo! No holt máš prost? šikovnou tcho?inku! Ukazuje co v ní je!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:36
jo, momentáln? se mata s ní pokouší hrát hru, mám t? rád, budu t? mazlíkovat a ty m? nebudeš kousat a budeš se se mnou mazlit =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:40
Tak to než jí nau?í, tak mu to bude chvíli trvat, ne? :o)) Já to te? u?im malou taky... :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:42
jo.. já jsem za víkend m?la tak prokousanou hubu, že ani nemluvím ...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:47
Tak to my takový zoubky nemáme, ale už malá pochopila, že když jí jemn? foukám do nosu, tak že m? má olizovat :o))) To jsem t?eba Giu nau?it nemohla, vždycky koukala, pro? na ní foukam a pak m? rafla :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 07:46
hehe, to má z domova a že mazlit, mazlit mazlit.. a vidíš? když špatn? uhnu, tak mi visí bu? z brady, nebo z tvá?e - ono je to jedno, za?ínám si zvykat =)


cedník, cedník.. cedník...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-02, 11:03
Pí?an m? taky d?ív kousal, musíš prost? mazlit, mazlit, mazlit :o))

To jenom malá to pochopila nezvykle rychle...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 11:21
hele, nos jsem propíchlý m?la, p?emýšlím, že si ho propíchnu zas.. ale dobrovoln? to podstupovat furt?? =/

jo, a hlásím, že 28.10 budu zav?ená na seminá?ích a skon?ím až v 18:30 %(
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-02, 11:25
Takže do Rokycan nep?ijedeš??? To je škóóóda :-(
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 11:29
Práv? jsem dostala papír, kde mám ty sobotní seminá?e a následující data jsou: 14.10, 28.10., 11.11., (mat?v svátek =/),25.11., 9.12.2006

Pak budu mít n?co volnýho a pak za?ínám 17.2.2007 a pokra?uju do dubna co cca 2 týdny

A to datum je stoprocentní? =/
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-02, 11:50
amonnia: studuješ dálkov??:-)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 12:02
Nessie – teprve za?ínám, protože jsem zbyte?n?, nebo možná ani ne zbyte?n? promarnila 2 roky, co jsem mohla ješt? být ve škole, ale spíš jsem byla znechucená tím vším, co v té dob? bylo..

Takže te? mám nový elán a vše pot?ebné k tomu, abych to zkusila ješt? =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-02, 17:16
Amonnko, to m? mrzí :-( Ten datum už z?ejm? stoprocentní je:

Re: Procházka v Rokycanech /Plze?ský region/
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:59
V sobotu 28.10.2006 od 15 hodin se poda?ilo zajistit prostor pro další v?tší procházku - sraz v Rokycanech - nejen pro západo?echy.

Tak já se pokusím dorazit na Valentýne, jestli bude n?jaký setkání, co ty na to?
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-02, 17:17
A která pak škola si získala tvoje srdce?:-)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 21:13
Pe?ka.p - však to není poslední datum procházky - m?žem klidn? t?eba i o víkendu p?ijet za váma =) a zajít n?kam s plze?ákama =)
BTW už jsem si to tam dneska ve vláknu p?e?etla =/ a dívala jsem se na ty p?ednášky a zrovna to datum =/ a zase, je jich v tomto roce málo - 5 sobot a vynechat jednu, tak tam nemusím chodit v?bec.. =/

NESSIE
- ?o, z?ejm? budu zkoušet ekonomky a ur?it? to zkusím zase na POlicejní.. =))


JU!!! dneska jsem zvládla si zopakovat výroky a množiny =) a kdyby náhodou cht?l n?kdo poradit, tak jsou bramb?rky a ty se d?lí na solené a slaninové - slaninové jsou iraciální a solené jsou horská s?l a jemn? solené =)

není nad to matiku p?irovnat k jídlu =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-02, 21:59
Wow, amonnko, to by bylo super! U nás se možná n?kdy na ja?e bude po?ádat i oficiální sraz, psalo se o tom v tom vlákn? Procházka v Rokycanech potom dál, tak abyste sem nejeli jen tak... Tak to už se na vás t?šíme te? :o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:14
pe?ule, jak jen tak? =)

p?ece bychom jeli za fretkama =) a ne jen tak =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:20
No jo, to je pravda... To abych ti to pak op?tovala, co? Bych si ud?lala do Práglu výlet na celý víkend, když už - tak už :o)
Samoz?ejm? druhej den bych jela otravovat n?koho jinýho :-D
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:47
u nás je místa až až =) onehdá na silvestra se nás tu vlezlo 7 a spalo se tu v p?ti a to se spalo ješt? na zemi =)
pak tu byla ségra s d?ckama a to nás se tu vyspalo 6 (už s postelama =)

pchééé, našich necelých 50m2 =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 18:16
ÚSP?CH !!!!

dneska mi Gia olízla ?elo a kousla málo =)

btw n?kdy mám pocit, že nemám doma fretky, ale lachtany, co se ješt? 20 minut poté, co jim otev?u klec protahujou =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:15
M? se líbí r?zná zbarvení, záleží spíš na ksichtíku:o) Mám doma tcho?e a šampa?ku, a cht?la bych do budoucna st?íbrnou nebo harlekýnku, ale musí mi padnout do oka:-)
Avatar

Aktuální stránka:6 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist